WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [17]   BLOG   STARTY   KIBIC

Miejsce zamieszkania: Lipinki

Liczba wpisów - 2
2011-01-02
I po Biegu w Gorlicach (czytano: 1134 razy)

I udało się ukończyć dwudziesty Gorlicki Bieg Sylwestrowy. Wprawdzie pobiegłem nagorszy wyniki w historii moich srartów to i tak jestem zadowolony oczywi¶cie ze swoich podopiecznych. Anka spokojnie wygrała a Szymon poniosła ułańska fantaja i nie przestraszył się rywali podj±ł walke i był drugi.
Coraz więcej ludzi przyjeżdza do Gorlici bardzo dobrze - szkoda że organizatorzy nie popracowali nad ...

2010-12-28
przygotowania do Biegu Sylwestrowego (czytano: 1221 razy)

Do Biegu Sylwestrowego jeszcze tylko kilka dni więc podzie się tym co pobiegam. W poniedziałem wybrałem się na odcinki 4 x 1km w tempie startowym - czyli poniżej 5.00/km . Trening został zrealizowany w cało¶ci zmie¶ciłem się ze wszystkimi odcinkami w granicach 4.39 - 4.51 przerwa 3-4 minuty. We srode planuje jeszcze rozruch i w piatek historyczny start po raz dwudziesty pobiegnę w Golickim Biegu S...