2008-01-21
Dostęp do wpisu:
Publiczny
| Torunianin w jubileuszowym Biegu Chomiczówka w Warszawie (czytano: 105 razy)
PATRZ TAKŻE LINK: http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080121/AKTUALNOSCI/448160151

Tysi±c osób wystartowało w niedziele w 25. Biegu Chomiczówka w Warszawie oraz towarzysz±cym mu III Biegu o Puchar Burmistrza Bielan.
Z po¶ród wszystkich uczestników obu biegów, startowała kilkunastoosobowa reprezentacja biegaczy z Torunia. W¶ród najlepszych mieszkańców z Torunia w głównym jubileuszowym Biegi Chomiczówka na dystansie 15 km - Piotr Bętkowski (AMD NTT System) który zaj±ł 19 miejsce z czasem 51 min 53 s. W III Biegu o Puchar Burmistrza Bielan na dystansie 5 km najlepszym torunianiniem został Grzegorz Chudzik zajmuj±c 29 miejsce.
W biegu na 15 km w¶ród kobiet triumfowała Renata Antropik, w¶ród mężczyzn - Damian Witkowski. W Pucharze Bielan zwyciężył Michał Bernardelli (wszyscy KS Warszawianka) i Anna Nagadowska (AZS UWM Olsztyn).
Honorowy patronat nad 25. Biegiem Chomiczówki sprawowała prezes PZLA, członek MKOl Irena Szewińska.
Blog moga komentować wszyscy zalogowani czytelnicyDodaj komentarz do wpisu |