WIZYTÓWKA  GALERIA [27]  PRZYJAC. [87]   BLOG   STARTY   KIBIC

2009-03-04
Nadchodzi wiosna i nadchodzi dobra forma (czytano: 1420 razy)

Od ponad roku nic nie wpisywałem do mojego internetowego pamiętnika. Dziś postanowiłem pochwalić się moim dzisiejszym treningiem, z którego jestem bardzo zadowolony.
Razem przebiegłem 20km. Najpierw spokojnie 7km WB1 po 4:35.
Mażyłem zawsze zrobic mocne BNP. Według mnie dziś mi się udało. ;) Po 7km WB1 zrobiłem 13km BNP w 51:34 ( ŚREDNIO 3:58/5M)
moje kilometry:
1. 4:11
2. 4:04
3. 4:11
4...

2008-02-24
Niesamowity dzień !!! (czytano: 1584 razy)

Dziś pierwszy raz wygrałem zawody !!! Z czego jestem bardzo zadowolony. Już wiele razy wygrywałem w biegach towarzyszących, ale nigdy nie wygrałem biegu głównego.

Dziś nadszedł ten dzień ! :)

Wygrałem Grand Prix Łubianka Cross rozgrywane w Zamku Bierzgłowskim. Udało mi się pobiec 28:10 na 8km . 2 m-c zajął Piotr Szymański ( był około 200m za mną), treci był Jacek Szulc z Chełmna.

Po 2 ed...

2008-02-02
Podsumowanie STYCZNIA (czytano: 1641 razy)

Nadszedł czas na podsumowanie stycznia.
Przebiegłem w nim 301 km. Przez ten miesiąc wykonałem 22 treningi. Średnia długość treningu to 13,7 km.
Głównie w tym miesiącu biegałem w zakresie WB1.
W styczniu zrobiłem 3 biegi WB2 na dystansie 10km przy średnim tempie 4:04/km i tętnie 166. W niedzele zawsze robiłem wybiegania od 20 do 25 km w średnim tępie 4:50/km.

W tym miesiącu uczestniczyłem t...

2008-01-30
szybkie BC2 (czytano: 1660 razy)

Dziś na treningu zrobiłem 2km rozgrzewki po 4:45/km, troche rozciągania i zacząłem 10km BC2(ciągły).
Tępo było szybkie, ale tętno dobre bo średnio wyszło 165- najważniejsze, że zmieściłem się w zakresie :D

2008-01-13
28:57 w GRAND PRIX ŁUBIANKA CROSS (czytano: 1530 razy)

Dziś odbyła się I edycja zawodów Łubianka Cross 8 km. Największym moim dzisiejszym osiągnięciem jest to, że zgrzałem PIOTRA SZYMAŃSKIEGO !!!, ale również mój czas jest bardzo dobry- 28:57.

Wygrał mój trener Tomasz Drąg z czasem 28:34, czyli byłem za nim tylko 23 sekundy :D. Trzeci był Piotr Szymański - 29:30.

Trasa była bardzo oblodzona i zdecydowałem się na kolce w których nie było mowy o p...

2007-12-29
Podsumowanie sezonu 2007 (czytano: 1659 razy)

Rok 2007 był dla mnie bardzo ważny, ponieważ zaczołem naprawde trenować ;) ( w październiku zrobiłem 308km).
W każdym miesiącu przekraczałem granice 200km.

Przyniosło to efekty.

Zrobiłem życiówke na dystansie:
10km - 35:12 (Rypin)
półmaraton- 1:19:35 (Bruksela) ,1:19:09 (KAMUS Toruń)
4km - 13:20 ( Bieg 3 Maja Łubianka)

Z tych wyników jestem najbardziej zadowolony.
Na innych dystansa...

2007-11-11
Bieg niepodległości w Łubiance (czytano: 1695 razy)

Dzisiejszy dzień uważam za bardzo bardzo udany!
Zajalem 8 m-c w najważniejszym z całego roku dla mnie biegów. W kategorii M16 byłem pierwszy.

Bieg przebiegał w bardzo mocnym tempie. Stworzyły się dwie grupy:

pierwsza: Błażej Brzeziński, Marek Wojtas, Tomasz Drąg
druga: Piotr Bętkowski, Tomasz Pokorniecki, Piotr Szymański, Mariusz Trzeciak, no i ja

Biegliśmy szybko. Od łubianki do Bierzg...

2007-10-01
Jestem Mistrzem Zespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu w biegach (czytano: 1673 razy)

Dziś o godzinie 15.30 miałem mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych. Na start przyszła spora liczba uczniów (około 200 osób). Pojawiły się też znane twarze dobrze biegających kolegów. Doszły mnie słuchy, że jeden z nauczycieli W-F postawił na mnie 1000$. ;). Byłem bardzo zmobilizowany od rana.

Trasą było jedno kółko toruńskiego TOP CROSS-u.

No i ruszyliśmy.

Na początku wyrwał się jak...

2007-09-26
Tym razem udany start na przełajach (czytano: 1585 razy)

Dziś startowałem w biegach przełajowych na terenie stadionu miejskiego. Gdy zobaczyłem znane twarze dobrych zawodników stwierdzilem, że nie ma szans na pierwszą dziesiątkę. Ale udało się. Wystartowałem i trzymałem się kilka metrów za czołówką. W połowie dystansu zajmowałem 11 m-c i stwierdziłem, że czas się przesówać do przodu ;)Ostatecznie zająłem 7 m-c, z którego jestem bardzo zadowolony. Byli p...

2007-09-24
Nieudany start na 1500m : ( (czytano: 1676 razy)

Dziś na stadionie mejskim w Toruniu biegłem na 1500m. Nie jestem zadowolony z mojego wyniku ( 4:48). Czułem się bardzo dobrze i za późno przyspieszyłem na finiszu. Spokojnie mogłem pobiec w granicach 4:40 - 4:43. Dziękuje bardzo mojemu koledze, a za razem osobistemu fotografowi Piotrowi Bętkowskiemu za wykonanie pięknej sesji zdjęciowej i jej udostępnienie.