Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

UCZESTNICY

 
 
pokaż wszystkich 
20 grudnia 2020, 11:11, 919/408638Organizator
Dołącz do Biegowej Ekspedycji na K2

LINK 1: STRONA INTERNETOWA EKSPEDYCJI
LINK 2: PROFIL WYDARZENIA NA FB      

Biegowa Wyprawa na K2 to program wspierający motywację w codziennych treningach. Jeśli biegasz, uprawiasz Nordic Walking lub po prostu często spacerujesz możesz dołączyć do Biegowej Ekspedycji na K2 i cieszyć się przygodą na każdym treningu, marszu czy spacerze.

Do pokonania jest 312 km. Jeśli uda Ci się osiągnąć ten cel do 20 marca, wówczas zdobędziesz K2 zimą i zostaniesz Lodowym Wojownikiem. Jeśli cel osiągniesz do 31 sierpnia, zdobędziesz K2 latem i zostaniesz Letnim Zdobywcą. Każdy zarejestrowany trening, marsz lub spacer przybliży Cię do celu.

Dla tych uczestników, którzy dołączą w grudniu lub w styczniu, dodatkową atrakcją będzie fakt, że w tym czasie (20 grudnia 2020) z Islamabadu rusza prawdziwa zimowa wyprawa na K2 z jedynym Polakiem w ekipie, naszym szczecińskim himalaistą Waldemarem Kowalewskim. Waldek został ambasadorem Biegowej Ekspedycji na K2 i jednocześnie autoryzował scenariusz naszej Ekspedycji, przez co zabawa nabiera autentycznego wymiaru.

Uczestnik może rejestrować swoje treningi, marsze NW lub spacery na dwa sposoby:

1. Automatycznie:

- przez rejestrowanie swoich aktywności za pomocą aplikacji Activy
- przez połączenie aplikacji Activy ze Strava (jeśli używasz aplikacji Strava),
- przez połączenie aplikacji Activy z Polar Flow (jeśli używasz zegarka Polar)
- przez połączenie aplikacji Activy z Garmin Connect (jeśli używasz zegarka Garmin)

2. Ręcznie rejestrować własne aktywności – przesyłając każdorazowo zdjęcie lub zrzut z ekranu z innego niż wymienione wyżej urządzenia lub aplikacji do serwisu B4Sport na indywidualne konto na panelu zapisów.

Każdorazowy trening, marsz NW lub spacer prawidłowo zarejestrowany i przesłany do aplikacji lub panelu B4Sport będzie zbliżał uczestnika do osiągnięcia celu jakim jest pokonanie 312 km.

Po osiągnięciu każdego z dwunastu punktów kontrolnych, uczestnik otrzyma Raport z przebiegu Ekspedycji w postaci:

– wiadomości wyświetlanej w aplikacji ACTIVY
– sms z linkiem do raportu

Podczas Ekspedycji pokażemy Wam prawdziwą drogę jaką muszą pokonać wszyscy himalaiści, którzy chcą wspiąć się na górę. Różnica polega na tym, że każdy kto dołączy do Biegowej Ekspedycji, wystarczy, że będzie systematyczny i przebiegnie 312 km, a osiągnie szczyt. Przy okazji poznając trudności, z którymi musza zmierzyć się prawdziwi himalaiści.

Program można przestawić jako wyzwanie, bo można zrobić to szybko w dość krótkim czasie. Program można potraktować jako motywację dla każdego kto jej szuka, aby zmobilizować się i wychodzić regularnie na treningi. Program może być również przygodą podczas, której dowiemy się więcej na temat wypraw w góry wysokie, przy okazji zażywając samemu trochę ruchu.

Podsumowując, każdy uczestnik może wyciągnąć z Biegowej Ekspedycji na K2 to co akurat potrzebuje. My gwarantujemy jednak wszystkim wspaniałą przygodę, dobrą zabawą okraszoną szczyptą wiedzy z zakresu himalaizmu oraz fantastyczną nagrodą w postaci pięknej statuetki w formie certyfikatu.

Biegowa Ekspedycja na K2 jest pierwszą z serii Ekspedycji Biegowych, które przygotowuje dla Was Stowarzyszenie K2 Partners dbając o to, aby dostarczać Wam wydarzenia sportowe na najwyższym poziomie.

Zapraszamy!

Szczegóły na stronie internetowej biegowaekspedycja.pl oraz na PROFILU NA FACEBOOK


Zobacz także:

Biegowa ekspedycja K2 - zapisy do 10 października 2021

Biegowa Ekspedycja na K2 trwa od 11 grudnia ubiegłego roku, w przeciągu 31 dni (na 11.01)dołączyło do niej 337 uczestników z czego 7-mioro zdołało pokonać całą trasę zyskując miano ”Lodowego Wojownika”. W najbliższych dniach jako pierwsi będą mogli pochwalić się medalem – statuetką, która w rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Biegowa Ekspedycja na K2 jest skierowana...Komentarze czytelników - brakskomentuj informację Ostatnio zalogowani
maste
19:56
Pawel63
19:29
Admin
19:08
rezerwa
19:07
zamorrad
19:02
cumaso
18:09
entony52
17:54
Andrzej Bukowczan
16:22
fit_ania
16:19
belk
16:03
Jarek42
15:50
jankos6
15:23
heelmaes
15:04
RGT
14:55
biegacz54
14:29
Moniq
14:25
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |