Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [22]  PRZYJAC. [74]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Jacek Księżyk
Pamiętnik internetowy
A licznik jego cztredzie¶ci i cztery i dalej bije ;-)

Jacek Księżyk
Urodzony: 1968-06-07
Miejsce zamieszkania: Mysłowice
15 / 31


2013-01-06

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Niedziela (czytano: 371 razy)



I magia słowa znów zadziałała. Wczoraj napisałem, trochę zło¶liwie, humorystycznie że mam dosyć tej zimy ( a jak wiadomo jest raczej w tym roku łagodna ), no i mi się oberwało. Biegałem dzi¶ w warunkach dziennych ( aż sam się sobie dziwię ), i byłbym bardzo zadowolony, lecz ZIMA musiała przeczytać wczorajsze moje wypociny, bo waliła w¶ciekle ¶niegiem po oczach. Szczę¶cie że moja ulubiona trasa wiedzie nieco przez las i wiatr ( ten ze ¶niegiem ) miał nieco utrudnione zadanie. Ale i tak dostałem za swoje. A ¶nieg przy okazji niemiłosiernie lepił się do butów, więc i dodatkowe obci±żenie miało wpływ na dzisiejsze ćwiczenie. Trasa od dwóch dni bez zmian, lecz codziennie inne warunki sprawiaj± że za każdym razem mam inny trening. Fajne to jest, ale jutro przerwa.

Dzisiaj nieco zmęczony zaległem przed TV aby ogl±dać skoczków. Oko mi nieco poleciało, a co je otworze, to Polak na desce startowej. Jeden, drugi, siedemnasty … każdy z Orłem na kombinezonie. Jak dobrze się przypatrzyłem to z Orła zrobił się stru¶ ( jaki¶ Bank czy cu¶ ). ¦miesznie to wygl±dało, ale znaczek reklamowy jakiego¶ banku podobny był do godła Polski. I do końca zawodów, łapałem się na tym że Polak skacze hihihi. Może to była dobra wróżba, bo Polacy naprawdę się ładnie zaprezentowali. Jednak przede wszystkim WIWAT JUSTYNA !!!
J.Ksi.


Blog moga komentować wszyscy zalogowani czytelnicy

Dodaj komentarz do wpisu


creas (2013-01-07,09:39): Widzę, że ostro się wzi±łe¶ za bieganie i pisanie. Ja wczoraj przy ogl±daniu skoków miałem to samo :). A dzi¶ spróbuję pobiegać dwie godziny lub nawet więcej po tym ¶niegu.
Jacek Księżyk (2013-01-10,21:24): No i widzisz Krzy¶, tyle co to napisałe¶, to mnie przytkało. Chodzi mi o pisanie, bo z treningami jest ok. ;-)







 Ostatnio zalogowani
janusz9876543213
21:46
Darasek
21:37
Raffaello conti
21:16
witul60
21:15
przemek300
21:08
seba1
20:58
tomasso023
20:55
euzebiusz19
20:53
romelos
20:51
Ty-Krys
20:35
piotrpieklo
20:29
Raf  Gav
20:17
zwojtys
20:14
42.195
20:08
rys-tas
20:08
AntonAusTirol
20:07
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |