Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [0]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
pablo
Pamiętnik internetowy
walka o podium

Paweł Wałkiewicz
Urodzony: --------
Miejsce zamieszkania: Leszno
5 / 10


2021-10-04

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Bieg im. Edwarda Kusika – 3.10.2021 r. (czytano: 489 razy)



Po ostatnim udanym starcie we Wschowie tym razem przyszło mi rywalizować na dłuższym dystansie 9 km. W przeci±gu tygodnia zrobiłem kilka spokojnych treningów, w tym jeden mocniejszy w ¶rodę. Pełen optymizmu z dwoma kolegami wybrałem się na bieg. Na miejscu okazało się, iż trasa wiedzie ¶cieżkami polnymi - jest trudna i pagórkowata. Teren był nieosłonięty, więc dodatkowo problemem okazał się wiej±cy wiatr.
Punktualnie o godz. 12.00 wyruszyli¶my na trasę. Rozpocz±łem spokojnie, nieco z tyłu. Na pierwszym km był do¶ć długi podbieg. Gdy pokonałem znacznikiem z 1 km już wiedziałem, że sukcesu dzisiaj nie będzie. Biegło mi się ciężko praktycznie od samego pocz±tku. Pierwsz± pętlę pokonałem w 19:10 min. Niestety na drugiej nieco zwolniłem. Cały bieg walczyłem z samym sob± i my¶lałem kiedy będzie ta upragniona meta. Ostatecznie ukończyłem bieg na 18 miejscu w gronie 92 zawodników. Nie wiem w sumie co było przyczyn± tak słabego biegu. Czy już pojawia się zmęczenie startami ?. Po biegu znowu zaczęło boleć lewe ¶cięgno Achillesa.
Sama impreza była dobrze przygotowana. Bieg był po¶więcony byłemu nieżyj±cymi już biegaczowi Edwardowi Kusikowi, który jest miejscow± legend±. Go¶ciem honorowym był również pochodz±cy z Błotnicy Jerzy Malu¶ki (olimpijczyk z Meksyku).
Mam nadzieję, że wkrótce pójdzie nieco lepiej.

Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora







 Ostatnio zalogowani
Andrzej_777
23:18
Raffaello conti
23:03
Dajesz Byku
22:58
mapamul
22:55
Hubert87
22:53
szmaj
22:27
Andrzej.
22:26
Henryk W.
22:16
Piotr100
22:15
stanlej
22:07
radio_judasz
21:21
darfik
20:29
JACEK W.
20:11
malkon99
18:54
TomekWi¶niewski
17:42
chris_cros
16:51
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |