Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [76]  PRZYJAC. [95]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
amd
Pamiętnik internetowy
BBB - Biegowo Blogowa Bagatela

Artur Dębicki
Urodzony: 1968-04-27
Miejsce zamieszkania: 3city
137 / 158


2013-10-01

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Trener do wymiany ? (czytano: 500 razy)

PATRZ TAKŻE LINK: http://www.polsatsport.pl/nasi-komentatorzy/jerzy-mielewski/1.html



Na stronie polsatsport panowie komentatorzy domagaj± się wymiany trenera.

A jak tak się zastanawiam. A może to jest tak. Jest sobie taka jedna piękna dyscyplina sportowa polegaj±ca na odbijaniu piłki rękoma. I jest sobie stacja telewizyjna. A ja akurat lubię jedno i drugie. Pierwsze jest fajne, a drugie pozwala mi ogl±dać pierwsze (i ręczn±, i kosza, i tenis czasem).

I stacja telewizyjna dochodzi do wniosku, że można trochę zarobić na którym¶ ze sportów zespołowych. Wchodzi ostro i zdecydowanie, następuje odzew, ludzie chc± ogl±dać i wszyscy s± zadowoleni.
Tylko że przydałyby się jeszcze sukcesy, im większe tym lepsze.
Więc - może to jest tak, że w interesie stacji leży, żeby nasza drużyna była w ¶wiatowej czołówce, bez względu na to, czy ma na to papiery czy nie. Może jest tak, że otr±biono sukces na wyrost, a ponieważ rzeczywisto¶ć z parkietu nijak nie chce się dostosować do piaru więc st±d ta karuzela ze zmianami szkoleniowca?

Jak się widzi taka hipoteza? Dobrze obrazuje ostatni± dekadę?

PS: Wpis do bloga na który chciałem wskazać to "Andrea dziękujemy za wszystko, ale czas się rozstać" Jerzego Mielewskiego z 28 wrze¶nia.

Blog moga komentować wszyscy zalogowani czytelnicy

Dodaj komentarz do wpisu







 Ostatnio zalogowani
Mr Engineer
23:59
jantor
23:34
przemcio33
23:10
Piotr100
23:05
Raffaello conti
22:15
Rehabilitant
22:05
Admirał
21:46
tomas
21:33
szmaj
21:26
romelos
21:21
znajomakr
21:02
ksieciuniu1973
20:29
entony52
20:28
zamorrad
20:10
Namor 13
20:08
simwa
20:00
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |