Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

UCZESTNICY

 
GG
 
pokaż wszystkich 
Wrocław, 10 lipca 2019, 08:00, 301/89856Organizator
Biegnij z Grubym w Survival Race

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: WROCłAW      

Biegom przeszkodowym przypinamy zwykle łatkę sportów ekstremalnych. Przemierzanie kilku czy kilkunastokilometrowej trasy, pokonywanie skomplikowanych technicznie konstrukcji i spektakularnych przeszkód to dla wielu „zwykłych zjadaczy chleba” nie lada wyczyn. Najwięksi gracze na OCR-owym rynku przekonują, że to rozrywka nie tylko dla zawodowców, wprowadzając formuły OPEN oraz krótkie dystanse z ciekawymi i bardziej przystępnymi przeszkodami.

Nie trzeba świecić nienaganną sylwetką kulturysty niczym z reklam popularnych siłowni, by sprawdzić swoje możliwości w survivalowym biegu. Doskonale wie o tym Piotr Gładczak - prywatnie „Grubas”, szerszemu gronu znany jako autor Wrocławskich Podróży Kulinarnych - od czterech lat opisujący rzeczywistość wrocławskiej i polskiej gastronomii na jednym z najpopularniejszych kulinarnych blogów w kraju.

OPŁATY STARTOWE: Dystans 3 km

149 pln

154 pln

159 pln

164 pln


czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

Limit uczestników: patrz regulaminy
 
Ceny startów na dodatkowych dystansach dostępne na stronie: https://survivalrace.pl/wydarzenia/wroclaw-2019/#!cennik

Piotr postanowił zadbać o swoją formę i zrzucić parę nadprogramowych kilogramów. Jak sam napisał: „#GrubasWPK robi coś, aby być mniejszym grubasem.” Jednym z punktów wyzwania, w którego skład wchodzą regularne treningi ogólnorozwojowe czy chociażby odstawienie cukru, jest udział w miejskim biegu z przeszkodami Survival Race.

„Grubas” wystartuje podczas wielkiego finału survivalowego sezonu we Wrocławiu - 21 września spróbuje swoich sił w dystansie STARTER. Przemierzy 3 kilometry trasy i pokona 15 zróżnicowanych przeszkód na terenie Morskiego Oka, między innymi zasieki, „Elektrofazę” czy wielką, wodną zjeżdżalnię. Cały czas można się dopisać do sobotniej fali o godzinie 14:30 i podjąć wyzwanie razem z „Grubasem”!

Miłośników dobrego jedzenia na wydarzenie przyciągnie także towarzyszący imprezie festiwal food trucków. Głód wrażeń zaspokoją zupełnie nowe przeszkody i atrakcje szóstego sezonu biegu, a o podniebienia wszystkich uczestników zadba Wrocław StrEat Food Festival.

Survival Race odbędzie się w weekend 21-22 września. Z przeszkodami na trasie 3, 6 oraz 12-kilometrowej może zmierzyć się każdy - niezależnie od kondycji i siły. Trzy dystanse zróżnicowane są pod względem długości i ilości przeszkód, a jeśli przeprawa przez którąś z nich okaże się zbyt wymagająca, można ją ominąć, wykonując karne burpees. Na najambitniejszych czeka specjalna fala LEGEND, w której można walczyć o podium i cenne nagrody.

Na terenie wrocławskiego Morskiego Oka pojawi się także specjalny tor zaprojektowany z myślą o najmłodszych uczestnikach w wieku 3-13 lat - Survival Race KIDS! Formuła dla dzieci wystartuje także 31 sierpnia w Poznaniu.

Zapisy na stronie www.survivalrace.pl


Zobacz także:Komentarze czytelników - brakskomentuj informację Ostatnio zalogowani
Redakcja
08:36
Jarek42
08:33
Admin
08:33
puchacz
08:18
Preskot
08:15
mosirlipno
08:10
mk13
08:08
pterodaktyl
08:03
prgutek
08:02
kasjer
07:57
szogun-pj
07:41
Darek Ł.
07:35
michu77
07:32
PeteR W.
07:30
ewa_ryzner
07:29
Januszz
07:06
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |