Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [4]  PRZYJAC. [41]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Namorek
Pamiętnik internetowy
Runner"s Diary

Roman Bernad
Urodzony: 1964-11-15
Miejsce zamieszkania: Poznań
247 / 252


2016-04-17

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
półmaraton poznański . (czytano: 1181 razy)



Witam .

Dzisiaj pogoda w Poznaniu bardzo smutna i deszczowa . Wszyscy którzy biegali w półmaratonie poznańskim dobiegali do mety prawdziwie wykąpani bez dodatku płynu do kąpieli . Paula pobiegła po nowy rekord życiowy a Sebastian poniżej 1 h 34 m .

Razem z Jarkiem dopingowaliśmy biegaczy pomimo deszczowej pogody . Miałem również to szczęście że całkowicie przypadkiem (a może była to komunikacja ponad zwykłą percepcją - coś w rodzaju łącza w nad świadomości)udało mi się zobaczyć Żiżi oraz jej przyjaciółkę .

Wracam do samochodu - coś każe mi się odwrócić - spoglądam w kierunku biegaczy - widzę - Angelina z koleżanką - sekundę później odwracają głowy - gest pozdrowienia z obu stron - i dziewczyny biegną dalej - do mety mają około 1 kilometra . Przypadek ? Być może tak - fajnie było pomachać sympatycznym znajomym biegaczkom .

Za trzy tygodnie dyszka Szpota - startuję .
Przygotowany - raczej nie . Biegając czuję się jak w 2008 roku kiedy rozpoczynałem przygodę z bieganiem . Pierwsze 5 kilometrów i mam już dosyć . Przedszkole biegowe - raczej żłobek .

Tydzień temu zaliczyłem pierwszy start w Bike Cross Maraton - dystans mini - 25 km po lesie . Oprócz tego dwa razy w tygodniu pływalnia . Pomyśleć tylko , że 1,5 roku temu nie przepadałem za pływaniem .

Wczoraj pierwszy raz w życiu ugryzł mnie pies - częściowo z mojej winy - nie posłuchałem jego ostrzeżenia i zbliżyłem moją "łapę" zbyt blisko jego pyska próbując go pogłaskać . Taka to wdzięczność za miły gest - samo życie .

Na ręce pozostało sześć śladów po zębach i rana w psychice - oczywiście mojej - nie psa .

Blog moga komentować wszyscy zalogowani czytelnicy

Dodaj komentarz do wpisu


żiżi (2016-04-22,15:00): Romku miło,że w taką pogodę kibicowałeś-no i miłe w ostatniej chwili przelotne spotkanie:))Trzymam kciuki za Szpota:)







 Ostatnio zalogowani
pbest
20:56
Bartuś
20:51
entony52
20:39
staszek63
20:16
maur68
20:14
romelos
20:10
42.195
19:34
simov
19:24
romano071
19:17
benfika
19:07
kruszyna
18:59
Raffaello conti
18:53
wadas
18:34
szakaluch
18:21
przemek300
17:38
Admin
17:35
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |