Swarzędz, 29 wrzesnia 2017, 07:00, 1554/135799Katarzyna Cegłowska

LINK 2: WYSTAW OCENĘ W RANKINGU
LINK 3: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 4: WYNIKI PÓŁMARATONU - OPEN
LINK 5: ARCHIWUM: SWARZęDZ

Niecałe 3 tygodnie po zakończeniu II Półmaratonu Szpot Swarzędz w salonie Citroen Szpot miało miejsce przekazanie Panu Markowi Podobińskiemu z Poznania nagrody głównej w losowaniu – samochodu Citroen C1

Dokładnie 1110 zawodników w niedzielę 10 wrze¶nia br. wystartowało i ukończyło swarzędzki półmaraton, ale to do Pana Marka u¶miechnęło się szczę¶cie. To wła¶nie jego kupon z numerem startowym 515 został wylosowany spo¶ród biegaczek i biegaczy, którzy ukończyli bieg w regulaminowym czasie.

Historia frekwencji KOBIETY

Laureat o wygranej dowiedział się dopiero telefonicznie od Organizatora, ponieważ nie wierz±c w swoj± szanse na wygran± zaraz po biegu udał się do domu.

Jeszcze dzisiaj, w dniu wydania samochodu dało się zauważyć niedowierzanie w wygran±. Jak powiedział Pan Marek „Nigdy nie biegałem po nagrody. Lubię biegać w Swarzędzu – był to już mój trzeci bieg i na pewno jeszcze wrócę.”

Jednak nagroda jak± jest Citroen C1 niew±tpliwie jest miłym ukoronowaniem wysiłku na dystansie 21, 097 km, który zwycięzca loterii pokonał w czasie 1 godzina i 48 min.

Organizatorzy biegu zapraszaj± już do udziału w 7.biegu 10 km Szpot Swarzędz - 22 kwietnia 2018 r oraz do III Półmaratonu Szpot Swarzędz, który odbędzie się jesieni± 2018 roku.

2017-09-12 - II Półmaraton Szpot Swarzędz: dwa nowe r...
  2017-08-30 - II Półmaraton Szpot Swarzędz - ostatnie ...
  2017-08-05 - Swarzędz: wylosuj Citroena C1...
  2017-07-24 - II Półmaraton Szpot Swarzędz - na mecie ...