Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [11]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
ludopralka
Pamiętnik internetowy
"Opowieści dziwnej treści"

Karol Dupla
Urodzony: 1979----
Miejsce zamieszkania: Barlinek
19 / 60


2009-01-21

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
NETTO (czytano: 167 razy)



Miało dziś nie być tego wpisu, ale ponieważ... więc nie widzę już przeciwskazań by go nie było.
Z powodu popsutego kolana czepiają się mnie ciągoty do czytania topików na GG i jeden z nich mnie zainspirował do sprawdzenia swojej wartości na rynku. No i nie myśląc zbyt długo ruszyłem do NETTO. Choć nie jest najbliżej, zajęło mi to miłą chwilkę jeszcze niewiedzy, bo później to już wiedziałęm i było mniej miło. Postępowałem zgodnie z instrukcją w opisie Małego (on się zna bo w NETTO spędził jakieś pół roku i wie z czym to się je). Więc po wejściu do NETTO od razu ruszyłem do warzywnego położyłem głowę na wadze i wcisnąłem przycisk "burak". Na odpowiedź nie kazali czekać długo:D
Od tamtej pory dziwię się wszystkim poradniom mającym na celu oszacowanie ewentualnej wartości danej jednostki na rynku i biorących za to pieniądze. Coś mi się wydaje, że większość z nich bardzo poważnie naciąga, nieświadomych prostoty algorytmu obliczeniowego ludzi.

Będąc w pełni zsolidaryzowanym obywatelem z pozostałą czescią ludzkości, nieświadomej swej wartości w obecnej sytuacji na świecie i wszech. Niniejszym uświadamiam wszystkich razem wespół zespół i z osobna:
Nie wiesz jakie są twoje szanse, czy poradzisz sobie w firmie wymagającej nieziemskiego poświęcenia, jaką wartość przedstawiasz sobą na rynku?
Idź do Netto, połóż głowę na wagę i naciśnij "burak".


Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora


shadoke (2009-01-22,14:50): Ale... czy jesteś pewien, że położyłeś buraka, o przepraszam, głowę, luźno na wadze?? A może dołożyleś do tego napięcie swych mocno wytrenowanych mięśni szyi??? Wszak w tym przypadku, gdy głowa mocno trzyma się karku:) łatwo o oszustwo!! ;)
ludopralka (2009-01-22,16:05): U nas koło wagi wisi taki mały tasaczeka ale ja potrafię zrobić luzaka w karku, więc obyło się bez krawca:)







 Ostatnio zalogowani
soniksoniks
23:32
VaderSWDN
23:22
GrandF
22:47
kasjer
22:10
keicop
22:07
Wojciech
21:51
kos 88
21:50
Januszz
21:49
Robertkow
21:46
Przemo013
21:46
EwaBiega
21:11
staszek63
20:55
hati
20:46
tomas
20:42
janusz9876543213
20:38
Tuptuś 89
20:01
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |