Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [4]  PRZYJAC. [40]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
lukaszewski
Pamiętnik internetowy
Run Łukasz, Run

Łukasz Łukaszewski
Urodzony: 1993-10-27
Miejsce zamieszkania: Toruń
6 / 14


2011-03-13

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Nie ma lipy! (czytano: 1851 razy)

PATRZ TAKŻE LINK: http://www.youtube.com/watch?v=4ISETBBymyw

 

Od ostatniego wpisu dużo się zmieniło. Ścięgno Achillesa nie wytrzymało i niestety musiałem w tym tygodniu trochę odpuścić. Do tej decyzji przekonał mnie kompletnie nieudany Top Cross. Całą moc w tamtym biegu brałem z ud, bałem się pobiec z łydek żeby Achillesa nie uszkodzić.

Odpocząłem trochę i w sobotę wystartowałem w GP Torunia. Na samym początku ulokowałem się bodajże na siódmym miejscu. Biegłem ostatni w trzyosobowej grupie. Byli w niej również Mati Goleniewski i nieznany mi kolarz z TTC Jade. Zresztą ten cyklista mnie trochę irytował, bo za każdym razem ścinał lekko jeden zakręt. (W GP biegnie się piec okrążeń + finisz. Teoretycznie 7,5 km - w rzeczywistości trochę mniej.) Na drugim kółku zacząłem odstawać kilka kroków od grupy. Okrążenie później Mateusz wyprzedził kolarza i wypracował kilka, może kilkanaście metrów przewagi. Ja również postanowiłem zaatakować. Ostatecznie przybiegłem na metę pierwszy z tej początkowej grupy. Wbiegłem na metę z kilkusekundową przewagą - czas 27:02 wg Garmina.

Ha ha ha ! Za tydzień Poznań i Maniacka Dziesiątka. Wpisowe opłacone. ha ha ha. Czekam na potwierdzenie tylko. Sam nie wiem co nabiegam. Nie ma lipy ! ha ha ha

Na fotce dwa Bolty i........nieBolt :)

Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora







 Ostatnio zalogowani
zbyszekprym
05:59
scianka
05:58
JW3463
23:22
kasar
23:19
marwil
23:15
stachsiejestrach
22:43
pruslee
22:31
lechu93
22:02
Monte99
21:56
Andrzej_777
21:49
Mr Engineer
21:31
Stonechip
21:02
Isle del Force
21:01
Wojciech
21:00
Borowion
20:57
gpnowak
20:18
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |