Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

       

  WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [32]    BLOG   STARTY  KIBIC 
 
Mzungu Ugali
Tym imprezom kibicowałeśSIŁA EMOCJI
18. Bieg Niepodległości (Białystok)10.11.2018
17. Bieg Niepodległości (Białystok)11.11.2017
29. Bieg Niepodległości (Warszawa)11.11.2017
Grand Prix Bindugi 12/12 (Łapy)5.11.2017
X Półmaraton Ełcki (Ełk)15.10.2017
8. Hajnowska Dwunastka (Hajnówka)7.10.2017
Kamienna Góra Cross z Nadleśnictwem Kudypy (Jonkowo k.Olsztyna)7.10.2017
Grand Prix Bindugi 11/12 (Łapy)1.10.2017
39. PZU Maraton Warszawski (Warszawa)24.9.2017
7. Top Auto Białystok Biega (Białystok)17.9.2017
21. Bieg Uliczny (Hajnówka)16.9.2017
VII Iławski Półmaraton La Rive (Iława)10.9.2017
7. Budimex Półmaraton Augustowski (Augustów)10.9.2017
6. Półmaraton Dwóch Mostów (Płock)10.9.2017
Predathlon - Turtul 2017 (Turtul k.Suwałk)9.9.2017
6. Bieg dla Hospicjum (Rybaki k.Narwi)9.9.2017
Grand Prix Bindugi 10/12 (Łapy)3.9.2017
3. Ekstremalna Przeprawa (Sokółka)3.9.2017
27. Półmaraton Phillipsa (Piła)3.9.2017
VIII Bieg Siedleckiego Jacka (Siedlce)27.8.2017
Cross Triathlon Siemiatycki (Siemiatycze)26.8.2017
Bieg uliczny 5-10-15 km (Ełk)20.8.2017
Elemental Tri Series Białystok (Białystok)20.8.2017
Hero Run (Ogrodniczki k.Białegostoku)19.8.2017
5. Maraton Wigry (Suwałki)19.8.2017
4. Łomżyński Triathlon (Łomża)13.8.2017
3. Bieg Wśród Krasnych Pól (Krasnopol k. Suwałk)6.8.2017
Grand Prix Bindugi 9/12 (Łapy)6.8.2017
2. Bieg Stefana Czarnieckiego (Tykocin)30.7.2017
8. Narwiański Triathlon Bagienny (Łapy)30.7.2017
93. Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce (Białystok)21.7.2017
Hero Run (Szelment k.Suwałk)15.7.2017
3. Przybij Piątkę w Kleosinie (Kleosin)8.7.2017
Grand Prix Bindugi 8/12 (Łapy)2.7.2017
3. Triathlon Sokólski (Sokółka)25.6.2017
Pędzący Po Nocy - odcinek: #208 (Białystok)22.6.2017
3. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 (Białystok)18.6.2017
2. Festiwal biegów RESO SUWAŁKI (Suwałki)17.6.2017
Elemental Tri Series Augustów (Augustów)11.6.2017
2. Piatnica Półmaraton POMAGAMY (Piątnica)11.6.2017
3. Electrum Ekiden (Białystok)11.6.2017
Grand Prix Bindugi 7/12 (Łapy)4.6.2017
26. Półmaraton Mleczny (Korycin)4.6.2017
6. Siemiatycka Wieczorna Dycha (Siemiatycze)3.6.2017
12 Bieg Filipidesa (Pasłęk)3.6.2017
Bison Run (Białystok)28.5.2017
21. Cross Trzeźwości (Suchowola)28.5.2017
5. Bieg Konopielki (Juchnowiec Dolny)27.5.2017
1. Bieg Retmana (Płaska k.Augustowa)27.5.2017
IV Puchar Wyspy Giżyckiej (Giżycko)27.5.2017
17. Półmaraton Hajnowski (Hajnówka)20.5.2017
5. PKO Białystok Półmaraton (Białystok)14.5.2017
Grand Prix Bindugi 6/12 (Łapy)7.5.2017
7. Łomża Półmaraton (Łomża)7.5.2017
3. Grand Prix Zwierzyńca - 3/4 (Białystok)6.5.2017
XIII Półmaraton Węgorza (Węgorzewo)2.5.2017
1. Półmaraton Doliną Rospudy (Bakałarzewo k.Suwałk)1.5.2017
2. Rydzewski Przełaj - Bieg Dla Trzeźwości (Rydzewo k. Łomży)1.5.2017
3. Zambrowskie Biegi Uliczne (Zambrów)1.5.2017
17. Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego (Łapy)29.4.2017
5. ORLEN Warsaw Marathon (Warszawa)23.4.2017
16. Wiosenne Biegi Uliczne (Mońki k.Białegostoku)23.4.2017
1. Podlaski Bieg Wielkanocny (Pogorzałki k.Białegostoku)23.4.2017
Bieg Bartbo (Butryny)22.4.2017
3. Grand Prix Zwierzyńca - 2/4 (Białystok)8.4.2017
2. Biegowa Droga Krzyżowa (Białystok)8.4.2017
Grand Prix Bindugi 5/12 (Łapy)2.4.2017
44. Maraton Dębno (Dębno)2.4.2017
10. PKO Poznań Półmaraton (Poznań)26.3.2017
12. PZU Półmaraton Warszawski (Warszawa)26.3.2017
10. PANAS Półmaraton Ślężański (Sobótka)25.3.2017
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)25.3.2017
Bieg Po Pierwsze Zdrowie (Wasilków )25.3.2017
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR (Pyrzyce k.Szczecina)19.3.2017
Bieg Jagiełkowskim Szlakiem (Stawiguda)19.3.2017
2. ONICO Gdynia Półmaraton (Gdynia)19.3.2017
XIV Krakowski Półmaraton Marzanny (Kraków)19.3.2017
3. Grand Prix Zwierzyńca - 1/4 (Białystok)18.3.2017
Wrocławska Dycha (Wrocław)12.3.2017
Bieg Wiosny (Chorzów)12.3.2017
XXXI Międzynarodowy Bieg Zaślubin (Kołobrzeg)12.3.2017
4. Bieg po Miód (Giełczyn)12.3.2017
12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy (Bochnia)11.3.2017
X Bieg Kazików (Radom)5.3.2017
37 Półmaraton Wiązowski (Wiązowna)5.3.2017
4 Dziesiątka WROACTIV (Wrocław)5.3.2017
IX EKO Bieg ku Rogatemu Ranczu (Skała Kmity)5.3.2017
Grand Prix Bindugi 4/12 (Łapy)5.3.2017
Tropem Wilczym 2017 (Grabowo k.Kolna)26.2.2017
Tropem Wilczym 2017 (Wasilków)26.2.2017
Tropem Wilczym 2017 (Grajewo)26.2.2017
Tropem Wilczym 2017 (Rajgród)26.2.2017
Tropem Wilczym 2017 (Augustów)26.2.2017
Tropem Wilczym 2017 (Supraśl)26.2.2017
2. Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (Supraśl)25.2.2017
3. Bieg Zimowy (Łomża)12.2.2017
Grand Prix Bindugi 3/12 (Łapy)5.2.2017
Challenge Powstańczy (Waliły k.Białegostoku)21.1.2017
Grand Prix Bindugi 2/12 (Łapy)8.1.2017
2. Noworoczny Bieg Tura (Bielsk Podlaski)1.1.2017
33. Bieg Sylwestrowy (Białystok)31.12.2016
11. Bieg Sylwestrowy (Grajewo)27.12.2016
IV Półmaraton Mikołajkowy w Mikołajkach (Mikołajki)4.12.2016
Grand Prix Bindugi 1/12 (Łapy)4.12.2016
III Bieg Mikołajkowy Poznań (Poznań)3.12.2016
Grand Prix Lublin CITY TRAIL (Lublin)3.12.2016
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)26.11.2016
17. Bieg Godzinny (Białystok)20.11.2016
2. Bieg Niepodległości (Choroszcz)12.11.2016
II Działdowskie Biegi Niepodległości (Działdowo)12.11.2016
Jesienne Święto Biegów (Ogonki k.Węgorzewa)12.11.2016
16. Bieg Niepodległości (Białystok)11.11.2016
Krakowski Bieg Niepodległości (Kraków)11.11.2016
III Zakopiański Bieg Niepodległości (Zakopane)11.11.2016
1 Poznański Bieg Niepodległości (Poznań)11.11.2016
28. Bieg Niepodległości (Warszawa)11.11.2016
2 RST Półmaraton Świdnicki (Świdnica)5.11.2016
Grand Prix Lublin CITY TRAIL (Lublin)5.11.2016
Bieg Wszystkich Świętych (Białystok)29.10.2016
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)29.10.2016
VII Bieg św. Huberta (Tuchola)29.10.2016
VIII Adamowska Dziesiątka (Adamów)23.10.2016
Gdańsk Biega 2016 (Gdańsk)23.10.2016
I Ukiel Olsztyn Półmaraton (Olsztyn)23.10.2016
IX Żorski Bieg Uliczny (Żory)16.10.2016
X Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł (Uniejów)16.10.2016
VI Szamotuły SAMSUNG Półmaraton (Szamotuły)16.10.2016
AmberExpo Półmaraton Gdańsk (Gdańsk)16.10.2016
MTZ BHP Bieg Gregorioviusa z Bankkiem Spółdzielczym w Nidzicy (Nidzica)16.10.2016
9. Półmaraton Ełcki (Ełk)16.10.2016
3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski (Kraków)16.10.2016
Mud Max (Dolina Charlotty)15.10.2016
2. Biegam Bo Lubię Lasy (Rybniki k.Białegostoku)15.10.2016
4. PKO Maraton Rzeszowski (Rzeszów)9.10.2016
17. PKO Poznań Maraton (Poznań)9.10.2016
XVII Bieg Sobiborski (Włodawa)9.10.2016
III Bieg Biegam Bo Lubie Lasy (Lubartów)9.10.2016
XV Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych (Elbląg)9.10.2016
Runner’s World Super Bieg 2016 (Świeradów-Zdrój)9.10.2016
8. Bieg Papieskie (Mońki)8.10.2016
VI Dycha Drzymały (Rakoniewice)2.10.2016
10tka po Ziemi Biłgorajskiej (Biłgoraj)2.10.2016
Pierwsza Dycha do Maratonu (Lublin)2.10.2016
PKO Silesia Marathon (Katowice)2.10.2016
10. PZU Bieg Trzech Kopców (Kraków)2.10.2016
VI Grójecka Dycha (Grójec)2.10.2016
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)1.10.2016
7. Hajnowska Dwunastka (Hajnówka)1.10.2016
Bison Run (Białystok)25.9.2016
XXIX Bieg Zbąskich (Zbąszyń)25.9.2016
38. PZU Maraton Warszawski (Warszawa)25.9.2016
3. Bieg Łomża-Giełczyn (Łomża)25.9.2016
Runmageddon Rekrut (Giżycko)24.9.2016
V Lidzbarski Bieg Przełajowy (Lidzbark Warmiński)24.9.2016
39 Bieg Lechitów (Gniezno)18.9.2016
XV Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych (Elbląg)18.9.2016
6. Top Auto Białystok Biega (Białystok)18.9.2016
VII Elbląski Półmaraton - Bażant 2016 (Elbląg)18.9.2016
II Bieg po zdrowie (Piszczac k.Białej Podlaskiej)18.9.2016
20. Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka (Hajnówka)17.9.2016
9. Bieg Rolnika (Białaszewo k.Grajewa)17.9.2016
V Półmaraton Tomaszowski (Tomaszów Lubelski)17.9.2016
2. PKO Bieg Charytatywny (Lidzbark Warmiński)17.9.2016
Garmin Ultra Race (Radków)17.9.2016
Zażynek (Czarna Białostocka)17.9.2016
2. PKO Bieg Charytatywny (Łomża)17.9.2016
XXIV Cross Gołdapski (Gołdap)17.9.2016
III Półmaraton Lubartowski Bez granic (Lubartów)11.9.2016
IV Letni Festiwal Biegów Wrota Wolności (Kobylany)11.9.2016
5. Półmaraton Dwóch Mostów (Płock)11.9.2016
Bieg Leśnika (Wielbark)11.9.2016
VOLVO Triathlon Series (Ełk)11.9.2016
IX Bieg Rotmistrza Pileckiego (Warszawa)11.9.2016
6. Budimex Półmaraton Augustowski (Augustów)11.9.2016
34. PKO Wrocław Maraton (Wrocław)11.9.2016
Podlaski Duathlon GSzR (Czarna Białostocka)10.9.2016
Finał Pucharu Polski w Nordic Walking (Hajnówka)10.9.2016
54. Bieg Westerplatte (Gdańsk)10.9.2016
V Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom (Kraków)10.9.2016
Kętrzyńskie biegi z Philips (Kętrzyn)10.9.2016
Biegusiem do Maryi (Ryki-Wola Gułowska)8.9.2016
I Braniewski Bieg Hozjusza (Braniewo)4.9.2016
3. Półmaraton Bielski (Bielsk Podlaski)4.9.2016
26. Półmaraton Phillipsa (Piła)4.9.2016
Predathlon (Udziejek k.Suwałk)3.9.2016
VOLVO Triathlon Series (Mrągowo)28.8.2016
Jednaczewska Dycha (Jednaczewo k.Łomży)28.8.2016
II Bieg na zakończenie Lata (Wągrowiec)28.8.2016
37. PKO Półmaraton Szczecin (Szczecin)28.8.2016
3. BMW Półmaraton Praski (Warszawa)28.8.2016
Hero Run (Białystok)27.8.2016
21.Międzynarodowy Bieg Uliczny (Jaworzno)27.8.2016
VI Bieg Fabrykanta (Łódź)27.8.2016
Potrójna Pętla Mazurska (Giżycko)27.8.2016
Mini Triathlon Siemiatycki (Siemiatycze)27.8.2016
VII Bałtycki Maraton brzegiem morza (Jastarnia)27.8.2016
XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych (Wałbrzych)21.8.2016
6. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego (Błonie)21.8.2016
III Dycha nad Wisłą (Tczew)21.8.2016
Elemental Triathlon Series Białystok (Białystok)21.8.2016
4. Maraton Wigry (Suwałki)20.8.2016
3. Bieg Niezłomnych (Sobótka)20.8.2016
Pogoń za Bobrem (Suwałki)20.8.2016
3 Cross Maraton Pustyni Błędowskiej (Błędów)14.8.2016
VOLVO Triathlon Series (Chodzież)14.8.2016
Charytatywna Jedenastka (Rybaki)13.8.2016
2. Bieg Wśród Krasnych Pól (Krasnopol k.Suwałk)7.8.2016
Królewski Bieg Uliczny (Kleszczele)6.8.2016
I Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego (Kamień Pomorski)6.8.2016
Jaszczur - Graniczna Woda (Rudawka k.Augustowa)5.8.2016
Pamiętamy o Powstaniu (Grajewo)1.8.2016
7. Narwiański Triathlon Bagienny (Uhowo k.Białegostoku)31.7.2016
Silesian Highland Marathon (Nowa Wieś)30.7.2016
Przybij Piątkę w Kleosinie 2016 (Kleosin)24.7.2016
II Wadowicki Półmaraton Górski (Jaroszowice)24.7.2016
26. Bieg Powstania Warszawskiego (Warszawa)23.7.2016
3. Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego (Krzywe k.Suwałk)17.7.2016
3. Nocny Bieg z Latarkami (Giełczyn)16.7.2016
Bieg Biebrzański (Goniądz)9.7.2016
IX Bieg Czterech Jezior (Skórcz)9.7.2016
Pędzący Po Nocy - odcinek: #158 (Białystok)7.7.2016
V Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej (Przodkowo k.Kartuz)3.7.2016
VIII PZU Maraton Karkonoski (Szklarska Poręba)2.7.2016
I Półmaraton w Piatnicy (Piątnica k.Łomży)26.6.2016
VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy (Rybnik)25.6.2016
Ciechanowski Półmaraton (Ciechanów)25.6.2016
3. Mielnicka Dycha (Mielnik)25.6.2016
II Nocny Bieg Świętojański (Poznań)25.6.2016
7. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów (Złotoryja)25.6.2016
6. Bieg III Wież (Prusice)25.6.2016
2. Triathlon Sokólski (Sokółka)19.6.2016
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 5/5 (Białystok)19.6.2016
4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton (Wrocław)18.6.2016
Krakowski Bieg Świetlików LATO - SEZON IV (Kraków)18.6.2016
Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim (Gdynia)17.6.2016
2. Electrum Ekiden (Białystok)12.6.2016
Elemental Triathlon Series Augustów (Augustów)12.6.2016
X Jubileuszowy Półmaraton Kietrz (Kietrz)11.6.2016
XXV Półmaraton Mleczny (Korycin)5.6.2016
36 Półmaraton Gochów (Bytów)4.6.2016
III Bieg do Źródeł (Gdańsk)4.6.2016
5. Siemiatycka Wieczorna Dycha (Siemiatycze)4.6.2016
11 Bieg Filipidesa (Pasłęk)4.6.2016
V Maraton Mazury (Gałkowo)4.6.2016
4. Mityng Wschodzący Białystok (Białystok)1.6.2016
IV Podkowiańska Dycha (Podkowa Leśna)29.5.2016
III Pruszkowski Bieg Wolności (Pruszków)29.5.2016
XXI Mazowiecka Piętnastka (Mińsk Mazowiecki)29.5.2016
I Bieg Stefana Czarnieckiego (Tykocin)29.5.2016
4. Bieg Konopielki (Juchnowiec Dolny)28.5.2016
14. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run (Łódź)28.5.2016
III Puchar Wyspy Giżyckiej (Giżycko)28.5.2016
Festiwal biegów RESO SUWAŁKI 10,5 (Suwałki)28.5.2016
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy (Bydgoszcz)22.5.2016
IV Perły Małopolski - Pieniński Park Narodowy (Szczawnica)22.5.2016
III Jastrzębski Bieg Kobiet (Jastrzębie-Zdrój)22.5.2016
7. Białostocki Bieg Masowy (Białystok)22.5.2016
20. Cross Trzeźwości (Suchowola)22.5.2016
16. Półmaraton Hajnowski (Hajnówka)21.5.2016
VI Bieg Cichociemnych (Krusze)21.5.2016
II Bieg Wadowicki (Wadowice)21.5.2016
Sky Tower Run (Wrocław)21.5.2016
Grand Prix Żoliborza 2016 - bieg 2 (Warszawa)18.5.2016
4. PKO Białystok Półmaraton (Białystok)15.5.2016
City Run (Białystok)15.5.2016
III Bieg Rycerski (Świecie)14.5.2016
IV Olecka Trzynastka (Olecko)14.5.2016
XII Lidzbarski Bieg Uliczny- III GRAND PRIX WARMII (Lidzbark Warmiński)14.5.2016
IPB Bieg Nocny o Puchar Eugeniusza Jaremko (Iława)14.5.2016
Bieg Śniadaniowy (Białystok)14.5.2016
Bieg IT (Warszawa)14.5.2016
Nordea LCJRun - NOCny bieg po lotnisku (Łódź)14.5.2016
17. Długodystansowy Rajd na Orientację DyMnO 2016 (Nowogród k.Łomży)14.5.2016
Bieg Pilicy (Białobrzegi k.Radomia)8.5.2016
Olsztyn Biega! (Olsztyn)8.5.2016
Ultramaraton Kampinoski (Kampinos k.Warszawy)7.5.2016
IV Bieg Łosia (Izabelin)7.5.2016
XII Ekiden - Maraton Sztafet (Warszawa)7.5.2016
1. Bieg Pamięci ks. Stanisława Suchowolca (Białystok)7.5.2016
18. Uliczny Bieg Wilka (Grajewo)7.5.2016
Ostrowski Bieg Konstytucji (Ostrów Mazowiecka)3.5.2016
26 Bieg Konstytucji 3 Maja (Warszawa)3.5.2016
I Dąbrowski Ćwierćmaraton (Dąbrowa Białostocka)3.5.2016
27. Mityng z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja (Białystok)3.5.2016
IV Bieg Flagi (Warszawa)2.5.2016
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 4/5 (Białystok)1.5.2016
Rydzewski Przełaj (Rydzewo k.Łomży)1.5.2016
XVI Piaseczyńska Mila Konstytucyjna (Piaseczno)1.5.2016
2. Zambrowski Bieg Uliczny (Zambrów)1.5.2016
16. Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego (Łapy)30.4.2016
15. Wiosenne Biegi Uliczne (Mońki k.Białegostoku)24.4.2016



 Ostatnio zalogowani
1223
13:50
szalas
13:37
Jarek42
13:31
Admin
13:29
INVEST 83
13:17
biegacz54
12:35
kostekmar
12:35
Kamus
12:24
miro57
12:02
GriszaW70
11:43
gawon
10:59
Paw
10:56
lechu93
10:35
jarek 105 kg
10:05
StaryCop
10:05
lupusfalco
09:55
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |