Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

UCZESTNICY

 
radosc
waldek1975
Falko
natalson
 
pokaż wszystkich 
Wrocław, 04 wrzesnia 2018, 14:31, 671/207225Monika Rakowicz
Gorące zakończenie lata - Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu za nami!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: WYSTAW OCENĘ W RANKINGU
LINK 3: FANPAGE CYKLU
LINK 4: ARCHIWUM: WROCłAW      

To była idealna okazja, aby uczcić koniec wakacji! W ostatni weekend sierpnia kilkanaście tysięcy osób odwiedziło teren kąpieliska “Morskie Oko” we Wrocławiu, by bawić się i świętować podczas festiwalu sportowego Survival Race by Fortiven Activ Gel. Teren odwiedzili nie tylko zawodnicy biegu z przeszkodami, ale również kibice i rekordowa ilość dzieci, które próbowały swoich sił w Survival Race KIDS.

Finał sezonu 2018 rozpoczął się w sobotni poranek, 1 września. W pierwszej kolejności wystartowali zawodnicy, którzy wybrali najbardziej ekstremalną trasę ANIMAL z setką przeszkód na odcinku 24 km, następnie śmiałkowie MACHINE (12 km i 50 przeszkód) oraz STARTER (3 km i 15 przeszkód). Pierwszymi startującymi na każdym dystansie byli uczestnicy nowo wprowadzonej serii LEGEND, w których najlepsi ścigali się o podium i atrakcyjne nagrody. Niedzielne zawody 2 września zdominowała trasa ciesząca się największym zainteresowaniem, WARRIOR - licząca ok. 30 przeszkód na dystansie 6 km.

Równolegle w oba dni odbywał się bieg Survival Race KIDS, gdzie dzieci pomiędzy 3 a 13 rokiem życia mogły się zmierzyć z dostosowanym do ich wieku torem przeszkód. Wrocławska edycja dziecięcego biegu z przeszkodami pobiła rekord frekwencji - udział wzięło ok. 2,5 tys. dzieci! Zawodnicy oraz kibice mogli również skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji, jakie przygotowali Organizatorzy.

Jubileuszowa edycja pełna nowości!

Podczas Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu uczestnicy mogli zmierzyć się z wieloma nowymi przeszkodami, m.in. Gorilla Trap, Piramida, czy Wyścig Szczurów. Wiele z nich widocznych było z ogólnodostępnego miasteczka, dzięki czemu zawodnicy mogli liczyć na liczne wsparcie kibiców. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak symbol Survival Race, Quarter Pipe - 4-metrowa rampa, na którą należy się wspiąć.

- Jak co roku, na trasie panowała niesamowita atmosfera. Zawodnicy wzajemnie sobie pomagali, czerpali też wiele motywacji z radosnych okrzyków kibiców. Po raz kolejny potwierdziło się, że w Survival Race liczą się przede wszystkim ekstremalna zabawa, pozytywne emocje oraz pokonywanie własnych słabości przy wsparciu innych – mówi Dawid Lewandowski, organizator Survival Race.

Survivalowe miasteczko dla każdego

Nie tylko osoby żądne wrażeń mogły znaleźć coś dla siebie podczas wydarzenia. Na zawodników oraz kibiców czekało rozbudowane miasteczko z wieloma atrakcjami. Osoby aktywne mogły sprawdzić się na dmuchanym torze przeszkód WIPE OUT XXL, dmuchanych drabinkach oraz strzelnicach ASG i Paintball. Szukający relaksu mogli udać się do strefy Hasco-Lek, gdzie specjaliści oferowali porady oraz masaże dla zmęczonych zawodników. Odpocząć można było też na stoisku AWF Wrocław z uczącymi się fizjoterapeutami.

Głodni korzystali z oferty ponad 15 food trucków na Street Food Festival, nie zabrakło również stoisk licznych partnerów wydarzenia. Dzieci mogły wyszaleć się na wielkim dmuchanym torze przeszkód GOair oraz budując konstrukcje z klocków LEGO od “Mały Inżynier”.

To jeszcze nie koniec - weź udział w konkursach!

Dotarcie do mety ostatnich zawodników wcale nie oznacza końca imprezy. Uczestnicy oraz kibice mają jeszcze szansę wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. wytrzymały telefon Getnord Onyx o wartości 1 400 zł. Łącznie można wziąć udział w aż czterech konkursach: na najlepszą fotografię oraz relację video z wydarzenia, na najlepsze przebranie drużyny, a także “najciekawsze nogi Survival Race” - należy bowiem pochwalić się zdjęciem swoich nóg przed i po starcie w Survival Race by Fortiven Activ Gel.

Wrocławski bieg był finałem sezonu 2018. Nieznane są jeszcze daty i miejsca wydarzeń następnego sezonu. Na przełomie września i października Organizatorzy ogłoszą zapisy na 2019 rok na swoim fanpage na Facebooku oraz stronie internetowej www.survivalrace.pl


Zobacz także:

Zaczęli w Survival Race, teraz biegną razem przez życie :-)

Survival Race łączy! Przed Wami historia Agnieszki i Staszka, którzy poznali się na starcie w wrocławskim wydarzeniu w 2015 roku. Wspólny bieg doprowadziły ich przed ołtarz i sesję zdjęciową na naszym torze z przeszkodami. Dla Agnieszki i Staszka to miał być pierwszy start w biegu z przeszkodami. Los chciał, że choć wcześniej się nie znali, znaleźli się w jednej drużynie. - Na początku rozmawialiśmy tylko przez Facebooka, bo mieliśmy...
5 powodów, dla których warto startować w biegach ekstremalnych

Biegi survivalowe stanowią atrakcyjną, gwarantującą zastrzyk adrenaliny alternatywę dla klasycznych imprez biegowych. Stąd, z roku na roku przybywa chętnych, którzy chcą zmierzyć się z własnymi ograniczeniami i przeżyć ekstremalną przygodę. Dlaczego warto spróbować swoich sił w tego typu wydarzeniu? Oto 5 powodów. Wielu uczestników biegów survivalowych to...
Zostań legendą biegów przeszkodowych!

Bycie legendą brzmi dumnie. A co, gdyby zostanie nią było na wyciągnięcie ręki? Wystarczy, że weźmiesz udział w serii LEGEND podczas Survival Race by Fortiven Activ Gel we Wrocławiu, już 1 i 2 września! LEGEND to nazwa pierwszej fali, jaka startuje na dystansach 3, 6 oraz 12 km. Zawodnicy mają kolejno do samodzielnego pokonania 15, 30 oraz 50 przeszkód. Seria skupia najlepszych, którzy chcą sprawdzić się w niecodziennej rywalizacji.
Niemożliwe nie istnieje! Wywiad z Grześkiem Płonką - uczestnikiem Survival Race na wózku

Grzesiek Płonka udowadnia, że z hartem ducha i dużą wolą walki można osiągnąć wszystko. Na przykład, wystartować w biegu z przeszkodami pomimo porażenia kończyn dolnych i poruszania się na wózku inwalidzkim. Przeczytajcie nasz wywiad z Grześkiem i łapcie naprawdę sporą dawkę motywacji! 2005 roku miałeś wypadek samochodowy, który spowodował u Ciebie przerwanie rdzenia kręgowego i...
Chcesz jeszcze lepiej odpocząć po wysiłku? Sprawdź metody wg. Survival Race

Na treningach dajesz z siebie 100% i wylewasz siódme poty, a mimo to nie uzyskujesz takich wyników, jakich pragniesz? Powodem może być zła regeneracja powysiłkowa organizmu, co może skutkować niechęcią do treningu, brakiem odpowiedniej adaptacji na bodźce treningowe, słabszymi wynikami na zawodach, a w krytycznych przypadkach przetrenowaniem. Aby tego uniknąć i wyciągnąć jeszcze więcej z wkładanej w...
Sportowe zakończenie wakacji - przyjdź na Survival Race 2018

W ostatni weekend wakacji, 1 i 2 września, na terenie Morskiego Oka odbędzie się sportowy festiwal z widowiskowym miejskim biegiem z przeszkodami Survival Race. To idealna okazja na uczczenie końca wakacji! Survival Race to festiwal sportowy z masą atrakcji dla dzieci i dorosłych, spośród których największą jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na specjalnie zaprojektowanym torze z przeszkodami...


INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi przełajowe

Survival Race - Poznań, 1-2.6.2019

1
2019-01-23
Biegi przełajowe

2018 - Survival Race - Poznań

2
2018-06-04
Biegi przełajowe

Survival Race - Wrocław, 1-2.9.2018

1
2018-01-18
Biegi przełajowe

2017 - Survival Race Wrocław

3
2017-05-26
Biegi przełajowe

2017 - Survival Race Warszawa

1
2017-01-19
Biegi przełajowe

2017 - Survival Race Poznań

1
2017-01-19
Biegi przełajowe

2016 - Men Expert Survival Race - Warszawa

1
2016-02-01
Biegi przełajowe

2014 - Men Expert Survival Race

8
2016-01-29
Biegi przełajowe

2016 - Men Expert Survival Race - Wrocław

1
2016-01-29
Biegi przełajowe

2015 - Men Expert Survival Race - Katowice

1
2015-07-06
 Ostatnio zalogowani
StaryCop
05:45
jaroszakal
04:30
per6
03:37
Uszko
03:21
MarekD1
02:26
Łukasz S.
01:32
jaceq
00:42
mateusz strazak
00:10
smuluk
00:06
TomAd777
00:01
marczy
23:59
zas
23:56
Andrea
23:52
marianzielonka
23:33
maste
23:26
narcyz_65
23:20
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |