Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [9]  PRZYJAC. [38]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
kobietynamedal
Pamiętnik internetowy
O BIEGANIU, bo przecież nie o kopaniu :)

Irena Trzęsicka
Urodzony: 1970-07-18
Miejsce zamieszkania: Wrocław
17 / 17


2014-12-23

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
BIEG WOKÓŁ GÓRY (czytano: 1168 razy)

PATRZ TAKŻE LINK: http://kobietynamedal.pl/blog?ID=801

 

Wiało wczoraj całkiem mocno. Miałam ochotę, a raczej musiałam rozbiegać kilka tematów, które rozpraszały moją uwagę.


Wycieczka biegowa w okolicy domu odpadała, bo wiatr pohulałby sobie nie tylko z moim ciałem, ale zrobiłby niezłą rozpierduchę w głowie. Zamiast myśleć jakie podjąć decyzje skupiłabym się nad tym jak utrzymać się na drodze!

Obieram kierunek Sobótka i bieg wokół Ślęży – po czarnym - ale nie asfaltowym, a leśnym - znaczy się czarnym szlakiem. Będzie miękko i malowniczo. Dla pewności rysuję sobie mapę i trochę ją przetykam kolorami – niebieskim i zielonym traktem, aby było ciekawiej, taki bieg na orientację :)

Wyszło mi prawie 17km bajkowej trailowej trasy. Jak przystało na wycieczkę biegową, było raz wolno, raz szybko, z przystankiem, ze sprintem. Przy drodze źródełka i do oglądania i do uzupełnienia bidonu. Piękne widoki, urokliwe zakątki zachęcały co rusz do przystawania. Endorfiny szalały, myśli się kotłowały, a wszechobecna cisza koiła skołatane nerwy. Przysiadłam i …napiłam się kawy ;)

Prawie bez błądzenia pojawiłam się tam gdzie podróż rozpoczynałam, bo niestety mapa sobie, a znaki sobie – zgadzać mi się jakoś nie chciały. Na szczęście spotkałam Biegający Drogowskaz, który skorygował moje plany. Za co bardzo dziękuję Panu w Zielonej Koszulce, bo pewnie zamiast na dole wylądowałabym na górze.

Ślad trasy - prawie pokrywa się z moim planem, bo nie zobaczyłam Starożytnych Kamieniołomów i Potrójnego Źródełka, to mam plan na następną wyprawę - dotrę tam następnym razem :) Lubię takie samotne wyprawy, bo piorą myśli i pozwalają nadać bieg, nowy kierunek wydawałoby się „nierozwiązywalnym” sprawom. Miłego nowego tygodnia.


p.s. więcej ZDJĘĆ i MÓJ WŁASNORĘCZNY PLAN TRASY dostępny pod linkiem na górze - szkoda, że tutaj nie można więcej zdjęć dodawać :)

Blog moga komentować wszyscy zalogowani czytelnicy

Dodaj komentarz do wpisu







 Ostatnio zalogowani
Pawel63
19:39
bartekmus
19:32
szmaj
19:30
Henryk W.
19:17
janusz9876543213
19:12
benfika
19:03
Admin
18:23
Jarosław Szajewski
18:23
czewis3
18:00
kostekmar
17:38
StaryCop
16:55
biegacz54
16:32
szunaj
15:29
matyshf
15:15
marian
14:58
Fred53
14:57
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |