Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

         

UCZESTNICY

 
 
pokaż wszystkich 
Wrocław, 20 marca 2017, 07:28, 981/160000
JGrzywaczewska
Justyna
Grzywaczewska
Ostatnie biegi CITY TRAIL we Wrocławiu, Katowicach i Łodzi

LINK 1: STRONA INTERNETOWA CYKLU
LINK 2: PROFIL CYKLU NA FACEBOOKU
LINK 3: WYNIKI Z WROCŁAWIA
LINK 4: WYNIKI Z KATOWIC
LINK 5: WYNIKI Z ŁODZI
LINK 6: ARCHIWUM: WROCłAW
LINK 7: ARCHIWUM: KATOWICE
LINK 8: ARCHIWUM: ŁóDź      Sezon biegów przełajowych powoli dobiega końca. Weekend 18-19 marca był już przedostatnim dla cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. W sobotę startowali biegacze z Wrocławia, a w niedzielę – z Katowic i Łodzi.

Wrocław

Dominika Napieraj i Dariusz Boratyński zwyciężyli w szóstym – ostatnim biegu CITY TRAIL Wrocław w edycji 2016/2017. Podopieczni Jacka Wośka zostali również triumfatorami klasyfikacji generalnej – Dominika już po raz trzeci, Darek po raz drugi. Warunki podczas zawodów nie były sprzyjające – biegacze startowali w deszczu, a ścieżki w Lesie Osobowickim gdzieniegdzie zamieniły się w błotniste kałuże. Linię mety minęły 393 osoby.

Dominika Napieraj to zdecydowanie najlepsza zawodniczka startująca we wrocławskiej edycji cyklu. W tym sezonie borykała się z kontuzją, która wyłączyła ją z treningów na kilka tygodni. Mimo tych przeciwności, Dominika wygrała cztery biegi i potwierdziła swoją dominację w cyklu. Czas multimedalistki mistrzostw Polski na 5-kilometrowej trasie to tym razem 18:10. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Zieleń – 18:15, a trzecie – Anna Przyjazna – 18:30. Dokładnie tak samo wygląda kolejność w klasyfikacji generalnej kobiet.

Wśród mężczyzn już przed sobotnim biegiem wiadomo było, że na najwyższym stopniu podium stanie Dariusz Boratyński. 23. zawodnik przełajowych mistrzostw Europy z 2016 roku potwierdził w sobotę, że jest najlepszym na trasie w Lesie Osobowickim. Wynik osiągnięty przez Darka to tym razem 15:39. Drugie miejsce zajął Rafał Mrowiński (15:41) – drugi również w generalce. Trzecią lokatę wywalczył Andrzej Witek (15:53), który rywalizację w cyklu zakończył na siódmej pozycji. Podium w klasyfikacji generalnej uzupełni z kolei Bartłomiej Przedwojewski, który w sobotę nie startował.

- Ta edycja była łatwiejsza jako całość - w tym roku jestem dużo lepszym zawodnikiem, a do tego podczas pierwszych trzech biegów byłem w swojej najwyższej formie i wygrywając je właściwie zapewniłem sobie wygraną w cyklu. Zdecydowanie najgorszym i najcięższym dla mnie biegiem był ten czwarty, w styczniu. Wtedy miałem spadek formy, generalnie cały styczeń był dla mnie ciężki, kilka razy miałem krwotok z nosa, byłem ogólnie osłabiony i przemęczony. Z kolei najlepiej wspominam biegi w listopadzie i w grudniu, obydwa wygrałem pewnie i robiłem to z największą przyjemnością – opowiadał po zawodach Dariusz Boratyński.

- Co do dzisiejszego biegu, to motywacji dodał mi mały zakład z Rafałem Mrowińskim. Miałem wyjść na prowadzenie po dwóch kilometrach i utrzymać je do końca, gubiąc po drodze rywali. Na prowadzenie wyszedłem nawet wcześniej, bo po 1,5km i po kilometrze za moimi plecami był tylko Rafał, a i on później odpuścił. Myślę, że nawet bez tego „zakładu” chciałbym udowodnić, że jestem mocny i walczyłbym o zwycięstwo – dodał Darek.

W sobotnim biegu po raz piąty startowała Marcelina Liszewska. – Biegam w CITY TRAIL, żeby mieć większą motywację do regularnego treningu zimą. To taki fajny przerywnik. Plany na sezon są ambitne, dużo startów przede mną, więc gdzieś trzeba te kilometry wybiegać – mówiła na mecie zawodniczka. – W domu mam 14-miesięcznego brzdąca, który mocno mi kibicuje, nieraz zabieram go ze sobą na treningi w wózku. Na start z nim jeszcze się nie zdecydowałam.

W Lesie Osobickim nie zabrakło także najmłodszych zawodników, startujących w cyklu CITY TRAIL Junior - w pięciu kategoriach wiekowych wystartowało łącznie 115 uczestników.

Zakończenie sezonu odbędzie się na siódmej imprezie – uroczystej gali, podczas której wręczone zostaną pamiątkowe medale, dla wszystkich, którzy ukończyli co najmniej cztery biegi, a także nagrody dla najszybszych. Ceremonia zakończenia odbędzie się we Wrocławiu 29 marca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego o godz. 18:30.

Katowice
W szóstym biegu w Katowicach zwyciężyli Szymon Kotyla i Julia Surman. Szymon został tym samym triumfatorem klasyfikacji generalnej. Julia zajęła w cyklu drugie miejsce – zwycięstwo odniosła Sylwia Ślęzak, która w niedzielnych zawodach nie startowała. Linię mety minęły 424 osoby.

Wynik Szymona Kotyli na 5-kilometrowej pętli - 16:05 – jest zaledwie o 4 sekundy gorszy od rekordu trasy. Drugie miejsce zajął Damian Pasek (16:08), a trzeci był Mateusz Włostowski (16:17). Dokładnie tak samo wygląda podium klasyfikacji generalnej.

- Rywalizacja w Katowicach jest naprawdę na wysokim poziomie. Każdy start to dobry sprawdzian formy, do którego podchodziłem bardzo poważnie i za każdym razem dawałem z siebie 100%. CITY TRAIL jest dla mnie wyjątkowym cyklem, a dzisiejszy bieg był szczególnie ważny ze względu na rywalizację w klasyfikacji generalnej. Walka z Damianem z pewnością na długo zostanie mi w pamięci. To dzięki Sylwii – mojej dziewczynie - i jej namowom wystartowałem w całym cyklu, a efekt końcowy jest znakomity. Bardzo się cieszę, że razem zwyciężyliśmy! – podkreślił na mecie Szymon Kotyla.

Wśród kobiet zabrakło najmocniejszej zawodniczki – wspomnianej Sylwii Ślęzak, która już w lutym zapewniła sobie wygraną w cyklu. Pod jej nieobecność zwycięstwo odniosła Julia Surman. Zaledwie 18-letnia zawodniczka zajęła drugie miejsce w generalce. Jej czas to 20:42. Drugą lokatę wywalczyła Agnieszka Janocha – 21:02 – trzecia w klasyfikacji generalnej cyklu, a trzecie miejsce zajęła Ewa Nowak – 21:09.

Nad stawami Janina i Barbara odbyły się także biegi w ramach w cyklu CITY TRAIL Junior, w których wzięło udział 84 uczestników. Zakończenie sezonu odbędzie się w Katowicach 30 marca, o godz. 18:30 na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Łódź

Zakończenie rywalizacji w Łodzi przyniosło zwycięstwo Wojciecha Sowika i Zuzanny Mokros. Wojciech to również triumfator klasyfikacji generalnej, Zuzanna zajęła w całym cyklu drugie miejsce – za Moniką Kaczmarek, która w niedzielę nie startowała. Linię mety minęło 365 osób. Wynik Wojciecha Sowika na 5-kilometrowej pętli w Parku Baden-Powella to 15:28. Drugie miejsce zajął Paweł Kopaczewski (16:32) – drugi również w generalce, a trzeci był Tomasz Pietrzak (16:39), który w klasyfikacji końcowej cyklu zajął piąte miejsce. Podium w generalce uzupełni Krzysztof Pietrzyk, który w niedzielnych zawodach zajął szóstą lokatę.

- Wczoraj zdobyłem medal mistrzostw Polski w biegach przełajowych w kategorii weteranów, a dziś w planach była walka o podium w klasyfikacji generalnej CITY TRAIL. Start dzień po dniu to spory wysiłek, ale udało się na ostatnich metrach wywalczyć szóste miejsce na mecie i dzięki temu trzecie w klasyfikacji generalnej – mówił na mecie Krzysztof Pietrzyk.

Wśród kobiet zabrakło tym razem najmocniejszej zawodniczki – wspomnianej Moniki Kaczmarek. Pod jej nieobecność zwycięstwo odniosła Zuzanna Mokros. Jej czas to 18:16. Drugą lokatę wywalczyła Natalia Grzegorczyk – 19:06 – trzecia w klasyfikacji generalnej cyklu, a trzecie miejsce zajęła Magdalena Pierzchała – 19:13 – czwarta zawodniczka generalki.

W Parku Baden-Powella nie zabrakło także najmłodszych zawodników, startujących w cyklu CITY TRAIL Junior, którzy startują na dystansach dopasowanych do wieku – od 300m do 2km.

Ceremonia zakończenia łódzkiej edycji CITY TRAIL odbędzie się 4 kwietnia w Hali MOSiR w Parku 3 Maja, o godz. 18:30. Lokalnym współorganizatorem cyklu jest firma InesSport. Biegi w Łodzi wspiera MOSiR Łódź.

Zawody CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to ogólnopolski cykl, który odbywa się - poza Wrocławiem, Katowicami i Łodzią - także w siedmiu innych miastach: Bydgoszczy, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście i Warszawie. Dwa ostatnie w edycji biegi są zaplanowane na 25 marca w Olsztynie oraz 26 marca w Trójmieście.

Więcej informacji oraz zapisy znajdują się na stronie www.citytrail.pl. Wiele ciekawostek pojawia się także na profilu imprezy na Facebooku. Impreza jest współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Zobacz także:

Podsumowanie CITY TRAIL 2016/2017: ponad 10 000 zawodników w sezonie

Zakończył się piąty ogólnopolski sezon cyklu biegów przełajowych Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. To zawody odbywające się na 5-kilometrowych trasach, w 10 lokalizacjach: Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Z roku na rok CITY TRAIL notuje wzrosty frekwencji...
CITY TRAIL: ostatnie biegi za nami

Olsztyn i Trójmiasto zakończyły część sportową cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w sezonie 2016/2017. W obu lokalizacjach weekendowe biegi istotne dla rywalizacji w klasyfikacji generalnej. Ostatecznie zwycięstwo odnieśli Aleksandra Lisowska i Artur Olejarz w Olsztynie oraz Monika Czapiewska i Michał Rolbiecki w Trójmieście. Aleksandra Lisowska to zdecydowanie najlepsza zawodniczka startująca w olsztyńskiej...
CITY TRAIL: ostatnie rozstrzygnięcia w Lublinie, Warszawie i Szczecinie

W weekend 11-12 marca odbyły się ostatnie w sezonie 2016/2017 biegi CITY TRAIL w Lublinie, Warszawie i Szczecinie. Nie zabrakło wielkich emocji i znakomitych wyników – na podkreślenie zasługuje czas 14:48 osiągnięty przez Kamila Jastrzębskiego podczas niedzielnych zawodów w warszawskim Lesie Młociny. Zwycięzca biegu - Artur Kern potwierdził, że nie ma na...
Zakończenie rywalizacji CITY TRAIL w Poznaniu i Bydgoszczy

Co to był za weekend! Szóste – ostatnie w edycji 2016/2017 biegi CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Poznaniu i Bydgoszczy przyniosły rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej. Dodatkowo w bydgoskim Myślęcinku padł fantastyczny rekord trasy – 14:49, które autorem jest Grzegorz Kalinowski. 19-letni Nikodem Dworczak potwierdził w sobotę, że...
CITY TRAIL: wiosno, przyjdź!

Chociaż śniegu już niewiele, a termometry wskazują dodatnie wartości, podczas weekendowych biegów CITY TRAIL nie zabrakło zimowych akcentów. A właściwie jednego – oblodzonych ścieżek. Niby na mecie nikt głośno nie narzekał, ale po cichu biegaczom marzą się już wiosenne warunki. Trudne warunki nie przeszkodziły w rozegraniu sobotnich zawodów nad Jeziorem Długim w Olsztynie. Część trasy została posypana...
CITY TRAIL: zima nie odpuszcza, ale biegacze również

W miniony weekend odbyły się trzy biegi CITY TRAIL – w Poznaniu, Bydgoszczy i Łodzi. Sobotni bieg nad poznańską Rusałką był jubileuszowy – biegacze spotkali się w tym miejscu już po raz pięćdziesiąty! To właśnie w Poznaniu, 9 stycznia 2010 roku - wtedy pod nazwą Grand Prix Poznania w Biegach Przełajowych - rozpoczął się cykl CITY TRAIL. Wśród biegaczy...
Lublin, Warszawa i Szczecin otworzyły piątą kolejkę cyklu CITY TRAIL

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to cykl sześćdziesięciu biegów rozgrywanych w 10 lokalizacjach, w okresie jesienno-zimowym. Edycja 2016/2017 trwa od września. W weekend, 4-5 lutego rozpoczęła się piąta – z sześciu zaplanowanych – seria tych przełajowych „piątek”. Tegoroczna zima jest dużym wyzwaniem dla biegaczy. Przed miesiącem, Lublin został...
Zimowe klimaty podczas CITY TRAIL we Wrocławiu i Katowicach

Wrocław i Katowice zamknęły czwartą kolejkę cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w edycji 2016/2017. Do końca sezonu pozostały już tylko dwie serie, czyli 20 biegów. Mimo wymagających warunków, frekwencja jaką odnotowano w miniony weekend pokazuje, że biegaczom mróz, czy śliskie ścieżki nie są straszne. W obu imprezach wzięło udział ponad 900...
Plebiscyt CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku

W poniedziałek, 30 stycznia rusza głosowanie w pierwszej edycji Plebiscytu CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku. Tytuł ten zdobędzie zawodnik (lub zawodniczka), który wystartował w przełajowych biegach CITY TRAIL co najmniej dwa razy w roku 2016, ale przede wszystkim osiągał sukcesy w swojej specjalizacji. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 2000...
CITY TRAIL w Poznaniu i Bydgoszczy: młodzi triumfują

W weekend 21-22 stycznia odbyły się dwa biegi CITY TRAIL – w Poznaniu i w Bydgoszczy. To dwie największe lokalizacje, w których odbywają się zawody w ramach cyklu. Mimo wymagających warunków – w obu miastach na 5-kilometroweych trasach nie brakowało śliskich ścieżek – w biegach wystartowało blisko 1600 dorosłych i ponad 450 dzieci. Zarówno w Poznaniu...
Piękna, zimowa aura podczas CITY TRAIL w Olsztynie, Trójmieście i Szczecinie

Delikatny mróz i piękna śnieżna sceneria dodawały niesamowitego klimatu biegom CITY TRAIL, które odbyły się w weekend 14-15 stycznia. Tym razem rywalizowali zawodnicy z Olsztyna, Trójmiasta i Szczecina. Łącznie w trzech biegach wystartowało blisko 1300 dorosłych i ponad 300 dzieci. W sobotę, 14 stycznia startowali biegacze z Olsztyna. W zimowych...
Rekordowo zimny weekend CITY TRAIL

-19 stopni – w takiej temperaturze odbył się sobotni bieg CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Lublinie. To najzimniejsze zawody w siedmioletniej historii cyklu. Również w niedzielę temperatura dawała się we znaki – w Warszawie i Łodzi biegacze rywalizowali w dziesięciostopniowym mrozie. „Było super!”, „W takim mrozie najlepiej”, „Super zabawa” – podkreślali na mecie zawodnicy. W trzech imprezach...
CITY TRAIL na półmetku!

Weekend 17-18 grudnia był dla cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden ostatnim w roku 2016. W trzech biegach – we Wrocławiu, w Katowicach i Łodzi wystartowało łącznie ponad 1400 dorosłych biegaczy i 350 dzieci. W niedzielnych zawodach w Katowicach padł rekord frekwencji – poprawiony po niemal dwóch latach. Dotychczas w edycji 2016/2017, która trwa od 25 września odbyło się już 30 imprez, a to oznacza, że...
Wietrzne i błotniste CITY TRAIL w Poznaniu, Bydgoszczy i Szczecinie

Biegi w terenie mają to do siebie, że warunki na trasie dyktuje natura. W weekend 10-11 grudnia podczas zawodów CITY TRAIL biegacze mieli do pokonania nie tylko 5km, ale musieli poradzić sobie również z błotnistą nawierzchnią i silnym wiatrem. W trzech biegach, które odbyły się w Poznaniu, Bydgoszczy i Szczecinie wystartowało łącznie blisko 3000 zawodników...
CITY TRAIL: zimowe biegi w Lublinie i Warszawie

W pierwszy grudniowy weekend odbyły się dwie imprezy w ramach cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Zarówno w Lublinie, jak i w Warszawie biegacze mieli okazję sprawdzić się w zimowych warunkach. W Lublinie nawierzchnia była zdecydowanie bardziej wymagająca, co znalazło swoje odzwierciedlenie w wynikach zawodników, natomiast w Warszawie padł rekord trasy kobiet. W sobotnim biegu w Lublinie...
CITY TRAIL: Olsztyn i Trójmiasto na półmetku, Łódź z kolejnym rekordem frekwencji

Ostatni weekend listopada to w biegowym kalendarzu CITY TRAIL trzy imprezy: sobotnia w Olsztynie, która rozpoczęła trzecią kolejkę cyklu oraz niedzielne – w Gdańsku i w Łodzi. W trzech biegach wystartowało łącznie 1300 dorosłych biegaczy i ponad 400 dzieci. W Olsztynie na 5-kilometrowej trasie zwycięstwo odnieśli Aleksandra Lisowska i Artur Olejarz....
CITY TRAIL: największy weekend w historii cyklu

Poznań, Bydgoszcz i Szczecin – biegacze z tych trzech miast są autorami weekendowego rekordu. W trzech imprezach pobiegło łącznie ponad 3500 zawodników – 2645 dorosłych i blisko 900 dzieci. Sobotnie zawody w Poznaniu ukończyło 1213 osób. To kolejny bieg, w tym sezonie, w którym niewiele zabrakło do rekordu frekwencji (wynosi on 1234 biegaczy...
CITY TRAIL: dobra passa trwa

W weekend 12-13 listopada przełajowe biegi CITY TRAIL we Wrocławiu i Katowicach przyciągnęły ponad 1000 dorosłych biegaczy i 300 dzieci. We wrocławskim Lesie Osobowickim po raz drugi w trwającym sezonie poprawiony został rekord frekwencji. Nad katowickimi stawami Janina i Barbara do rekordu zabrakło zaledwie 10 osób. W pierwszym biegu, który odbył się w październiku wystartowało 450 zawodników...
Ponad 7600 biegaczy w pierwszej kolejce cyklu CITY TRAIL

5714 dorosłych i 1926 dzieci – tak przestawia się frekwencja w pierwszych dziesięciu biegach Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w edycji 2016/2017. To najlepsza seria biegów w czteroletniej historii tego przełajowego cyklu i kolejny rok wzrostów frekwencji. CITY TRAIL to największy, ogólnopolski cykl biegów przełajowych w naszym kraju...
CITY TRAIL: rekordowe biegi w Lublinie i Warszawie

To był fantastyczny weekend! Dwa biegi i dwa rekordy frekwencji – w sobotę w Lublinie, a w niedzielę – w Warszawie. W obu imprezach wystartowało łącznie 1162 dorosłych i blisko 300 dzieci. CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Lublinie odbywa się w pięknych okolicznościach przyrody – nad Zalewem Zemborzyckim. Pierwsza część trasy prowadzi wzdłuż zalewu...
CITY TRAIL: Olsztyn z rekordem trasy kobiet, Łódź z rekordem frekwencji

Ostatni weekend października oznaczał w cyklu CITY TRAIL dwa biegi - w sobotę w Olsztynie i w niedzielę w Łodzi. W obu imprezach wzięło udział łącznie niemal 900 dorosłych biegaczy i blisko 300 dzieci. Tuż przed godziną 9, kiedy na malowniczo położonej polanie nad Jeziorem Długim zaczęli pojawiać się pierwsi biegacze, zaczął padać deszcz. Na chwilę przestawał...
CITY TRAIL w Poznaniu i Trójmieście: stolica Wielkopolski potwierdza pozycję lidera

W sobotę, 22 października wystartowała ósma już edycja cyklu CITY TRAIL w Poznaniu. Co prawda zawody odbywały się na przestrzeni tych kilku lat pod różnymi nazwami, ale trzon ekipy organizacyjnej pozostał bez zmian. Po raz trzeci w historii cyklu w zawodach wzięło udział ponad 1200 zawodników! Najlepszymi okazali się Marcin Fehlau i Patrycja Talar, która...
CITY TRAIL: rekordowe bieganie we Wrocławiu i Szczecinie, deszczowe Katowice

15-16 października to pierwszy weekend cyklu CITY TRAIL w edycji 2016/2017, podczas którego odbyły się trzy biegi. W sobotę rywalizowali biegacze z Wrocławia, w niedzielę – z Katowic i Szczecina. Łącznie w trzech miastach wystartowało ponad 2000 biegaczy! Pierwszy bieg we Wrocławiu przyniósł rekord frekwencji biegu głównego – na linii mety zameldowało się...
Kolejny sezon CITY TRAIL w Lublinie i Warszawie rozpoczęty

W weekend 8-9 października odbyły się dwa inauguracyjne biegi CITY TRAIL. W sobotę startowali biegacze z Lublina, a w niedzielę – z Warszawy. Ciekawostką był udział w warszawskiej imprezie dziennikarki Beaty Sadowskiej w barwach kampanii „Kleszczowe Zapalenie Mózgu – Szczepimy! Zapobiegamy!”. Spośród 348 uczestników, którzy stawili się na linii startu najlepszym...
Beata Sadowska w CITY TRAIL w Warszawie. Wspólnie wspieramy kampanię Kleszczowe Zapalenie Mózgu

W niedzielnym biegu w Lesie Młociny weźmie udział nasza Ambasadorka - dziennikarka Beata Sadowska. Tym razem Beata pobiegnie w barwach kampanii edukacyjnej „Kleszczowe Zapalenie Mózgu – Szczepimy! Zapobiegamy!” organizowanej przez Fundację Aby żyć. Kampania adresowana jest głównie do osób aktywnych, które uprawiają sporty plenerowe. Są one bowiem...
Ponad 1500 uczestników CITY TRAIL w Olsztynie i Bydgoszczy

W pierwszy weekend października cykl CITY TRAIL zawitał do Olsztyna i Bydgoszczy. Piękna aura przyciągnęła ponad 1500 uczestników, spośród których blisko 500 stanowiły dzieci i młodzież. Kolejne imprezy już 8 października w Lublinie i 9 października w Warszawie. Spośród blisko 430 uczestników, którzy stawili się na linii startu w Olsztynie najlepszym okazał...
Wystartował cykl CITY TRAIL

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to największy cykl biegów przełajowych w naszym kraju. Piąta ogólnopolska edycja tych zawodów rozpoczęła się w niedzielę, 25 września w Gdańsku. Spośród blisko 300 uczestników, którzy stawili się na linii startu najlepszym okazał się Michał Rolbiecki. Wśród pań triumfowała Ewelina Paprocka, która poprawiła rekord trasy kobiet. Michał Rolbiecki to zawodnik doskonale znany...
Czas na przełaje! Rusza cykl CITY TRAIL

W najbliższą niedzielę, 25 września w Gdańsku rozpocznie się piąta ogólnopolska edycja przełajowego cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Zawody będą odbywać się w 10 lokalizacjach, poza wspomnianym Trójmiastem, także w Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Kalendarz cyklu to aż 60 biegów – po 6 w każdej lokalizacji. Zapisy...
Startują zapisy do kolejnej edycji Grand Prix CITY TRAIL

To już piąty ogólnopolski sezon przełajowych „piątek”. W nowej edycji zawody będą odbywały się w dotychczasowych lokalizacjach: Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. W każdej z nich zaplanowanych jest po 6 biegów, a to oznacza, że na cykl złoży się aż 60 imprez. Pierwsze zawody już 25 września...
Letnia edycja CITY TRAIL przyciągnęła ponad 3700 biegaczy

2 tygodnie, 10 miast, 10 biegów, 2771 dorosłych biegaczy i 956 młodych zawodników – tak w telegraficznym skrócie wyglądała druga edycja wakacyjnego cyklu CITY TRAIL, który trwał od 18 do 29 lipca. Zawody CITY TRAIL kojarzą się głównie z jesienno-zimowym bieganiem. I słusznie – od czterech lat biegi organizowane pod tym szyldem towarzyszą biegaczom w całej...
Rekord trasy podczas letniej edycji CITY TRAIL w Katowicach

W czwartek, 28 lipca na ścieżkach nad stawami Janina i Barbara w Katowicach odbył się bieg CITY TRAIL onTour będący zapowiedzią jesienno-zimowego sezonu ogólnopolskich biegów przełajowych – Grand Prix CITY TRAIL. Zwycięzcą zawodów – z rekordem trasy - został Mateusz Drąg. Wśród kobiet triumfowała Katarzyna Golba. Linię mety minęło 301 osób...
Zacięta rywalizacja podczas CITY TRAIL onTour we Wrocławiu

W środę, 27 lipca na ścieżkach Lasu Osobowickiego we Wrocławiu odbył się bieg CITY TRAIL onTour będący zapowiedzią jesienno-zimowego sezonu ogólnopolskich biegów przełajowych – Grand Prix CITY TRAIL. Zwycięzcą zawodów – po pasjonującym finiszu - został Dariusz Boratyński. Wśród kobiet triumfowała Anna Ficner. Linię mety minęło 256 osób. Trasa...
Letnia edycja CITY TRAIL w Lasku Marcelińskim: zwycięstwo Łukasza Wieteckiego i Patrycji Talar

We wtorek, 26 lipca na ścieżkach Lasku Marcelińskiego w Poznaniu odbył się bieg CITY TRAIL onTour będący zapowiedzią jesienno-zimowego sezonu ogólnopolskich biegów przełajowych – Grand Prix CITY TRAIL. Zwycięzcą zawodów został Łukasz Wietecki. Wśród kobiet triumfowała Patrycja Talar. Linię mety minęło 400 osób. Zawody CITY TRAIL onTour odbywają się na...
Letni bieg CITY TRAIL w Bydgoszczy: zwycięstwo Pawła Ochala i Oli Brzezińskiej

W piątek, 22 lipca na ścieżkach Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy odbył się bieg CITY TRAIL onTour będący zapowiedzią jesienno-zimowego sezonu ogólnopolskich biegów przełajowych – Grand Prix CITY TRAIL. Zwycięzcą zawodów został Paweł Ochal. Wśród kobiet triumfowała Aleksandra Brzezińska. Linię mety minęły 354 osoby...
CITY TRAIL w Gdańsku: zwycięstwo Piotrowskiego i Tuwalskiej

W czwartek, 21 lipca na ścieżkach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdańsku odbył się bieg CITY TRAIL onTour będący zapowiedzią jesienno-zimowego sezonu ogólnopolskich biegów przełajowych – Grand Prix CITY TRAIL. Zwycięzcą zawodów został Rafał Piotrowski. Wśród kobiet triumfowała Elżbieta Tuwalska. Linię mety minęły 162 osoby.
Letni bieg CITY TRAIL w Olsztynie: zwycięstwo Pawłowskiego i Lisowskiej

W środę, 20 lipca nad Jeziorem Długim odbył się bieg CITY TRAIL onTour będący zapowiedzią jesienno-zimowego sezonu ogólnopolskich biegów przełajowych – Grand Prix CITY TRAIL. Zwycięzcą zawodów został Mariusz Pawłowski. Wśród kobiet triumfowała Aleksandra Lisowska. Linię mety minęło 206 osób. Trasa CITY TRAIL onTour w 100 procentach pokrywa...
Leśne bieganie na Młocinach w ramach ogólnopolskiego cyklu CITY TRAIL

We wtorek, 19 lipca w Lesie Młocińskim odbył się bieg CITY TRAIL onTour będący zapowiedzią jesienno-zimowego sezonu ogólnopolskich biegów przełajowych – Grand Prix CITY TRAIL. Zwycięzcą zawodów został Krzysztof Wasiewicz. Wśród kobiet triumfowała Weronika Zielińska. Linię mety minęło 395 osób. Trasa CITY TRAIL onTour w 100 procentach...

INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi przełajowe

Grand Prix Kraków CITY TRAIL.

1
2017-07-31
Biegi przełajowe

Grand Prix Łódz CITY TRAIL

2
2017-01-09
Biegi przełajowe

Grand Prix Bydgoszcz CITY TRAIL

22
2016-07-22
Biegi przełajowe

Grand Prix Wrocław CITY TRAIL

6
2016-01-30
Biegi przełajowe

Grand Prix Katowice CITY TRAIL

19
2015-03-01
Biegi przełajowe

Grand Prix Trójmiasto CITY TRAIL

25
2015-01-19
Biegi przełajowe

Grand Prix Warszawa CITY TRAIL

2
2014-09-19
Biegi przełajowe

Grand Prix Lublin CITY TRAIL

1
2014-08-11
Biegi przełajowe

Grand Prix Poznań CITY TRAIL

1
2014-08-11
Biegi przełajowe

Grand Prix Szczecin CITY TRAIL

1
2014-08-11
 Ostatnio zalogowani
miroslaw
08:32
Admin
08:26
42.195
08:01
Redakcja
07:44
wiktor.ruben
07:04
heelmaes
07:01
Jarek42
07:01
kasjer
07:01
Peepuck
06:33
Artur Walkowiak
06:27
p5ychol
04:31
p.b.
02:01
Maciex
01:56
vbert
01:55
belk
00:59
dj2crazy
00:45
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |