Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [4]  PRZYJAC. [18]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Rhodus
Pamiętnik internetowy
Czuję jak rodzi się moc...

Jarosław Jaworski
Urodzony: 1988-07-27
Miejsce zamieszkania: Wadowice
2 / 8


2011-03-07

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Marcowe schody (czytano: 1551 razy)



Jeszcze się dobrze ten marzec nie zaczął, a już jego parę dni dało mi się solidnie we znaki. Nie tylko poprzez problemy osobiste od których nie da się uciec (choćby nie wiem jak szybko się biegło) ale także przez sprawę mocniej związaną z bieganiem - niegojącym się dużym palcem u nogi. Niestety, zbyt krótkie obcięcie paznokcia spowodowało później jego wrastanie w skórę przy paznokciu. Przykra sprawa, boli, nie da się chodzić, nie mówiąc o bieganiu :( mam tylko nadzieję, że jak paznokieć odrośnie wszystko wróci do normy. Póki co musiałem zrobić sobie 3 dni przerwy od biegania w najgorszym momencie. Teraz daję radę. Wczoraj na długim wybieganiu zrobiłem 23 km i tylko na początku palec dał się odczuwać, później już nie.

Oprócz smutnych spraw są i te jak najbardziej pozytywne :)
Za pośrednictwem Darka udało nam się skontaktować z jeszcze dwoma biegaczami z Wadowic, którzy również wybierają się na połówkę do Żywca. Także mamy solidną 4-osobową ekipę :)

Cieszy także forma. Coraz lepiej radzę sobie z długimi dystansami, przez co gdy kończymy długie wybieganie (ok.20-25km) dobrze się czuję i nie jestem już taki padnięty jak kiedyś.

W przyszłą niedzielę, 30 km. Ostatni sprawdzian wytrzymałości przed wiosennymi maratonami. Mam nadzieję, że wtedy również będę z siebie zadowolony :)

Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora







 Ostatnio zalogowani
Krzysiek_biega
17:20
Wojciech
16:58
inka
16:48
uro69
16:35
anielskooki
16:33
dejwid13
15:57
Januszz
15:43
Dawid_B
15:36
bogaw
14:51
jaro109
14:30
biegacz54
14:25
Andrea
14:24
gora1509
14:21
Bystry1983
14:14
krych26
14:10
smszpyrka
13:46
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |