Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

         

15 maja 2017, 09:00, 325/92510Dariusz Gieszczyński
Runmageddon i Salomon rozpoczynają współpracę

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: STRONA INTERNETOWA SKLEPU      Nowy sezon to zawsze nowe wyzwania i propozycje skierowane dla biegaczy. W końcu doczekaliśmy się dedykowanej oferty dla biegaczy występujących w biegach przeszkodowych od marki Salomon. W największej sieci sklepów dla biegaczy w Polsce pojawiły się ekskluzywne buty biegowe, przetestowane i rekomendowane przez Runmageddon – najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie. Wieloletnie doświadczenie marki Salomon, najwyższa jakość produktów została połączona z siłą i charakterem Runmageddonu.

Dzięki współpracy zaangażowanych w projekt firm na rynku pojawiły się buty „Salomon Speedcross 4 Runmageddon” w charakterystycznych barwach Runmageddonu, charakteryzujące się niesamowitą przyczepnością w zróżnicowanych warunkach terenowych. Połączenie sił Salomona i Runmageddonu oznacza nie tylko możliwość zakupu dedykowanych produktów dla zawodników startujących w biegach przeszkodowych. Zawodnicy będą mogli przetestować te produkty podczas imprez Runmadeddonu.

Salomon to przykład marki stworzonej przez pasjonatów dla pasjonatów. Od początku swojego istnienia firma stawiała na innowacyjność i wysoką jakość produktów i tej filozofii pozostaje wierna do dziś. Swoją ofertę kieruje do miłośników biegania, narciarstwa, snowboardu, oraz pasjonatów trekkingu i wspinaczki.

„Ostatnie lata dla Salomona to pasmo wielkich sukcesów w biegach górskich. Biegi przeszkodowe w swej formie zawierają wiele elementów pokrewnych z trudnym terenem górskim, w którym marka ma tak bogate doświadczenia. Obserwując dynamicznie rozwijający się rynek biegów przeszkodowych z imprezami RUNMAGEDDON na czele, zdecydowaliśmy się aktywniej włączyć w rozwój tej dyscypliny wspierając, naszym zdaniem, najlepszą imprezę biegów przeszkodowych w kraju i chyba nie tylko, a przy okazji oferując uczestnikom sprawdzony produkt Salomon Speedcross 4 Runmageddon, który mamy nadzieje przypadnie biegaczom do gustu” - mówi Marek Maciaszczyk, Marketing Manager Salomon Polska.

Salomon Speedcross 4 Runmageddon to idealna propozycja dla zawodników startujących w biegach przeszkodowych. Wraz ze startem sezonu pojawia się najważniejsze pytanie dotyczące odpowiedniego wyboru obuwia. Wiadomo jak bardzo ważne w biegach przeszkodowych poza odpowiednim przygotowaniem fizycznym jest przygotowanie sprzętowe. A tutaj w opinii wielu specjalistów w tym ekspertów ze SKLEPBIEGOWY.com i sklepbiegacza.pl, niezwykle istotną rolę odgrywają buty.

„Runmageddon od samego początku stawia na wysoką jakość i solidność marki. Te idee przyświecają zarówno organizacji naszych biegów jak i wyborze partnerów. Salomon to lider rynku biegowego, a połączenie naszych sił to przede wszystkim dobra oferta dla tych, którzy są najważniejsi - dla naszych uczestników” – powiedział Jarosław Bieniecki, Prezes Runmageddon.

Salomon Salomon Speedcross 4 Runmageddon to przede wszystkim but wszechstronny. Speedcrossy to lekkie (310 gramów), mocno amortyzowane buty oferujące niewiarygodną przyczepność. Agresywna podeszwa, w której elementy bieżnika ułożone są w charakterystyczną jodełkę stanowi o wyjątkowości tego modelu.

Najbardziej rozpoznawalne cechy Salomon Speedcross 4 Runmageddon:

- system Quicklace™ to banalnie prosty a jednocześnie mocny i niezawodny system sznurowania obuwia Salomon. Tylko kilka ruchów pozwala błyskawicznie dopasować buty do stopy i sprawa, że zakładanie i zdejmowanie obuwia nigdy nie było wygodniejsze. W języku buta mamy specjalną kieszeń w do chowania linki QUICKLACE™.
- system Sensifit™ to system poprzecznych pasów umiejscowionych na cholewce butów Speedcross, który stabilizuje śródstopie. Pasy Sensifit™ zapewniają komfort i pozwala na precyzyjne dopasowanie butów co jest niezwykle ważne podczas pokonywania odległości w wymagającym terenie.

- Speedcross jest znakomity na miękkie i błotniste nawierzchnie dzięki agresywnemu bieżnikowi w podeszwie CONTAGRIP®, która dzięki odpowiednio dobranym komponentom gwarantuje bardzo dobrą przyczepność.
- lekki, "oddychający", odporny na przetarcia materiał zapewnia doskonałą wentylację i wysoki komfort użytkowania.

Speedcross to również rozwiązania zapobiegające przedostawaniu się kamyków i drobnych zanieczyszczeń do wnętrza butów oraz ochronna warstwa wokół podstawy buta ułatwiająca czyszczenie buta z błota.

Buty Salomon Speedcross 4 Runmagedon dostępne są wyłącznie w największej w kraju sieci specjalistycznych sklepów biegowych SKLEPBIEGOWY.com i Sklep Biegacza.

ZGARNIJ ZNIŻKĘ runmageddon.sklepbiegowy.com/

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2017-04-10 - Bieg Zająca z SKLEPBIEGOWY.com...
  2017-04-01 - 25 marca 2017 Światowy Instytut Ochrony ...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację


 Ostatnio zalogowani
trix2
00:52
lupusfalco
00:45
maleńka26
00:29
Tenzing
00:14
An87gel
00:02
kubawsw
23:59
Paw
23:57
Kravis
23:48
heniek001
23:44
anwi.wroc
23:44
marekwroc
23:37
Raffaello conti
23:24
BORA
23:23
per6
23:21
pawelkazimierski
23:18
Mirek N
23:06
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |