Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [1]  PRZYJAC. [19]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Wojtek W
Pamiętnik internetowy
Moje bieganie

Wojtek Wanat
Urodzony: 1966-06-04
Miejsce zamieszkania: Milanówek
30 / 43


2007-12-14

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
(czytano: 492 razy)



Było w tym cos z szaleństwa- stwierdziłem że zamiast jak człowiek wyspać się, załatwić sobie nocleg w Radomsku, albo przełożyć zajęcia o godzinę zrobię co¶ innego. Ale po kolei. Wczoraj cały dzień pracowałem w Radomsku. Miałem zajęcia z dziećmi (licealnymi), póĽniej nauczycielami a na koniec z rodzicami. Cały bity dzień od ósmej. Niby mogłem sobie darować bieganie, ale wpadłem na inny pomysł. Pojechałem poci±giem do Częstochowy (po drodze trochę się przespałem). Tam spokojnie przebrałem się w ciuchy do biegania i jakie¶ dziesięć po czwartej ruszyłem trochę pobiegać. Zaliczyłem aleję Naj¶więtszej, Jasn± Górę i cał± t± okolicę, na koniec (nabiegałem gdzie¶ tak piętnastkę), dotoczyłem się na dworzec, wzi±łem ciuchy i tu było jedyne ups- prysznice były nieczynne.
Ale sam klimat biegania w momencie kiedy zaczyna się dzień, pierwsi ludzie wstaj± i jad± do pracy to było co¶ ekstra. Poza tym miasto już trochę przystrojone na ¶więta i zupełnie mi nie znane. Zastanawiam się czy nie jest to jaki¶ pomysł na zwiedzanie- dojechać gdzie¶ w ¶rodku nocy, przebrać się, pobiegać i dalej. Co prawda w poniedziałek znowu pracuję w Radomsku, ale tym razem to już chyba pobiegam w domu- tak będzie mi łatwiej. Poza tym jednak kiedy¶ trzeba spać, a zajęcia i tak zaczynam po dziewi±tej.
Tym niemniej polecam- bieganie nad ranem w nieznanym sobie mie¶cie- może to trochę niekonwencjonalne, ale zawsze to co¶ nowego. Inna sprawa że w domu zdarza mi się zaczynać trening o podobnych godzinach. Je¶li mam zajęty cały dzień to czasem tak trzeba.


Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora







 Ostatnio zalogowani
entony52
19:51
manjan
19:44
kolotoc8
19:34
mieszek12a
19:33
lukas1906
19:29
Stru¶ Emu
19:25
ziutek58
19:24
czewis3
19:23
Namor 13
19:16
Wojciech
19:14
ruda17347
19:12
conditor
18:51
ab
18:50
JACEK W.
18:47
lida401
18:26
gora1509
18:26
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |