Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       


HISTORIA


PRODUKTY


KOBIETA


DRUŻYNA


BIEGI


12 grudnia 2017, 08:00, 998/183189ASICS
I Move Me

LINK 1: STRONA INTERNETOWA 4FACES
LINK 2: PROFIL STRONY NA FACEBOOKU      

„I” jest najlepszą częścią Ciebie. To Twoje pozytywne nastawienie, kultura, która Cię wypełnia, Twoje wariactwa. „ME” próbuje Cię zatrzymać. To Twoje zwątpienie, Twój sprzeciw, zestaw błędów jakie popełniłeś. „MOVE” łączy ze sobą te światy, dodając Ci siły, byś bez wahania mógł iść do przodu.

Razem stajecie się nie do zatrzymania. Zmieniasz się lepsze, zarażając pozytywną energią swoich najbliższych, swoich przyjaciół, znajomych z pracy. Zmienia się Twoje otoczenie, miasto w którym mieszkasz, a za nim cały świat. Wszystko zaczyna się od CIEBIE.

W 2020 roku ASICS z dumą trzymać będzie kciuki za wszystkich sportowców świata, jako jeden z partnerów Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Do tego czasu japoński producent pragnie inspirować ludzi przez sport w ramach swej największej kampanii w historii: I MOVE ME.

Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki, nie bój się przed światem pokazać swojej prawdziwej natury. Liczy się tylko to, co sprawia Ci radość, to co jest Twoją pasją. Pozytywną energią, która kryje się w ruchu możesz wszystko zmienić na lepsze.

Misją kampanii I MOVE ME ma być propagowanie aktywnego, sportowego życia, które pozwala nie tylko na poprawę swoich wyników, ale też wyciąga pomocną dłoń w poszukiwaniu radości z jego przeżywania. W końcu ASICS to łaciński akronim ukrywający w sobie sentencję „Anima Sana In Corpore Sano” – W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch.

POZNAJ NASZE HISTORIE

Sprawdź sam w jaki sposób ruch zmienia ludzki los. Poznaj historie naszych bohaterów, by przekonać się, w jaki sposób potrafili na nowo pokochać każdy dzień.


POZNAJ NASZYCH AMBASADORÓW

Świat poznał jego imię, ponieważ słowa zamieniał na bity. Muzyka pomagała mu pokazać swoje prawdziwe ja, rozpalając ruch w ludziach z całego świata. Dziś jako światowej sławy DJ udowadnia, że ruch i muzyka uwielbiają iść w parze – wspólnie pomagając w motywacji, inspiracji, wywołując uśmiech na twarzy. STEVE AOKI


PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS

Znajdź tych, którzy wyrażają siebie przez sport, w ruchu odnajdując szczęście. Nie bój się przed światem pokazać swojej prawdziwej twarzy. Dołącz do ludzi z całego świata i opowiedz nam swoją historię za pomocą #IMoveMe


WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE ASICS ORAZ 4FACES I ODBIERZ TORBĘ SPORTOWĄ!

Zasady:

• Do 31 stycznia 2018r. dokonaj zakupu dowolnego obuwia ASICS w sklepach 4Faces;
• Opublikuj pod postem konkursowym na profilu 4Faces na FB zdjęcie, w którym pokażesz nam jak rozumiesz hasło I Move Me;
• Odbierz torbę sportową od ASICS!

Więcej szczegółów i regulamin konkursu znajdziesz na stronie 4FacesKomentarze czytelników - brakskomentuj informację

 Ostatnio zalogowani
misiu!
23:11
zyga11/Kevin
23:02
waldek71
22:59
Admin
22:58
dyzio1t
22:49
bozydarek
22:48
przemek300
22:44
Beata72
22:39
Borrro
22:38
mieszek12a
22:30
1223
22:29
WaldemarGR
22:25
Ihetman
22:24
kuflandia vel. Kufel
22:24
drAngla
22:19
Ja0306
22:18
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |