IX Ogólnopolski Półmaraton Kurpiowski
Ostrołęka 12 maja 2002
Do publikacji przekazał: Andrzej Karlak
1 |
Wieczorek Dariusz |
69 |
Legia Warszawa |
1;08.33 |
2 |
Kąpiński Sławomir |
66 |
Sporting Międzyzdroje |
1;09.12 |
3 |
Fedorenka Pawelas |
64 |
Olimpas Litwa |
1;09.28 |
4 |
Misiewicz Jacek |
68 |
Olsztyn |
1;10.13 |
5 |
Łazarewicz Tomasz |
70 |
Olsztyn |
1;10.44 |
6 |
Tarasienko Andrzej |
67 |
Ukraina |
1;11.34 |
7 |
Będzik Iwan |
67 |
Białoruś |
1;11.59 |
8 |
Gutnik Alek |
79 |
Białoruś |
1;12.00 |
9 |
Lisicki Waldemar |
62 |
Gdynia |
1;12.50 |
10 |
Chawawko Tomasz |
74 |
Dębno |
1;13.35 |
11 |
Sękowski Piotr |
67 |
WMKS Płońsk |
1;14.10 |
12 |
Więckowski Wojciech |
61 |
TKKF Płock |
1;14.47 |
13 |
Andrzejuk Bogusław |
75 |
Podlasie Białystok |
1;14.58 |
14 |
Szczepański Artur |
71 |
AKM Olsztyn |
1;15.10 |
15 |
Korytkowski Andrzej |
70 |
LUKS Prefbet Śniadowo |
1;15.30 |
16 |
Zakrzewski Eugeniusz |
58 |
Dobroczyn |
1;15.40 |
17 |
Vaitkievicius Vytautas |
55 |
Litwa |
1;15.45 |
18 |
Piechna Andrzej |
69 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
1;15.56 |
19 |
Gudaitis Waldas |
70 |
Litwa |
1;17.23 |
20 |
Siepioła Krzysztof |
76 |
Różan |
1;19.10 |
21 |
Pędzich Waldemar |
61 |
LUKS Lelis |
1;19.18 |
22 |
Michajłow Robert |
73 |
Myszyniec |
1;21.13 |
23 |
Kałus Karol |
49 |
Żory |
1;21.29 |
24 |
Wilkowski Mirosław |
64 |
ULKS Osak Lelis |
1;21.54 |
25 |
Chmurzyński Tomasz |
69 |
Cross Bydgoszcz |
1;21.59 |
26 |
Jeżowski Sławomir |
61 |
Cross Warszawa |
1;22.09 |
27 |
Zawiałowa Tania |
79 |
Białoruś |
1;23.29 |
28 |
Jasiunas Jaurynas |
82 |
Litwa |
1;23.30 |
29 |
Martyszko Krzysztof |
75 |
Rumia |
1;23.37 |
30 |
Jażdżewski Mirosław |
60 |
Alstom Elbląg |
1;24.43 |
31 |
Kosowski Janusz |
52 |
AKM Olsztyn |
1;24.48 |
32 |
Lewandowski Zenon |
52 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
1;26.07 |
33 |
Ziółkowski Juliusz |
67 |
Pogoń Siedlce |
1;27.01 |
34 |
Lenartowicz Dariusz |
69 |
Reebok Warszawa |
1:27.10 |
35 |
Torebko Jerzy |
50 |
Agros Fortuna Tarczyn |
1:27.17 |
36 |
Michałowski Tomasz |
73 |
Decathlon Warszawa |
1;27.39 |
37 |
Bucholski Robert |
73 |
AKM Olsztyn |
1;28.52 |
38 |
Zieniewicz Andrzej |
51 |
Juvenia Białystok |
1;29.04 |
39 |
Olesiewicz Wiesław |
42 |
Juvenia Białystok |
1;29.04 |
40 |
Białobrzeski Witold |
50 |
Elektrobudowa O-ka |
1;29.26 |
41 |
Opałka Jan |
50 |
KB TKKF Płońsk |
1;30.20 |
42 |
Trefon Emanuel |
41 |
TKKF Piekary Śląskie |
1;31.32 |
43 |
Dąbrowski Krzysztof |
50 |
Accenture Warszawa |
1;32.10 |
44 |
Murański Józef |
45 |
Borowion Jastarnia-Bór |
1;32.39 |
45 |
Jasiński Marian |
47 |
Elbląg |
1;33.02 |
46 |
Gołąbek Mariusz |
62 |
Cross Gdańsk |
1;33.35 |
47 |
Denenkow Edwin |
81 |
Litwa |
1;33.41 |
48 |
Przybysz Krzysztof |
69 |
Warszawa |
1;33.54 |
49 |
Koziej Zdzisław |
58 |
Cross Lublin |
1;34.02 |
50 |
Jabłoński Waldemar |
59 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
1;34.18 |
51 |
Sypek Agnieszka |
72 |
Warszawa |
1;34.37 |
52 |
Lisicka Magdalena |
71 |
Gdynia |
1;34.38 |
53 |
Kisielew Edward |
41 |
Białoruś |
1;37.10 |
54 |
Cisek Mirosław |
72 |
KB Galeria Warszawa |
1;38.41 |
55 |
Policht Ireneusz |
39 |
Lubelski Węgiel Bogdanka |
1;38.48 |
56 |
Zapadka Zygmunt |
53 |
AKB Szczytno |
1;39.29 |
57 |
Mierzejewski Jan |
47 |
Ostrołęka |
1;39.41 |
58 |
Bulik Janusz |
71 |
Warszawa |
1;39.49 |
59 |
Wileński Stanisław |
58 |
TEAM Małkinia |
1;42.15 |
60 |
Staniszewski Edward |
39 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
1;42.34 |
61 |
Rykowski Tadeusz |
55 |
Kubuś Olsztynek |
1;43.08 |
62 |
Szcześniak Tadeusz |
63 |
TEAM Małkinia |
1;46.35 |
63 |
Dudzic Mirosław |
65 |
Ostrołęka |
1;48.02 |
64 |
Smuczyńska Teresa |
63 |
Starogard Gdański |
1;51.30 |
65 |
Jasińska Teresa |
56 |
KKB Warszawa |
1;53.53 |
66 |
Macur Tomasz |
73 |
GD. Klub Morsa |
1;53.54 |
67 |
Jasiński Marek |
60 |
KKB Warszawa |
1;53.55 |
68 |
Sawa Ryszard |
44 |
Cross Warszawa |
1;54.11 |
69 |
Wspólnik Stanisław |
51 |
Cross Kraków |
1;54.50 |
70 |
Spychalski Waldemar |
55 |
Przystań |
1;55.59 |
71 |
Chruśliński Zbigniew |
49 |
KB Wołomin |
1;57.54 |
72 |
Jankowski Stefan |
38 |
AKB Szczytno |
1;57.54 |
73 |
Środkowski Tadeusz |
43 |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
2;02.38 |
74 |
Miotk Teresa |
59 |
Zorza Gdynia |
2;04.20 |
75 |
Jankowski Piotr |
49 |
Cross Warszawa |
2;05.47 |
76 |
Pawłowski Sebastian |
86 |
Przystań |
2;09.02 |
77 |
Powałka Grzegorz |
62 |
Cross Warszawa |
2;10.19 |
78 |
Biskupiak Henryk |
36 |
AKS Mikołów |
2;13.28 |
79 |
Jecyk Aleksander |
60 |
Ostrołęka |
2;16.29 |
80 |
Parusiński Marian |
22 |
TTT Triada Sopot |
2;18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|