2013-11-28
Dostęp do wpisu:
Publiczny
| Dlaczego maraton? Dlaczego Orlen maraton? (czytano: 1012 razy)

Dlaczego zdecydowałem się na przygotowania do maratonu?
A bo tak! Bo chce. Bo po przebiegniętym na mega luzie maratonie Solidarno¶ci stwierdziłem, że maraton jest fajny!
Po debiucie długo dochodziłem do siebie. Miałem zakwasy jak nigdy wcze¶niej. Ale jak miałem sie czuć skoro nie byłem za bardzo do maratonu przygotowany. Brakowało czasu. Zacz±łem biegać regularnie pod koniec maja. Ponad 2 miesi±ce treningu wprowadzaj±cego żeby zbudować bazę a potem zaledwie półtora miesi±ca treningu wła¶ciwego i jazda! Wyszło 2.55 ale sporym kosztem.
A Maraton Solidarno¶ci...bajka. Zacz±łem z zaj±cem na 4.00 i tak do 5km. Potem przyspieszyłem. 10km mijałem po 51 minutach. I dalej przyspieszałem. Połowa W 1.40. I nadal sobie biegnę z u¶miechem na twarzy. Druga połowa w 1.29. Cało¶ć w 3.10. Zero kryzysu. Cały dystans pokonałem z zajarana gęb±;-) I wtedy pomy¶lałem, że może jednak spróbuję się po¶cigać w maratonie na wiosnę...Słowo się rzekło:-) Teraz trzeba walczyć.
Czemu Orlen?
Względy finansowe...po prostu.
My¶lałem też nad maratonem w Łodzi...
W warszawie odpowiadał mi termin, no i tak jak pisałem wcze¶niej względy finansowe...wpisowe tyle samo, a w Wawie mam znajomego, który mnie przenocuje a w Łodzi niestety musiałbym skorzystać z hotelu....tyle. Kolejna sprawa powinno być więcej osób biegaj±cych na wynik poniżej 2.50...a wiadomo że w grupie łatwiej.
Autor zablokował możliwo¶ć komentowania swojego Bloga |