Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

     

UCZESTNICY

 
pala
bialy73
DariuszR
oxenon
Januszz
error000
andrzej043
ziutek58
andrzejpw
damsza_CZB
dawidcyt
JakubM
Wodnik65
jaszko2
marek.d
michal.r
artnw
Andrzej62
mizaj
Marcin_Tomczyk
Trelemorele
agafpaw
Gauduś
Annamill
LC
madziadziakl
gosia11
zabka1975
Honda
 
pokaż wszystkich 
Warszawa, 13 stycznia 2019, 06:47, 970/205538Organizator
Przygotuj formę na ORLEN Warsaw Marathon dzięki bezpłatnym treningom

LINK 1: STRONA INTERNETOWA MARATONU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ZOBACZ WYNIKI Z 2018 ROKU - MARATON
LINK 6: ZOBACZ WYNIKI Z 2018 ROKU - 10 KM
LINK 7: ARCHIWUM: WARSZAWA      

Nowy rok to najczęstsza okazja, kiedy stawiamy sobie nowe cele do zrealizowania. Ręka do góry, kto w Sylwestra obiecał sobie, że wyciągnie z szafy nieco zapomniane przez zimę buty do biegania i w tym roku pobije swoją życiówkę, lub kto po prostu chce wstać z kanapy i zacząć się ruszać?

W ramach przygotowania do kolejnej edycji ORLEN Warsaw Marathon, ASICS i Sklepy Biegacza zapraszają na serię indywidualnych, bezpłatnych treningów. Nie ważne, czy jesteś zaprawionym w bojach weteranem, który chce powalczyć o poprawienie swojej życiówki, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki z myślą o przebiegnięciu pierwszych 10 km.

Grupa ekspertów i ambasadorów ASICS Frontrunner Poland, wśród których znajdziesz trenerów, maratończyków i olimpijczyków będzie służyć radą każdemu, kto weźmie udział w serii wydarzeń organizowanych w 12 lokalizacjach. W tym roku, treningi odbędą się m.in.: w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, czy Łodzi.

OPŁATY STARTOWE: Orlen Warsaw Marathon

62 pln

90 pln

104 pln

55 pln

83 pln


MARATON
pakiet Basic

MARATON
pakiet Standard

MARATON
pakiet Premium

10 km
pakiet Basic

10 km
pakiet Standard

Limit uczestników: nieznany
 
Ceny pakietów startowych obowiązują do 11 stycznia 2019.

Jedną z osób, która po raz kolejny pomagać będzie biegaczom, jest Piotr Suchenia, uznany maratończyk i pierwszy Polak, który zwyciężył w maratonie zarówno na biegunie północnym, jak i południowym. Możecie poprosić go o radę w trójmiejskiej edycji. Jakie ma rady dla tych, dla których będzie to pierwszy bieg zorganizowany?

Najważniejsze to się nie poddawać. Bieganie zaczyna się w głowie i wyniki będą przychodzić z czasem. Najtrudniej jest zacząć - później bieganie często staje się, jak w moim przypadku, sposobem na życie.

- Jesteśmy bardzo dumni, że po raz siódmy ASICS został Partnerem Głównym ORLEN Warsaw Marathon. Wsparcie tego wydarzenia jest doskonałym przykładem, że hasło "I Move Me", którym chcemy angażować ludzi do aktywności fizycznej, nie jest dla nas tylko sloganem. Bieganie to najczystsza forma sportu, która jest w DNA naszej marki, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć biegaczy nie tylko naszym sprzętem, ale także wiedzą, której przykładem jest rozpoczynający się właśnie program treningowy, na który serdecznie zapraszam - mówi Daniel Bogacki, PR & Sports Marketing Specialist w ASICS.

3947
5815
7351
6590
5519
4458
4698
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
 
+47%
+26%
-10%
-16%
-19%
+5%
Historia frekwencji OPEN

335
633
985
965
797
680
750
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
 
+89%
+56%
-2%
-17%
-15%
+10%
Historia frekwencji KOBIETY

Na uczestników czeka wiele interesujących wydarzeń. Każdy tydzień treningów to odwiedziny innego Sklepu Biegacza. Warto sumiennie angażować się w treningi. Na najwytrwalszych czekają nie tylko pakiety startowe ORLEN Warsaw Marathon na dowolny dystans (otrzyma go każdy, kto będzie uczestniczył we wszystkich 11 treningach), ale również gadżety. Przy okazji treningów firma ASICS przygotowała również specjalne atrakcje.

W każdą sobotę, w innej lokalizacji, możliwe będzie wykonanie darmowych badań biomechaniki stopy - FOOT ID oraz MOTION ID, pozwalających na precyzyjny dobór obuwia biegowego. Analiza FOOT ID polega na stworzeniu trójwymiarowego modelu stopy na podstawie skanu wykonanego w specjalnym urządzeniu, które dokonuje pomiaru statycznych parametrów stopy.

Badanie MOTION ID odbywa się z kolei na bieżni mechanicznej, przy użyciu supernowoczesnych czujników przymocowanych do ciała badanego, mierzących dynamiczne parametry kroku biegowego. Pomiar ten pozwala na porównanie tego, w jaki sposób aparat ruchu biegacza pracuje w różnych butach biegowych, wybranych na podstawie pomiaru statycznego.

Testy produktów organizowane przez ASICS, to doskonała okazja do tego, by bliżej poznać najważniejsze produkty japońskiego producenta. Dostępne do testów obuwie to najważniejsze modele w rodzinie ASICS - które dostępne są w damskiej oraz męskiej wersji. Testy są całkowicie bezpłatne a nad ich prawidłowym przebiegiem, czuwać będą specjaliści z ASICS oraz Sklepu Biegacza.

- Do udziału w ORLEN Warsaw Marathon zachęcamy każdego, niezależnie od dystansu - dodaje Jarosław Żórawski, Sędzia Główny ORLEN Warsaw Marathon - Wiemy, że wiele osób chce w 2019 rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i nasze wydarzenie, połączone z profesjonalną opieką, jest doskonałą okazją, żeby to zrobić. Dla bardziej zaawansowanych biegaczy, udział w treningach pomoże uzyskać swój wymarzony czas na mecie.

Trenujący będą spotykać się co niedzielę, pomiędzy 13 stycznia a 7 kwietnia 2019 r. w Bydgoszczy, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Płocku, Toruniu, Warszawie (dwie lokalizacje) i Wrocławiu. Wszystkie treningi są bezpłatne.

Te liczby robią wrażenie! Będzie to 13 tygodni treningów, 12 grup treningowych organizowanych w 11 miastach w Polsce. Poniżej znajdują się adresy i godziny startów treningów:


Zobacz także:

Siódma edycja ORLEN Warsaw Marathon już za nami. 20 tysięcy uczestników Narodowego Święta Biegania

Kwiecień w Warszawie oznacza kolejną edycję cenionego biegu ulicznego, w którym udział biorą goście z całej Polski, Europy i świata. Jak co roku, pozytywnie zaskoczyła frekwencja kibiców, którzy wspierali zarówno maratończyków, jak i biorących udział w biegu OSHEE 10 km. Poza licznymi punktami kibicowania, Warszawiacy dopingowali uczestników na całej trasie, często spontanicznie dołączając do wydarzenia.
ORLEN Warsaw Marathon: najważniejsze wydarzenie biegowe w kraju już w najbliższy weekend

Dwa dni aktywnej zabawy i zdrowej rywalizacji czekają na uczestników siódmej edycji ORLEN Warsaw Marathon. Już w sobotę o 16.00 odbędzie się Charytatywny Marszobieg, a w niedzielę o 9.00 ruszą biegi na dystansie maratońskim oraz OSHEE 10 km. Jak co roku, wszystko rozpoczyna się i kończy w okolicach PGE Narodowego. Biegacze wystartują na...
Złoty skład elity na ORLEN Warsaw Marathon

Tegoroczna edycja Narodowego Święta Biegania zapowiada wyjątkowo wysoki poziom emocji sportowych – swój udział potwierdziło mnóstwo znanych lekkoatletów. Kogo zobaczymy na starcie? Czy możemy liczyć na nowe rekordy? Już 14 kwietnia na starcie ORLEN Warsaw Marathon stanie światowa czołówka biegaczy. W tym roku sporą grupą najlepszych zawodników będą stanowiły kobiety, a próbę bicia rekordu wydarzenia zapowiedziała Antonina Kwambai...
Nowa trasa biegu OSHEE 10 km. Czy 14 kwietnia padnie nowy rekord Polski?

Trasa krótszego dystansu w ramach ORLEN Warsaw Marathon jest co roku szeroko dyskutowana, zarówno w kręgach uczestników, jak i wśród mieszkańców Warszawy, tłumnie dopingujących biegaczy. Wreszcie nadszedł ten moment, kiedy prezentujemy trasę biegu OSHEE 10 km, który wystartuje już 14 kwietnia o 9.00, razem z dystansem maratońskim. Zorganizowane biegi miejskie mają za sobą wieloletnią tradycję.
Znamy trasę ORLEN Warsaw Marathon!

Na tę informację czekali nie tylko biegacze, którzy dołączyli do list startowych Narodowego Święta Biegania. Jak co roku, 14 kwietnia dzięki ORLEN Warsaw Marathon stolica zamieni się w najbardziej rozbiegane miasto w Polsce! Jakimi ulicami pobiegną uczestnicy? Co wiemy o możliwych utrudnieniach? Wsłuchaliśmy się w sugestie biegaczy i wprowadziliśmy zmiany w trasie. W niektórych miejscach wiatr utrudniał utrzymywanie prawidłowego tempa biegu...
Carolina Medical Center: Przekuj swój amatorski trening w zawodowy sukces!

Nawet biegając rekreacyjnie warto skorzystać z rad najlepszych. Dzięki nim bicie kolejnych rekordów i życiówek będzie dużo łatwiejsze. Jak trenują profesjonaliści? Czym różni się bieganie amatora od biegania zawodowca? Czego możemy nauczyć się od specjalistów? Poprosiliśmy o pomoc jednego z Partnerów ORLEN Warsaw Marathon, Carolina Medical CenterRąbka tajemnicy uchyla przed nami ekspert - Dorian Łomża...
Zostań wolontariuszem na ORLEN Warsaw Marathon – rekrutacja

Dołącz do największego wydarzenia biegowego w Polsce, które 14 kwietnia pojawi się na ulicach Warszawy. Wolontariat przy ORLEN Warsaw Marathon to doskonała okazja, żeby zapoznać się ze specyfiką pracy przy tak dużym wydarzeniu sportowym. Narodowe Święto Biegania od 2013r. przyciąga tysiące uczestników, którzy przemierzają szybką i płaską trasę malowniczej stolicy Polski. Dwa biegi (maraton i bieg OSHEE 10km)...
Dlaczego odpowiednie nawodnienie to klucz do udanego biegu?

ORLEN Warsaw Marathon ogłosił właśnie, że partnerem tytularnym biegu na 10 kilometrów została firma OSHEE, lider w segmencie napojów funkcjonalnych w Polsce, obecny na 45 światowych rynkach. Poza biegiem OSHEE 10 km partner będzie obecny w biegu na dystansie maratońskim, serwując biegaczom przekąski i napoje w kilkunastu punktach na trasie, żeby ułatwić uczestnikom osiągnięcie jak najlepszych wyników.
Walentynkowy konkurs z ORLEN Warsaw Marathon. Do wygrania 10 pakietów PREMIUM!

Jesteście w biegowym związku? A może nad takim dopiero "pracujecie"? Z okazji walentynek mamy dla Was niespodziankę od ORLEN Warsaw Marathon - posiadamy pięć podwójnych pakietów Premium na tę imprezę. Rozdamy je tym z Was, którzy przekonają nas, że to właśnie do nich powinny trafić te pakiety - jako niespodzianka walentynkowa dla drugiej połówki! Jak nas przekonać? Pozostawiamy to Waszej wyobraźni...
Koszulka startowa i nie tylko - znamy pełny skład pakietu startowego ORLEN Warsaw Marathon!

Z każdego pakietu startowego imprezy biegowej to właśnie koszulka stanowi element budzący ogromne emocje. To znacznie więcej niż zwykła garderoba - to symbol i wizytówka każdej imprezy biegowej. Organizatorzy ORLEN Warsaw Marathon, oprócz projektu koszulki, ogłosili także pełen skład pakietów startowych. Co kryje się w środku? ORLEN Warsaw Marathon to najważniejsze...
Wiemy jak będą wyglądać medale ORLEN Warsaw Marathon!

Dla biegaczy w trakcie przygotowań do maratonu, moment poznania wyglądu medalu jest jednym z najbardziej oczekiwanych. Jak prezentuje się tegoroczny egzemplarz? Niezależnie od tego, czy jest to pierwszy medal, czy jeden z wielu, zawsze budzi on ogromne emocje. To już siódma edycja Narodowego Święta Biegania i siódmy medal. Dla wielu biegaczy, zwłaszcza startujących w ORLEN Warsaw Marathon od...
OSHEE po raz kolejny wspiera biegaczy ORLEN Warsaw Marathon

Do jednego z najpopularniejszych wydarzeń biegowych w Polsce dołączyła kolejna firma. Głównym Partnerem ORLEN Warsaw Marathon zostało OSHEE, które ponownie wesprze Narodowe Święto Biegania. Poza tytułem Partnera Głównego, marka będzie obecna w wielu miejscach imprezy, między innymi wspierając biegaczy batonami oraz napojami izotonicznymi. Odpowiednie nawodnienie i poziom energii są podstawą dobrego biegu...
Rozpocznij sezon biegowy z przytupem! Ostatni dzień z tańszym pakietem ORLEN Warsaw Marathon

Nowy rok to czas przełomu, noworocznych postanowień i nowych początków. Wielu z nas, zwłaszcza rozpoczynających swoją przygodę z bieganiem, mówi sobie "przebiegnę maraton!", albo stawia sobie inny cel: pierwsze sportowe wyzwanie na dystansie 10 km. Obie te grupy spotkają się 14 kwietnia 2019 r. na Narodowym Święcie Biegania, podczas którego będzie można spróbować...
Ruszyły zapisy na ORLEN Warsaw Marathon

Warszawa znów zmieni się w stolicę biegania. Znamy datę siódmej edycji ORLEN Warsaw Marathon! Już 14 kwietnia 2019 r. wystartuje najważniejsze wydarzenie w polskim kalendarzu biegowym. Rejestracja uczestników od dziś jest już aktywna. Rywalizacja odbędzie się na dwóch dystansach - maratońskim, oraz na 10 kilometrów. Narodowe Święto Biegania na stałe wpisało się w sportową mapę Warszawy. Już teraz warto zapisać się na listę startową...

Advertisement

INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi / Biegi - maraton

Orlen Warsaw Marathon - Warszawa, 14.4.2019

27
2019-04-28
Biegi / Biegi - maraton

2018 - 6. ORLEN Warsaw Marathon

40
2018-04-29
Biegi / Biegi - maraton

2017 - 5. ORLEN Warsaw Marathon

64
2017-04-29
Biegi / Biegi - maraton

2016 - Orlen Warsaw Marathon

214
2016-09-24
Biegi / Biegi - maraton

2015 - ORLEN Warsaw Marathon

274
2015-11-16
Biegi / Biegi - maraton

2014 - ORLEN Warsaw Marathon

399
2014-04-30
Biegi / Biegi - maraton

2013 - ORLEN Warsaw Marathon

839
2013-05-10
 Ostatnio zalogowani
matti71
02:21
krzysztofl
00:55
kuzag
00:48
marczy
00:46
marek_h
00:21
Tryton
00:18
wk0307
23:52
arco75
23:41
smuluk
23:35
emka64
23:31
kasar
23:20
ona
23:10
narcyz_65
23:06
tomasso023
23:05
prgutek
23:02
Marek.run
23:00
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |