III Polmaraton Swietych Mikolajow
Torun, 2005.12.4

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2005.12.02
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres:

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
Adamczyk Krzysztof1986
M
Klub Maratoński UMKToruńPolska
2
Adamczyk Zbigniew1955
M
Biegusek ToruńToruńPolska
3
Adamik Jan1959
M
MC KwadratRotmankaPolska
4
Adolph Florian1940
M
LKS Ziemi PuckiejPuckPolska
5
Andrzej Frątczak1956
M
KTS Piskorzewie KaliszKaliszPolska
6
BALCERZAK Marcin1973
M
JW3290 BydgoszczDąbrowaPolska
7
Banaszak Adam1970
M
Rada Miasta ToruniaToruńPolska
8
BANDURSKI JACEK1935
M
Pom.Klub Wet. LA SopotSopotPolska
9
Baraniecki Zbigniew1958
M
KB Maniac PoznańPoznańPolska
10
Bartkowiak Ryszard1947
M
TKKF Piast PoznańPoznańPolska
11
BEDNARZ Jerzy1946
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
12
Benecki Piotr1973
M
biegajznami.plBydgoszczPolska
13
Bestrzyńska Joanna1971
K
KB MANIAC- PoznańGądkiPolska
14
bétkowski piotr1987
M
biegusek torunorunPolska
15
Bińczak Tomasz1977
M
Grupa TrójmiastoGdańskPolska
16
BŁACHEWICZ ADAM1964
M
GLKS SKRWA SKRWILNOSKRWILNOPolska
17
Bodnar Jan1956
M
CSAiU ToruńToruńPolska
18
Bogusławski Jakub1977
M
www.biomol.plZgierzPolska
19
BOLIŃSKI PIOTR1973
M
56 PŚB INOWROCŁAWROJEWOPolska
20
Bolozan Galina1963
K
Marathon of Moldova ClubPolska
21
Borkowski Krzysztof1972
M
-----WarszawaPolska
22
Borowski Henryk1960
M
niezrzeszonyCiechocinekPolska
23
Bratek Andrzej1959
M
TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczPolska
24
BRYL MACIEJ1966
M
56 pśbINOWROCŁAWPolska
25
Brzykcy Dariusz1964
M
OM POWBYDGOSZCZPolska
26
Chajdas Włodzimierz1965
M
TKKF Sokół KołoUniejówPolska
27
Chojnacki Sebastian1977
M
biegajznami.plToruńPolska
28
Chrapkowski Marcin1978
M
Trójkołamacze ToruńToruńPolska
29
Chudy Henryk1955
M
TKKF Olszewski i Synowie SławnoPolska
30
CHUDY GRAŻYNA1981
K
TKKF OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWNOPolska
31
CHUDY SYLWESTER1984
M
TKKF OLSZEWSKI ISYNOWIE SSŁAWNOPolska
32
Ciarkowski Jacek1952
M
KB MANIAC POZNAŃPoznańPolska
33
Cichończuk Antoni1949
M
Bałt - Flot StepowskiGdyniaPolska
34
Ciełuszecki Jacek1977
M
Akb SzczytnoToruńPolska
35
Ciemnoczołowski Ryszard1956
M
n/z IRAKBydgoszczPolska
36
Cierżnicki Zbigniew1963
M
TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczPolska
37
CIESIUN RAFAŁ1977
M
TORUŃTORUŃPolska
38
Cret Olga1985
K
Marathon of Moldova ClubPolska
39
Curca Alexandru1978
M
Marathon of Moldova ClubPolska
40
CZARKOWSKI ROBERT1976
M
AKB SZCZYTNOSZCZYTNOPolska
41
Czech Roman1949
M
TKKF Olszewski i Synowie SłupskPolska
42
Czuba Adam1975
M
Conversa Team ToruńToruńPolska
43
Daniszewski Mirosław1955
M
CSAiU ToruńToruńPolska
44
Dejewski Arkadiusz1980
M
niezszeszonyChełmżaPolska
45
Dembkowski Marcin1979
M
LA RIVE POZNAŃPOZNAŃPolska
46
Dembkowski Ryszard1953
M
Murzynek ToruńToruńPolska
47
DERFERT ANDRZEJ1959
M
tkkf kolejarz bydgoszczYDGOSZCZPolska
48
Dobosz Tomasz1984
M
Politechnika PoznańskaPiłaPolska
49
Dobruchowska Emilia1966
K
TKKF KOLEJARZ BydgoszczInowrocławPolska
50
Domińczak Patryk1985
M
CSAiU ToruńŁowiczPolska
51
Drygalski Dominik1963
M
Zakład Taboru BydgoszczBYDGOSZCZPolska
52
Drzycimski Marek1951
M
www.biegajznami.plBydgoszczPolska
53
Dudek Sylwester1963
M
LKB RudnikPolska
54
Duszyński Grzegorz1972
M
JW 1190 Bydgoszcz/ IRAKBydgoszczPolska
55
Dziedzic Krzysztof1950
M
Inter Tomax Portos KaliszKaliszPolska
56
Dzięgielewski Marek1962
M
KB im.Piotra Sękowskiego PłońskPolska
57
Fąderski Remigiusz1968
M
KB Tkkf Promyk CiechanówOścisłowoPolska
58
Feliński Jarosław1963
M
KB Arturówek ŁódźŁódźPolska
59
FELKNER Ryszard1961
M
MKS WładysławowoChłapowoPolska
60
Flis Rafał Flis1971
M
K.RToruńPolska
61
Franas Ryszard1953
M
Start BrzozówkaKisielicePolska
62
FRIEBE Zbigniew1952
M
niezrzeszonyPoznańPolska
63
Gajewski Kamil1988
M
KB Truchcik ŁubiankaGrębocinPolska
64
Gajewski Marcin1983
M
KB Truchcik ŁubiankaToruńPolska
65
Gajewski Marek1962
M
KB Truchcik ŁubiankaGrębocinPolska
66
Gajewski Piotr1958
M
KB Truchcik ŁubiankaToruńPolska
67
GAPIŃSKA ANETA1971
K
ASPROD-KLINISKAKLINISKAPolska
68
GAPIŃSKI DARIUSZ1969
M
PROGDAR-KLINISKAKLINISKAPolska
69
Gawenda Tomasz1970
M
niezrzeszonyPoznańPolska
70
GEMBICKI MAREK1954
M
GLKS SKRWA SKRWILNOSKRWILNOPolska
71
Gil Barbara1900
K
Polska
72
GMEREK RADEK1971
M
TKKF KOLEJARZ B-SZCZ/IRAKBYDGOSZCZPolska
73
Goszczycki Witold1967
M
niezrzeszonyŁowiczPolska
74
Góralski Krzysztof1964
M
LKS Start BrzozówkaToruńPolska
75
Grabowski Grzegorz1965
M
Filippides TrzemesznoWarszawaPolska
76
Grankowski Zbigniew1945
M
TKKf Rekreacja ToruńToruńPolska
77
Grzelak Marian1953
M
biegajznami.plWłocławekPolska
78
HĘŚ TOMASZ1972
M
FILLIPIDES TRZEMESZNOTRZEMESZNOPolska
79
Hirsz Piotr1976
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
80
Hoffmann Marcin1986
M
HKS Hades FLA.PLPoznańPolska
81
Hurysz Dariusz1964
M
niezrzeszonyPoznańPolska
82
Ivancenco Oleg1972
M
Marathon of Moldova ClubPolska
83
Jagieło Michał1986
M
LKB RudnikPolska
84
Jakielaszek Ryszard1949
M
1 Brygada LogistycznaBydgoszczPolska
85
Jałocha Andrzej1959
M
KM ŁubiankaChełmżaPolska
86
Jałocha Jan1961
M
niezrzeszonyChełmżaPolska
87
Janch Wojciech1986
M
LKB RudnikPolska
88
Janiak Witold1970
M
ARTEMIS WROCŁAWWrocławPolska
89
JANKOWSKI STEFAN1938
M
AKB SZCZYTNOSZCZYTNOPolska
90
Józefowicz Maciej1970
M
niezrzeszonyKoziegłowyPolska
91
Kachniarz Adam1989
M
KM \"Truchcik \" LubiankaLubiankaPolska
92
Kacprzak Łukasz1978
M
www.biomol.plŁaskPolska
93
Kacprzak Michał1980
M
Klub 7 KontynentówPoznańPolska
94
Karwowski Ryszard1972
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
95
Kasprzak Andrzej1955
M
Kyokushin-InowrocławInowrocławPolska
96
KATRYŃSKI Sławomir1961
M
KAROES ToruńToruńPolska
97
Kieslich Mariusz1962
M
KB MANIAC POZNAŃPoznańPolska
98
Kieslich Wojciech1987
M
Kb Maniac PoznańPoznańPolska
99
Klein Jan1941
M
Bałt - Flot StepowskiGdańskPolska
100
Klimek Karolina1984
K
HARCOWNIK Jelcz-LaskowiceJelcz-LaskowicePolska
101
Kmieciak Robert1981
M
Opatrunki ToruńToruńPolska
102
Knuth Andrzej1960
M
OldboysWłocławekPolska
103
Kociszewski Marek1967
M
Grupa BankietowaBydgoszczPolska
104
Kolak Cezary1965
M
KB ZakwasyWarszawaPolska
105
Kolak Marzena1971
K
KB ZakwasyWarszawaPolska
106
Konieczna Małgorzata1974
K
niezrzeszonaŻninPolska
107
KONKEL JOANNA1966
K
TKKF OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWNOPolska
108
Kopcewicz Henryk1954
M
CROWN GoleniówwPolska
109
Kopcewicz Robert1966
M
GoleniówGoleniówPolska
110
Kopeć Łukasz1980
M
ToruńPolska
111
Koprowski Marcin1975
M
KM UMK TorunTorunPolska
112
Korczyńska Longina1963
K
Biegusek ToruńToruńPolska
113
Korczyński Rajmund1963
M
Biegusek ToruńToruńPolska
114
KOŚCIŃSKI Tomasz1952
M
niezrzeszonyPoznańPolska
115
Kovalchuk Vasyl1973
M
biegajznami.pl WarszawaWarszawaPolska
116
Kowalska Ewa1965
K
TORECToruńPolska
117
Kowalski Rafał1978
M
TORECToruńPolska
118
Kraśniewski Krzysztof1961
M
BraniewoPolska
119
KROŚNICKI MARIUSZ1960
M
56 PŚB INOWROCŁAWINOWROCŁAWPolska
120
Krumin Dominik1981
M
KętrzynKętrzynPolska
121
Kruszka Teresa1977
K
Kts-piskorzewie KakiszKaliszPolska
122
Krywald Janusz1959
M
TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczPolska
123
Krzyś Kamila 1975
K
www.biegajznami.plChełmnoPolska
124
Krzyżanowski Maciej1973
M
UKS PuchatekLeźnica WielkaPolska
125
Kubiak Małgorzata1962
K
Kyokushin InowrocławInowrocławPolska
126
Kubiak Włodzimierz1953
M
KB ManiacPoznańPolska
127
KUCHARSKI RAFAŁ1976
M
56 PŚB INOWROCŁAWINOWROCŁAWPolska
128
Kuczerski Janusz1954
M
TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczPolska
129
KUDŁA Krzysztof1954
M
NiezrzeszonyBydgoszczPolska
130
KUJAWIŃSKI CEZARY1955
M
KTS-PISKORZEWIEKALISZPolska
131
Kuropatwa Andrzej 1963
M
AKM OlsztynOlsztynPolska
132
Kurzajczyk Mariusz1965
M
KTS Piskorzewie KaliszKaliszPolska
133
Kwiatkowski Jacek1965
M
CSAiU ToruńToruńPolska
134
Kwiatkowski Patryk1987
M
Biegusek ToruńZłotoriaPolska
135
Kwiatkowski Roman1958
M
Tkkf KolejarzBydgoszczPolska
136
LAMPARSKA MARIOLA1958
K
NADLEŚNICTWO SKRWILNOSKRWILNOPolska
137
LECH KRZYSZTOF1974
M
PKW SOPOT BAŁT-FLOT STETCZEWPolska
138
Lemańczyk Mariusz1958
M
Klub Maratoński UMKToruńPolska
139
Lemańczyk Piotr1981
M
ATR BydgoszczBydgoszczPolska
140
Lenc Janusz1953
M
TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczPolska
141
Lenc Sebastian1978
M
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLaskowice PomPolska
142
Leśniewski Kazimierz1942
M
niezrzeszonyWłocławekPolska
143
Lewandowski Marcin1974
M
brakToruńPolska
144
Lewandowski Mirosław1960
M
GoleniówGoleniówPolska
145
LIBAN ZYGFRYD1943
M
-TCZEWPolska
146
Lis Tomasz1959
M
-LubońPolska
147
Litwa Leszek1959
M
TKKF Sokół KołoKołoPolska
148
Lubawy Krzysztof1960
M
Kyokushin-InowrocławInowrocławPolska
149
LUDWA WITOLD1961
M
NIEZRZESZONYPoznań Polska
150
Łagoda Robert1967
M
KB Maniac PoznańŚremPolska
151
Łączny Jacek1964
M
niezrzeszonyToruńPolska
152
Łubian Michał1975
M
BLOCKERS-GarwolinGarwolinPolska
153
Łucyk Maciej1983
M
StołężynStołężynPolska
154
Łudziński Marek1961
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
155
Łukaszewski Tomasz1959
M
KB ManiackPoznańPolska
156
Łysiak Rafał1974
M
KTS Piskorzewie KaliszKaliszPolska
157
Maczyński Grzegorz1966
M
TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczPolska
158
Madys Rafał1984
M
LKB RudnikPolska
159
Majcher Jan1950
M
TKKF RekreacjatoruńPolska
160
Majcher Paweł1973
M
niezrzeszonyPędzewoPolska
161
Majcher Stanisław1948
M
RYTM Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńPolska
162
Majka Marek1965
M
Wda ŚwiecieŚwieciePolska
163
małecki zbyszek1978
M
niezrzeszonybydgoszczPolska
164
Maniszewski Zbigniew1955
M
biegajznami.plUnisławPolska
165
Marcińczyk Piotr1971
M
niezrzeszony / IRAKBydgoszczPolska
166
Marek Poczwardowski1960
M
SzczutowoSzczutowoPolska
167
Mathiak Rafał1976
M
Stary Kraszewtary KraszewPolska
168
Matuszewski Ryszard1955
M
KB Tkkf Promyk CiechanówCiechanówPolska
169
Mazur Wojciech1965
M
niezrzeszonyToruńPolska
170
Mężydło Antoni1954
M
niezrzeszonyToruńPolska
171
Michalak Bartosz1979
M
kb maniac poznanSremPolska
172
Mielcarek Leszek1955
M
K & K KatowiceBytomPolska
173
Mielewczyk Kazimierz1965
M
MKS WładysławowoStrzelnoPolska
174
Mizera AGNIESZKA1969
K
WrocławWrocławPolska
175
Młynarczyk Tomasz1987
M
Pogoń MogilnoMogilnoPolska
176
Motpan Efim1971
M
Marathon of Moldova Clubau 2041, MoldovaPolska
177
Murański Józef1945
M
Borowion JastarniaJastarnia-BórPolska
178
Napierski Antoni1964
M
ZS Nr 15 ToruńToruńPolska
179
Napierski Piotr1967
M
Młody LasToruńPolska
180
Nowaczyk Zygmunt1963
M
Filippides TrzemesznoTrzemesznoPolska
181
Nowak Mateusz1986
M
Uniwersytet GdańskiWysokaPolska
182
OLCHAWA PIOTR1966
M
HENKON-CHEŁMŻACHEŁMŻAPolska
183
Oleszczak Władysław1951
M
ToruńPolska
184
Ordon Zbigniew1973
M
KM ŁubiankaŁubiankaPolska
185
Osiecki Grzegorz1951
M
Start BrzozówkaKisielicePolska
186
Osóbka Tomasz1937
M
TKKF Rekreacja ToruńToruńPolska
187
OSTROWSKA AGNIESZKA1982
K
GLKS SKRWA SKRWILNOSKRWILNOPolska
188
Palma Mirosław1959
M
Biegusek ToruńToruńPolska
189
Pałczyński Jakub1978
M
niezrzeszonyPoznańPolska
190
Papała Ryszard1960
M
MC KwadratRotmankaPolska
191
Paszkowski Janusz1956
M
MUKL BrodnicaBrodnicaPolska
192
Piasecki Jacek1966
M
niezrzeszony ToruńPolska
193
Piechna Andrzej1969
M
KB Tkkf Promyk CiechanówOjrzeńPolska
194
Piechna Włodzimierz1970
M
KB Tkkf Promyk CiechanówOjrzeńPolska
195
PIECHOWIAK PRZEMYSŁAW1962
M
niezrzeszonyLIPNOPolska
196
Pilarski Marek1963
M
LKS Start BrzozówkaToruńPolska
197
Piotr Bydałek1957
M
-ToruńPolska
198
Piórkowski Aleksander1963
M
BIEGUSEK TORUŃToruńPolska
199
Pismenko Wojciech1963
M
Agnes ŚwidwinŚwidwinPolska
200
Piwoński Arkadiusz1973
M
LKS Start BrzozówkaToruńPolska
201
Piwoński Robert1977
M
KM UMKToruńPolska
202
Podbielska Alina1969
K
TKKF RekreacjaToruńPolska
203
Prejzner Jerzy1923
M
Klub Maratoński UMKToruńPolska
204
Prokopiuk Jarosław1966
M
OSN GdyniaGdyniaPolska
205
Przewódzki Janusz1956
M
TKKF Promyk CiechanówCiechanówPolska
206
Przybyłkiewicz Roman1960
M
KB Tkkf Promyk CiechanówOścisłowoPolska
207
Radosz Dariusz1986
M
NiezrzeszonyDobrzejewicePolska
208
Radowska Helena1966
K
TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczPolska
209
RAKIEĆ KAROLINA1979
K
KALISZKALISZPolska
210
REDA WALDEMAR1953
M
KBP PASJA TORUŃTORUŃPolska
211
REDLAK Tomasz1974
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
212
Reiwer Leszek1959
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
213
Revilak Ivan1980
M
ilina, SlovakiaPolska
214
Ro\ Miroslaw1960
M
Zaklad Taboru BydgoszczSadkiPolska
215
ROMAŃSKI Kazimierz1964
M
KB LEGIONOWOLEGIONOWOPolska
216
Rosiak Hieronim1950
M
LKS Zantyr SztumyjewoPolska
217
Rosiński Michał1985
M
LKS \"Start\" BrzozówkaChełmnoPolska
218
Rubaszewski Michał1984
M
AZS AE PoznańWitnicaPolska
219
Ruta Tadeusz1950
M
WKB META LubliniecŁódźPolska
220
Rutkowicz Franciszek1950
M
StanleySystemTeamToruńPolska
221
Rząca Wojciech1983
M
niezrzeszonyToruńPolska
222
Rzepecki Robert1963
M
KTS Piskorzewie KALISZKALISZPolska
223
Salita Lech1960
M
Altom GnieznoGnieznoPolska
224
Serednicki Andrzej1956
M
Okpoz PlusPoznańPolska
225
Siebert Krzysztof1955
M
KB Maniac PoznańPoznanPolska
226
Siebert Małgorzata1955
K
KB Maniac PoznanPoznanPolska
227
Siebert Przemyslaw1981
M
KB Maniac PoznańPoznanPolska
228
Sikorska Grażyna1961
K
TKKF RUN 42 BOBOLICEBobolicePolska
229
Sikorski Eugeniusz1934
M
TKKF Sokół KołoKołoPolska
230
Sikorski Witold1961
M
TKKF RUN 42 BoboliceBobolicePolska
231
Siudowski Sławomir1967
M
Klub Wysokogórski ToruńWłocławekPolska
232
Skawiński Marcin1976
M
-ObornikiPolska
233
Słomiński Michał1952
M
niestowarzyszonyPoznańPolska
234
SOBECKI BARTŁOMIEJ1980
M
AZS WSHE ŁÓDŹŁÓDŹŹPolska
235
SOBOLEWSKI ANTONI1951
M
-TCZEWPolska
236
SOINSKI JACEK1971
M
KYOKUSHININOWROCLAWPolska
237
Spychalski Tadeusz1960
M
Frutina Nestle ToruńToruńPolska
238
Staniszewski Andrzej1974
M
R4F RaciążRaciążPolska
239
Stawczyk Dominika1982
K
AZS ŁódźŁódźPolska
240
Stawiarz January1953
M
PEC-WrześniaPoznańPolska
241
Stawski Dariusz1957
M
niezrzeszonyŁódźPolska
242
Stawski Michał1985
M
RKS Łódź,Uniwersytet ŁódźŁódźPolska
243
STAWSKI Jerzy1949
M
TKKF Rekreacja/TOWIMOR SATORUŃPolska
244
Stepowski Andrzej1935
M
Bałt - Flot StepowskiGdańskPolska
245
Strzyżewski Mirosław1961
M
KM UMK ToruńToruńPolska
246
Strzyżewski Tomasz1988
M
IV LO/ MKL ToruńToruńPolska
247
Suchenia Piotr1980
M
KS ENTRE.PL TeamGdyniaPolska
248
Suchomski Eugeniusz1957
M
TKKF Kolejarz BydgoszczLaskowicePolska
249
Szablicki Aleksy1960
M
AZS Uniwersytetu ŚląskiegKatowicePolska
250
SZABUNIO JAN1948
M
PEC TORUNTORUŃPolska
251
SZAMP JANUSZ1961
M
-TCZEWPolska
252
SZLAGOWSKA EWELINA1987
K
GLKS SKRWA SKRWILNOSKRWILNOPolska
253
SZUMSKI SŁAWOMIR1974
M
TKKF REKREACJA TORUŃTORUŃPolska
254
Szwec Andzrzej1956
M
Torec ToruńTPolska
255
Szymański Adam1985
M
UMK Maratończyk ToruńMławaPolska
256
Szymański Dariusz1967
M
KleczewKleczewPolska
257
Szymański Piotr1976
M
KleczewKleczewPolska
258
Szymański Zbigniew1971
M
JW 1198 Mosty / IRAKPiłaPolska
259
Szymański Zdzisław1944
M
TKKF Sokół KołoKołoPolska
260
Szymczak Robert1970
M
niezrzeszonyToruńPolska
261
Świgoń Romuald1958
M
www.biegajznami.plBydgoszczPolska
262
Talar Beata1964
K
TKKF\"Płomień\"PobiedziskaPobiedziskaPolska
263
Talar Patrycja1986
K
TKKF\"Płomień\"PobiedziskaPobiedziskaPolska
264
TALAR ZENON1953
M
BOLS ObornikiObornikiPolska
265
Tanaś Karol1971
M
niezrzeszonyPoznańPolska
266
TEREBUN EDWARD1974
M
RKB HAJNÓWKABielsk PodlaskiPolska
267
tomalska renata1975
K
0jastrzębiaPolska
268
tomalski robert1970
M
0jastrzębiaPolska
269
Tomasz Pokorniecki1987
M
TOREC ToruńToruńPolska
270
TOMASZEWSKA ANNA1987
K
GLKS SKRWA SKRWILNOSKRWILNOPolska
271
TOMASZEWSKA MAŁGORZATA1988
K
GLKS SKRWA SKRWILNOSKRWILNOPolska
272
Tomita Nicolae1968
M
Marathon of Moldova ClubPolska
273
Topolewski Józef1961
M
niezrzeszonyPoznańPolska
274
Topolewski Józef1954
M
SzczutowoSzczutowoPolska
275
TROCHIMOWICZ ARTUR1961
M
AKB SZCZYTNOSZCZYTNOPolska
276
TUWALSKA ELŻBIETA1979
K
BRAK KLUBUGRABOWIEC 45Polska
277
Tybuszewski Janusz1957
M
LKS Start BrzozówkaToruńPolska
278
Urbaniak Andrzej1959
M
Tkkf Skalny FordonBydgoszczPolska
279
Utrajczak Daniel1977
M
KB ManiacPoznańPolska
280
Wacławski Grzegorz1958
M
niezrzeszonyIławaPolska
281
Wacławski Łukasz1980
M
KB MANIACPoznańPolska
282
Wenta Franciszek1951
M
KrokowaKrokowaPolska
283
Węsierski Dariusz1967
M
Grupa BankietowaBydgoszczPolska
284
Wichrowska Jadwiga1951
K
OMB TKKF Rekreacja ToruńToruńPolska
285
Wichrowski Wojciech1952
M
Biegusek ToruńToruńPolska
286
wieczorek lech1982
M
politechnika poznańskawysokaPolska
287
WILARY STANISŁAW1960
M
GLKS SKRWA SKRWILNOSKRWILNOPolska
288
WILCZEK KRZYSZTOF1958
M
AKB SZCZYTNOSZCZYTNOPolska
289
Wiligalski Bartosz1989
M
KM Truchcik ŁubiankaŁubiankaPolska
290
WILLMA JAROSŁAW1967
M
TKKF Kolejarz BydgoszczBydgoszczPolska
291
Wirkus Zbigniew1958
M
www.biegajznami.plChełmnoPolska
292
Witt Grażyna1953
K
Pom. Klub Weteranów LA SoSopotPolska
293
Włodarczyk MICHAŁ1949
M
ARTEMIS WROCŁAWWrocławPolska
294
Wojciechowski Grzegorz1961
M
Pogoń MogilnoMogilnoPolska
295
Wojciechowski Piotr1965
M
www.biegajznami.plBydgoszczPolska
296
Wojtasik Przemysław1972
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
297
Woźniak Janusz1962
M
KW PSP w ToruniuToruńPolska
298
Woźniak Marcel1984
M
niezrzeszonyKwidzynPolska
299
Wrzesiński Kazimierz1962
M
NiezrzeszonyWłocławekPolska
300
Wysłouch Andrzej1954
M
biegajznami.plWłocławekPolska
301
Wyszyńska Małgorzata1965
K
Drużyna Gazety WyborczejSkępePolska
302
ZAJĄKAŁA JERZY1953
M
KM UMK TORUŃZŁOTORIAPolska
303
Zakrzewski Janusz1964
M
Pogoń MogilnoMogilnoPolska
304
ZAPADKA ZYGMUNT1953
M
AKB SZCZYTNOSZCZYTNOPolska
305
Zębik Mirosław1964
M
Wda ŚwiecieŚwieciePolska
306
Zieliński Marek1970
M
PACIFIC - NESTLEToruńPolska
307
Zieliński Roman1954
M
NiezrzeszonyToruńPolska
308
Zięba Adam1973
M
biegajznami.pl/BydgoszczBydgoszczPolska
309
Żuczkowski Łukasz1977
M
biegajznami.plWarszawaPolska
310
Żukowski Piotr1955
M
Św.MARTA.W-wa.Dw.Centr.PKWarszawaPolska