Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [6]  PRZYJAC. [21]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Misio
Pamiętnik internetowy
Widziane z Hamburga

Grzegorz Ulanowski
Urodzony: 1975-04-04
Miejsce zamieszkania: Warszawa
685 / 707


2014-05-13

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Pierwsze wrażenia (czytano: 274 razy)



Pamiętam tak± historię z pocz±tku studiów. Poniedziałek, jadę na uczelnię autobusem i nagle koszmarny korek, nic się nie rusza. Oczywi¶cie nie zd±żyłem na pierwszy wykład. A dlaczego? Miasto postanowiło wyremontować ulicę - tylko że zaczęło remont, nikogo nie informuj±c.
Pierwszym listem, który dostałem do hamburskiej skrzynki pocztowej, był plan remontu s±siedniej głównej ulicy. Na kilku stronach, wydrukowanych na kolorowo, zaznaczono kolejne fazy remontu wraz z informacj± o utrudnieniach w ruchu. Szkoda że u nas się tak nie da.
Z przepuszczaniem pieszych na przej¶ciach podobnie - w niedzielę zbliżałem się do przej¶cia, byłem ze 2 - 3 metry od ulicy, kierowca się zatrzymał. A jak dzi¶ jeden wymusił pierwszeństwo skręcaj±c w prawo, to przeprosił.
Dzi¶ postanowiłem zmierzyć czas dojazdu do pracy. Wyszło 33 minuty od wyj¶cia z domu do wej¶cia do biura, w tym 10 minut marszu do metra i 2 razy po 4 minuty czekania na poci±g.
Biegać wczoraj nie wyszedłem, ale czułem się trochę podziębiony po niedzielnym wypadzie do portu, w dodatku co chwila przechodziły ulewy. Dzisiaj już nie ma zmiłuj, idę biegać.
Dzi¶ każdy mnie w biurze pyta, czy idę na mecz. OdpowiedĽ mam jedn± - szkoda pieniędzy.

Blog moga komentować wszyscy zalogowani czytelnicy

Dodaj komentarz do wpisu







 Ostatnio zalogowani
Fred53
21:19
chris_cros
21:17
waldekstepien@wp.pl
21:16
Citos
20:47
maste
20:33
zwojtys
20:07
dawid_str8
19:56
eldorox
19:56
entony52
19:46
Bartu¶
19:39
Wojciech
19:06
damwoj
18:58
mar_ek
18:16
darfik
17:42
mieszek12a
17:40
Pawel63
17:30
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |