Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [14]  PRZYJAC. [3]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
krystian87
Pamiętnik internetowy
moja przygoda z bieganiem

Krystian
Urodzony: 1987-08-20
Miejsce zamieszkania: Ożarów Mazowiecki
5 / 5


2012-03-26

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Półmaraton Warszawski (czytano: 1345 razy)



co to był za bieg!
Mistrzostwo poprostu .
Rano wstałem z psychicznym nastawieniem i chęci± rywalizacji by pobiec i dać z siebie wszystko. Gdy przyjechali¶my razem z narzeczon± i rodzinnymi biegaczami na miejsce zobaczylismy mnóstwo ludzi i od razu wiedzielismy że to będzie niezapomniany dzień.
Na pocz±tku troche było zimno na mo¶cie , lecz gdyż przyszła chwila startu adrenalina rozgrzała mnie i już chciałem jak najszybciej dobiec do mety.
Po drodze wy koledzy biegacze pomagali¶cie mi najbardziej, gdy patrzyłem z jak± ¶wieżo¶ci± niektórzy biegn± to aż ciało się radowało.
Najważniejsze że wspierali¶my się wszyscy nawzajem.
Szczerze przyznam się że nieprzygotowywałem się szczgólnie do tego biegu i poleciałem z marszu. Najwięcej problemu sprawiła mi górka między Łazienkami Królewskimi i trcuchtałem pod ni±.
Gdy min±łem znaczek 18km stwierdziłem że to już końcówka, włożyłem słuchawki wł±czyłem muzykę, polecam bardzo kawałek "SHAMHAN DALDAEV - ETO KAVKAZ" znany z KSW gdy na ring wchodzi Mahmed Khalidov. Poniosła mnie tak że mineło dosłownie kilka minut i byłem już na mecie szczę¶liwy.

pozdrawiam wszystkich którzy mnie wspierali i was koledzy i koleżanki biegacze

Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora







 Ostatnio zalogowani
marcoair
11:11
StaryCop
10:56
krych26
10:22
kos 88
09:32
lotnik
09:25
robert77g
09:03
Stonechip
08:41
Admin
08:28
zulek
08:22
pbest
08:17
adalbertus
08:11
platat
08:08
Leno
07:27
Wojciech
07:17
zeton
07:06
Henryk W.
06:39
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |