Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [29]  PRZYJAC. [184]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
skawka
Pamiętnik internetowy
SPORT - RADO¦Ć ŻYCIA

Anna Skalska
Urodzony: 1980-02-10
Miejsce zamieszkania: Bytom
72 / 98


2010-02-22

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
niech się ta zima skończy !!! (czytano: 590 razy)

 

Dzisiejszy i wczorajszy trening był "drog± przez mękę". Topniej±cy ¶nieg sprawił, że w lesie s± fatalne warunki do biegania, zreszt± nie tylko do biegania. Oba treningi zmuszały mnie do mocniejszej pracy...wczorajszy sprawił, iż całe popołudnie byłam zmęczona. Przebiegłam zaledwie 13km, a miałam wrażenie, że przebiegłam co najmniej 20km. Po za tym tempo jakim biegłam było wolne, a mimo to, miałam "do¶ć" tej męczarni. Dzisiaj było podobnie, dystans nieco krótszy, a samopoczucie zdechłej żaby ;P Co zrobić...uroki zimy i odwilży.

Taki trening ma jeden, może nawet dwa plusy...kształtuje siłę biegow±, a co najważniejsze charakter.
Wszystko było za tym, by zakończyć trening, ale co¶ w głowie mówiło: nie przestawaj, nie poddawaj się, to tylko chwilowe załamanie, zw±tpienie, trzymaj się dzielnie, trzymam za ciebie kciuki. Te my¶li podnosz± na duchu, szczególnie w chwilach kryzysowych. Niestety nie zawsze dawałam rady, ale teraz jestem silniejsza psychicznie, choćby nie wiem co, co ma być wykonane i zaplanowane, to tak będzie.

Nie ma co, wystarczy tego pisania, trzeba położyć się plackiem, bo zaczyna brakować sił, a organizm domaga się odpoczynku.

Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora


DerekD (2010-02-22,19:41): Masz rację Aniu. Pocz±tek roku naprawdę pomógł kształtować charakter i siłę. W styczniu dzięki mrozom. W lutym dzięki ¶nieżycom. A w marcu wygl±da że, dzięki roztop±. Ach, tak przy okazji. Patrz±c na zdjęcie, to chyba naprawdę przesadziła¶!!!!







 Ostatnio zalogowani
lisu
22:46
mirko10
22:26
Stonechip
22:00
piotrek53
21:55
soniksoniks
21:31
romelos
21:14
AdamP
20:58
proch
20:54
ED  K-K
20:14
Raffaello conti
20:06
ProjektMaratonEuropaplus
19:32
BOP55
19:19
bobolo500
18:23
ArturSz
18:15
dorotaiarek1
18:14
Leno
18:08
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |