Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [6]  PRZYJAC. [42]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
elvis1987
Pamiętnik internetowy
Aby do przodu.

Rafał Srokowski
Urodzony: 1987-03-06
Miejsce zamieszkania: LEGNICA
27 / 30


2011-07-16

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Obóz sportowy czas zacząć (czytano: 1875 razy)

PATRZ TAKŻE LINK: dogonic-kenijczykow.blogspot.com/



A więc stało się. Od tygodnia przebywam na zgrupowaniu. Miałem szczęście, bo został mi zasponsorowany ponad dwumiesięczny pobyt w Legnicy z pełnym wyżywieniem. Jak już pisałem wcześniej, miejsce niezwykłe. W którym panuje mikroklimat.
Ostatnio mógł się przekonać na własnej skórze mój brat, który trenuje kolarstwo. Zaprosiłem go na obóz sportowy. Zasponsorowałem mu tygodniowy pobyt + całodzienne wyżywienie. Był zachwycony. Wracając z treningów sam był zaskoczony, że tak dobrze potrafi jeździć. We Wrocławiu na treningach nie mógł zmieścić się w zakresach a tutaj proszę wszystko pięknie. Trening u niego przebiegł bez problemów. Wyjeżdżając dziękował mi, że mógł doświadczyć fenomenu tego miejsca.

Jakie mam plany na zgrupowaniu? Trenować jak najefektywniej przy jak najmniejszych obciążeniach. Musze całkowicie przebudować swój plan treningowy. Priorytetem są ćwiczenia wzmacniające każdą partie mięśni. Nie, nie będę chodził na siłownie. Trening tylko z obciążeniem własnego ciała. Ćwiczenia wzmacniające + rozciąganie to priorytet. Następnie trzeba zwiększyć kilometraż ale z umiarem. Przerabianie plany treningowego zacząłem wczoraj ale go nie dokończyłem. Więc zabieram się do pracy ;)
Do zobaczenia na ścieżkach biegowych!

Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora







 Ostatnio zalogowani
maniek-pf:)
23:34
Wojciech
22:50
LukaszL79
22:40
13
22:12
szalas
22:01
lachu
21:49
Maciej
21:17
Kmicic
21:11
JACEK W.
20:39
uro69
20:36
pbest
20:20
ruzga99
20:17
entony52
20:16
kostekmar
18:44
Marco7776
18:42
Admin
18:26
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |