Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [6]  PRZYJAC. [58]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
darianita
Pamiętnik internetowy
...cito

Dariusz Chłopek
Urodzony: --
Miejsce zamieszkania: Zb±szyń
8 / 25


2012-04-08

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Refleksja - Zb±szyń biega! (czytano: 498 razy)

 

Zb±szyń to miasteczko niewielkie , stary gród obronny z XIII wieku. Otoczenie mojej rodzinnej miejscowo¶ci to piękne jezioro i ...lasy. Tereny wymarzone do uprawiania sportów wodnych i oczywi¶cie biegowych. Jakie to bogactwo móc wyj¶ć z domu i po ok. 500m znaleĽć się na le¶nych ¶cieżkach , którymi można przemierzyć nawet kilkadziesi±t kilometrów w różnorodnym otoczeniu. Do tego wiosna ,która sprzyja wychodzeniu zwierzyny le¶nej na wiosenne wypasy. Sarny , jelenie , zaj±ce , daniele a nawet dziki to codzienno¶ć biegowych wycieczek.
Kiedy zaczynali¶my z żon± przygodę z bieganiem a było to ok. 4 lata temu , biegaczy można było policzyć na palcach jednej ręki i to najczę¶ciej kryj±cych się za kapturami i czapkami. Dzi¶ jest inaczej - sympatia i aprobata społeczna powoduje ,że nasze grono powiększa się z miesi±ca na miesi±c. Nie bez znaczenia jest też fakt ,że sylwetki biegaczy staj± się rozpoznawalne i ...bardziej atrakcyjne.
Dokładnie za tydzień mam bardzo ważny start w maratonie w Dębnie. Wiem ,że jak zwykle będzie ciężko ,ale wiem też ,że podołam. Przygotowania trwały cał± zimę , wybiegania po 300 km. miesięcznie. Dwa półmaratony - jeden w Sobótce i drugi w Poznaniu. Optymizm mnie nie opuszcza. Nie mogę się doczekać!!! A co!!!


Już we wrze¶niu XXV Jubileuszowy Bieg Zb±skich - półmaraton w przepięknym otoczeniu . Bieg odbywa się dookoła jeziora Błędno. Zapraszam -naprawdę warto.

Obok mała wizytówka Zb±szynia. Pozdrawiam.


Blog moga komentować wszyscy zalogowani czytelnicy

Dodaj komentarz do wpisu


bmorski (2012-04-09,11:45): I jak tu nie skorzystać z takiego zaproszenia :o) Tym bardziej, że mógłby to być dobry sprawdzian przed poznańskim maratonem.







 Ostatnio zalogowani
Bartu¶
10:32
ozzy
10:26
mariuszkurlej1968@gmail.c
10:16
CZARNA STRZAŁA
10:12
macka01
09:30
RadzioPaw67
09:29
Wojciech
09:17
bobparis
09:14
14dudus
09:05
wielepiej
08:40
Leno
08:29
PRE
08:26
platat
08:17
Admin
08:09
42.195
07:46
Pędziwiatr
02:57
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |