Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

UCZESTNICY

 
miras
emka64
cumaso
 
pokaż wszystkich 
23 maja 2024, 10:24, 1276/1049853Organizator
Jak Ananasy wspierają dzieci Bohaterów?

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: PROFIL BIEGU NA FACEBOOK
LINK 3: PROFIL BIEGU NA INSTAGRAM
LINK 4: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 5: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU      

Grupa Ananasy z 3 Fal już po raz trzeci bierze udział w Charytatywnym Biegu dla dzieci Bohaterów. To grupa ludzi o wyjątkowych siłach, ale i wielkim sercu!

Historia powstania grupy Ananasy z 3 Fal sięga czasów pandemii, kiedy to w związku z zamkniętymi siłowniami i wstrzymanymi zajęciami sportowymi zebrała się grupa osób chcących trenować na świeżym powietrzu. Inicjatorem tych treningów oraz założycielem grupy sportowo-biegowej Ananasy z 3 Fal jest Tomasz Burman-trener i instruktor w Parku Wodnym 3 Fale. To właśnie on wymyślił nazwę ANANASY.

Nazwa się bardzo dobrze przyjęła i wyróżnia się wśród innych grup biegowych, dzięki czemu jesteśmy rozpoznawalni na wielu wydarzeniach. Również wyróżniającym elementem naszej drużyny są zaprojektowanie przez naszego kapitana stroje wraz z jedynym i niepowtarzalnym logiem ćwiczącego Ananasa.

OPŁATY STARTOWE: III Charytatywny Bieg dla dzieci Bohaterów

 
29 pln

 
 
dowolna opłata
nie niższa
niż 29 pln
 

Limit uczestników: brak
 

Weź udział w III Charytatywnym Biegu dla dzieci Bohaterów. Zapisy znajdziecie TUTAJ

Kapitan drużyny - Tomasz Burman jest Instruktorem oraz Trenerem Personalnym w Parku Wodnym 3 Fale w Słupsku. Prowadzi sporty walki, zajęcia kettlebell-podstawy, a także treningi obwodowe czyli ćwiczenia ogólnorozwojowe podzielone na stacje. Ponadto specjalizuje się w Bulgarian Bag Level 1 oraz Kettelbell. Jego pasją są sporty walki, biegi, biegi ultra, biegi przeszkodowe, którymi to właśnie zaraża członków całej drużyny, a także wspiera na każdym etapie trenowania czy podejmowania przez nich wyzwań sportowych.

Ananasy z 3 Fal kierują się przede wszystkim sercem i chęcią niesienia pomocy poprzez swoje aktywności fizyczne i nie tylko. Bardzo aktywnie biorą udział w akcjach wirtualnych gdzie wybieganie czy wyspacerowanie przez nas KM przeliczane są na złotówki, które to trafiają do najbardziej potrzebujących osób zgłaszanych w ramach danej akcji. Jako grupa sportowo-biegowa chętnie sami też organizują akcje o charakterze charytatywnym.

W trakcie sportowej działalności grupy powstało wiele haseł, którymi kierują się podczas biegów ale i na co dzień: "kiedy ciało nie może -charakter pomoże", "albo grubo albo wcale" a także "pomaganie przez bieganie" ich autorskie hasło: "sport łączy, nie dzieli".

W Charytatywnym Biegu dla dzieci Bohaterów zainteresował ich przede wszystkim cel biegu, jakim jest pomoc podopiecznym Fundacji – dzieciom tych, co zginęli lub zostali ciężko poszkodowani na służbie. Dlatego też od pierwszej edycji biegu, która przypadkiem wyświetliła się w proponowanych wydarzeniach wirtualnych na Facebooku postanowili licznie wziąć udział, a także pokazywać to w mediach społecznościowych tak, aby zachęcić kolejne osoby. Medale które otrzymują dla drużyny wiszą w recepcji siłowni Parku Wodnego 3 Fale w Słupsku i niejednokrotnie zwracały uwagę i zainteresowanie odwiedzających siłownię i nie tylko. Dlatego również i w tym roku planują aktywnie promować Bieg dla dzieci Bohaterów, organizując wspólny bieg otwarty dla wszystkich chętnych, którzy się zarejestrują. Także w tym roku szeroko będą go promować, w mediach społecznościowych i nie tylko.

Weź udział w III Charytatywnym Biegu dla dzieci Bohaterów. Zapisy znajdziecie TUTAJ


Zobacz takze:

1600 km dobra!

Nasz tegoroczny III Charytatywny Bieg dla Dzieci Bohaterów przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i pobił wszystkie dotychczasowe rekordy - w ciągu 8 dni 321 biegaczy łącznie przebiegło ponad 1600 kilometrów. Dzięki Wam zebraliśmy 15 957 złotych !!! Dziękujemy za Wasze wspaniałe i pełne oddania zaangażowanie! Każdemu z Was należą się ogromne brawa! Rozpiera nas radość i duma, z tego jak piękne i łączące było to wydarzenie
To już ostatnie godziny na podjęcie wyzwania!

Wysyłacie nam wiadomości ze wszystkich zakątków Polski! Biegacie w miastach, po polu, po górach, nad morzem... to jest właśnie siła czynienia dobra. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jak wiele z Was zdecydowało się w tym roku pobiec dla dzieci Bohaterów. Jesteśmy już prawie na finiszu! Dajcie z siebie wszystko! Jak to działa? Wybierasz swoją ulubioną trasę o długości 5 km, biegniesz kiedy chcesz w dniach od 27 maja do 3 czerwca – włącznie...
Biegaj i pomagaj - rusza III edycja Charytatywnego Biegu dla dzieci Bohaterów

Fundacja Dorastaj z Nami już po raz trzeci organizuje wirtualny bieg. Dokładnie przez tydzień, od 27 maja do 3 czerwca, będziecie mogli wesprzeć naszych Podopiecznych w szczególny sposób - po prostu biegając Charytatywny Bieg dla Dzieci Bohaterów to wyjątkowe wydarzenie, które łączy nie tylko sport z pomaganiem, ale i ludzi o wielkich sercach z całej Polski. W tym roku jest też pewna NOWOŚĆ - pierwsze 5 osób, które...Komentarze czytelników - 2podyskutuj o tym 
 

Admin

Autor: Admin, 2024-05-10, 09:35 napisał/-a:
Zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłej imprezie wirtualnej - III Charytatywny Bieg dla dzieci Bohaterów. Do pokonania 5 km.

 

emka64

Autor: emka64, 2024-05-24, 23:01 napisał/-a:
Obiecałem sobie już nie brać udziału w wirtualnych imprezach, ale tu wymiękam i biegnę. Nie można nie wspierać tych dzieciaków.

  Ostatnio zalogowani
42.195
16:44
Wojciech
16:42
Pawel63
16:32
uro69
15:47
setkaMP
15:46
marczy
15:28
platat
14:56
przystan
14:44
seba1
14:30
MarcinMC
14:06
karado
13:50
marian
12:45
benek88
12:30
STARTER_Pomiar_Czasu
12:24
crespo9077
12:00
StaryCop
11:54
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |