Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [40]  PRZYJAC. [58]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Jaszczurek
Pamiętnik internetowy
(Biegowe) Szelmostwa niegrzecznego chłopczyka

Janusz Łopusiewicz
Urodzony: 1984-04-02
Miejsce zamieszkania: Wrocław
182 / 210


2012-05-11

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Trasa (czytano: 353 razy)



Maraton Wrocławski ma now± trasę. Zmian jest naprawdę sporo. Z najważniejszych to kierunek biegu, teraz będziemy lewoskrętni. Znika słynna G±dowianka, Biskupin jest mocno okrojony, znikaj± Dmowskiego, Kurkowa, Łowiecka (to chyba na wniosek znanego wrocławsliego biegacza, bo rok temu pisał, że tam brzydko, mnie się akurat odrapane kamienice podobaj±:)). Przez rynek będziemy przebiegać w końcowej fazie. Jest przebieg przy nowym stadionie, remontowanym dworcu, przez uliczki ¶ródmie¶cia. Przebiegamy nawet 20 metrów od mojego domu:). Jakbym mógł wybierać wybrałbym zeszłoroczn± trasę, ale tylko i wył±cznie dlatego, że mam z ni± rachunki do wyrównania:). Nowa na pierwszy rzut oka wygl±da na znacznie łatwiejsza, druga połowa jest płaska jak stół (chyba:)). Będzie wesoło!:) Trasa jest ciekawa. Będzie wesoło:). 8 stopni i chmury poproszę.

Treningi w porz±dku. Zrobiłem wczoraj 11 podci±gnięć nachwytem, nowa życiówka (podchwytem mam 13). Dzisiaj pierwszy raz podci±gałem się z obci±żeniem, na pocz±tek tylko pięć kilo i pięć serii po pięć powtórzeń. W niedzielę o ile będę miał siłę po Lupusie dodam jeden kilogram.
We wtorek 12 podbiegów, w ¶rodę 10 sprintów plus truchtanie z Bratem, w czwartek dwie serie skipów i jedna wykroków. Dzisiaj będzie lekkie wieczorne truchtanie z szachistami.

W niedzielę bieg Lupusa, ma być spore ochłodzenie (uff:)). Od zmiany diety wszelkie problemy z brzuchem się skończyły, organizm zaczyna chodzić jak szwajcarski zegarek. Pytanie jak z siłami. Dwa tygodnie naprawdę było zupełnie bez energii... Teraz jest zdecydowanie lepiej. No cóż Lupus da odpowiedĽ:).


Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora







 Ostatnio zalogowani
Henryk W.
06:42
Admin
06:29
BonifacyPsikuta
03:00
marwil
03:00
maratonczyk
01:28
Piotr100
01:05
yaros
00:24
przemcio33
23:59
AntonAusTirol
23:35
RobertG10
23:19
kris1020
23:14
Wojciech
22:19
romelos
21:12
42.195
20:46
Bartu¶
20:41
kostekmar
20:39
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |