Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

      


HISTORIA


PRODUKTY


KOBIETA


DRUŻYNA


BIEGI


17 stycznia 2017, 08:51, 1526/180581ASICS Polska
ASICS Zero Distraction Bra

LINK 1: STRONA INTERNETOWA ASICS POLSKA
LINK 2: ASICS NA FB      

Wytrzymałe materiały, doskonałe wsparcie, zwiększona funkcjonalno¶ć – ASICS wprowadza do swojej oferty biustonosze sportowe, które pomog± kobietom w realizacji sportowych celów. Poznaj Zero Distraction Bra, który redukuje wstrz±sy towarzysz±ce uprawianiu sportu o 60%.

ASICS prezentuje pierwszy biustonosz sportowy, który wznosi na wyższy poziom kobiecy trening. ASICS Zero Distraction Bra stworzony został, by sprostać sportowym wyzwaniom, które stawiaj± przed sob± aktywnie żyj±ce kobiety. Każdy szczegół powstał, aby zwiększyć komfort i wydajno¶ć, niezależnie od kobiecych rozmiarów, kształtów i zdolno¶ci. Blisko 90% kobiet uprawiaj±cych sport korzysta z biustonoszy sportowych, jednak ponad połowa z nich ma Ľle dobrany model lub rozmiar.

Modele biustonoszy sportowych ASICS występować będ± w 3 rodzajach wsparcia:

KONTROLA WSTRZˇSÓW
Wzmocniony, sztywny materiał gwarantuje maksimum stabilizacji i redukuje pracę biustu poprzez ¶wietnie dopasowanie do ciała.

DOSKONAŁE DOPASOWANIE
Oddzielne miseczki, pełna regulacja oraz ergonomiczny system zapinania na plecach – z my¶l± o perfekcyjnym dopasowaniu i komforcie.

KOMFORTOWY BIEG
Wzmocniony mesh to dodatkowe wsparcie i wentylacja, a komfortowe rami±czka minimalizuj± dyskomfort w trakcie uprawia sportu.

Pomimo szerokiej gamy biustonoszy sportowych dostępnych na rynku, badania przeprowadzone przez ASICS podkre¶laj±, że większo¶ć kobiet (75%) nie jest zadowolonych z modelu, z którego obecnie korzysta – narzekaj±c głównie na ból piersi, ramion oraz dyskomfort na plecach. Te spostrzeżenia były motorem napędowym przy projektowaniu ASICS Zero Distraction Bra.

Lata badań w Instytucie Nauki Sportu w japońskim Kobe, wspierane testami biomechanicznymi z udziałem kobiet, pozwoliły na opracowanie produktu, który umożliwia najbardziej indywidualne dopasowanie i odczuwany na nowo komfort:

• 60% redukcja drgań w trakcie biegu
• Idealne dopasowanie dzięki szerokiej gamie aż 21 rozmiarów
• Najlepsze materiały, które zapewni± Ci komfortowy trening

Chcesz poczuć wsparcie? Biegnij.

Modele ASICS Zero Distraction Bra dostępne s± w sklepach:

4Faces: Katowice / Poznań
Intersport Arkadia Warszawa
RunnersClub.pl Warszawa
Sklep Biegacza Powi¶le Warszawa

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na: www.asics.pl oraz profilu ASICS na FBKomentarze czytelników - brakskomentuj informację

 Ostatnio zalogowani
Hari
08:19
tomekpolom
08:17
zbig
08:16
maciejb
08:16
lukasinski82
08:11
miro67
08:10
Bartoszu
08:05
DANIEL76
08:05
Admin
08:00
Pawel63
07:51
Redakcja
07:48
czewis3
07:48
ladykapitan
07:46
martinn1980
07:36
slawroz60
07:30
KKFM
07:27
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |