Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

UCZESTNICY

 
sasu
Qba23
pala
pbest
adam67
Szalony ślimak1
Jars
przemolski
romcio12
Artur Walkowiak
valentini
maraton56
ozzy
grzk66
maratonczyk
kemot_ts
Zabiegany Jogin
karollo
W.Pre.T.
szymk
znajomakr
basia1266
Małgorzatka
nona40
Kamilla
Ola*
paloma
skawka
MissWitch
baach
Justyna
AshaM
JOHANKA THE ROCK QUEEN
iskawaliska
Magdalena Wilk
Mati74
JolaS
Madziabiega
shadoke
psonia
 
pokaż wszystkich 
Katowice, 09 sierpnia 2017, 09:48, 2496/124541Organizator
Ruszyły zapisy na Mini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF FM

LINK 1: STRONA INTERNETOWA MARATONU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ZOBACZ WYNIKI Z 2016 ROKU
LINK 6: ZOBACZ RANKING Z 2016 ROKU
LINK 7: ARCHIWUM: KATOWICE      

Z pewnością większość z Was nie może się doczekać finiszu na nowym Stadionie Śląskim, a wasi kibice i rodziny zwiedzenia nowego obiektu. Dla najbardziej niecierpliwych polecamy kamerkę live w internecie do pobudzenia wyobraźni (livecam). Bieżnia już czeka i to nie byle jaka, tylko najszybsza na świecie nawierzchnia typu Mondo, więc będzie okazja na bicie rekordów życiowych.

Pomogą Wam w tym nasi pacemakerzy oraz wspólne treningi. A jako przedsmak niedzielnych biegów zapraszamy na Mini Silesia Marathon, na który już ruszyły zapisy.

Mini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF FM - ruszyły zapisy.

Już po raz czwarty podczas weekendu z PKO Silesia Marathon odbędzie się Mini Silesia Marathon o Puchar radia RMF FM, czyli bieg na dystansie 4,2km. W sobotę 30 września o godz. 11:00 spod Silesia City Center w Katowicach wystartuje 2000 biegaczy. Bądź wśród nich!

Zapraszamy do udziału dorosłych i dzieci od 12 roku życia pod opieką opiekunów, do pokonania trasy przez główne ulice śląskiej metropolii. Dla niektórych może to być rozgrzewka przed niedzielnym świętem długodystansowców. Dokładną trasę można zobaczyć TUTAJ

Miejsc jest tylko 2000 (w tym 1750 przez zapisy internetowe, a 250 w Biurze Zawodów), a udział jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie koszulkę biegową w której powinien stawić się na starcie. Ponieważ liczba uczestników jest ograniczona prosimy o przemyślane zapisy, a w razie niemożliwości wystartowania o rezygnację ze startu poprzez wycofanie zgłoszenia na swoim koncie po zalogowaniu. Nie blokujcie miejsca, jeśli nie będziecie mogli wystartować!

Chcesz poczuć atmosferę wielkiej, masowej imprezy? Rozpoczynasz przygodę z bieganiem a może dystans 4 km jest dla Ciebie przebieżką przed niedzielnym wyzwaniem maratońskim? Zarejestruj się!

Pełny regulamin biegu znajdziecie TUTAJ

Pacemakerzy PKO Silesia Marathon 2017

Jak co roku na PKO Silesia Marathon 2017 będziecie mogli zobaczyć i skorzystać z pomocy pacemakerów czyli osób, które cały dystans biegną jednym tempem by na mecie uzyskać z góry określony czas. Będą dla Was ruchomymi wyznacznikami Waszego tempa i potencjalnego wyniku na mecie. Tym razem zespół pacemakerów będzie składał się nie tylko z doświadczonych biegaczy, ale również z piesmejkera. Tak tak, jednym z "zająców" na PKO Silesia Marathon będzie pies, bynajmniej nie debiutant w naszej imprezie.

Poniżej przedstawiamy naszych tegorocznych "zająców", którzy pomogą Wam w uzyskaniu założonego wyniku zarówno na trasie maratonu jak i półmaratonu. Każdy znajdzie tempo odpowiednie dla siebie, zobaczcie więc kogo macie się "trzymać" na trasie. Wszyscy nasi pacemakerzy to doświadczeni biegacze, mający wiele udanych startów w biegach maratońskich i ustanawiający wyniki lepsze od czasów na jakie poprowadzą tegoroczne grupy. Zawodnicy ci będą odpowiednio oznakowani i na pewno pomogą Wam w trudnych chwilach na trasie.

MARATON

3:30 MIROSŁAW ADAMCZYK, MATEUSZ STACHURA
3:40 MARIUSZ SAMBOR, TOMASZ WASZKIEWICZ
3:50 KONRAD DUPLA, KRZYSZTOF GĄSIOR, PAWEŁ ŻUK
4:00 MAREK BOGDOŁ, ANDRZEJ GONCIARZ, PRZEMYSŁAW NAWROCKI
4:15 KRZYSZTOF CZEKAJ, RAFAŁ MIKOŁAJCZYK
4:30 ANDRZEJ JUREK, GRZEGORZ SITKO
4:45 DRAGO BOROJA, EDMUND JASTRZEMBSKI
5:00 MIROSŁAW BIELICKI, JAROSŁAW KACZMARSKI
5:30 JOANNA SZELER, piesmejker HASANKA

PÓŁMARATON

1:40 TOMASZ PETKIEWICZ, SEBASTIAN ZASĘPA
1:50 DOMINIKA GIL, ADAM DE SAS TOPOLNICKI
2:00 MICHAŁ ŁOJKO, MARTA ROMANÓW-ŁOJKO

Aby poznać ich bliżej zapraszamy na NASZĄ STRONĘ

Treningi i atrakcje od Galen Rehabilitacja

Poza oficjalnymi treningami PKO Silesia Marathon zapraszamy na bezpłatne treningi organizowane przez naszego partnera - firmę Galen Rehabilitacja wraz z Inżynierią Biegania.

Organizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów biegania do udziału w treningach biegowych przygotowujących do tegorocznej edycji PKO Silesia Marathon. Zespół Galen Rehabilitacja działa intensywnie w sferze profilaktyki, oferując zajęcia grupowe dla biegaczy z zakresu przygotowania motorycznego oraz prowadząc bezpłatne treningi biegowe w Parku Śląskim, gdzie nacisk kładziony jest na rozgrzewkę, profilaktykę urazów oraz prawidłowe zakończenie wysiłku. W każdy wtorek w sierpniu (z wyjątkiem 15 sierpnia) i we wrześniu o godzinie 20:30 zapraszamy na otwarte treningi w Parku Śląskim (zbiórka: Stacja Kolejki Linowej przy Wesołym Miasteczku od ul. Złotej)

Treningi rozpoczynają się częścią teoretyczną dotyczącą omówienia tematu najpopularniejszych kontuzji biegowych po czym przechodzimy do rozgrzewki, którą poprowadzą fizjoterapeuci Galen Rehabilitacja: Filip Humpa oraz Radosław Berencz. Część główną treningu poprowadzą natomiast trenerzy Inżynierii Biegania: Dawid Malina oraz Radosław Kasprzak. Każdy trening zakończony będzie stretching’iem.

Oprócz treningów nasz partner Galen Rehabilitacja dla uczestników PKO Silesia Marathon zapewni atrakcje podczas całego październikowego weekendu. Jako że fizjoterapia i ortopedia stanowią nieodłączny element treningu biegacza, na PKO Silesia Marathon nie zabraknie specjalistów z tych dziedzin. W tym roku, już po raz trzeci z rzędu, kompleksowe wsparcie dla biegaczy zapewnią fizjoterapeuci Galen Rehabilitacja i ortopedzi Galen-Ortopedia. Specjaliści będą do dyspozycji zarówno w sobotę, jak i w niedzielę naszego biegowego weekendu.

Więcej o treningach i atrakcjach od Galen Rehabilitacja podczas PKO Silesia Marathon przeczytacie TUTAJ

Na PKO Silesia Marathon 2017 zapraszają:


Zobacz takze:

Ruszyły zapisy do 10. jubileuszowej edycji PKO Silesia Marathon

Ruszyły zapisy do 10. jubileuszowej edycji PKO Silesia Marathon! Zawody rozegrane zostaną 7 października 2018 roku. Organizatorzy dziś uruchomili zapisy na bieg, a w ciągu pierwszych kilku godzin zarejestrowało się już ponad 150 maratończyków. „Przed nami okres świąteczny i Nowy Rok – to okres w którym składamy sobie wiele życzeń, również tych związanych z realizacją marzeń.
BLOG: Silesia Półmaraton 2017

Silesia Półmaraton 2017 – finisz na bieżni nowo otwartego Stadionu Śląskiego... „Fajnie byłoby zrobić życiówkę na tym biegu” - taka myśl towarzyszyła mi podczas zapisywania się na bieg. Podczas wakacji i cotygodniowych wybiegań stwierdziłem jednak że na bicie życiówki na pagórkowatej trasie „Silesii” to jednak jeszcze nie czas. Pobiegnę oczywiście starając poprawić się wynik z zeszłorocznej „Silesii” ale na życiówkę przyjdzie raczej poczekać do wiosny i Dąbrowskiego Półmaratonu.
Walczewski vs Silesia Marathon - 1:1

Rachunki do wyrównania z Silesia Marathonem miałem od dłuższego już czasu. To tutaj właśnie 4 października 2015 roku ustanowiłem mój rekord życiowy "w drugą stronę". W tamtym pamiętnym starcie kryzys dopadł mnie już w okolicach 17 kilometra, i pozostałe 25 kilometrów przemaszerowałem by uzyskać "imponujący czas" 05:22:16... Na ostatnich kilometrach przeżywałem wtedy katusze...
PKO Silesia Marathon 2017 - zapisy tylko do 21 września

Do PKO Silesia Marathon 2017 zostało już niewiele czasu, a jeszcze mniej do końca zapisów internetowych. To ostatni moment na rejestrację i dokonanie opłaty startowej. Na maraton i półmaraton rejestracja trwa tylko do 21 września. Część z Was już zapewne jest na liście startowej - w tym tygodniu mamy dla Was kilka istotnych informacji. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na start to ostatnie chwile na decyzję.
Oto medal PKO Silesia Marathon i PKO Silesia Półmaraton 2017

Nadeszła chwila na prezentację tegorocznych medali PKO Silesia Marathon i PKO Silesia Półmaraton. Rok temu po raz pierwszy przed zawodami zaprezentowaliśmy Wam medal i bardzo się spodobał. W tym roku również nie zabrakło na medalu najbardziej charakterystycznych elementów architektury Górnego Śląska. Mamy nadzieję, że będzie to medal...
Oficjalna koszulka PKO Silesia Marathon

Prezentujemy oficjalny projekt tegorocznej koszulki PKO Slesia Marathon. W ramach opłaty startowej każdy uczestnik maratonu i półmaratonu otrzyma w pakiecie koszulkę techniczną w wersji damskiej lub męskiej. Silesia Marathon już od pierwszej edycji oferował uczestnikom wysokiej jakości koszulki techniczne w pakiecie startowym i jako pierwsza impreza w Polsce wprowadził koszulki techniczne...
Konkurs Pocztówka z wakacji - wygraj pakiet startowy PKO Silesia Marathon i pobyt w hotelu

Wystartowały wakacje, a wraz z nimi wakacyjny wypoczynek i podróże. Pamiętajcie, że jeszcze tylko 100 dni do startu tegorocznego PKO Silesia Marathon, więc to nie jest czas na błogie leniuchowanie, ale przede wszystkim aktywny wypoczynek. Na pewno będziecie w wielu ciekawych miejscach, będziecie wypoczywać i trenować. Jeśli chcecie się podzielić z innymi...
Stadion Śląski metą tegorocznego PKO Silesia Marathon

Metą PKO Silesia Marathon w 2017 roku będzie bieżnia nowego Stadionu Śląskiego! Przed każdym biegaczem wyjątkowa okazja. Zostań częścią historii startując w pierwszym maratonie, którego finisz zaplanowaliśmy w tym roku na bieżni Stadionu Śląskiego! Przed największym w Polsce stadionem lekkoatletycznym wiele wydarzeń sportowych, ale wszyscy...
PKO Silesia Marathon - drużyny na start!

Bieganie to już nie tylko indywidualne pokonywanie kolejnych kilometrów w samotności. Choć większość treningów pokonujemy sami, coraz częściej zaglądamy na grupowe treningi. Powstają nowe kluby biegowe i nieformalne grupy skupiające pasjonatów najprostszej formy ruchu. Doceniając fenomen grup biegowych już 2 lata temu organizatorzy PKO Silesia Marathon rozpoczęli akcję prezentującą grupy i miejsca biegowe na Śląsku.
Ruszyły zapisy - 12. PKO Silesia Półmaraton

Za osiem miesięcy, 1 października br. po raz 12. spotkamy się na starcie największego półmaratonu w aglomeracji śląskiej. 1 marca ruszyła rejestracja, a tylko do końca marca obowiązuje promocyjna opłata startowa! Za 45zł otrzymacie pakiet równie bogaty jak na równolegle odbywający się, częściowo na tej samej trasie PKO Silesia Marathon. Piękna i wysokiej jakości koszulka techniczna to już standard na...
Ruszyły zapisy na PKO Silesia Marathon 2017

PKO Silesia Marathon wystartuje po raz dziewiąty - 1 października 2017 roku w Katowicach. W 2016 roku bieg był rekordowy pod względem frekwencji uczestników jak i wyników. "Twój bieg. Twoje zwycięstwo" - hasło śląskiego maratonu nie zmienia się od pierwszej edycji, podczas której maraton startował sprzed bram Stadionu Śląskiego. Ruszyła rejestracja na PKO Silesia Marathon 2017. Warto skorzystać z promocji...


INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi / Biegi - maraton

11 Silesia Marathon - Katowice, 6.10.2019

4
2019-09-23
Biegi / Biegi - maraton

2018 - 10. PKO Silesia Marathon

20
2018-10-08
Biegi / Biegi - maraton

2017 - 9. PKO Silesia Marathon

55
2017-10-11
Biegi / Biegi - maraton

2016 - PKO Silesia Marathon

59
2016-10-12
Biegi / Biegi - maraton

2015 - PKO Silesia Marathon

82
2015-10-11
Biegi / Biegi - maraton

2014 - Silesia Marathon

323
2014-10-16
Biegi / Biegi - maraton

2013 - Silesia Marathon

384
2013-06-07
Biegi / Biegi - maraton

2012 - Silesia Marathon

404
2012-05-14
Biegi / Biegi - maraton

2011 - Silesia Marathon

723
2011-06-09
Biegi / Rozmowy na inne tematy

2011 - LuŸne rozmowy fanów

113
2011-05-05
 Ostatnio zalogowani
Admirał
05:32
Fred53
04:36
keemun
02:17
Bartuś
00:10
janusz9876543213
23:52
gpdanis
23:47
Borrro
23:23
Yazomb
23:21
Henryk W.
22:36
Zając poziomka
22:07
jakub738
22:00
japaszk
21:32
Chudzik
21:17
edpokorny
21:14
AntonAusTirol
21:12
edik19
21:06
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |