Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

UCZESTNICY

 
TomaszKatowice
krzysiekrog@tlen.pl
Bazant
flex2002
slasib
Cyniu Mieszko
lisu
Paweł76
kwidzyniak74
jaro kociewie
Tygrysek
Dom1n1k
Kravis
Etiopczyk
Kondziu_91
Marcin Kaliski
tokra-71
An_Hal
fafik78
Andrew67
domcab
Fitnessówka
dorotaiarek1
ania*
Basia
Asia33
Iskierka2000
fit_ania
sl0910
Maria
lisiczka
MiniGT
aniaf
Beata72
gosia11
Marysiaaaa
Leniuszek
Dora W
mariolapaprocka
 
pokaż wszystkich 
Gdynia, 08 stycznia 2020, 15:13, 1945/466469Organizator
Trenuj z ASICS i eobuwie do World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020

LINK 1: STRONA INTERNETOWA MISTRZOSTW
LINK 2: STRONA INTERNETOWA PÓŁMARATONU
LINK 3: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA DO PÓŁMARATONU
LINK 4: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 5: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 6: ZOBACZ WYNIKI Z 2019 ROKU
LINK 7: PROFIL BIEGU NA FB
LINK 8: ARCHIWUM: GDYNIA      

29 marca 2020 roku elita światowych biegów długodystansowych będzie rywalizować na ulicach Gdyni o tytuł Mistrza Świata w półmaratonie, a za ich plecami ponad 25 tysięcy biegaczy amatorów stworzy największą biegową imprezę w historii Polski.

Oficjalnym Partnerem tego wydarzenia jest firma ASICS, która wraz z eobuwie.pl już od 12 stycznia zatroszczy się o przygotowanie do biegu mieszkańców 5 miast, z których pochodzi największa liczba zgłoszonych uczestników. Na liście lokalizacji znalazły się Gdynia, Kraków, Poznań, Warszawa oraz Wrocław.

Oprócz cotygodniowych treningów, w każdym z 5 miast ASICS szykuje liczne atrakcje dla biegaczy.

Półmaraton to bieg na dystansie 21,0975 km, którego ukończenie stanowi nie lada wyzwanie dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania. Ukończenie tak wymagającego biegu, nie byłoby możliwe bez odpowiedniego przygotowania.

ASICS oraz eobuwie.pl wychodzą tej potrzebie naprzeciw, oferując cykl 11 darmowych treningów, prowadzonych przez znanych i doświadczonych trenerów biegania, którzy pomogą zrealizować biegowe cele każdemu, kto podejmie wyzwanie stanięcia na starcie WORLD ATHLETICS HALF MARATHON CHAMPIONSHIPS 29 marca 2020 r. Dodatkowo, na najbardziej zaangażowanych uczestników treningów czekają atrakcyjne nagrody za frekwencję, m.in. możliwość zakupienia pakietu w specjalnej, obniżonej cenie po zamknięciu zapisów na zawody.

Treningi będą odbywać się w każdą niedzielę między 12 stycznia a 22 marca w godzinach przedpołudniowych. Szczegółowe informacje odnośnie miejsca i godziny dostępne będą na stronie internetowej.


Firma ASICS wie, że przygotowanie do biegu to nie tylko realizacja planu treningowego, ale szereg działań i decyzji, które należy podjąć w swoim codziennym życiu, aby osiągnąć upragniony cel. W trosce o to, aby każdy uczestnik cyklu mógł skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie, przygotować się do startu, każde z 5 miast odwiedzą eksperci w takich dziedzinach jak fizjoterapia, dietetyka czy dobór sprzętu biegowego.

Oprócz tego, podczas wybranych treningów uczestnicy będą mogli spotkać się z czołowymi polskimi biegaczami, ambasadorami marki ASICS, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Swoją obecność zapowiadają również członkowie społeczności ASICS FrontRunner Poland, których misją jest motywowanie wszystkich ludzi do aktywności fizycznej, a także budowanie wyjątkowej atmosfery podczas wspólnych treningów.

Spotkania z ekspertami ASICS odbędą się w salonach eobuwie.pl w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu, gdzie przez cały dzień będzie można wykonać darmowe badanie biomechaniki stopy MOTION ID oraz zeskanować stopę w 3D za pomocą systemu esize.me. Wszystko po to, by jak najlepiej dopasować buty.

Pomiar ten pozwala na porównanie tego, w jaki sposób aparat ruchu biegacza pracuje w różnych butach biegowych, wybranych na podstawie pomiaru wstępnego. W efekcie, uczestnik badania może dowiedzieć się jakie będą jego idealne buty biegowe.

Szeroki wybór butów do biegania oferuje partner przygotowań do gdyńskiego półmaratonu, eobuwie.pl. Asortyment sklepu jest regularnie wzbogacany o nowe marki. Eobuwie.pl uruchomiło specjalny serwis Strefa Biegacza, w którym w oparciu o porady eksperckie można dobrać buty do biegania. Odpowiedni sprzęt - dostosowany do poziomu zaawansowania - znajdą tam zarówno profesjonaliści, jak i ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem.

Buty do biegania skutecznie można dobrać także w każdym sklepie stacjonarnym eobuwie.pl. Wystarczy skorzystać z usługi esize.me, która w oparciu o skan 3D stóp zarekomenduje właściwie dopasowane buty. Proces skanowania jest bardzo krótki, a w jego efekcie otrzymujemy dokładny obraz naszych stóp. Skan uwzględnia długość, szerokość, wysokość oraz tęgość stopy. Następnie system porównuje go ze skanami butów dostępnych w ofercie i na tej podstawie wskazuje odpowiednie dla użytkownika.

Spotkania odbywać się będą w wybrane soboty, a podczas treningów dzień później, uczestnicy będą mieli możliwość przetestować modele butów biegowych ASICS z najnowszej kolekcji w ramach testów produktowych.

Cieszymy się bardzo, że ASICS będzie mógł podzielić się swoim doświadczeniem w opiece nad biegaczami. Od wielu lat nasza marka wspiera największe imprezy biegowe. Dzięki temu wiemy czego biegacze potrzebują, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie sprostać ich wysokim wymaganiom.

Do tej pory dostarczaliśmy im najlepszej jakości sprzęt sportowy, w tym roku chcemy iść o krok dalej i zatroszczyć się holistycznie o biegaczy. Mam tu na myśli przygotowanie dietetyczne, mentalne, z zakresu szerokiej wiedzy trenerskiej czy fizjoterapii. Dlatego tym bardziej zapraszam na nasz cykl treningów, które poprowadzą bardzo doświadczeni trenerzy, wspierani wiedzą naszych Ambasadorów oraz gości specjalnych
- powiedział Daniel Bogacki, PR & Sports Marketing Specialist marki ASICS.

Zdrowy styl życia i pasja do sportu to wartości bardzo ważne dla eobuwie.pl. Wspieramy pasjonatów biegania, zarówno zaangażowaniem w prestiżowe imprezy biegowe, jak i w rozwój biegania amatorskiego wewnątrz naszego zespołu. Cieszymy się, mając możliwość udostępnienia przestrzeni sklepów eobuwie.pl zarówno osobom mocno zaawansowanym jak i rozpoczynającym przygodę z bieganiem. W eobuwie.pl każdemu zainteresowanemu uprawianiem sportu nieodpłatnie pomożemy znaleźć jak najlepiej dopasowane buty - komentuje Konrad Jezierski, dyrektor działu retail eobuwie.pl

Szczegółowe informacje dotyczące treningów oraz pozostałych aktywacji dostępne będą na stronie worldathleticshalfmarathon.com/gdynia2020 a także na oficjalnej stronie wydarzenia oraz na FACEBOOK


Zobacz także:

MŚ w Półmaratonie Gdynia 2020: transmisja


Rekord świata i niesamowite emocje w Gdyni!

Niezwykły przebieg miały Mistrzostwa Świata w Półmaratonie rozegrane w sobotę w Gdyni. Na trudnej, technicznej trasie byliśmy świadkami indywidualnych triumfów i tragedii zawodników. Oglądaliśmy widowiskowe wywrotki w czołówce kobiet, byliśmy świadkami niebywałych emocji okraszonych rekordem świata z półmaratonie kobiet, rekordem Polski w półmaratonie mężczyzn, oraz wieloma rekordami życiowymi. Wszystko zaczęło się o godzinie 10:30 gdy...
GDYNIA 2020: Jak wygląda organizacja zawodów w czasach COVID-19?

Kiedy elita kobiet i mężczyzn wybiegnie 17 października na ulice Gdyni, by rywalizować w mistrzostwach świata w półmaratonie, będzie to symboliczny moment dla lekkiej atletyki w tych trudnych czasach. Będą to bowiem pierwsze zawody World Athletics Series od wybuchu pandemii na początku tego roku. Co więcej, jest to promyk nadziei, który pokazuje, co można osiągnąć, gdy podobnie myślące...
MŚ W PÓŁMARATONIE - GDYNIA 2020: Polacy bojowo nastawieni

Adam Głogowski oraz Damian Kabat to kolejni reprezentanci Polski startujący w World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. Obu biegaczy zobaczymy więc 17 października podczas rywalizacji o tytuł mistrza świata na dystansie półmaratonu. Celem naszych reprezentantów jest przygotowanie życiowej formy i jak najlepsze zaprezentowanie się, w tak prestiżowych zawodach organizowanych we własnym kraju.
Adam Nowicki: mistrzostwa świata to historyczne wydarzenie

Chciałbym być najlepszym Polakiem w stawce - mówi Adam Nowicki, który pobiegnie w World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. Już za niecałe dwa tygodnie blisko 300 biegaczy z 62 państw, w tym reprezentanci naszego kraju, powalczą o tytuły mistrzów świata w półmaratonie. 17 października na starcie na Skwerze Kościuszki w Gdyni staną najlepsi półmaratończycy na świecie. Stawką rywalizacji w World Athletics Half...
Rekordziści i mistrzowie świata pobiegną w 17 października w Gdyni!

Imponująco zapowiada się lista uczestników mistrzostw świata w półmaratonie w Gdyni. Już 17 października na starcie na Skwerze Kościuszki zobaczymy największe gwiazdy lekkiej atletyki, na czele z wielokrotnym rekordzistą świata, Joshuą Cheptegei z Ugandy oraz wybitną holenderską biegaczką, mistrzynią świata, Sifan Hassan. Początkowo mistrzostwa świata w półmaratonie miały się odbyć 29 marca, jednak...
MŚ W PÓŁMARATONIE - GDYNIA 2020: Paula Radcliffe zaprasza do wspólnej rywalizacji

World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 oraz towarzyszący zmaganiom najlepszych biegaczy świata bieg wirtualny już 17 października. W ramach przygotowań, można bezpłatnie wziąć udział w 10-kilometrowym wyzwaniu, na które zaprasza sama Paula Radcliffe – legenda światowej lekkoatletyki. W ramach przygotowań do rywalizacji na dystansie półmaratonu, organizatorzy zachęcają do...
Gdynia Półmaraton: Bieg Masowy odwołany

Komitet Organizacyjny World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 wraz z World Athletics poinformowali dzisiaj o odwołaniu biegu masowego, który miał towarzyszyć rywalizacji o medale mistrzostw świata. Powodem decyzji jest brak możliwości zorganizowania biegu w zgodzie z aktualnie obowiązującymi rozporządzeniami rządowymi, związanymi z pandemią COVID-19. Na liście startowej biegu masowego znajdowała się rekordowa liczba ponad...
MŚ W PÓŁMARATONIE GDYNIA 2020: Yared Shegumo rzuca wyzwanie

Biegacze przygotowujący się do startu w październikowych World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 nie mogą narzekać na nudę. Na platformie AllYouNeedIsRunning.com pojawiają się coraz to nowe wyzwania, które stanowią dodatkową motywację do regularnych treningów przed startem w półmaratonie. Najnowsza propozycja to 1/4 maratonu, a rękawicę rzuca Yared Shegumo...
GDYNIA 2020: Podejmij wyzwanie i zmierz się z gwiazdami lekkiej atletyki

Przygotuj się do rywalizacji w World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 razem z największymi gwiazdami lekkiej atletyki. Organizatorzy mistrzostw świata zachęcają do wzięcia udziału w szeregu wyzwań biegowych, w których rywalami amatorów będą wybitni sportowcy. Na pierwszy ogień każdy ma szansę zmierzyć się z Sebastianem Coe – byłym rekordzistą świata, mistrzem olimpijskim, a obecnie...
GDYNIA 2020 Wirtualnie: Wystartuj w największym półmaratonie w historii

Wirtualny bieg masowy w ramach World Athletics Half Marathon Championships – to nowa inicjatywa Światowej Federacji Lekkoatletycznej oraz Lokalnego Komitetu Organizacyjnego. W projekt zaangażowały się legendy sportu z kraju i ze świata. Dzięki temu w mistrzostwach świata będą mogli wystartować wszyscy chętni biegacze, nawet jeśli nie chcą lub nie mogą przyjechać 17 października do Gdyni w Polsce.
Komunikat World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020

Drodzy Biegacze! Dziękujemy za Waszą cierpliwość w ostatnich tygodniach, a także okazane przez wielu z Was wsparcie w tej trudnej dla nas wszystkich i bezprecedensowej sytuacji, z jaką mamy od 2 miesięcy do czynienia w związku z pandemią COVID-19. Mamy nadzieję, że pozostajecie w dobrym zdrowiu i – mimo mniejszych lub większych ograniczeń – staracie się utrzymać formę biegową.
MŚ w Półmaratonie Gdynia 2020: Rusza proces przepisywania pakietów startowych

Rozpoczęła się procedura umożliwiająca przepisanie pakietu startowego WA Half Marathon Championships Gdynia 2020, na innego zawodnika. Organizatorzy zachęcają wszystkich, którzy nie mogą wystartować w Mistrzostwach Świata w półmaratonie w październiku, aby skorzystali z tej bezpłatnej usługi. Z powodu pandemii koronawirusa gdyńskie mistrzostwa zostały przełożone na 17 października 2020 roku.
PZLA: Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Półmaratonie Gdynia 2020

Troje zawodników będzie reprezentować Polskę podczas mistrzostw świata w półmaratonie, które odbędą się 29 marca w Gdyni. W składzie biało-czerwonych znalazły się dwie biegaczki oraz jeden biegacz. Ze względu na termin wojskowych mistrzostw świata w biegach przełajowych kolidujący z terminem mistrzostw świata w półmaratonie w Gdyni w składzie reprezentacji nie znaleźli się...
Zmiana terminu World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020

Decyzją Prezydenta Gdyni, Wojciecha Szczurka oraz światowej federacji lekkoatletycznej – World Athletics – zaplanowane na 29 marca br. World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 zostają przełożone na październik z uwagi na narastającą niepewność wokół rozprzestrzeniania się nowego koronawirusa. Obecna sytuacja międzynarodowa wpłynęłaby bardzo negatywnie na...
Komunikat MŚ w Półmaratonie Gdynia 2020

W związku z zagrożeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Europie i na świecie zdecydowaliśmy się wprowadzić szereg działań prewencyjnych, które mają ograniczyć ryzyko dla uczestników. Wczoraj (piątek, 28 lutego 2020 r.) w Urzędzie Miasta Gdynia odbyło się spotkanie konsultacyjne organizatora Mistrzostw Świata w półmaratonie, w którym wzięli udział także przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej.
MŚ w półmaratonie Gdynia 2020: dodatkowe 5000 pakietów!

W odpowiedzi na wielkie zainteresowanie i wyprzedanie wszystkich 20 000 pakietów startowych, organizatorzy World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 poinformowali o udostępnieniu dodatkowej puli 5 000 pakietów. Ich sprzedaż właśnie ruszyła. Impreza odbędzie się 29 marca 2020 roku. Już teraz wyścig stał się największym półmaratonem, jaki do tej pory odbywał się w Polsce...
Gdynia: to będzie największy półmaraton w historii Polski! Coraz bliżej

Już 14,5 tys. zawodników zapisanych na World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. Reprezentują oni 52 narodowości! Limit 20.000 uczestników może zostać osiągnięty niebawem. Tylko do końca października obowiązuje aktualna stawka opłaty startowej. Zapisy na World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 nabrały zawrotnego tempa! W ciągu ostatnich 20 dni...
Unikalny medal World Athletics Half Marathon Championships - Gdynia 2020

Uczestnicy mistrzostw świata otrzymają na mecie medal w formie działającego kompasu. W każdym medalu zostanie też zatopiona kropla bursztynu. Na liście startowej półmaratonu znajduje się już ponad 10 tysięcy amatorów biegania. Ruszyła oficjalna strona internetowa gdyńskiego czempionatu! Przygotowania do World Athletics Half Marathon Championships – Gdynia 2020 nabierają tempa. W ostatnich dniach poznaliśmy...


INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi / Biegi - polmaraton

World Athletics Half Marathon Championsh - Gdynia,...

114
2020-10-22
Biegi / Biegi - polmaraton

2020 - 4. Gdynia Półmaraton

3
2019-03-05
Biegi / Biegi - polmaraton

2018 - 3. ONICO Gdynia Półmaraton

22
2018-03-16
Biegi / Biegi - polmaraton

2017 - 2. ONICO Gdynia Półmaraton

26
2017-03-25
Biegi / Biegi - polmaraton

2016 - PZU Gdynia Półmaraton

63
2016-03-27
 Ostatnio zalogowani
Hieronim
00:31
piotrpieklo
00:26
Lektor443
23:31
heineken
23:05
AntonAusTirol
22:23
Prezol
22:07
mieszek12a
22:05
tomasso023
22:02
eldorox
21:52
jarecki112
21:43
szymk
21:17
mandos
20:55
entony52
20:39
tomako68
20:12
Pawel63
20:03
Namor 13
19:46
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |