Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [3]  PRZYJAC. [60]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Szafran
Pamiętnik internetowy
Bieganie - choroba przenoszona drog± .....

ROMAN BIERNACKI
Urodzony: 1957-08-29
Miejsce zamieszkania: WROCŁAW
17 / 27


2008-11-12

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
170 km (czytano: 818 razy)

PATRZ TAKŻE LINK: http://picasaweb.google.pl/roman.biernacki/VWIATOWYDZIEBIEGANIA#

 

Bieg w Arturówku nie był planowany ale tak się złożyło że byłem akurat w Łodzi więc czemu nie ,>) Lasek cudowny , magiczna woda w stawach i ostanie akcenty jesieni na drzewach . Liczyłem na bieganko z Le¶nym ale Wojtek miał inne plany więc truchtałem w¶ród obcych twarzy . Jak zwykle zakładałem że potruchtam spokojnie i jak zwykle na mecie język na brodzie . Miałem 2 panie kibicuj±ce więc może dlatego .>) Ponieważ do końca nie wiem jaka była długo¶ć trasy więc i wynik mi nic nie mówi , za to rozgadało się moje lewe kolano ale bardziej na zasadzie monologu niĽli pogawędki biegowej , wnioskuję że co¶ mu się nie podoba to bieganie ,>) Po powrocie w niedzielę do Wrocka okazało się że w ¦widnicy odbędzie się 1 Bieg Niepodległo¶ci . Chętnie się tam wybrałem ponieważ dawno temu odbywałem w nim praktyki a kilka lat temu zostawiłem w ratuszu troszkę potu . Dla wszystkich koszulki , dowolna długo¶ć trasy , brak pomiaru czasu i numerów startowych wniosły nowe warto¶ci w moje truchtanie . Na mecie czekał na wszystkich piękny pami±tkowy medal . Sympatyczna ekipa z Laskowic Jelcza nie czekaj±c na losowanie nagród zd±żyła na bieg we wrocławskich Złotnikach a Karolinka zrobiła kolejna porcję sympatycznych fotek .

Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora


Marysieńka (2008-11-12,19:46): Romku...Jak tam kolanko...Nadal w monologu, czy już może ostro protestuje??? Dbaj o nie....jak o skarb największy..zasługuje na to:))))
kokrobite (2008-11-12,21:19): kolanko odpocznie, wybaczy bieganie i jeszcze się za nim stęskni
Szafran (2008-11-13,20:18): Marysiu , może zaskoczone że tyle lat łazikowało a tu mu teraz na stare lata karz± biegać ,>) Wojtku , bieg sylwestrowy tylko w Trzebnicy , planowałem to od samego pocz±tku biegania ,>) Leszku ja czytam i mam nadzieję że kolanko słyszy ,>)







 Ostatnio zalogowani
Admirał
10:13
Wojciech
10:10
robertst1
10:01
Arti
09:43
Stru¶ Emu
09:33
Admin
09:27
rdz86
09:20
Januszz
08:55
Isle del Force
08:33
GriszaW70
08:28
Endil
08:05
platat
08:04
jaro109
07:59
Leno
07:38
bobparis
07:04
p5ychol
03:56
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |