Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

Przeczytano: 1422 razy (od 2022-07-30)

 ARTYKUŁ 
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak


Bieg Trzech Króli 2003
Autor: Janek Goleń
Data : 2003-01-05

W sobotę 4 stycznia 2003 roku w podwarszawskim Lesie Kabackim zainugurowano sezon biegowy 2003 tak samo jak od szeregu lat Biegiem Trzech Króli. Dystans jak zwykle 10 km, trasa ogólnie znana leśnymi duktami, piękna zimowa aura. Temperatura nieco poniżej zera i obfitość śniegu uczyniły rezerwat wyjątkowo pięknym, przepowiednia pluchy i ślizgawicy na szczęście się nie sprawdziła.

Zapisy miały miejsce jak zwykle w szkole przy ulicy Hirszfelda. Opłata za uczestnictwo w biegu wynosiła 8 zł, jeśli ktoś chciał nacieszyć się po biegu jeszcze kiełbaską z grilla i piwem to dopłacał 2 zł. Na starcie staneło około setki zawodników, wyruszyliśmy jak zwykle z lekkim opóźnieniem. Starterem był Janusz Kalinowski, który wystrzał z pistoletu poprzedził noworocznymi życzeniami dla biegaczy.

Biegło się przyjemnie, choć świeża śnieżna puszysta pokrywa nie pozwalała na ostre tempo. Przyprószone śniegiem gałęzie tworzyły niepowtarzalny klimat. Karetka zabezpieczająca imprezę nie okazała się potrzebna, chyba wszyscy bezpiecznie dotarli do mety, na której czekała na biegaczy gorąca herbata. Niestety nie dla wszystkich jej wystarczyło.

Po doprowadzeniu się do ładu w szkolnej szatni większość biegaczy uraczyła się piwem i kiełbaskami na obiektach pobliskiego klubu tenisowego. W kawiarence dla tenisistów miało miejsce wyjątkowo tym razem krótkie i oszczędne w słowach zakończenie imprezy.

Wyniki w ”Bieganiu w Warszawie”.



Komentarze czytelników - brakskomentuj materiał



















 Ostatnio zalogowani
Arseninho89
15:14
Piotr Czesław
15:07
Januszz
14:47
PRE
14:41
malkon99
14:36
kolotoc8
14:19
stawmar
13:03
ProjektMaratonEuropaplus
12:46
kostekmar
11:41
gawon
11:37
Raffaello conti
11:28
młodyorzech
11:19
euzebiusz19
11:00
JACEK W.
10:59
zwojtys
10:10
JW3463
09:56
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |