Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

 

  WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [11]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Marcin1982
Pamiętnik internetowy
Cel - przebiec maraton i przeżyć

Marcin Starszak
Urodzony: 1982-12-17
Miejsce zamieszkania: Osiek nad Noteci±
3 / 7


2012-05-07

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
I po Bydgoszczy (czytano: 1222 razy)

 

Bieg na 10km w Bydgoszczy zaliczony. Zawody oceniam bardzo pozytywnie. Niecodziennie zdarza się takiemu amatorowi jak ja startować na bardzo ładnym stadionie i to w dodatku w tak doborowym towarzystwie jak Sebastian Chmara czy Paweł Januszewski.

Pobiegłem według planu. Pocz±tek bez szaleństw - pierwsze kilometry na 4:45 - 5 min. Piszczele nie bolały, więc póĽniej trochę przyspieszyłem, chc±c osi±gn±ć czas poniżej 48 minut.

Na 2 km przed met± rozwi±zały mi się sznurowadła i straciłem cenne sekundy. Ostatecznie miałem czas 48:07, ale netto zmierzyłem sobie 47:47 (z czego jestem zadowolony, bo wszystko idzie w dobrym kierunku).

Dodatkowo ostatni kilometr mi się dłużył. Słyszałem, że z powodu opadów deszczu organizator zmienił przebieg trasy na ostatnich metrach (by unikn±ć biegu po trawniku), przez co bieg wydłużył się o jakie¶ 100 metrów. Na mecie nie byłem jako¶ specjalnie zmęczony. Bior±c to wszystko pod uwagę chyba jestem w stanie dzi¶ pobiec w granicach 45-46 minut. Ale tylko przy tak dobrej pogodzie jak w Bydgoszczy i przy łatwej trasie.

Co do wrażeń - podobał mi się start na stadionie, przebieg trasy, jej zabezpieczenie i doping kibiców. Na minus oceniam pomiar czasu (brak czasu netto i problemy wielu zawodników z ich sklasyfikowaniem). Gło¶no komentowany jest też brak medali dla wszystkich zawodników (mowa była, że medal dostanie każdy).

Zawiedziona była też moja żona, która z powodu korków nie zd±żyła ze Stadionu Zawiszy przyjechać na metę przede mn±.

Organizatorzy musz± wyci±gn±ć z wczorajszego biegu wnioski. Może być z tego fajna impreza. Jak Bóg da to za rok też tu przyjadę!

Blog moga komentować wszyscy zalogowani czytelnicy

Dodaj komentarz do wpisu







 Ostatnio zalogowani
rezerwa
16:49
fit_ania
16:36
uro69
16:34
JACEK W.
16:20
0relek
16:16
Zenek.K.
16:13
eferde
16:07
bogaw
16:05
StaryCop
15:50
platat
15:35
kostekmar
15:12
Admin
14:55
42.195
14:44
biegacz54
14:31
marian
14:13
stachsiejestrach
13:49
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |