Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

03 wrzesnia 2016, 13:01, 1458/198808TomTom.Com
TomTom wprowadza na rynek nowe produkty

LINK 1: STRONA INTERNETOWA TOMTOM      TOMTOM TOUCH: POZNAJ SKŁAD SWOJEGO CIAŁA
~Zmierz i śledź poziom tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej bezpośrednio z nadgarstka naciskając jeden przycisk ~


IFA, Berlin, 1 września 2016 - TomTom (TOM2) ogłosił dziś wprowadzenie pierwszego na rynku monitora aktywności, który łączy analizę składu ciała, śledzenie kroków i snu oraz całodzienną kontrolę tętna, a to wszystko bezpośrednio z nadgarstka. Po naciśnięciu przycisku, TomTom Touch zmierzy procent tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej ciała, aby móc znaleźć odpowiedź na pytanie: „Czy to co robię pomaga mi osiągnąć zamierzony cel*?”

Analiza składu ciała pozwala nam dobrze zrozumieć poziom zaawansowania naszej aktywności fizycznej oraz jego zmian po upływie czasu**. Do tej pory, uzyskanie tych danych było możliwe tylko przy użyciu dedykowanych skal i drogich technologii – dzięki TomTom Touch będą dostępne dla szerszego grona osób.

„Jesteśmy podekscytowani, że dzięki wprowadzeniu na rynek urządzenia TomTom Touch, możemy dostarczyć użytkownikom informacje dotyczące ich aktywności fizycznej, które są im naprawdę potrzebne”, powiedziała Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca TomTom Consumer. „Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że waga nie powie nam wszystkiego. Dwoje ludzi, którzy ważą dokładnie tyle samo, mogą mieć zupełnie inną masę mięśniową oraz różny poziom tkanki tłuszczowej. TomTom Touch daje nam bardziej precyzyjny obraz, dzięki analizie składu ciała. Teraz możemy stwierdzić, czy nasze wysiłki naprawdę przynoszą efekty.”

TomTom Touch został zaprojektowany w ten sposób, aby można było korzystać z niego 24/7, zawiera wszystko, czego można oczekiwać od najlepszych monitorów aktywności, które są dostępne na rynku. Urządzenie umożliwia śledzenie kroków, snu, tętna oraz spalonych kalorii. Jest także wyposażone w tryby sportowe służące do biegania, jazdy na rowerze lub ćwiczeń na siłowni. Korzystając z TomTom Touch można także pozostać w kontakcie z innymi osobami, dzięki otrzymywaniu powiadomień z telefonu.

Za pomocą aplikacji na smartfony, TomTom MySports, można łatwo sprawdzać swoje statystyki, postępy oraz podzielić się osiągnięciami ze znajomymi. Analiza wykresów oraz parametrów wskazujących na poprawę sprawia, że widzimy sens naszych działań i wpływ, jaki z biegiem czasu mają one na skład naszego ciała.

Elegancki i smukły TomTom Touch jest wyposażony w szereg kolorowych, wysokiej jakości pasków, pasujących do twojego stylu.

TomTom Touch dołączył do kategorii TomTom Sports, serii produktów sportowych oraz fitness, żeby zainspirować ludzi do aktywności fizycznej poprzez umożliwienie im łatwiejszego utrzymywania dobrej kondycji, poprawy osiągnięć i wyjścia naprzeciw wyzwaniom.

TomTom Touch jest dostępny w przedsprzedaży już teraz na stronie www.tomtom.com/fitness w cenie 699 zł. Cała seria będzie dostępna w sklepach w październiku.

Więcej informacji na stronie: www.tomtom.com/fitness

Dodatkowe funkcje dostępne w TomTom Touch:

- Analiza składu ciała
- Monitoring aktywności 24/7: kroki, sen, tętno
- Monitoring tętna w ciągu całego dnia
- Powiadomienia ze smartfonu
- Ekran dotykowy
- Tryb sportowy
- Obserwowanie postępów za pomocą aplikacji na smartfona, TomTom MySports
- Wymienne paski
- Wodoodporność
- Żywotność baterii do 5 dni
- Wyznaczanie celów
- Automatyczny monitoring snu
- Bezprzewodowa synchronizacja
- Uniwersalny kabel micro-USB do ładowania

TOMTOM ADVENTURER: ODKRYWAJ Z SERCEM
~Nowy zegarek outdoorowy z GPS, tak wytrzymały, że sprosta wszystkim aktywnościom wykonywanym na zewnątrz~


IFA, Berlin, 1 września 2016 – TomTom (TOM2) wprowadził dziś na rynek TomTom Adventurer - nowy zegarek outdoorowy z GPS stworzony w celu ulepszenia aktywności fizycznych wykonywanych na zewnątrz. Urządzenie zawiera dedykowane tryby sportowe tj.: wspinaczka, biegi po górach, narciarstwo oraz snowboard. TomTom Adventurer posiada wbudowany monitor pracy serca, barometr, kompas i automatyczne monitorowanie wzniesień dla sportów zimowych. Zawiera również funkcje GPS oraz Odkrywania Tras, stworzone w oparciu o doświadczenie firmy TomTom, lidera w dostarczaniu map oraz rozwiązań nawigacyjnych.

TomTom Adventurer przenosi technologię sportów zimowych na zupełnie inny poziom, dzięki automatycznemu monitorowaniu wzniesień. Po każdym zjeździe ze stoku użytkownicy mogą zapoznać się z kluczowymi statystykami - prędkością, wysokością czy stopniem nachylenia stoku. Osoby, które biegają lub wspinają się po górach, mogą czuć się pewnie podczas poznawania nowych szlaków, gdyż urządzenie zawiera funkcję odkrywania tras, wskazuje dane dotyczące wysokości i posiada przedłużoną żywotność baterii*.

„Jesteśmy podekscytowani, że wprowadziliśmy dziś na rynek TomTom Adventurer, łatwy w obsłudze zegarek outdoorowy, stworzony po to, abyśmy znaleźli w sobie duszę odkrywcy”, powiedziała Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca, TomTom Consumer. „Wierzymy, że wszyscy kochający sporty outdoorowe zasługują na dostęp do najwyższej jakości technologii, zazwyczaj zarezerwowanej dla osób, które podejmują ekstremalne, górskie wyzwania. Z TomTom Adventurer każdy może rozpocząć śledzenie swoich aktywności, podczas zdobywania nowych szczytów.”

TomTom Adventurer posiada również funkcję śledzenia aktywności 24/7, każdy trening biegowy, pływanie, jazda na rowerze oraz ćwiczenia na siłowni mogą być monitorowane w dedykowanych trybach sportowych. Dzięki wbudowanemu monitorowi pracy serca można śledzić tętno, a korzystanie z odtwarzacza muzyki umili każdy trening. TomTom Adventurer dołączył do kategorii TomTom Sports, do serii produktów sportowych oraz fitness, żeby zainspirować ludzi do działania poprzez umożliwienie im łatwiejszego utrzymywania dobrej kondycji, poprawy osiągnięć i wyjścia naprzeciw wyzwaniom.

TomTom Adventurer będzie dostępny w październiku w cenie 299 euro.

Więcej informacji na stronie: www.tomtom.com/outdoor.

NOWE ZEGAREKI SPORTOWE GPS FIRMY TOMTOM TERAZ Z FUNKCJĄ ODKRYWANIA TRAS
~Zacznij działać i osiągnij więcej z muzyką i pomiarem tętna na nadgarstku~TomTom Runner 3

IFA, Berlin, 1 września 2016 – TomTom (TOM2) zaprezentował dziś dwa nowe zegarki sportowe z funkcją GPS. W oparciu o doświadczenie firmy w tworzeniu map i nawigacji, urządzenia TomTom Spark 3 i Runner 3 zostały wyposażone w funkcję Odkrywania Tras. Teraz można łatwo poznawać nowe szlaki i zawsze odnaleźć drogę powrotną, nieważne dokąd się pobiegnie. Zegarki zostały wprowadzone na rynek z nowymi, eleganckimi, cieńszymi paskami w różnych kolorach, tak aby mogły być noszone na co dzień oraz podczas wykonywania nawet najtrudniejszych ćwiczeń.

Odkrywanie Tras pozwala poznawać nowe szlaki, bez konieczności podążania dwa razy tą samą drogą. Możliwe jest przesłanie nieznanych tras do zegarka za pomocą strony MySports. Dodatkowo, za każdym razem podczas poruszania, ślady GPS są wyświetlane na ekranie zegarka, dzięki czemu zawsze można znaleźć drogę powrotną. Połączenie zintegrowanego kompasu oraz informacji GPS daje użytkownikom pewność wyboru właściwej trasy i powrotu do miejsca startu. Po ukończonym biegu można łatwo podzielić się trasami ze znajomymi i zmotywować ich do odkrywania nowych dróg.

„Jesteśmy dumni z wprowadzenia na rynek zegarków TomTom Spark 3 i Runner 3 z funkcją Odkrywania Tras, stworzoną dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dostarczaniu map i rozwiązań nawigacyjnych”, powiedziała Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca TomTom Consumer. „Odkrywanie Tras to nie tylko sposób na bezpieczny powrót do domu. Ta funkcja inspiruje biegaczy do uzyskiwania lepszych wyników, zwiększania dystansu biegu oraz odkrywania nowych, ekscytujących dróg.”

Odkrywanie Tras zostało wprowadzone jako kluczowa funkcja na podstawie opinii uzyskanych od konsumentów, którzy chcieliby poznawać nowe drogi, ale obawiają się, że zabłądzą. Zegarki sportowe TomTom Spark 3 i Runner 3 umożliwiają teraz użytkownikom zmianę trasy, śledzenie jej oraz czerpanie radości z treningu.


TomTom Spark 3

Zegarki sportowe monitorują liczbę kroków 24/7, a każdy trening biegowy, pływanie, jazda na rowerze oraz ćwiczenia na siłowni mogą być śledzone w dedykowanych trybach sportowych. Najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych aktywności tj. czas, dystans, prędkość, tempo oraz spalone kalorie, są na bieżąco kontrolowane. Korzystając z aplikacji MySports można uzyskać więcej szczegółów dotyczących treningów, wyznaczać cele i obserwować osiągnięcia, tak aby cały czas podtrzymywać motywację.

Spark 3 i Runner 3 dołączyły do kategorii TomTom Sports, do serii produktów sportowych oraz fitness, żeby zainspirować ludzi do działania poprzez umożliwienie im łatwiejszego utrzymywania dobrej kondycji, poprawy osiągnięć i wyjścia naprzeciw wyzwaniom.

Cała seria będzie dostępna w sklepach w październiku. Więcej informacji na stronie: www.tomtom.com/fitness

Dodatkowe funkcje dostępne w zegarkach sportowych TomTom Spark 3 i Runner 3:

• Wbudowany odtwarzacz muzyki
• Wbudowany czujnik tętna
• Śledzenie przez GPS
• Śledzenie aktywności 24/7
• Tryb wielodyscyplinowy
• Odkrywanie tras
• Żywotność baterii: 3 tygodnie śledzenia aktywności, 11 godzin pracy w trybie GPS
• Wodoszczelność (5 atm)
• Wymienne paski
• Trening interwałowy
• Tryb wyścigu
• Śledzenie snuWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2016-12-21 - Nadchodzi czas na trening! TomTom Sports...
  2016-12-10 - Badanie marki TomTom: zdecydowana większ...
  2016-11-09 - TEST: TomTom RUNNER 3...
  2016-10-31 - Nowy TomTom Adventurer już w sprzedaży...
  2016-07-15 - Bądź gotowy na wakacyjne przygody z TomT...
  2016-06-08 - Zrób idealne ujęcia pod wodą dzięki TomT...
  2016-04-21 - Kup dowolny zegarek z serii TomTom Runne...
  2016-03-12 - TEST: TomTom Runner 2 Cardio+Music...
  2016-02-02 - TomTom monitoruje pracę serca 24/7...
  2016-01-27 - TomTom Bandit, czyli mobilna kamera do z...
  2016-01-18 - VIDEO: Półmaraton Tromso w ciemnościach ...
  2015-11-03 - TomTom miksuje muzykę w Sklepie Biegacza...
  2015-10-23 - TomTom Runner Cardio – Twój partne...
  2015-09-10 - Biegnij w rytmie ponad 500 piosenek na T...
  2015-09-03 - TomTom - Twój partner treningowy w drodz...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
 Ostatnio zalogowani
chris_cros
19:34
Jarek42
19:16
Pawel63
19:15
stepow
19:08
gadom1990
18:10
psychoadam
18:09
henrykchudy
18:01
entony52
17:50
M1chaLL
17:38
krzysztofl
17:34
krzysiekrog@tlen.pl
17:01
1223
16:57
Bartuś
16:55
przemek300
16:53
biegacz54
16:31
fit_ania
16:15
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |