Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [190]  PRZYJAC. [56]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
KRIS
Pamiętnik internetowy
Z TRAS BIEGOWYCH (i nie tylko)

Krzysztof Szwed
Urodzony: 1965-06-30
Miejsce zamieszkania: Lubliniec
384 / 404


2015-06-21

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
„Masters" Killer” 2015 (czytano: 2454 razy)

PATRZ TAKŻE LINK: http://katowice.tvp.pl/20552874/woda-piasek-bloto-czyli-krosowy-bieg-zabojca-mistrzow

 

Bieg Cross Extreme na dystansie 21km „Masters" Killer” w tłumaczeniu: „ZABÓJCA MISTRZÓW”

Najbardziej ekstremalny bieg w południowej Polsce - zawody na dystansie 21km limit czasowy 4 godziny.
Impreza zorganizowana przez wła¶cicieli firmy EVEREST II z pasji i zamiłowania do sportów ekstremalnych, kontaktu z przyrod±, chęci zrobienia czego¶ co sprawi przyjemno¶ć
bardziej lub mniej zakręconym jak słoik z adrenalin±.
Celem zawodów była m.in. popularyzacja współzawodnictwa służb mundurowych.

TVP Katowice:

Woda, piasek, błoto - czyli wszystko, co lubi± prawdziwi mężczyĽni. W Kotlarni niedaleko Gliwic, 60-ciu zawodników spróbowało swych sił w krosowym biegu pod nazw± Zabójca Mistrzów. I choć trasa, zdaniem biegaczy, była bardziej widokowa niż ekstremalnie trudna - zabójcze były "nagrody" dla najszybszych. Bo pierwsi na punktach kontrolnych dostawali... blisko trzykilogramowe łańcuchy. A to powodowało, że mistrzowie szybko tracili... aspiracje do tytułu.

Dwa razy pierwszy na punkcie kontrolnym - i dwie "nagrody". Ci - tak zwani "Zabójcy mistrzów" spowodowali, że Michał Brzenczek dobiegł na metę trzeci. Tak± wła¶nie niespodziank± - organizatorzy postanowili uatrakcyjnić trasę. Pomysł przypadł do gustu komandosom z gliwickiego Agatu. Wspólnie wytyczyli trasę biegu po piaskach, wodzie i bezdrożach Kotlarni. Bo bieganie po asfalcie... jest nudne.

Pułkownik Sławomir Drumowicz, dowódca gliwickich specjalsów, też wystartował. Zgodnie z zasad±, że dowódca nie po¶le żołnierzy tam, gdzie sam by nie poszedł.

Biegi ekstremalne z roku na rok zyskuj± coraz większ± popularno¶ć. Swoich sił na piaskach Kotlarni spróbowali też organizatorzy i uczestnicy Biegu Katorżnika. Czasy na mecie - mówili - s± podobne. Tylko że katorżnik jest o połowę krótszy.

Odkryj siebie na nowo!
Masz możliwo¶ć o których jeszcze nie wiesz !
Daj co¶ od siebie innym.


Blog moga komentować wszyscy zalogowani czytelnicy

Dodaj komentarz do wpisu







 Ostatnio zalogowani
KKFM
08:07
mariachi25
08:06
jankos6
07:56
platat
07:55
martinn1980
07:43
mariuszkurlej1968@gmail.c
07:42
marcin.brynda
07:41
jaro109
07:26
Stonechip
07:13
Kmicic
07:02
Januszz
06:46
ewa_ryzner
06:42
Admin
06:25
plomyk20
01:31
robert77g
23:08
kos 88
22:20
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |