Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

UCZESTNICY

 
kostekmar
wielepiej
cumaso
gol
M15
jaro13G
Exlibris
pckmyslowice
Sawi
Sasza
tadeusz.w
belk
 
pokaż wszystkich 
Gdańsk, 02 wrzesnia 2020, 08:00, 986/288894Organizator
Wszystko, co musisz wiedzieć o wirtualnym Biegu Westerplatte

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI
LINK 5: POBIERZ INFORMATOR ZAWODÓW - PDF
LINK 6: ARCHIWUM: GDAńSK      

Wystartowali! Biegacze z całej Polski i nie tylko, od dziś aż do końca miesiąca mają czas, żeby wziąć udział w 58. Biegu Westerplatte i w ten sposób uczcić pamięć bohaterów września 1939 roku. Ponieważ biegi w wersji wirtualnej to wciąż nowość dla sporej części biegaczy w naszym kraju, wyjaśniamy najważniejsze kwestie, związane z udziałem w najstarszym ulicznym biegu na dystansie 10 kilometrów w Polsce.

Rejestracja i przesłanie wyniku

Okres od 1 do 30 września to czas, w którym można zarówno zarejestrować się do imprezy jak i przebiec dystans 10 kilometrów. Link do zapisów znajduje się na stronie www.biegwesterplatte.pl. Po prawidłowym ukończeniu procedury rejestracyjnej i dokonaniu opłaty startowej w wysokości 30 PLN Uczestnik otrzymuje mailowe potwierdzenie rejestracji oraz numer startowy do osobistego wydrukowania.

Następnie w podanym terminie należy zarejestrować swój bieg dowolnym urządzeniem do mierzenia dystansu i czasu. Istotne, żeby urządzenie bądź aplikacja miała funkcję udostępnienia bądź zdjęcia/zrzutu ekranu, dzięki czemu będzie można zweryfikować pokonaną trasę i czas, w którym zostało to dokonane.

Dokładna procedura wprowadzania wyniku oraz inne przydatne informacje znajdują się w Informatorze 58. Biegu Westerplatte.

Trasa

Jeśli chodzi o pokonanie odcinka o długości 10 kilometrów, można wybrać jedną z trzech opcji.

- pokonać dowolną, 10-kilometrową trasę, według uznania, bez ograniczeń jeśli chodzi o lokalizację
- przebiec 10 kilometrów na bieżni stacjonarnej
- wybrać wymierzony odcinek po Westerplatte i jego okolicach, zaproponowany przez Organizatora, Gdański Ośrodek Sportu

Pakiet finishera

Każdy zawodnik, który w terminie od 1 do 30 września prześle organizatorowi potwierdzenie udziału w biegu, a jego wynik pojawi się na liście rezultatów biegu wirtualnego, otrzyma pocztą pakiet finishera. W jego skład wchodzą:

- Pamiątkowy medal 58. Biegu Westerplatte
- Dedykowana chusta wielofunkcyjna, tzw. „komin”
- Kosmetyki od Partnera biegu – firmy Oceanic
- damski lub męski żel pod prysznic
- mydło antybakteryjne

Wszystko jasne? Więc w drogę – do zobaczenia na wirtualnej trasie 58. Biegu Westerplatte!


Zobacz także:

Podsumowanie: 58. Bieg Westerplatte z tradycją mimo, że wirtualnie

Zakończyła się 58. edycja Biegu Westerplatte. W tym roku wyjątkowo przybrała formułę wirtualną. Pamięć bohaterów Września 1939 w sportowy sposób postanowiło uczcić aż 1750 osób, tworząc wirtualną klasyfikację zawodów. Jednocześnie impreza zachowała swoją ciągłość dzięki honorowemu startowi z Westerplatte na Targ Węglowy, w którym udział wzięło blisko 100 osób, głównie tych, które...
Symboliczny start 58. Biegu Westerplatte

W tym roku popularny Bieg Westerplatte odbywa się wyjątkowo w formule wirtualnej. Gdański Ośrodek Sportu, chcąc dochować tradycji i kultywując pamięć bohaterskich Obrońców Września 1939 roku, zorganizował specjalny start honorowy. Niespełna setka uczestników w sposób symboliczny pokonała w niedzielę, 20 września 2020 r. dystans dziesięciu kilometrów. W grupie uczestników znalazły się osoby, które wylicytowały specjalne pakiety startowe 58. Biegu Westerplatte.
Symboliczny Bieg Westerplatte - 75 pakietów startowych do wylicytowania

Gdański Ośrodek Sportu, dla oddania hołdu Bohaterom Westerplatte z 1939 roku, w dniu 20 września 2020 roku zorganizuje 58. Bieg Westerplatte. Poza tym masowym, który wyjątkowo przybierze formę wirtualną, odbędzie się równie bieg o charakterze symbolicznym, na rzecz Fundacji Hospicyjnej w Gdańsku. 75 wyjątkowych pakietów startowych trafi do uczestników na drodze specjalnej licytacji...
58. Bieg Westerplatte - dla każdego, wszędzie, wirtualnie

Bieg Westerplatte jest jednym z najstarszych, najbardziej prestiżowych biegów ulicznych w Polsce na dystansie 10 kilometrów. W tym roku odbędzie się już 58. edycja tego biegu. Ta odsłona będzie wyjątkowa z kilku powodów. Będzie też szansą dla tych wszystkich, którzy zawsze chcieli uczcić pamięć bohaterów 1 września 1939 roku, ale z jakiegoś powodu w czasie zawodów nie mogli akurat pojawić się w Gdańsku.
58. Bieg Westerplatte - Gdańsk wirtualnie

Wystartowały zapisy do 58. edycji najstarszej imprezy biegowej ulicznej w Polsce – Biegu Westerplatte. W tym roku wyjątkowo przybierze on formę wirtualną, ale dzięki temu będzie można pokonać dystans 10 kilometrów w dowolnym miejscu na ziemi i zdobyć atrakcyjny medal. Uczestnicy będą mieli na pokonanie zadanej trasy cały wrzesień, zaś zapisy będą prowadzone do ostatniego dnia przewidzianego na ukończenie biegu, tj. do 30 września...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację Ostatnio zalogowani
tazoo
00:41
piotr72gd
22:16
mariusz67
22:08
Paweł.Ż
21:45
fit_ania
21:33
Darek Ł.
20:54
Admin
20:51
placekjacek
20:40
maste
20:40
jalec
20:28
zulek
20:26
entony52
19:44
schlanda
19:39
Pawel63
19:19
Jarek42
18:46
MagKosz
18:08
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |