Warszawa, 21 czerwca 2017, 08:01, 1547/100303Jakub Nowak

LINK 2: WYSTAW OCENĘ W RANKINGU
LINK 3: ZOBACZ WYNIKI BIEGU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ARCHIWUM: WARSZAWA

To już drugie wydarzenie w ramach cyklu Puchar Króla Jana III Sobieskiego. Zmagania na 5km trasie biegu ukończyło blisko 200 biegaczy. Najlepszym okazał się Tomasz Blados, który linię mety przekroczył z czasem 16:10. Reprezentant klubu Warszawiaky wyprzedził Arkadiusza Szczotkę (16:37) i Dariusza Korzeniowskiego (16:59).

W¶ród kobiet najlepsza okazała się Elżbieta Peret (19:11). Druga była Ilona Brusiło (20:21).Podium dopełniła Karolina Krajewska (21:00). Poza rywalizacj± w biegu na 5km, rozegrane zostały również biegi dla dzieci i zawody w Nordic Walking w ramach Grand Prix Warszawy w Nordic Walking. Zmagania w tej konkurencji wygrał Jakub Del±g - mistrz Europy w kategorii wiekowej 18-29 lat.

Puchar Króla Jana III Sobieskiego to cykl 5 wydarzeń rozgrywanych w Wilanowie, które nawi±zuj± do historii i postaci Króla Jana. Aby ukończyć cykl i walczyć o atrakcyjne nagrody przygotowane przez partnerów, m.in. vouchery na produkty firmy Regatta, czy telewizory, smartfony, tablety, smartwatche od firmy MANTA, należy ukończyć 3 z 5 imprez. Przed nami jeszcze 3 wydarzenia na które serdecznie zapraszamy!