Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

        

15 marca 2017, 08:47, 1539/115612RunCentre
Obudź się z zimowego snu z Compressport

LINK 1: WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE      Dzień staje się coraz dłuższy, pogoda zaczyna sprzyjać dłuższych treningom, a w powietrzu czuć już nadchodzącą wiosnę. Compressport, jak nikt inny, doskonale zna się na przygotowaniu do wiosennego biegania. Zarówno początkujący, jak i profesjonaliści, chcący jeszcze więcej wycisnąć z porządnie przetrenowanej zimy, mogą liczyć na wyjątkowe wsparcie. Poznaj produkty szwajcarskiego lidera kompresji i sprawdź, który z nich najlepiej pomoże Ci w przygotowaniu do zbliżających się wyzwań. Czasu jest coraz mniej!

Training Shirt – stylowy luz i komfort
Niezwykle wygodna koszulka biegowa, którą można śmiało stosować również na siłowni, crossficie i innych fitness zajęciach to „must have” biegacza w 2017. Dzięki świetnemu designowi będziesz wyróżniać się z tłumu i podkreślisz swój sportowy styl w każdej sytuacji. Luźne dopasowanie pomoże Ci w uzyskaniu większego komfortu. Koszulka treningowa Training T-shirt to niczym nieskrępowana swoboda ruchów pozwalająca Ci na bycie sobą. Ze względu na zastosowanie lekkich i delikatnych włókien produkt waży 80 g i sprawia wrażenie jakbyś go wcale nie czuł. Zastosowanie nowoczesnych materiałów powoduje, że koszulka do biegania działa hydrofobowo, szybko schnie i nie pochłania potu.

Run Short – nieocenione wsparcie dla biegacza
Zadbaj o dotlenienie i stabilizację swoich mięśni, a dodatkowo zapobiegnij otarciom ud w trakcie biegania! Spodenki kompresyjne Run Short pomogą Ci w szybszym regenerowaniu się i usuwaniu kwasu mlekowego. Dzięki płaskim szwom zapomnisz co to ból, nawet podczas kilkugodzinnych treningów. Dzięki idealnemu dopasowaniu do ciała podkreślą Twoją sportową sylwetkę i zapewnią komfortowe użytkowanie. Zaawansowany system odprowadzania wilgoci powoduje, że spodenki nie stają się cięższe nawet w deszczu.

R2v2 – zaufaj klasyce
Zapomnij o bólach piszczeli, czyli najczęstszej kontuzji szczególnie wśród początkujących biegaczy trenujących na asfalcie i chodnikach. Opaski kompresyjne R2v2 zapewnią Ci stabilizację mięśni łydki, co pozytywnie przeniesie się na poprawę wyniku na zawodach, a także znacząco przyspieszy proces regeneracji po treningu. Opaska jest przeznaczona dla każdego biegacza niezależnie od preferowanego dystansu. Wszystkich sportowców łączy jedno – chęć jak najlepszej realizacji postawionych celów. To bez wątpienia przyjaciel każdego biegacza, który dba o stabilność. Zastosowanie najnowszych technologii pozwala wierzyć w to, że dotychczasowe drobne urazy przestaną Ci doskwierać. Opaski kompresyjne Compressport R2v2 redukują uczucie bólu, z czego skorzystają wszyscy pasjonaci ciężkich treningów. Od teraz możesz poświęcać temu więcej czasu – kompresja z pewnością Cię nie zawiedzie!

To tylko część niezbędnego wyposażenia zawodnika. Idzie nowy sezon, więc po wiosennych porządkach poszukaj miejsca na nowe, ultraszybkie wsparcie sprzętowe. Więcej najnowszych produktów, które zrewolucjonizują Twój trening i sprawią, że będziesz jeszcze szybszy znajdziesz na compressport.pl.

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację


 Ostatnio zalogowani
janusz9876543213
20:31
Piotrek.
20:29
eldorox
20:28
DaroG
20:28
Kamus
20:27
stanlej
20:26
Admin
20:25
Jozinek 1
20:24
lupusfalco
20:21
aneta91
20:20
RM
20:19
adamek
20:17
michalrytlewski@gmail.com
20:15
ZBYSZEK1970
20:15
pkrzysztof74
20:13
ROM64
20:10
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |