III GP Poznania - VIII Bieg
Poznań, 2012.5.12

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2012.05.09
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: bieganie-poznan@o2.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
Aleksandrowicz Krzysztof1983
M
niezrzeszonyPoznańPolska
2
Andrzejewski Jacek1955
M
Ścieżki Biegowe Olimpia PoznańPoznańPolska
3
Andrzejewski Przemysław1980
M
HIGH HUNTERSPoznańPolska
4
Angielczyk Daniel1984
M
Drużyna SzpikuPoznań/ŚwieciePolska
5
Arciszewski Bartek 1996
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
6
Badaszewska Anna1985
K
FUNTEAMPoznańPolska
7
Bajbak Ewa1985
K
BBL PoznańPoznańPolska
8
Banach Tomasz1976
M
Bartoszak Saucony TeamPoznańPolska
9
Bandur Grzegorz1988
M
LegendpumpGorzówPolska
10
Baraniak Jarosław1983
M
LIBRA TEAMMosinaPolska
11
BARANIAK ADAM1979
M
CHEMADEX TEAMMOSINAPolska
12
Bartczak Paweł1982
M
Półmaraton Kruszwica, zapraszam KruszwicaPolska
13
Bartoszek Paweł1980
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
14
BEDNARCZYK ALEKSANDRA1960
K
STR PoznańPoznańPolska
15
BEDNARCZYK ZBIGNIEW1958
M
STR PoznańPoznańPolska
16
Belzyt Szymon1991
M
niezrzeszonyztumPolska
17
Berger Mateusz1988
M
niezrzeszonyPoznańPolska
18
Białczyk Marlena1987
K
Bukowski Klub BiegaczazamotułyPolska
19
Biernacki Marek1984
M
niezrzeszonyPoznańPolska
20
Błaszak Przemysław1961
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
21
Błaszkiewicz Bogusz1981
M
niezrzeszonyPoznańPolska
22
Bocheński Maciej1980
M
FUNTEAMPOZNAŃPolska
23
Botorowicz Tomasz1975
M
KB Maniac PoznańTulcePolska
24
Bratkowski Łukasz1982
M
niezrzeszonyPolska
25
Bronowicki Ryszard1949
M
NKB Chyży Nowy TomyślNowy TomyślPolska
26
Brożek Przemysław1988
M
KB Maniac PoznańObornikiPolska
27
Bruss Krzysztof1971
M
Euro-Styl TeamZalasewoPolska
28
Brychcy Jarosław1952
M
Byle do metyPoznańPolska
29
Brychcy Mateusz1978
M
BYLE DO METYPOZNAŃPolska
30
Brychcy Przemysław1975
M
Byle do metyPoznańPolska
31
Brzeziński Krzysztof1971
M
Drużyna SzpikuKrosnoPolska
32
Buczak Justyna1987
M
niezrzeszonyPoznańPolska
33
Budych BARTOSZ1979
M
Bukowski Klub Biegacza/Nasz Głos PoznańskiBUKPolska
34
Chlebosz Karolina1986
K
niezrzeszonyPoznańPolska
35
Chmielewski Michał1982
M
niezrzeszonyPoznańPolska
36
Chojniak Wiesław1973
M
niezrzeszonyPoznańPolska
37
Chruszczewski Bartłomiej1976
M
niezrzeszonyKomornikiPolska
38
Chruszczewski Michał1983
M
niezrzeszonyKomornikiPolska
39
Chyliński Dawid1982
M
niezrzeszonyLubońPolska
40
Cieślak Robert1969
M
Drużyna Szpiku PoznańPoznańPolska
41
Cieślik Maciej1977
M
satrefamaratonuPoznańPolska
42
Czarnecki Sławomir1971
M
niezrzeszonySwarzędz/ ZalasewoPolska
43
CZARNECKI PAWEŁ1975
M
niezrzeszonyCHODZIEŻPolska
44
Czubak Wawrzyniec1974
M
niezrzeszonyKOSTRZYNPolska
45
Danilewicz Krzysztof1973
M
niezrzeszonyPoznańPolska
46
Deckert Jan1954
M
niezrzeszonyPoznańPolska
47
Dolata Wojciech1993
M
niezrzeszonyPoznańPolska
48
Dołmat Marta1982
K
niezrzeszonyPoznańPolska
49
Domańska Joanna1989
K
niezrzeszonyChoszcznoPolska
50
Domański Łukasz1981
M
Cardio RunnersPlewiskaPolska
51
Dramowicz Mikołaj1985
M
DECATHLON TEAM POZNAŃPoznańPolska
52
Drożdżyński Jarosław1959
M
Goggle Eyeweare MTB MaratonPoznańPolska
53
Dulat Piotr1967
M
niezrzeszonyPoznańPolska
54
Duszak Justyna1979
K
niezrzeszonySwarzędzPolska
55
Dziubałka Agata1979
K
BBLPoznańPolska
56
Etzel Jerzy1944
M
K.B.Maniac PoznanpoznanPolska
57
Fert Bartosz1986
M
PTW Tryton SRPolska
58
Filoda-Hładki Joanna1970
K
Rolna PaniepoznańPolska
59
FLORCZYK MAŁGORZATA1973
K
niezrzeszonySZAMOCINPolska
60
Fluks Szymon1983
M
KB MANIAC PoznańPoznańPolska
61
Fojud Artur1972
M
Drużyna SzpikuGowarzewoPolska
62
Fojud Maja1979
K
Drużyna SzpikuGowarzewoPolska
63
Frączyk Mariusz1983
M
niezrzeszonyPoznańPolska
64
Frohmberg Dariusz1978
M
niezrzeszonyPoznańPolska
65
Fronczak Anna1991
K
niezrzeszonyPoznańPolska
66
Fronczak Robert1964
M
niezrzeszonyPoznańPolska
67
Funka Andrzej1960
M
NKB Chyży Nowy TomyślNowy TomyślPolska
68
Gacki Robert1984
M
STR PoznańPoznańPolska
69
Gałuszka Michał1985
M
Klub Sportów Ekstremalnych On-SightPoznańPolska
70
Garguliński Paweł1974
M
niezrzeszonyPoznańPolska
71
Geppert Karol1973
M
Drużyna SzpikuPoznańPolska
72
Gibas Paweł1984
M
KS Noteć ChodzieżBudzyńPolska
73
Głowacki Jerzy1951
M
niezrzeszonyPoznańPolska
74
GOLENIEWSKI Mateusz1992
M
UMK TORUŃ/ GP POZNANIA TEAMTORUŃPolska
75
Gomulak Piotr1975
M
T-Mobile Running TeamTulcePolska
76
Gowik Agata1993
K
niezrzeszonyŻaryPolska
77
Gozdziewski Paweł1975
M
niezrzeszonyŁubowoPolska
78
Górzny Michał1991
M
niezrzeszonyCzerwonakPolska
79
Graczyk Adrian1988
M
niezrzeszonyCzarnkówPolska
80
Gramacki Paweł1984
M
GeopartnersPoznańPolska
81
Gruszczyński Michał Jan1983
M
niezrzeszonyPoznańPolska
82
Hadas Krzysztof1996
M
niezrzeszonyPoznańPolska
83
Hazell Timothy1964
M
niezrzeszonyPoznańPolska / Brytyjska
84
Hejza Michał1992
M
UAM PoznańNakło nad NoteciąPolska
85
Hęś Tomasz1972
M
Drużyna SzpikuTrzemesznoPolska
86
Hnatyszyn Bartosz1977
M
niezrzeszonyKOMORNIKIPolska
87
Hoffmann Przemysław1976
M
niezrzeszonyZłotkowoPolska
88
Holka Grzegorz1986
M
Green Point FitnessPoznańPolska
89
Ignaszak Danuta1962
K
niezrzeszonyPoznańPolska
90
Ignaszak Wojciech1960
M
niezrzeszonyPoznańPolska
91
Jachnik Krzysztof1988
M
GRAND PRIX Poznania TEAMRobakowoPolska
92
Jałkiewicz Grzegorz1968
M
niezrzeszonymurowana goślinaPolska
93
Janka ADAM1972
M
CHTR ChodzieżCHODZIEŻPolska
94
Janka ALEKSANDRA1972
K
niezrzeszonyCHODZIEŻPolska
95
JANKOWIAK KRZYSZTOF1984
M
niezrzeszonyROKIETNICAPolska
96
Jankowski Dariusz1992
M
XYZPOZNAŃPolska
97
Jankowski Michał1983
M
niezrzeszonyPoznańPolska
98
Janowicz Honorata1995
K
Opalenicki Klub BiegaczaOpalenicaPolska
99
Janowicz Marcin1994
M
Opalenicki Klub BiegaczaOpalenicaPolska
100
Jastrzębski Wojciech1972
M
Byle do mety...PoznańPolska
101
Jaśkowski Krzysztof1977
M
niezrzeszonyPoznańPolska
102
Jerzykiewicz Magda1974
K
niezrzeszonyMiłosławPolska
103
Jerzykiewicz Roman1972
M
niezrzeszonyMiłosławPolska
104
Jędraszczak Marek1960
M
Ścieżki Biegowe MaltaPoznańPolska
105
Jędrzejewski Kamil1995
M
KS Noteć ChodzieżChodzieżPolska
106
Kaczmarek PAWEŁ1976
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
107
Kalamat Małgorzata1971
K
Dakine Gopro Rolna PaniePoznańPolska
108
Kalinowski Tomasz1971
M
GENERALI Running TeamBATOROWOPolska
109
KANIEWSKA ALEKSANDRA1953
K
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
110
Kapitańczyk Marian1955
M
k.b.Maniac PoznańPoznańPolska
111
Karaśkiewicz Mirosław1965
M
niezrzeszonyTulcePolska
112
Kasprowicz Tomasz1980
M
niezrzeszonyPoznańPolska
113
KASPRZAK BEATA1966
K
DRUŻYNA SZPIKUZŁOTNIKIPolska
114
KASPRZAK JACEK1966
M
DRUŻYNA SZPIKUZŁOTNIKIPolska
115
Kaszuba Anna1989
K
niezrzeszonyPoznańPolska
116
KAŹMIERCZAK PIOTR1962
M
niezrzeszonySIEDLECZEKPolska
117
Kempa Anna1986
K
niezrzeszonyPoznańPolska
118
Kęsy Darek1983
M
KB Maniac PoznańSwarzedzPolska
119
Kęsy MARCIN1985
M
KB Maniac PoznańPOZNAŃPolska
120
Klejniak Łukasz1981
M
niezrzeszonyPoznańPolska
121
Klewicz Ania1967
K
niezrzeszonyPoznańPolska
122
Klewicz Tomek1967
M
niezrzeszonyPoznańPolska
123
KLÓJ ŁUKASZ1978
M
niezrzeszonyPoznańPolska
124
Kolesińska Anna1984
K
niezrzeszonyPoznańPolska
125
Kołowski Maciej1984
M
Eko-AgmaPoznańPolska
126
Komorowski Stefan1950
M
STRABAGPoznańPolska
127
Konkel Bonita1990
K
UAM PoznańPoznańPolska
128
KONOPIŃSKA Monika1982
K
niezrzeszonaMIĘDZYCHÓDPolska
129
KONOPIŃSKI Stanisław1947
M
niezrzeszonyMIĘDZYCHÓDPolska
130
Korbas Anita1975
K
Opalenicki Klub BiegaczaOPALENICAPolska
131
Kosiak Natalia1987
K
RodzinkaPolska
132
Kosińska-Liczkowska Karolina1975
K
niezrzeszonyPoznańPolska
133
Kosiński andrzej1988
M
niezrzeszonyPoznańPolska
134
Kosiński Zbigniew1975
M
biegnę dla glonusiaPoznańPolska
135
Kotkowski Piotr1975
M
MaratonyPolskie.PL TEAMPoznańPolska
136
Kowalczyk Andrzej1987
M
GRAND PRIX Poznania TEAMŁeknoPolska
137
Kowalczyk Maciej1978
M
niezrzeszonyPoznańPolska
138
Kowalski Łukasz1980
M
niezrzeszonyPoznańPolska
139
Kowalski MICHAŁ1982
M
Stoczniowiec PoznańPOZNAŃPolska
140
Kowalski Tomasz1988
M
niezrzeszonyIzbickoPolska
141
Kozanecka Agnieszka1975
K
niezrzeszonyPoznańPolska
142
Kozłowski Dawid1977
M
Green Point FitnessPoznańPolska
143
Kozłowski Radosław1975
M
niezrzeszonyPoznańPolska
144
Krause Qba1982
M
Hańba Ci Morris!PoznańPolska
145
Krawczyk Marcin1991
M
TKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKABednaryPolska
146
Krukowski Jakub1984
M
niezrzeszonyPoznańPolska
147
KRUPA KRYSTIAN 1986
M
niezrzeszonyPOZNANPolska
148
KRUPA SŁAWOMIR1983
M
KS NOTEĆ CHODZIEŻCHODZIEŻPolska
149
Krzenciessa Piotr1967
M
chimekPoznańPolska
150
Kubiaczyk Maciej1986
M
DRUŻYNA SZPIKUPoznańPolska
151
Kubiak Jakub1983
M
Luboński Klub BiegaczaKOMORNIKIPolska
152
Kubiak Kasia1982
K
niezrzeszonyPoznańPolska
153
Kubiak Krzysztof1989
M
Klub Maratończyka V LO w PoznaniuPoznańPolska
154
Kubiak Sławomir1982
M
niezrzeszonyPoznańPolska
155
Kuczyński Piotr1956
M
NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPoznańPolska
156
Kuhn Karolina1974
K
Rolna PaniePoznańPolska
157
Kukuła Wojciech1987
M
Bieg OpolskiPoznańPolska
158
Kusik Zbigniew1982
M
Poznański klub biegacza "Gira się kręci"PoznańPolska
159
Kuśnierczak Mateusz1985
M
niezrzeszonyŚmigielPolska
160
Lange Marek1980
M
BBLPoznańPolska
161
Laskowski Marcin1992
M
niezrzeszonyPiotrków Tryb.Polska
162
Leśniowski Andrzej1981
M
DRUŻYNA SZPIKUZŁOCIENIECPolska
163
Lewandowska Magdalena1994
K
Orkan WielkopolskaZberkiPolska
164
Liberska Joanna1975
K
niezrzeszonyPoznańPolska
165
Lisek Daniel1981
M
niezrzeszonyPoznańPolska
166
Lochowski Witold1975
M
Team Keen-On-RunDabrowkaPolska
167
Lotka Krystian1972
M
niezrzeszonyPolska
168
Lubczyński Hubert1984
M
MORSY POZNAŃpoznańPolska
169
LUDZKOWSKI ANDRZEJ1969
M
GMINA SKOKIMUROWANA GOŚLINAPolska
170
Łakota Monika1986
K
niezrzeszonyPoznańPolska
171
Ławiak Michał1972
M
niezrzeszonyPoznanPolska
172
Łaźniak Agata1986
K
Cardio RunnersPoznańPolska
173
Łuczak Beata1963
K
niezrzeszonyPoznańPolska
174
Łuczak Marcin1982
M
zadyszka.orgPoznańPolska
175
Łukaszewski Tomasz1959
M
KB Maniac PoznańPOZNAŃPolska
176
Maćkowiak Stanisław1958
M
ACTIVUSSzreniawaPolska
177
Magdziak Zbigniew1969
M
niezrzeszonyPoznańPolska
178
Maik Piotr1978
M
SPRINT DOPIEWODOPIEWOPolska
179
Maik Tomasz1987
M
SPRINT DOPIEWODOPIEWOPolska
180
Majchrowicz Katarzyna1984
K
FUNTEAMPoznańPolska
181
Małecki Maciej1980
M
FUNTEAMPoznańPolska
182
Mantas TOMASZ1973
M
Drużyna SzpikuPOZNAŃPolska
183
Marcińczak Zbigniew1963
M
niezrzeszonyPolskaPolska
184
Markowski Tomasz1960
M
niezrzeszonyPoznańPolska
185
Masadyńska Agnieszka1976
K
"Byle do mety"PoznańPolska
186
Matusiak Jarek1975
M
niezrzeszonyPoznańPolska
187
MATYSIAK MAREK1973
M
DRUŻYNA PIERŚCIENIAKOMORNIKIPolska
188
May Piotr1971
M
KB Maniac PoznańPoznańPolska
189
Meller Łukasz1978
M
dwuosobowy klub sportowyLubońPolska
190
Meller Roman1950
M
dwuosobowy klub sportowyPoznańPolska
191
Mendel Ewa1970
K
FunteamLusowoPolska
192
Męczyński Waldemar1974
M
niezrzeszonyPoznańPolska
193
Michałowski Henryk1941
M
niezrzeszonyPoznańPolska
194
Mierzejewski Bartosz1987
M
BBLPoznańPolska
195
MIS ROMAN1953
M
DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃPolska
196
MODZELEWSKI PIOTR1969
M
niezrzeszonySIEROSŁAWPolska
197
Monczyński Bartłomiej1979
M
Drużyna SzpikuPoznańPolska
198
Musiał Katarzyna1980
K
niezrzeszonyPoznańPolska
199
Muślewski Maciej1987
M
niezrzeszonyKsiąż WlkpPolska
200
Mysio Lech1956
M
Morsy PoznańPoznańPolska
201
Nadstazik Artur1975
M
MORSY POZNAŃPoznańPolska
202
NAJDER KRZYSZTOF1980
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
203
Najder-Czubak Agnieszka1977
K
niezrzeszonyPoznańPolska
204
Napierała Katarzyna1976
K
Ślimak TeamSuchy Las
205
Naskręt SŁAWOMIR1974
M
www.thestick.plPolska
206
nastal monika1969
K
niezrzeszonypoznanPolska
207
Natkaniec Krystian1973
M
JanJulPoznańPolska
208
Niedzielski Eugeniusz1953
M
niezrzeszonyPoznańPolska
209
Niemir Aleksander1965
M
KB Maniac PoznańPoznańPolska
210
Niemir Dorota1965
K
niezrzeszonyPoznańPolska
211
Niemir Tomasz1993
M
niezrzeszonyPoznańPolska
212
NIEMIR Maria1989
K
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
213
Nita Małgorzata1971
K
niezrzeszonyPoznańPolska
214
Nowaczewski Ryszard1957
M
KB ManiacPoznańPolska
215
Nowak Agnieszka1989
K
niezrzeszonyPleszewPolska
216
Nowak Irena1966
K
UKS "SKOCZEK" SkokiSkokiPolska
217
Nowak Katarzyna1983
K
niezrzeszonyPoznanPolska
218
Nowak Magdalena1991
K
UKS "SKOCZEK" SkokiSkokiPolska
219
Nowak MAŁGORZATA1990
K
AZS UM PoznańPoznańPolska
220
Nowak Marcin1979
M
BIKEWORLD DUATHELITEPOZNAŃPolska
221
Nowak Paweł1982
M
KB Maniac PoznańPoznańPolska
222
Nowak-Brychcy Katarzyna1976
K
BYLE DO METYPOZNAŃPolska
223
Nowicka Paulina1978
K
niezrzeszonyPoznańPolska
224
Nyckowska Karolina1973
K
niezrzeszonyPoznańPolska
225
Ochocka Kinga1977
K
Slimak TeamKiekrzPolska
226
Ochocki Krzysztof1975
M
Kapitan ŚlimakówKrzyszkowoPolska
227
Odważny Filip1992
M
niezrzeszonyPoznańPolska
228
Ohla Justyna1979
K
niezrzeszonyoznańPolska
229
Olejnik Miłka1979
K
Drużyna SzpikuPoznańPolska
230
OLSZEWSKI JACEK1981
M
CHEMADEX TEAMMOSINAPolska
231
OLSZEWSKI TOMASZ1979
M
CHEMADEX TEAMMOSINAPolska
232
Orywał Piotr1968
M
SPEC KABLE POZNAŃPOZNAŃPolska
233
Otto Marcin 1975
M
niezrzeszonyKamionkiPolska
234
Pabisiak Karol1979
M
niezrzeszonyPoznańPolska
235
Pach Tomasz1990
M
AZS UAM PoznańWOŁÓWPolska
236
Paciorek Radosław1978
M
niezrzeszonyPoznańPolska
237
Paczkowski Gerard1976
M
niezrzeszonyPoznańPolska
238
Paluszkiewicz Maria1991
K
niezrzeszonyPoznańPolska
239
Paluszyński Leszek1983
M
niezrzeszonyPoznańPolska
240
Pawluk Marek1972
M
niezrzeszonyPoznańPolska
241
Perlińska Dagny1988
K
niezrzeszonySuchy LasPolska
242
Perz Kamil1992
M
Drużyna szpiku / AZS AWF PoznańPoznańPolska
243
PERZ MARZENNA1968
K
NBK Chyży Nowy TomyśBUKOWIECPolska
244
PIDUCH JAN1949
M
MSICS-POZNAŃPOZNAŃPolska
245
Piech Krzysztof1973
M
Warta PoznańPoznańPolska
246
Piechowiak Justyna1971
K
Opalenicki Klub BiegaczaOPALENICAPolska
247
Piechowiak Patrycja1975
K
niezrzeszonyKoziegłowyPolska
248
PIETYRA MARZENA1977
K
DRUŻYNA SZPIKUPoznańPolska
249
Pluciński Radosław1989
M
KB Maniack PoznańSwarzędzPolska
250
Pluskota Aneta1984
K
MSICS POZNAŃPolska
251
Podgórski Bogusz1986
M
MSICS-POZNAŃSwarzędzPolska
252
Podskok Dominik1978
M
BBLKomornikiPolska
253
Posadzy Michał1994
M
niezrzeszonyPoznańPolska
254
Prozorowski Artur1988
M
niezrzeszonyLubońPolska
255
Pruszyński Krzysztof1957
M
niezrzeszonyPoznańPolska
256
Prył Michał1979
M
BBLPoznańPolska
257
Przyborowski Mieczysław1959
M
niezrzeszonyPoznańPolska
258
Przybylak Stanisław1946
M
MSICS POZNANPoznanPolska
259
przybylski marcin1972
M
niezrzeszonypoznańPolska
260
Przygocki Jacek1983
M
niezrzeszonyPoznańPolska
261
Ptak Tomasz1993
M
niezrzeszonyLednogóraPolska
262
Puławski Bogumił1965
M
BBL PoznańPoznańPolska
263
RACZKOWIAK GRZEGORZ1985
M
NKB Chyży Nowy TomyślNowy TomyślPolska
264
Radke Joanna1983
K
FUNTEAMPoznańPolska
265
Radziejewski Wojciech1953
M
niezrzeszonyPolska
266
Ratajczak Rajmund1962
M
niezrzeszonyPoznańPolska
267
Ratajska Monika1992
K
niezrzeszonyPoznańPolska
268
Rembacz Andrzej1979
M
niezrzeszonySuchy LasPolska
269
Rembacz Joanna1985
K
DRUŻYNA SZPIKUDąbrówkaPolska
270
Rogoziński Henryk1976
M
Bukowski Klub BiegaczaBUKPolska
271
Rosół Rafał1977
M
niezrzeszonyPoznańPolska
272
Rossa Mieczysław1953
M
Kb LuvenaLubońPolska
273
Roth Łukasz1979
M
niezrzeszonypoznańPolska
274
Rożniakowski Leszek1986
M
Klub Maratończyka V LO / KS ZRYW RadziejówDobrePolska
275
Rupieta Maksym1978
M
niezrzeszonyPoznańPolska
276
Rzekiecka Hanna1987
K
H&P Triathlon PoznańPoznańPolska
277
Rzeppka Michał1988
M
niezrzeszonyPotęgowoPolska
278
Sadowski Paweł1981
M
niezrzeszonyKoziegłowyPolska
279
Sawicka Zofia1973
K
Drużyna SzpikuKrosnoPolska
280
Schmidt Roman1985
M
niezrzeszonyoznańPolska
281
SIDEŁ GERARD1971
M
MALTA POZNAŃPOZNAŃPolska
282
SIDEŁ MARITA1972
K
MALTA POZNAŃPOZNAŃPolska
283
Skiba Włodzimierz1964
M
AZS PoznańPoznańPolska
284
Skowron Krzysztof1966
M
niezrzeszonySkórzewoPolska
285
Słaby Waldemar1972
M
MORSY POZNAŃPoznańPolska
286
Smoczyk Maciej1990
M
DECATHLON TEAM POZNAŃPoznańPolska
287
SMOCZYK GRZEGORZ1988
M
DECATHLON TEAM POZNAŃPOZNAŃPolska
288
Sobańska Sandra1994
K
BBLPoznańPolska
289
Sobisiak Waldemar1972
M
Bukowski Klub BiegaczaLuboń/ wcześniej BPolska
290
Sokołowska Małgorzata1973
K
niezrzeszonyPoznańPolska
291
Sowa Marek1969
M
niezrzeszonyŚmigielPolska
292
Sójka Kamil1989
M
AWF Running TeamCzłuchówPolska
293
Sójka Wojciech1980
M
Evolution Rally TeamPoznańPolska
294
Spiczak-Brzeziński Paweł1990
M
niezrzeszonyPrzechlewoPolska
295
Stachowiak Łukasz1986
M
STR PoznańPoznańPolska
296
Stachowiak Przemysław1974
M
ZPC TEAMKoziegłowyPolska
297
Staniewska Agnieszka1986
K
AWF Running TeamPoznańPolska
298
Stebiński Daniel1975
M
strefamaratonu.plPoznańPolska
299
Stochaj Przemysław1973
M
niezrzeszonyPoznańPolska
300
Stróżniak Piotr1992
M
niezrzeszonyPoznańPolska
301
Strugała Maciej1996
M
G3 OBORNIKIObornikiPolska
302
Studziński Jacek1979
M
Drużyna SzpikuPoznańPolska
303
Szczepaniak Miłosz1990
M
AZS UAMPoznańPolska
304
Szczeszek Łukasz1980
M
BBLPoznańPolska
305
Szczeszek Robert1989
M
BBLPoznańPolska
306
Szczodrzyński Piotr1974
M
Ślub-Wesele.plPoznańPolska
307
Szewczyk TOMASZ1979
M
strefamaratonu.plPOZNAŃPolska
308
Szkaradkiewicz Karol1970
M
niezrzeszonyPolska
309
Szmidt Przemysław1982
M
niezrzeszonyPoznańPolska
310
Szpakowski Marcin1982
M
niezrzeszonyPoznańPolska
311
Szymański Aleksander1972
M
niezrzeszonyPoznańPolska
312
Szymański Marian1965
M
Bukowski Klub BiegaczaBuk k / PoznaniaPolska
313
Szymański Wojciech1971
M
niezrzeszonyPoznańPolska
314
Szymczak Jaroslaw1968
M
niezrzeszonyKomornikiPolska
315
Szymczak Sebastian1979
M
niezrzeszonyPoznańPolska
316
SZYMCZAK WOJCIECH1988
M
PARAGRAFPOZNAŃPOLSKA
317
Świątek Dorota1982
K
niezrzeszonyPoznańPolska
318
Świątek Jakub1989
M
KB Maniac PoznańLubońPolska
319
Świerzowska Magdalena1978
K
Piękna Team PoznańPolska
320
Święcicki Arkadiusz1978
M
MORSY POZNAŃKiekrzPolska
321
Taborowska Malwina1984
K
niezrzeszonyPoznańPolska
322
Tarajkowski Krystian1975
M
KB Maniac PoznańPoznańPolska
323
Tomczak Adam1982
M
Poranne Bąki PrezesaPoznańPolska
324
Tonder Mateusz1988
M
La BambinaPoznańPolska
325
Tonder Wiktoria1994
K
niezrzeszonaPoznańPolska
326
Tonder Wojciech1968
M
Ścieżki Biegowe Olimpia PoznańPoznańPolska
327
Traczyk Oskar1992
M
nie maoznańPolska
328
Tuliński Maciej1980
M
PozruniacyPoznańPolska
329
Uniejewski Przemysław1985
M
PARAGRAFPoznańPolska
330
Urbańczyk Ksawery1959
M
Drużyna SzpikuZiminPolska
331
URBAŃCZYK GRZEGORZ1987
M
Drużyna SzpikuPoznańPolska
332
Urbańska Maria1975
K
niezrzeszonyPoznańPolska
333
Urbański Maciej1966
M
niezrzeszonyPoznańPolska
334
Wachowiak Mariusz1978
M
Drużyna SzpikuPoznańPolska
335
Wachowska Alina1958
K
niezrzeszonyPoznańPolska
336
Wagner Mirosław1976
M
Vege RunnersKomornikiPolska
337
Walczak Robert1980
M
www.LexPremium.plPoznańPolska
338
Wandel Agnieszka1974
K
niezrzeszonyPoznańPolska
339
Wandel Dariusz1971
M
Polska BiegaPoznańPolska
340
Wawrzyniak Ewa1992
K
niezrzeszonyPoznańPolska
341
Wawrzyniak Zofia1986
K
Kobiety biegająPoznańPolska
342
Wąsowski Maciej1992
M
niezrzeszonySzamotułyPolska
343
WEINSTOK ROBERT1972
M
BBLPoznańPolska
344
Wesołek Daniel1988
M
niezrzeszonySwarzędzPolska
345
Wichłacz Krzysztof1964
M
KB Maniac PoznańPoznańPolska
346
Wieczorek Filip1987
M
niezrzeszonyOwińskaPolska
347
Wieczorek Paweł1987
M
niezrzeszonyOwińskaPolska
348
Wieczorek Piotr1986
M
niezrzeszonyOwińskaPolska
349
Wieczorek Sławomir1973
M
niezrzeszonyPoznańPolska
350
Wieczorek Tomasz1976
M
niezrzeszonyKobylnicaPolska
351
Wieczorkowski Władysław1956
M
niezrzeszonyPoznańPolska
352
Wierzbińska Izabela1972
K
Opalenicki Klub BiegaczaOPALENICAPolska
353
Wiśniewska Martyna1988
K
MaratonyPolskie. PL TEAMRumiaPolska
354
Włodarczak Łukasz1980
M
FUNTEAMPoznańPolska
355
Włodarczak Marek1987
M
FUNTEAMPoznańPolska
356
Włodarczyk Katarzyna1984
K
niezrzeszonyPoznańPolska
357
Włodarczyk Paweł1985
M
niezrzeszonyPoznańPolska
358
Wojtkowiak Łukasz1975
M
BiegaczAmatorPoznańPolska
359
Wojtunik Łukasz1989
M
DECATHLON TEAM POZNANŁugiPolska
360
Wolna Elżbieta1973
K
niezrzeszonyStrykowoPolska
361
Wolny Zbigniew1970
M
SPÓJNIA STRYKOWOStrykowoPolska
362
Wołowiec Łukasz1985
M
FunteamPoznańPolska
363
Woźniak Robert1970
M
ZPC TEAMPoznańPolska
364
Wójcik Cezary1982
M
niezrzeszonyPoznańPolska
365
Wójcik Dominik1994
M
niezrzeszonyPoznańPolska
366
Wróblewski Paweł1976
M
niezrzeszonyPoznańPolska
367
Zabel Jan1951
M
niezrzeszonyPoznańPolska
368
Zając Kamil1990
M
KS AZS AWF PoznańPrabutyPolska
369
Zdanowska Joanna1975
K
mikran.plPoznańPolska
370
Zdanowski Marian1956
M
niezrzeszonyPoznańPolska
371
Zdanowski Tomasz1972
M
mikran.plPoznańPolska
372
Zieliński Patryk1987
M
H&P Triathlon PoznańPoznańPolska
373
Zięba Maciej1982
M
BBLPoznańPolska
374
Zięba Marek1982
M
BBLPoznańPolska
375
Zimniak Leszek1984
M
niezrzeszonyPoznańPolska
376
Żabko Aleksandra1993
K
ZabkoTeamPOZNAŃPolska
377
Żabko Jarosław1966
M
ZabkoTeamPOZNAŃPolska
378
Żuberek Piotr1971
M
KB Maniac PoznańPoznańPolska
379
Żychska Anna1989
K
niezrzeszonyCzłuchówPolska
380
Żywicki Janusz1968
M
KB Pionier SzczecinSzczecinPolska