Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

    

UCZESTNICY

 
krzybocz
edjasti
Aleksander PNG Suseł
filips1
pckmyslowice
polonski
GriszaW70
pawel.agat@interia.pl
cumaso
wielepiej
tadeusz.w
gol
armoniek
Borrro
Konsul
klewiusz
pająk33
Marcin Kaliski
Qba23
zibi58
Beata72
 
pokaż wszystkich 
Gdańsk, 01 lipca 2020, 09:55, 1132/271098Dorota Szota, portal maratonczyk.pl
ORLEN e-Maraton Solidarności z 5-tką w tle 2020 - zapraszamy! Biegamy całe lato!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA MARATONU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: GDAńSK      

Już od dziś - od 1 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020 - można rozpocząć starty w ramach tegorocznej edycji ORLEN e-maratonu "Solidarności"! Można przebiec maraton, maraton na raty bądź 5 km. Każdy bieg będzie miał osobną klasyfikację.

Mimo braku możliwości zorganizowania tradycyjnej imprezy maratońskiej w dniu 15 sierpnia w Trójmieście, postanowiliśmy zorganizować wirtualną wersję naszej rywalizacji.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu każdego, kto kocha Polskę, dla kogo ważne jest upamiętnienie wydarzeń, które sprawiły, że dziś żyjemy w wolnym kraju. Zapraszamy biegaczy, którym bliska jest Polska, jej losy i historia.

OPŁATY STARTOWE: ORLEN E-Maraton Solidarnosci

 
15 pln

35 pln

55 pln

 
 
numer
startowy

numer
i medal

numer
medal
koszulka
 

Limit uczestników: Wirtualny Maraton Solidarnosci
 
Opłata startowa za krótszy dystans niż maraton - patrz regulamin

W 2020 roku jest wiele ważnych wydarzeń, które chcieliśmy uczcić biegając. Dla wielu z nas Maraton "Solidarności" nierozerwalnie wiąże się z wydarzeniami Sierpnia"80. Do tegorocznego świętowania chcemy dołączyć 40-lecie NSZZ "Solidarność", rok Św. Jana Pawła II i 50-lecie wydarzeń grudniowych na Wybrzeżu w 1970 roku.

Wirtualną odsłoną ORLEN e-Maratonu "Solidarności", chcielibyśmy podtrzymać relację z Wami, zawodnikami, którzy chociaż raz pobiegli w Trójmieście, ale także z tymi, którzy chcieliby dołożyć cegiełkę do naszego wydarzenia.

Zapisy na wybrany dystans trwają do końca sierpnia. Numer startowy można pobrać już dziś za pośrednictwem strony datasport.pl z poziomu profilu zawodnika (po zalogowaniu się) lub z poziomu listy startowej.

Zachęcamy by wydrukować sobie numer startowy i przypiąć podczas pokonywania wybranego dystansu. Chcielibyśmy zobaczyć jakie miejsce wybraliście na start. Może to być bieg nocny, poranny, południowy czy jaki Wam najlepiej pasuje. Ważne aby pokonać wybrany dystans!

Zachęcamy także, do nagrania krótkiego filmu - może być telefonem :) i zrobienia zdjęcia z numerem, najlepiej podczas biegu :), a następnie nadesłanie do nas na adres biura. Ze wszystkich zdjęć na zakończenie, zrobimy wspólną galerię, nagrodzimy najciekawsze materiały foto i video, a z nadesłanych filmów zmontujemy relację :)

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie!

Niedługo zaprezentujemy Wam medal i pamiątkową koszulkę (możliwość wyboru pakietu - z koszulką czy bez - w panelu zapisów). Klasyfikacja biegów będzie pojawiać się na bieżąco wraz z nadesłanymi rezultatami.

"ORLEN e-Maraton Solidarności z piątką w tle" - ideą jest, aby każda aktywna fizycznie osoba mogła znaleźć dla siebie adekwatny wysiłek.

Chcielibyśmy, aby tegoroczne święto biegania choć przeżywane w pojedynkę, bądź w mniejszych grupach, dało naszym biegaczom dużo satysfakcji i radości z bycia częścią ORLEN e-Maratonu Solidarności.

Ważne informacje

Maraton pełny, ale i na raty

Tegoroczna formuła wymuszona przez sytuację związaną z epidemią koronawirusa, ma paradoksalnie pewną zaletę. Umożliwiła nam zorganizowanie maratonu, nie tylko w wersji pełnej - 42 km 195 m, ale także w wersji etapowej czyli tzw. "Maraton na Raty". Dystans możecie pokonać w minimalnie dwóch, maksymalnie siedmiu etapach. Mamy nadzieję, ze dzięki temu lista startowa zapełni się biegaczami, którzy z różnych przyczyn do tej pory nie startowali w tym trójmiejskim, wyjątkowym maratonie.

Dystans towarzyszący - 5 km

Wirtualna odsłona biegu pozwoliła nam również na coś zupełnie nowego. Postanowiliśmy dodać dystans towarzyszący zmaganiom maratońskim. Od wielu lat miłośnicy biegania pytali o możliwość uczestnictwa w imprezie na dystansie 5 lub 10 km, tak by zawodnicy, którzy nie chcą bądź nie mogą przebiec 42 km mogli być także uczestnikami Maratonu Solidarności.

Numer startowy dla każdego

Dla każdego zawodnika przygotowany zostanie dyplom ukończenia biegu oraz oczywiście numer startowy, który będzie można pobrać opcjonalnie przed swoim startem do biegu ze strony imprezy i z tym numerem wyruszyć na trasę.

W zależności od wyboru pakietu przygotujemy dla Was także piękny medal i pamiątkową koszulkę techniczną.

Biegamy całe lato!!


Zobacz także:
Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Admin

Autor: Admin, 2020-06-18, 10:25 napisał/-a:
Impreza w tym roku odbędzie się w formule wirtualnej.

  Ostatnio zalogowani
Jarek42
13:52
arco75
13:46
Admin
13:30
kwidzyniak74
13:24
INVEST 83
13:19
Piotr Czesław
12:43
_qba_
12:40
Krzysztof1977
12:27
arksit
12:27
Bystry1983
12:13
Struś Emu
12:06
jarecki112
12:05
michal.r
12:01
rutkowsky team
12:01
CZARNA STRZAŁA
11:57
maur68
11:42
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |