Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

      

UCZESTNICY

 
 
pokaż wszystkich 
Toruń, 20 pazdziernika 2018, 16:21, 1768/246354
Admin
Michał
Walczewski
Zdobądź pakiet startowy na 8 Halowe Mistrzostwa Świata Masters w LA

LINK 1: PRZECZYTAJ WIĘCEJ O WYDARZENIU
LINK 2: STRONA MŚ MASTERS 2019
LINK 3: ARCHIWUM: TORUń      Już za pół roku - od 24 do 30 marca 2019 - Toruńska hala lekkoatletyczna gościć będzie zawodników rywalizujących podczas 8 Halowych Mistrzostw Świata Masters w Lekkiej Atletyce. Uczestnicy rywalizować będą jednak nie tylko w konkurencjach halowych, ale także w biegach rozgrywanych poza halą - na dystansie 10 km oraz w klasycznym półmaratonie.

Przyszłoroczne wydarzenie jest niewątpliwie wielką i niepowtarzalną szansą na walkę o medale rangi Mistrzostw Świata dla naszych krajowych biegaczy. To, że mistrzostwa odbędą się w naszym kraju powoduje, że odpadają wysokie koszty wyjazdu na drugi koniec Europy czy świata. A nasi Mastersi - zarówno mężczyźni jak i kobiety - należą w licznych kategoriach wiekowych do czołówki i z całą pewnością będą walczyć o medale.

Niemniej dla wielu z nas kilkuset złotowa opłata startowa wciąż stanowi dużą barierę utrudniającą start. W związku z tym naszemu portalowi udało się zorganizować po kilkadziesiąt pakietów startowych na tę imprezę - upoważniających do startu na dystansie półmaratonu!

Fundowany przez nas pakiet startowy otrzymają - w każdej kategorii wiekowej masters zarówno mężczyźni jak i kobiety - Ci, którzy zwyciężą w swojej kategorii wiekowej podczas zbliżającego się biegu półmaratońskiego organizowanego w ramach 36 Toruń Maratonu. Impreza rozegrana zostanie 28 października 2018 roku - przy okazji właśnie na trasie pokrywającej się z marcowym półmaratonem.

Czujesz się silny / silna, i chcesz zdobyć jeden z naszych pakietów startowych? Weź udział w rozgrywanym za tydzień Maratonie Toruńskim (na dystansie półmaratonu) i wygraj w kategorii wiekowej zgodnej z klasyfikacjami mastersów (co 5 lat). Jeżeli Ci się to uda - imienny pakiet (a więc nie podlegający przekazaniu innym osobom) na półmaraton podczas 8 Halowych Mistrzostw Świata Masters w LA Toruń 2019 będzie Twój!

Więcej o Mistrzostwach Świata Masters możesz przeczytać w artykule Łukasza Panfila - TUTAJ lub bezpośrednio na stronie internetowej wydarzenia wmaci2019.com/biegi/?lang=pl


Zobacz także:

Mistrzostwa świata w Toruniu będą rekordowe

29 stycznia 2019 zakończyła się rejestracja na 8. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters. W reprezentacji Polskich i innych teamach prawdziwych gwiazd nie zabraknie. Już w tym momencie wiadomo, że pod wieloma względami będzie to rekordowa impreza. Żadna z wcześniejszych edycji halowych mistrzostw świata masters nie zgromadziła tak dużej ilości reprezentacji. Do rywalizacji w Toruniu zgłosili się zawodnicy z aż 82 krajów...
WMACI Toruń 2019 - Wielcy mistrzowie też pobiegną w mistrzostwach. Zapisz się i TY!

Robert Korzeniowski, Tomasz Majewski, Władysław Kozakiewicz i Sebastian Chmara to tylko jedne z wielu gwiazd 8. Halowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce Masters, które odbędą się w Toruniu pod koniec marca. W czempionacie wystartuje szerokie grono olimpijczyków, medalistów mistrzostw świata i Europy. Choć impreza z założenia ma charakter halowy, to w jej ramach odbędą się również konkurencje uliczne...
100 dni do mistrzostw świata weteranów w Toruniu ad 2019

Wielkimi krokami zbliżają się 8. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters, które odbędą się w Toruniu 24-30. marca przyszłego roku. Już wiadomo, że na starcie stanie szeroka plejada gwiazd „lekkiej”. Podczas piątkowej konferencji prasowej omówiono stan przygotowań do imprezy. Pod koniec marca w Toruniu do rywalizacji staną około 4 tysiące sportowców z blisko stu krajów położonych na sześciu kontynentach.
W Toruniu już za pół roku odbędą się 8 Halowe Mistrzostwa Świata Masters w LA

Już za pół roku - od 24 do 30 marca 2019 - Toruńska hala lekkoatletyczna gościć będzie zawodników na 8 Halowych Mistrzostwach Świata Masters w Lekkoatletyce. Oferta konkurencji jest niezwykle szeroka. Formuła rozgrywania imprez mistrzowskich"mastersów" obejmuje zimą nawet konkurencje rzutowe na stadionie, bieg przełajowy i dystanse uliczne. Rozegrany zostanie półmaraton i bieg na 10km.


Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

henry

Autor: henry, 2018-09-30, 09:06 napisał/-a:
W Krynicy wygrałem na 10 km i w maratonie i otrzymałem pakiet startowy na mistrzostwa , teraz trzeba wybrać dystans i trenować.

  Ostatnio zalogowani
Piotrek.
04:40
jacekszulc16
00:06
gpnowak
23:56
per6
23:42
meister-shaft
23:34
sosenka
23:28
kasar
23:02
krunner
22:51
1223
22:36
Namor 13
22:35
markwi
22:29
ronan51
22:14
czeper
22:08
p5ychol
22:03
trix2
21:58
paweł71
21:54
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |