Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

Przeczytano: 865 razy (od 2022-07-30)

 ARTYKUŁ 
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak


Maraton Wrocławski - list otwarty
Autor: Marek Danielak
Data : 2002-09-13

20. Maraton Wrocław to już historia.

Minęło kilka miesięcy od jego zakończenia a wspomnienia i dyskusje są wciąż żywe. Pomimo wielu trudności udało się nam wysłać w miesiącu sierpniu obiecane wyniki, certyfikaty i główne upominki oraz medale za ukończenie maratonu dla tych, co ich nie otrzymali we Wrocławiu. Mamy nadzieje, że dotarły one do wszystkich i te długie chwile oczekiwania zostały wynagrodzone.

Wiele osób oceniło naszą imprezę jako dobrze zorganizowaną, ale są i tacy, którzy ocenili nas negatywnie, zarzucając brak kompetencji i wiele innych niedociągnięć. Potwierdzeniem tego są opinie nadesłane drogą internetową na nasze strony oraz na najbardziej poczytną stronę www.maratonypolskie.pl

Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami i ocenili nas dobrze. Słowa krytyki, wskazanie błędów i rady jak ich uniknąć, chętnie przyjmujemy, ale nie przyjmujemy złośliwych, niesłusznych pomówień, co niestety zdarza się niektórym biegaczom.

Maraton Wrocław organizujemy dla Wasz biegacze i to Wy stanowicie o sile i wielkości imprezy. Raz jeszcze dziękujemy Wam za start we Wrocławiu !

Myśląc już o 21. Maratonie Wrocław, z jeszcze większym zaangażowaniem przygotowujemy się do przyjęcia wszystkich biegaczy we Wrocławiu.

Chcemy, aby 21 Maraton Wrocław pobił dotychczasowe rekordy frekwencji. Nastawiamy się głównie na biegaczy amatorów, tym razem uzyskanie wysokiego wyniku sportowego odsuwamy na dalszy plan. Chcemy ugościć biegaczy i zapewnić nowe atrakcje, suweniry i nagrody.

Już dzisiaj zapraszamy na 21. Maraton Wrocław w dniach 26 – 27 04.2003 r., z którego pragniemy uczynić wielkie święto biegania i wielkie spotkanie biegaczy – maratończyków z całej Polski.

W przypadku nie otrzymania Komunikatu Końcowego, certyfikatu lub kompletu biegowego oraz medalu z 20. Maratonu na wskazany przez Was adres lub jakichkolwiek niejasności Prosimy kontaktować się z naszym Biurem Organizacyjnym.

Ze sportowym pozdrowieniem
Wrocław, 10 września2002r.

Dyrektor Maratonu
Marek Danielak



Komentarze czytelników - brakskomentuj materiał



















 Ostatnio zalogowani
Daro091165
21:52
Pawel63
21:33
Citos
21:33
Dana M
21:12
adam71
21:09
Andrzej Cisek
20:31
Raf  Gav
20:17
romelos
20:15
StaryCop
19:55
grzeniuPl1974
19:50
kubawsw
19:49
drago
19:36
Patriszja11
19:22
jarecki112
18:58
paulaner01
18:57
danielEm
18:28
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |