, ..

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: ..
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres:

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKOPŁACONOROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
Abramowski Marek
TAK
1979
M
Marecki vs EquatorGdyniaPolska
2
Adam Ania
TAK
1976
K
KB Kosynier WrześniaWrześniaPolska
3
Adamczyk Łukasz
TAK
1976
M
FotoMint.pl TeamSosnowiecPolska
4
Adamczyk Tomasz
TAK
1982
M
FotoMint.pl TeamGliwicePolska
5
Adamus Radosław1965
M
niezrzeszonyOstrów WlkpPolska
6
Aksak Andrzej
TAK
1987
M
niezrzeszonyRząskaPolska
7
Aksamit Jakub
TAK
1988
M
KM AKTYWNI SOCHACZEWSochaczewPolska
8
Aleksandrowicz Bartosz
TAK
1987
M
Drużyna szpikuGnieznoPolska
9
Aleksandrowicz Krzysztof1958
M
niezrzeszonyTczewPolska
10
Allensten Per-Arne
TAK
1941
M
Marathonguiderna SwedenarfallaSweden
11
Allensten Sisko
TAK
1957
K
Marathonguiderna SwedenarfallaSweden
12
Andruszewski Jarosław1978
M
niezrzeszonyPolska
13
Andrysiak Mateusz1969
M
OSP w ŁodziŁódźPolska
14
Andrzejczak Tomasz
TAK
1973
M
KB KoninPolska
15
Andrzejczuk Marzena
TAK
1978
K
PRO-RUN WROCŁAWWrocławPolska
16
Andrzejewski Piotr
TAK
1959
M
Marynarka Wojenna ŚwinoujścieŚwinoujściePolska
17
Andrzejewski Przemysław
TAK
1980
M
Klub Biegacza im. Macieja FrankiewiczaPoznańPolska
18
Aniśkiewicz Krzysztof
TAK
1979
M
niezrzeszonyChojnaPolska
19
Anrzejewski Tomasz1980
M
Run4FunWola PodłężnaPolska
20
Anusiewicz Ewa
TAK
1974
K
niezrzeszonyZYRARDOWPolska
21
Argalski Grzegorz
TAK
1970
M
Stowarzyszenie Morsy GdyńskieGdyniaPolska
22
Armanowski Tomasz1981
M
runKing Ostrów Wlkp.Ostrów Wlkp.Polska
23
ARTUR KONRAD1977
M
GRUPA PALEOZAWIERCIEPolska
24
Augustyn Marian
TAK
1975
M
niezrzeszonyMoryńPolska
25
Augustyniak Michał
TAK
1973
M
niezrzeszonyPoznańPolska
26
Babiński Maciej
TAK
1979
M
Marynarka Wojenna ŚwinoujścieChojnicePolska
27
BABUŚKA BARBARA1981
K
KW PSP WROCŁAWWROCŁAWPolska
28
BACHORA KRZYSZTOF
TAK
1957
M
niezrzeszonyPIŁAPolska
29
Badach Dariusz
TAK
1972
M
niezrzeszonyTeresinPolska
30
Badełek Mateusz1988
M
niezrzeszonyPolska
31
Bajerowicz Piotr
TAK
1963
M
niezrzeszonyStargard SzczPolska
32
Bajsarowicz Paweł
TAK
1978
M
niezrzeszonyDzierżoniówPolska
33
Bakalarczyk Tomasz
TAK
1978
M
niezrzeszonySiechnicePolska
34
Balakowska Małgorzata
TAK
1970
K
niezrzeszonyPrzesiekaPolska
35
Banach Marcin
TAK
1976
M
KS Start Pułaski WarkaWarkaPolska
36
Banak Jacek
TAK
1972
M
EBSKielcePolska
37
Banaszak Paweł1971
M
KMP LesznoLesznoPolska
38
Banaszewski Adam1974
M
KP Wrocław Stare MiastoWrocławPolska
39
BANASZEWSKI MACIEJ
TAK
1976
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
40
Bandurowski Andrzej
TAK
1972
M
KB Spoceni Nowa SólNowa SólPolska
41
Baniszewski Jakub
TAK
1987
M
niezrzeszonyBiałystokPolska
42
Bańka JAN1946
M
niezrzeszonyCZĘSTOCHOWAPolska
43
Barabasz Marek
TAK
1980
M
10 Wrocławski Pułk DowodzeniaWrocławPolska
44
Baran Bożena1977
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
45
Baran Jarosław
TAK
1974
M
niezrzeszonyWrocławPolska
46
Baran Michał
TAK
1990
M
AZS WAT WarszawaBydgoszczPolska
47
BARAN ZENON1960
M
KB ACTIVSPORTS WARSZAWAWARSZAWAPolska
48
Baraniecki Zbigniew1958
M
Brylant KórnikPoznańPolska
49
Barańczak Kamil
TAK
1983
M
AntylopyŚwiecaPolska
50
barański Piotr1987
M
Barański Marathon TeamRadomPolska
51
Barański Michał1969
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
52
BARAŃSKI ANDRZEJ
TAK
1960
M
PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWPolska
53
Barłowski Mateusz
TAK
1989
M
ToSpeedJEZIORZANYPolska
54
BARSZCZEWSKI TOMASZ1971
M
RUMAKIWARSZAWAPolska
55
Bartkowski Radosław1982
M
Meritum Bank i PartnerzyStrzelce KrajeńskiPolska
56
Bartnicka Anetta1974
K
Elbażant ElblągElblągPolska
57
Bartnicki Wojciech1968
M
Elbażant ElblągElblągPolska
58
Bartosik Daniel
TAK
1981
M
DRUŻYNA SZPIKULesznoPolska
59
Bartosz Marcin
TAK
1977
M
KRAJ-ZEGA BARLINEKBarlinekPolska
60
BASA PRZEMYSŁAW
TAK
1973
M
KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAPolska
61
Baszczak Mirosław1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
62
Baum Piotr
TAK
1980
M
niezrzeszonyPoznańPolska
63
BAUMGART GRZEGORZ
TAK
1980
M
niezrzeszonyStargard Szczec.Polska
64
Bąk Andrzej
TAK
1959
M
TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MŁP.Głogów Młp.Polska
65
BĄKOWSKA-TOMAŚ BEATA1976
K
ARTRESAN ACTIVE-BIEGIEM PO ZDROWIEWrocławPolska
66
Becz Paweł1964
M
Łowcy Przygód GołdapGołdapPolska
67
Bednorz Marek
TAK
1981
M
niezrzeszonyŚwierklePolska
68
Behr Piotr
TAK
1971
M
niezrzeszonyPoznańPolska
69
Bełdowski Jacek
TAK
1963
M
Podkowiańskie Towarzystwo BiegowePodkowa LeśnaPolska
70
Bełza Piotr
TAK
1980
M
niezrzeszonyOleśnicaPolska
71
Bem Piotr1978
M
PRO-RUN WROCŁAWWrocławPolska
72
Bemowicz Tomasz1970
M
KB WYGANKołobrzegPolska
73
Bendza Wojciech
TAK
1977
M
Michał Bendza TeamWrocławPolska
74
Berebecki Roman1951
M
KB Lech RypinRypinPolska
75
Bereś Łukasz
TAK
1990
M
NocRopczycePolska
76
Bereżnicki Jacek1969
M
WELDA OMEGA TEAMOŁAWAPolska
77
Bereżnicki Łukasz1986
M
niezrzeszonyOławaPolska
78
Bergsma Johannes1953
M
noneHuissenNetherlands
79
Berus Tomasz
TAK
1977
M
niezrzeszonyWrocławPolska
80
Bethke Danuta
TAK
1973
K
niezrzeszonyGorzów Wlkp.Polska
81
Bęben Artur
TAK
1979
M
ProGDar Marathon TeamKLINISKA WIELKIEPolska
82
Bęgowski Marek
TAK
1975
M
niezrzeszonyKamień PomorskiPolska
83
Bialik Wiesław
TAK
1954
M
niezrzeszonyPolska
84
Białkowski Tomasz
TAK
1979
M
Nakielski KBNakło - PaterekPolska
85
BIAŁOGRODZKI LESZEK
TAK
1971
M
BRACIA B.IASECZNOPolska
86
BIAŁOGRODZKI RYSZARD
TAK
1959
M
SPARTANIE DZIECIOMPIASECZNOPolska
87
Bidol Jarek1981
M
FSL VERUS AOK.pl TEAMSłubicePolska
88
BIEDRZYCKI ANDRZEJ1957
M
OSP STARY BOREKKOŁOBRZEGPolska
89
BIELAK KRZYSZTOF1980
M
www.biegowaprzygoda.euLUBLINPolska
90
Bielański Tyberiusz
TAK
1974
M
niezrzeszonyKatowicePolska
91
Bielawa Rafał
TAK
1973
M
niezrzeszonyWrocławPolska
92
Bielecki Tomasz1988
M
JGT TeamZielona GóraPolska
93
Bielicki Robert
TAK
1980
M
KM PSP GDYNIAGdyniaPolska
94
Bierkus Mirosław1956
M
" EDEN " Mielno- UnieścieKoszalinPolska
95
biernacki rene1947
M
niezrzeszonyPOLANICA-ZDRÓJPolska
96
Biernacki Andrzej
TAK
1976
M
niezrzeszonyMostkowoPolska
97
Bigda Krzysztof1957
M
Deutsche Alpen VereinBerlinPolska
98
Bilicz Henryk1953
M
niezrzeszonyOsiekPolska
99
Bilnik Jarosław1974
M
WKB-META-LubliniecLubliniecPolska
100
Bilon Bogdan1951
M
Zbrojownia SulechówSulechówPolska
101
Biłos Rafał1970
M
KP RykiRykiPolska
102
Binkowski Sławomir
TAK
1972
M
OSP Stróżewo/PWSZ Gniezno/Drużyna SzpikuPoznańPolska
103
Binkowski Waldemar
TAK
1963
M
Maraton LesznoLesznoPolska
104
Bladoszewski Cezary
TAK
1977
M
Anwil TeamWłocławekPolska
105
Bladowski Sebastian
TAK
1978
M
niezrzeszonyMoryńPolska
106
Bloemzaad Anthonius1945
M
noneOosterbeekNetherlands
107
Błajet MAREK
TAK
1957
M
niezrzeszonySUCHY LASPolska
108
Błaszczyk Anna
TAK
1974
K
PMP POLANDRadomPolska
109
Błaszczyk Jarosław
TAK
1972
M
niezrzeszonyPoznańPolska
110
Błaszczyk Marcin
TAK
1979
M
niezrzeszonyWitaszycePolska
111
Błaszczyk Rafał
TAK
1994
M
niezrzeszonyChełmPolska
112
Błaszczyk Wojciech
TAK
1977
M
niezrzeszonyŚroda WLKPPolska
113
Bobowik Maciej
TAK
1979
M
VW PlichtaGdańskPolska
114
Bobrowski Dariusz
TAK
1964
M
KS Start Pułaski WarkaWarkaPolska
115
Bochen Izabela
TAK
1975
K
RAZ SzczecinBEZRZECZEPolska
116
Bochenek Jakub
TAK
1982
M
niezrzeszonyCieszynPolska
117
BOCHENEK JACEK1968
M
FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYSKOCZÓWPolska
118
BOCHENEK MARIA1965
K
LKS POGÓRZE / FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYSKOCZÓWPolska
119
Bochenko Edward
TAK
1955
M
niezrzeszonyŁomżaPolska
120
Bochm Szymon
TAK
1990
M
niezrzeszonykobyla góraPolska
121
Bochniarz Grzegorz
TAK
1970
M
niezrzeszonyKrzeczyn WielkiPolska
122
Bocianowska Paulina
TAK
1988
K
niezrzeszonyMieszkowicePolska
123
Boczar Mirosław
TAK
1976
M
KW PSP WROCŁAWBrzegPolska
124
Boczek Magdalena
TAK
1981
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
125
Bodziony Jarosław
TAK
1974
M
niezrzeszonyOlszewnica StaraPolska
126
BOGDANOWICZ MARIA
TAK
1966
K
PRO-RUN WrocławWrocławPolska
127
Bogucki Sławomir
TAK
1961
M
Stowarzyszenie Bractwo Biegaczy Zielona GóraZielona GóraPolska
128
BOGUCKI ANDRZEJ
TAK
1965
M
niezrzeszonyRADOMPolska
129
BOGUSZ SEBASTIAN
TAK
1986
M
niezrzeszonyWARSZAWAPolska
130
Bojanowski Łukasz1986
M
niezrzeszonyBralinPolska
131
Bojko Jurij1984
M
vertical-limits.plvano-FrankivskUkraina
132
Bolda Krzysztof
TAK
1983
M
RKS ChłapowoChłapowoPolska
133
Bolek Krzysztof
TAK
1983
M
niezrzeszonySosnowiecPolska
134
Bombelka Damian
TAK
1959
M
niezrzeszonyChorzówPolska
135
Bonar Wiesław
TAK
1978
M
niezrzeszonyZĄBKIPolska
136
Bończak Marcin
TAK
1980
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
137
Bończyk Zdzisław
TAK
1963
M
niezrzeszonyybnikPolska
138
Borecki Bartosz
TAK
1985
M
niezrzeszonyWrocławPolska
139
Borejszo Karol
TAK
1990
M
BOBRY ŻAGAŃŻaryPolska
140
Borek Maciej
TAK
1977
M
KB MANIAC POZNAŃPoznańPolska
141
Borkowski ALEKSANDER
TAK
1956
M
niezrzeszonySWINOUJSCIEPolska
142
Borkowski Dominik
TAK
1980
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
143
Borkowski Marcin
TAK
1979
M
Zabiegani CzęstochowaCzęstochowaPolska
144
BOROWCZYK SŁAWOMIR
TAK
1980
M
INDYWIDUALNY WP SZCZECINSZCZECINPolska
145
Borowicz Marcin
TAK
1975
M
QUAY POZNAŃPOZNAŃPolska
146
Borowiecki Łukasz
TAK
1989
M
niezrzeszonyKrakówPolska
147
Borowiecki Piotr
TAK
1964
M
niezrzeszonyKrakówPolska
148
Bortnowski Marek
TAK
1983
M
VW PlichtaGdańskPolska
149
Borucki Dariusz1965
M
Łowcy Przygód - GołdapGOŁDAPPolska
150
Boruszewski Grzegorz1984
M
niezrzeszonyNowa SólPolska
151
Borys Dariusz1990
M
niezrzeszonyWrocławPolska
152
Borysewicz Alfred1960
M
Netto G.B.42195 DębnoDębnoPolska
153
Bosak Przemysław
TAK
1980
M
KB Siła ŻaryŻaryPolska
154
Bosy Jacek1979
M
KMP OpoleOpolePolska
155
Bramowicz Jacek1984
M
niezrzeszonyGdańskPolska
156
Brańka Mariusz
TAK
1975
M
niezrzeszonyOsiekPolska
157
BRILLA Krzysztof1981
M
JRG ŻORYPolska
158
Brodacki Wiesław
TAK
1961
M
40-latek TychyTychyPolska
159
Bronowicki Ryszard1949
M
NKB Chyży Nowy TomyślNowy TomyślPolska
160
Brożek ZYGMUNT
TAK
1961
M
niezrzeszonyKRAKÓWPolska
161
Brudło Beata
TAK
1977
K
Grodziski Klub Biegacza / SLA APERTEPolska
162
Brudło Marcin
TAK
1976
M
SLA APERTEPolska
163
Brutkowski Wojciech
TAK
1979
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
164
Brych Adam1968
M
KMP WałbrzychWałbrzychPolska
165
Bryłka Andrzej
TAK
1969
M
biegamyrazem.pl/Centrum Operacji MorskichGdyniaPolska
166
Brzezina Arkadiusz
TAK
1979
M
GB "Gwarek" Tarnowskie GóryTarnowskie GóryPolska
167
BRZEZINA MICHAŁ
TAK
1982
M
niezrzeszonyKRAKÓWPolska
168
Brzeziński Maciej
TAK
1985
M
Lokalna Grupa Lekkoatletyczna im.Hannibala LecteraŚlesinPolska
169
Brzeźniak Łukasz1972
M
Centrum Rehabilitacji STHÉNOS Gorzów Wlkp.JanczewoPolska
170
Brzeźniak Łukasz1972
M
Centrum Rehabilitacji STHÉNOS Gorzów Wlkp.JanczewoPolska
171
Brzęczek Roman1960
M
Biegiem po Zdrowie - Team ASAWarszawaPolska
172
Brzozowski Andrzej1961
M
Netto GB 42195 DębnoPolska
173
Brzozowski Andrzej1954
M
WKZZamośćPolska
174
Brzozowski Piotr
TAK
1969
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
175
Brzózka Norbert
TAK
1974
M
Pogoria BiegaDĄBROWA GÓRNICZAPolska
176
Brzytwa Ireneusz
TAK
1970
M
niezrzeszonyLipki WielkiePolska
177
BUCZAK JAROSŁAW
TAK
1962
M
KL PONIDZIE PIŃCZÓWPIŃCZÓWPolska
178
Buczyński Marek
TAK
1976
M
niezrzeszonyJasieńPolska
179
Bućko Artur
TAK
1964
M
niezrzeszonyJelenia GóraPolska
180
Budziak Wiesław
TAK
1958
M
PZW Koło Nr 8 w ChełmżyChełmżaPolska
181
BUDZYŃSKI DARIUSZ
TAK
1967
M
niezrzeszonyWOŁOMINPolska
182
Bugaj Marcin
TAK
1972
M
arovaneWarszawaPolska
183
Bugajski Adam
TAK
1974
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
184
BUJAK TOMASZ
TAK
1974
M
niezrzeszonyKOMORNIKIPolska
185
BUKIEL KRZYSZTOF1961
M
MOSiR KOSTRZYN NAD ODRĄPolska
186
Bunda Mariusz
TAK
1972
M
KB 42,2 LipianyMyślibórzPolska
187
BURDA MACIEJ
TAK
1976
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
188
Burek Andrzej1952
M
Maratończyk Team SzczecinSzczecinPolska
189
BURY TOMASZ1974
M
WSPWLĄD POZNAŃPOZNAŃPolska
190
BURZEC MARIAN
TAK
1958
M
KPS SIEDLCESIEDLCEPolska
191
Burzyński Marcin
TAK
1983
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
192
BUSIAK ROBERT
TAK
1976
M
5 PUŁK INŻYNIERYJNY GRYFINOPolska
193
Buszkiewicz Mirosław
TAK
1978
M
niezrzeszonySiennoPolska
194
Buśkiewicz KAZIMIERZ1956
M
niezrzeszonyGRUDZIADZPolska
195
Byczkowski Lech
TAK
1953
M
Morsy GdyńskieGdyniaPolska
196
BYCZYK JACEK
TAK
1961
M
niezrzeszonyPoznańPolska
197
Cander Piotr
TAK
1982
M
Winogradzki TeamPoznańPolska
198
Caputa Krzysztof
TAK
1991
M
WSOWL WrocławPaczkówPolska
199
Caputa Wojciech
TAK
1975
M
Maraton LesznoLesznoPolska
200
Cebula Leszek
TAK
1975
M
niezrzeszonyKrakówPolska
201
Cejko Sławomir1976
M
KWP BydgoszczBydgoszczPolska
202
Celiński Robert1973
M
AZS AWF Warszawa ITI Adventure TeamTrzebieszówPolska
203
Cemodanov Aleksey
TAK
1983
M
BaranoviciBaranoviciBelarus
204
Cepil Marek
TAK
1968
M
AKMB Pędziwiatr GliwiceRybnikPolska
205
Chabasińska Sylwia1976
K
niezrzeszonyGryfinoPolska
206
Chabasiński Rafał
TAK
1976
M
TroszynSzczawnoPolska
207
Chałupka Adrian1989
M
niezrzeszonyNowa WieśPolska
208
Chlastawa Marta1986
K
Pędzące Ślimaki :)WałbrzychPolska
209
Chłopek Dariusz
TAK
1969
M
TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃZbąszyńPolska
210
CHMIELECKI ZYGMUNT
TAK
1966
M
WSSKWROCŁAWPolska
211
Chmielewski Jakub
TAK
1987
M
Browarek Team PolicePolicePolska
212
Chmielewski Robert
TAK
1970
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
213
Chmura Jan1949
M
AZS WrocławStrzegomPolska
214
CHOBOT KRZYSZTOF
TAK
1978
M
ZABIEGANY CZ-WA FRIENDCZĘSTOCHOWAPolska
215
Chodasewicz Kornel
TAK
1991
M
Wojskowa Akademia TechnicznaWrocławPolska
216
Chomicz Marcin
TAK
1983
M
Yulo Run Team SiedlceSiedlcePolska
217
Chorążyk Adam
TAK
1960
M
KS Szatan Nowa Sól Polska
218
Chrószcz Marek1977
M
niezrzeszonyMARKLOWICEPolska
219
CHRÓŚCIK ANDRZEJ
TAK
1960
M
niezrzeszonyGrodzisk WlkpPolska
220
Chryciuk Wojciech1965
M
Spartanie DzieciomWarszawaPolska
221
Chrzanowski Michał1983
M
BiegamBoLubię-KrakówKrakówPolska
222
Chrząstkowski Lucjan1950
M
Elbażant ElblągElblągPolska
223
CHUCHAŁA DANIEL1983
M
LKB im. Braci PetkLĘBORKPolska
224
chudziński dariusz1964
M
niezrzeszonyŻydowoPolska
225
CHURSKI MARCIN1972
M
SCS MyślibórzMyślibórzPolska
226
Ciastoń Łukasz
TAK
1977
M
niezrzeszonyDąbrowa GórniczaPolska
227
Cichocki Marcin1989
M
Netto GB 42195 DębnoSzczecinPolska
228
CICHOCKI JACEK
TAK
1972
M
niezrzeszonyTORUŃPolska
229
Cichoń Artur
TAK
1965
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
230
Cichoń Tomasz
TAK
1963
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
231
Cichorek Dariusz1972
M
KMP PoznańPoznańPolska
232
CIECHANOWSKI Kazimierz
TAK
1957
M
PUM SzczecinMierzynPolska
233
Cieciora Tomasz
TAK
1969
M
DRUŻYNA SZPIKUWÓLKA KOSOWSKAPolska
234
CIEĆWIERZ DARIUSZ
TAK
1977
M
LKS OLYMP BŁONIEBŁONIEPolska
235
Ciepiela Wiesław1963
M
KWP Gorzów Wlkp.Gorzów Wlkp.Polska
236
Ciepłowski Robert1977
M
KWP BydgoszczBydgoszczPolska
237
Ciepłucha Marcin
TAK
1976
M
niezrzeszonySzczecinPolska
238
Ciesielski Zbigniew1961
M
KPP GryfinoGryfinoPolska
239
Cieśla Jarosław1965
M
KMP WałbrzychWałbrzychPolska
240
Cieśla Radosław
TAK
1973
M
MERITUM BANK I PARTNERZYCzęstochowaPolska
241
Cieślak Dawid1985
M
KP Poznań GrunwaldPoznańPolska
242
Cieślak Mariusz1972
M
KMP WrocławWrocławPolska
243
CIEŚLAK ZDZISŁAW1970
M
TeMMPo WałbrzychŚWIDNICAPolska
244
Cieślik Paweł1988
M
KMP KatowiceKatowicePolska
245
Cieślik Paweł1988
M
KMP KatowiceKatowicePolska
246
CIEŚLIK PAWEŁ
TAK
1969
M
INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH RPBYDGOSZCZPolska
247
Cioch Jarosław1971
M
niezrzeszonyzczecinPolska
248
Cisłak Arkadiusz
TAK
1984
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
249
Ciszewski Marek
TAK
1978
M
VoxcommerceSzczecinPolska
250
Con Lesław
TAK
1965
M
niezrzeszonyDrezdenkoPolska
251
Cora Krzychu
TAK
1975
M
niezrzeszonyLuszowicePolska
252
Cybulski Piotr
TAK
1959
M
niezrzeszonyBRZEZINAPolska
253
CYPRIAN JAROSŁAW1969
M
niezrzeszonyOPALENICAPolska
254
Cytawa Arkadiusz1971
M
niezrzeszonyWrocławPolska
255
Czaja Adam
TAK
1984
M
niezrzeszonyKrakówPolska
256
Czajkowski Marek1976
M
niezrzeszonyarszawaPolska
257
Czampiel Mirosław
TAK
1966
M
niezrzeszonyRybnikPolska
258
Czapliński Paweł
TAK
1969
M
ADB TeamZielona GóraPolska
259
Czarnecki Cezary
TAK
1989
M
AZS WAT WARSZAWAWarszawaPolska
260
Czarnota Krzysztof
TAK
1972
M
KB 42,2 LIPIANYLipianyPolska
261
Czech Roman1949
M
KB Olszewski i synowieSłupskPolska
262
Czechyra Tomasz
TAK
1968
M
Bieg Dla Jezusa Jana 3;16WrocławPolska
263
Czekański Maciej
TAK
1990
M
GLASMiejsce PiastowePolska
264
Czerwonka Bartosz1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
265
CZUBA Karol
TAK
1988
M
Wojskowa Akademia TechnicznaŚwidnikPolska
266
Czuchaj Tomasz
TAK
1976
M
Zabiegani z LeśnejLEŚNAPolska
267
CZUCHWICKI WACŁAW
TAK
1958
M
niezrzeszonyZBĄSZYŃPolska
268
Czuprynski Janusz
TAK
1966
M
Morski Oddział Strazy GranicznejGdanskPolska
269
Czyż Bartłomiej
TAK
1990
M
YMCA KrakówKrakówPolska
270
Ćwiklak Bartosz
TAK
1983
M
43 Baza Lotnictwa MorskiegoGdyniaPolska
271
Dajczer Rafał
TAK
1977
M
niezrzeszonyWARSZAWAPolska
272
Dałomis Lesław1977
M
niezrzeszonyTryńczaPolska
273
Danek Maciej
TAK
1973
M
niezrzeszonyPoznańPolska
274
Daniel Grzegorz
TAK
1973
M
niezrzeszonyPrusicePolska
275
Danisz Karol
TAK
1980
M
niezrzeszonyWrocławPolska
276
Danowski Maciej
TAK
1974
M
Białogardzki Klub Morsów Sopel BiałogardPolska
277
Darowski Dariusz 1972
M
Dp-Sport Księginice Polska
278
DAWID JERZY1946
M
niezrzeszonySULECHÓWPolska
279
Dąbrowa Andrzej
TAK
1976
M
ADB TEAMZielona GóraPolska
280
Dąbrowski Daniel1981
M
SULEJÓWEKSulejówekPolska
281
Dąbrowski Dariusz1980
M
niezrzeszonyKatowicePolska
282
Dąbrowski Janusz
TAK
1955
M
Nakielski Klub BiegaczaPaterekPolska
283
Dąbrowski ROMAN
TAK
1970
M
PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWPolska
284
DĄBROWSKI MARCIN
TAK
1984
M
KMB-MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECZPolska
285
Debczak Daniel1981
M
niezrzeszonyDębnoPolska
286
Dec Paweł1988
M
niezrzeszonySzczecinPolska
287
Dekiert Artur
TAK
1969
M
More than livePoznańPolska
288
Dembiński Marek
TAK
1974
M
Bbl Poznań CGS TeamPOZNAŃPolska
289
Dendra Krzysztof
TAK
1976
M
niezrzeszonyPiekary ŚląskiePolska
290
Dereczenik Rafał
TAK
1976
M
niezrzeszonySzklary GórnePolska
291
DE SAS TOPOLNICKI MICHAŁ
TAK
1985
M
SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKPolska
292
De Vos Willem1951
M
Onder onsWOLFHEZEnederland
293
Dębicki Artur1968
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
294
Dębiński Daniel
TAK
1980
M
niezrzeszonyOsielskoPolska
295
Dębska Agnieszka
TAK
1984
K
Winogradzki TeamPoznanPolska
296
Dębski Włodzimierz
TAK
1973
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
297
Dijkema Arend Henk1944
M
noneRenkumNetherlands
298
Długozima Jan
TAK
1961
M
niezrzeszonyMłyniec PierwszyPolska
299
Dmytrów Krzysztof
TAK
1973
M
TT SzczecinSzczecinPolska
300
DOBIASZ HUBERT1980
M
niezrzeszonySZYDŁOWIECPolska
301
DOBIECKI Artur
TAK
1973
M
15WOGSZCZECINPolska
302
Dobosz Damian
TAK
1993
M
niezrzeszonySiennica RóżanaPolska
303
Dobrucki Janusz1974
M
niezrzeszonyDębnoPolska
304
Dogoński Marcin1980
M
niezrzeszonyWłocławekPolska
305
Dojerski Jakub
TAK
1984
M
43 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGOHelPolska
306
DOMAGAŁA SŁAWOMIR 1978
M
OLIMPIA BRZEŻNO BRZEŻNOPolska
307
DOMINICZAK SEBASTIAN1975
M
niezrzeszonyWROCŁAWPolska
308
Dominów Łukasz
TAK
1979
M
Lubińskie CharakteryLubinPolska
309
Domżał Michał1969
M
niezrzeszonyOtwockPolska
310
Don Frank
TAK
1969
M
OSV Onder OnsOosterbeekNetherlands
311
Doniec Andrzej1949
M
niezrzeszonyRybnikPolska
312
Doroba Beata1980
K
KMP WałbrzychWałbrzychPolska
313
Dorzd Maciej1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
314
Doszyń Mariusz
TAK
1977
M
TT SzczecinSzczecinPolska
315
DRABIK MARCIN1971
M
PIAST WROCŁAWWROCŁAWPolska
316
DRAGAN ANTONI1957
M
niezrzeszonyWARSZAWAPolska
317
Dramski Edward1974
M
KPP Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEPolska
318
Drejarz-Kaczmarek Anna
TAK
1979
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
319
Drogoszcz Robert1963
M
BPRKRAKÓWPolska
320
Drohojowski Rafał
TAK
1973
M
DRUŻYNA SZPIKUKamionkiPolska
321
Drozd Krystian1976
M
niezrzeszonyJozefowPolska
322
Drozd Marek
TAK
1973
M
Vege RunnersWarszawaPolska
323
Drwal Marcin
TAK
1979
M
biegusiem.plDęblinPolska
324
DRZAZGOWSKI RADOSŁAW1972
M
niezrzeszonySTRZELNOPolska
325
Drzewiecka Agnieszka1971
K
KB JoggingŚwinoujściePolska
326
Drzymała Grzegorz
TAK
1981
M
niezrzeszonyŻaryPolska
327
Dubien Benedykt1980
M
EATON RUNNING TEAMTCZEWPolska
328
Duchowski Robert
TAK
1973
M
100% EKIPA GRYFINOGRYFINOPolska
329
Duda Kamil1989
M
KS Otręby PszenneBiałystokPolska
330
Dudek Małgorzata
TAK
1982
K
Pędząca Brygada Juliana / BBL KrakówKrakówPolska
331
Dudek Mariusz
TAK
1980
M
niezrzeszonyRuda ŚląskaPolska
332
DUDEK JAN1950
M
niezrzeszonyTARNOWSKIE GORYPolska
333
Dudziak Jan
TAK
1972
M
TT SzczecinŚwinoujściePolska
334
Dudziak Małgorzata1975
K
Babski TeamŚwinoujściePolska
335
Dul Wiesław1952
M
Klub Maratończyka TIM S.A.Jelenia GóraPolska
336
Dulko Anna1989
K
Vege RunnersReszelPolska
337
Dupla Konrad
TAK
1979
M
niezrzeszonyWrocławPolska
338
Durjasz Paweł
TAK
1961
M
PZU Sport TeamJózefinPolska
339
Durmaj Bartłomiej
TAK
1984
M
Drużyna SzpikuWrocławPolska
340
Dusza Robert
TAK
1979
M
niezrzeszonyŚwinoujściePolska
341
Duszyński Jacek
TAK
1972
M
niezrzeszonyStrzelewoPolska
342
Dutkiewicz Mariusz1975
M
KWP WrocławWrocławPolska
343
Dutkiewicz Mariusz1975
M
niezrzeszonySzewcePolska
344
Duźniak Dominik
TAK
1985
M
niezrzeszonyCzyżowicePolska
345
Dworski Marek
TAK
1955
M
AKMB Pędziwiatr - GliwiceGliwicePolska
346
DWULIT MIROSŁAW1965
M
niezrzeszonyPIŁAPolska
347
Dydo Paweł
TAK
1984
M
niezrzeszonyDębicaPolska
348
DYLERT AREK1980
M
GRUPA MALBORKMALBORKPolska
349
Dylewski Kamil
TAK
1985
M
niezrzeszonyMierzynPolska
350
Dymek Michal
TAK
1984
M
niezrzeszonyPolkowiePolska
351
Dyraga Marcin
TAK
1975
M
niezrzeszonyGliwicePolska
352
Dyrdał Tomasz
TAK
1988
M
ŁapanówPolska
353
Dytwiński Marcin1977
M
niezrzeszonyWROCŁAWPolska
354
Dyżewski Michał1974
M
Bractwo Biegowe BGKWarszawaPolska
355
Dzidowski Aleksander
TAK
1981
M
Grupa PALEOZAWIERCIEPolska
356
Dziekan Krzysztof
TAK
1972
M
niezrzeszonyPruszkówPolska
357
Dziekonski Michal1993
M
niezrzeszonyOpaleniePolska
358
Dziekoński Tadeusz1950
M
Juvenia BiałystokBIAŁYSTOKPolska
359
Dzieliński Adam
TAK
1968
M
Rim Tim TeamBraniewoPolska
360
DZIĘCIOŁ PIOTR
TAK
1971
M
Barlinek Running TeamBarlinekPolska
361
DZIKOWSKI MIECZYSLAW1950
M
UKL OSEMKA POLICEOLICEPolska
362
Dziopa Adam
TAK
1968
M
niezrzeszonyKrakówPolska
363
Eling Artur
TAK
1971
M
RawiczRawiczPolska
364
Eling Lidia
TAK
1973
K
niezrzeszonyRawiczPolska
365
Ellenbroek Chiel
TAK
1953
M
noneWolfhezenetherlands
366
ELMINOWSKI JACEK1976
M
niezrzeszonyOBORNIKI ŚLĄSKIEPolska
367
ELMINOWSKI WOJCIECH1962
M
KMP ElblągElblągPolska
368
ELWART ROMAN
TAK
1972
M
LKS-PUCKPUCKPolska
369
Eva Varga1981
K
OroshazaoshazaHungary
370
Ewert-Krzemieniewski Stanisław
TAK
1983
M
niezrzeszonySZCZECINPolska
371
Fabijański Artur
TAK
1966
M
Zabiegani z LeśnejLEŚNAPolska
372
Fabryczny Klaudiusz
TAK
1974
M
Lagom-TechnologiesSosnowiecPolska
373
FAIGA DARIUSZ
TAK
1975
M
niezrzeszonyGDYNIAPolska
374
Fajer Markus1948
M
niezrzeszonyDobra SzczecińskaPolska
375
Fanslau Marek1964
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
376
Faron Wojciech
TAK
1970
M
niezrzeszonyNOWA SÓLPolska
377
FARON AGNIESZKA1982
M
Festiwal Biegowy w KrynicyPolska
378
FELKIEL TOMASZ
TAK
1987
M
niezrzeszonyPRZECŁAWPolska
379
FELKNER RYSZARD
TAK
1961
M
DRYF MEDUZAChłapowoPolska
380
Ferenc Stanisław
TAK
1984
M
niezrzeszonyŻórawinaPolska
381
Ferszt Piotr1981
M
AKM Olimp OlsztynOlsztynPolska
382
Fido Adam
TAK
1971
M
niezrzeszonyPyrzycePolska
383
Fido Marek
TAK
1966
M
Lechici ZielonkaWarszawaPolska
384
Fiedorow Szymon1973
M
Gwardia WrocławMirkówPolska
385
Fiedorow Szymon1973
M
KWP WrocławWrocławPolska
386
Fiedot Artur1969
M
niezrzeszonyPolska
387
Figurski Łukasz1982
M
KMP OpoleOpolePolska
388
Fila Antoni1950
M
Zantyr SztumSztumPolska
389
FILIP PAWEŁ
TAK
1986
M
CZŁAPING TEAMCHEŁMSKO ŚLĄSKIEPolska
390
filipek andrzej
TAK
1964
M
niezrzeszonybogdaniecPolska
391
Fiłonowicz Piotr1980
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
392
FIRLA ŁUKASZ1985
M
FIRLEJ TEAMCIESZYNPolska
393
Fita Roman1954
M
Swiat Maratończyka KozuchówKożuchówPolska
394
Fledderus Theo
TAK
1956
M
wolfheze, renkumDoorwerthnetherlands
395
Flejterski Adam1956
M
Artresan Active-Biegiem po ZdrowieWrocławPolska
396
Flisiak Natalia1987
K
KP Metra WarszawskiegoWarszawaPolska
397
Flisikowski Bartłomiej
TAK
1975
M
niezrzeszonyGDYNIAPolska
398
Fojtar Dorota
TAK
1975
K
systoni.comWrocławPolska
399
Fojtar Zbigniew
TAK
1972
M
Harfa Harryson Felt TeamWrocławPolska
400
FOLCIK MICHAŁ
TAK
1975
M
F-TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKPolska
401
Formela Dariusz
TAK
1972
M
MSC EnergoEkspertGdańskPolska
402
Frankowski Łukasz
TAK
1984
M
LW BogdankaŁęcznaPolska
403
Franków Zbigniew1945
M
Netto G.B.42195 DębnoDębnoPolska
404
Fransen anthonius
TAK
1955
M
holland runnersWestervoortnederland
405
Frąckowiak Mirosław
TAK
1962
M
niezrzeszonyŻaryPolska
406
Frączkiewicz-Sągajłło Wojciech
TAK
1963
M
RunExpert Gorzów Wlkp.SantokPolska
407
Frączkiewicz-Woś Monika
TAK
1984
K
niezrzeszonyWrocławPolska
408
frenken Han1962
M
marathon plussteinnetherlands
409
Fręch Tomasz1986
M
niezrzeszonyPabianicePolska
410
Fritz Sławomir
TAK
1969
M
Publishing School Cycling TeamKrakówPolska
411
Fromme Dieter1953
M
noneerlinGermany
412
Frucz Jacek1968
M
KMP KatowiceKatowicePolska
413
Fudała Krzysztof
TAK
1987
M
niezrzeszonySzczecinPolska
414
Funka ANDRZEJ1960
M
NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLPolska
415
Furman Tomasz
TAK
1971
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
416
Furmanik Jacek1965
M
KWP Katowice/AKMB Pędziwiatr GliwicePolska
417
Furmanik Jacek1965
M
KWP KatowiceKatowicePolska
418
FURTAK KRZYSZTOF
TAK
1962
M
KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINPolska
419
GAIK ANDRZEJ
TAK
1970
M
PODGÓRZ TORUŃTORUŃ/ DŁUGOPOLE ZPolska
420
Gajda Arkadiusz
TAK
1978
M
Run4FunKoninPolska
421
GALANT MARCIN1988
M
niezrzeszonyBARLINEKPolska
422
Galinski Rafal1973
M
Podkowianskie Towarzystwo BiegowePodkowa LesnaPolska
423
Gałuszka Rafał
TAK
1973
M
niezrzeszonygubinPolska
424
Gapiński Dariusz1969
M
ProGDar Marathon TeamKLINISKA WIELKIEPolska
425
Gardyza Jacek1972
M
KWP BydgoszczBydgoszczPolska
426
Gardyza Jacek1972
M
KBM IPANakło nad NoteciąPolska
427
Garnek Piotr1979
M
niezrzeszonyWrocławPolska
428
GARZEŁ TOMASZ
TAK
1987
M
DYCHADRZYMAŁY/NIAGARA FITNESS KLUBRAKONIEWICEPolska
429
Gasiewicz Anna
TAK
1967
K
niezrzeszonySłubicePolska
430
Gaweda Barbara
TAK
1954
K
niezrzeszonyKielcePolska
431
Gawełko JANUSZ
TAK
1961
M
niezrzeszonyLIWICEPolska
432
Gawełko Tomasz
TAK
1991
M
niezrzeszonyGliwicePolska
433
Gawęda Bożena
TAK
1975
K
niezrzeszonyGościcinoPolska
434
Gawlak Paweł
TAK
1969
M
WarszawaWarszawaPolska
435
gawron tomasz1958
M
niezrzeszonyKonstancin-JeziornPolska
436
Gawroński Grzegorz
TAK
1964
M
niezrzeszonyOstrowiec Św.Polska
437
Gawrysiak Mariusz
TAK
1964
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
438
Gąsecki Tomasz
TAK
1972
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
439
Gąsiorek Tomasz
TAK
1982
M
Cafe MendozaGorzów WlkpPolska
440
Gąsiorowski Aleksander1974
M
niezrzeszonyZielona GóraPolska
441
Gbiorczyk Rafi1976
M
R-BESTzczecinPolska
442
GIBAS ANDRZEJ1968
M
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORKPolska
443
Gidziński Krzysztof
TAK
1959
M
niezrzeszonyLibertówPolska
444
GIEDRYS WOJCIECH
TAK
1971
M
3:33 TEAMTrzciankaPolska
445
Gielec Grzegorz
TAK
1968
M
niezrzeszonyWola MoszczenickaPolska
446
Giemza Bartek1975
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
447
Giemza Stanisław1951
M
AZS AWF KATOWICEBielsko-BiałaPolska
448
Gierasimiuk Grzegorz
TAK
1984
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
449
Giergasz Robert
TAK
1988
M
niezrzeszonyChlebowoPolska
450
Gierlach Jacek1989
M
BBL SłupskSłupskPolska
451
Gierszewski Robert1973
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
452
GIL ZYGMUNT
TAK
1957
M
niezrzeszonyWROCŁAWPolska
453
Giziński Andrzej
TAK
1991
M
Wojskowa Akademia TechnicznaPrzysuchaPolska
454
Glonek Dariusz
TAK
1970
M
niezrzeszonywloclawekPolska
455
Gładysz Łukasz
TAK
1981
M
TT SzczecinSzczecinPolska
456
Głogowski Piotr1973
M
niezrzeszonyPoznańPolska
457
Głowacka Natalia1978
K
niezrzeszonyWrocławPolska
458
Głowacki Marek
TAK
1968
M
Tęczowy MostKarpaczPolska
459
Głowacz Mateusz
TAK
1988
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
460
Gmachowski Patryk1989
M
KWP SzczecinSzczecinPolska
461
Gmachowski Patryk1989
M
niezrzeszonyPolska
462
GNATOWSKY Waldemar
TAK
1975
M
niezrzeszonyBIELSKO-BIAŁAPolska
463
Gnus Jan
TAK
1954
M
niezrzeszonyWrocławPolska
464
Golek Diana1983
K
WKB META LubliniecLubliniecPolska
465
Goliński Łukasz1979
M
niezrzeszonyŚwidwinPolska
466
GOLONKA BARTOSZ
TAK
1979
M
WKB PIAST WROCŁAWWrocławPolska
467
Gołębiowski Ludwik
TAK
1983
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
468
Gołos Jerzy1957
M
niezrzeszonyLubinPolska
469
Gomolczyk Barbara
TAK
1969
K
niezrzeszonyRuda ŚląskaPolska
470
Gorczycki Grzegorz1979
M
BBL-GdańskGdańskPolska
471
Gozdalski Adam
TAK
1985
M
AZS Klub Maratonczyka RadomRadomPolska
472
Górecki Marek
TAK
1973
M
niezrzeszonyBuczekPolska
473
Górecki Roman
TAK
1972
M
Morsy Gdyńskie/BiegamyRazem.plGdyniaPolska
474
Górnicki Radomir1978
M
KPP OlesnoOlesnoPolska
475
Górny Marek
TAK
1955
M
DRUŻYNA SZPIKUŚwięciechowaPolska
476
Górska Anna
TAK
1974
K
Babski TeamŚWINOUJŚCIEPolska
477
Górski Sylwester
TAK
1971
M
niezrzeszonyCzęstochowaPolska
478
GÓRSKI RYSZARD1958
M
ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAPGOŁDAPPolska
479
Góźdź Wojtek1974
M
Speleoklub ŚwiętokrzyskiKielcePolska
480
Góźdź-Morawska Małgosia1980
K
Góźdź FamilyKielcePolska
481
Grabiec Jakub1977
M
MTB4FUN.PLKłodawaPolska
482
GRABOWICZ JERZY1947
M
TUPOT USTKAUSTKAPolska
483
GRABOWSKI PIOTR
TAK
1982
M
CHEŁMEKCHEŁMEKPolska
484
Grajzer Mirosław
TAK
1956
M
niezrzeszonyPoznańPolska
485
GRAZDAJ EWELINA
TAK
1978
K
niezrzeszonySTRZELINPolska
486
GRAZDAJ MAREK1979
M
niezrzeszonySTRZELINPolska
487
GRAZDAJ MARTA1980
K
niezrzeszonyPRZEWORNOPolska
488
Greczka Przemysław
TAK
1961
M
niezrzeszonyKsawerówPolska
489
Grinberg Małgorzata
TAK
1977
K
huskyGDYNIAPolska
490
Groblewski Edward1960
M
RKS Łódz - Polish Run Team Dublin ŁaskPolska
491
GROCHOWALSKI RAFAŁ
TAK
1978
M
21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOŚwidwinPolska
492
Grochowski Konrad
TAK
1979
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
493
Grochowski Marcin
TAK
1974
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
494
Gronostaj Marcin
TAK
1979
M
Run4FunKoninPolska
495
Gros Łukasz1983
M
KMP Gorzów Wlkp.Gorzów Wlkp.Polska
496
Grott Tomasz
TAK
1975
M
KS Ex Siedlce GdańskGdańskPolska
497
Grygielski Artur
TAK
1947
M
KGHM / O ZG LUBINPolska
498
Grygier Andrzej
TAK
1975
M
niezrzeszonyWrocławPolska
499
Grzanecki Rafał
TAK
1975
M
ByleJakByleSzybciejWarszawaPolska
500
Grzechnik Roman1949
M
biegamyrazem.pldyniaPolska
501
Grzegolec Michał
TAK
1993
M
niezrzeszonyMasłówPolska
502
grzelak Piotr1969
M
niezrzeszonygorzówPolska
503
Grzesiak Krzysztof1983
M
niezrzeszonyMiędzyrzeczPolska
504
Grzesik Eugeniusz1966
M
OSP Stare BieliceKoszalinPolska
505
GRZYB PIOTR1973
M
niezrzeszonyWOŁÓWPolska
506
Grzybowski Krzysztof
TAK
1957
M
GTMB AMATOR Gorzów Wlkp.Gorzów Wlkp.Polska
507
Grzywacz Ryszard
TAK
1969
M
niezrzeszonyJelenia GóraPolska
508
Gudan Maciek
TAK
1977
M
niezrzeszonyJelonkiPolska
509
Gumulak Rafał
TAK
1987
M
niezrzeszonyKobyla GóraPolska
510
Guzior Grzegorz
TAK
1963
M
niezrzeszonyTrzebieżPolska
511
Gwadera Mirosław1961
M
Szkoła Policji w SłupskuSłupskPolska
512
GWIZDAŁA CEZARY
TAK
1970
M
KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAPolska
513
Gwozdziewicz Tomasz
TAK
1975
M
niezrzeszonyBytomPolska
514
GZEL DARIUSZ
TAK
1967
M
niezrzeszonyPIEKARY ŚLĄSKIEPolska
515
Haczyk Jarosław
TAK
1968
M
Bieg OpolskiOpolePolska
516
Haczyk Natalia
TAK
1973
K
Bieg OpolskiOpolePolska
517
Hajda Marcin1967
M
niezrzeszonyZabrzePolska
518
Hajduk Ireneusz
TAK
1969
M
Milonek JurataWładysławowoPolska
519
Hakało Grzegorz
TAK
1977
M
niezrzeszonyKomornikiPolska
520
Hałgas Paweł1986
M
KMP WałbrzychWałbrzychPolska
521
Hałupka Leszek
TAK
1977
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
522
Handzewniak Dominik1976
M
NKB Chyży Nowy TomyślNowy TomyślPolska
523
Hankus Paweł
TAK
1977
M
Żywcem ZabieganiŻywiecPolska
524
Hanus Michał
TAK
1973
M
niezrzeszonyJaworzePolska
525
Hapunik Jan
TAK
1958
M
AKM OLIMP OlsztynOlsztynPolska
526
Harko Paweł1989
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
527
HASIEC CEZARY
TAK
1973
M
niezrzeszonyWARSZAWAPolska
528
Hauser Paweł1978
M
niezrzeszonyPRUDNIKPolska
529
Hejmej Marta1978
K
obozybiegowe.plWarszawaPolska
530
Hełmecki Dariusz
TAK
1971
M
Pro-Run WrocławWilczycePolska
531
Herber Arkadiusz
TAK
1971
M
KasiArkiGdańskPolska
532
Herde Barbara
TAK
1984
K
AZS OPOLEOpolePolska
533
Herman Arkadiusz1973
M
Szkoła Policji w SłupskuSłupskPolska
534
Herrmann-Jankowska Agnieszka1980
K
niezrzeszonyCybinkaPolska
535
Herrmann-Jankowski Piotr1982
M
niezrzeszonyCybinkaPolska
536
Hertel Michał1988
M
OSP SzwecjaWałczPolska
537
Hetmański Tomsz1977
M
12TRI.PLLESZNOPolska
538
Heyka Jarosław1971
M
Artresan Active - Biegiem po ZdrowieLęborkPolska
539
Hladik Marcin
TAK
1975
M
niezrzeszonyMIRKÓWPolska
540
Hnatyszyn Andrzej1962
M
niezrzeszonyPrabutyPolska
541
Holka Krzysztof1952
M
niezrzeszonyMiędzychódPolska
542
Hołubowicz Jerzy
TAK
1986
M
Bieganów CybinkaPolska
543
Homont WIESŁAW1956
M
MOŻYCKO MORYŃMORYŃPolska
544
Horbatowicz Janusz1993
M
NKB Chyży Nowy TomyślMiedzichowoPolska
545
Horoszko Michał1987
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
546
Hoszowski Mariusz
TAK
1972
M
XTRI.PL Multisport TeamWierzbnaPolska
547
Hreczański Jacek1968
M
KM AKTYWNI SochaczewSochaczewPolska
548
HRYCIUK ŁUKASZ1986
M
OSIR DĘBNODĘBNOPolska
549
Hrydczuk Wiesław
TAK
1964
M
niezrzeszonyWIĄZÓWPolska
550
HRYNIÓW ŁUKASZ
TAK
1979
M
niezrzeszonyCHRZĄSZCZYCEPolska
551
Hryszko` KAZIMIERZ
TAK
1963
M
40 latek tychyTYCHYPolska
552
HUBKO MAREK1974
M
FSL VERUS AOK.pl TeamSłubicePolska
553
Hulin Sebastian1974
M
KMP KatowiceKatowicePolska
554
Hurysz Dariusz
TAK
1964
M
niezrzeszonyPoznańPolska
555
Huurne, ter Louis1947
M
noneOosterbeek?
556
Idziak Małgorzata1986
K
niezrzeszonyDĘBNOPolska
557
Idzikowski Jacek1982
M
NKB Chyży Nowy TomyślPolska
558
Ignacak Mariusz
TAK
1977
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
559
Ignaczak Piotr
TAK
1973
M
Euromed TeamBydgoszczPolska
560
Ignaszewski Przemysław1977
M
Runner`s Power / JW 3709ŚremPolska
561
IŁCZYK RAFAŁ
TAK
1979
M
5 Lubuski Pułk ArtyleriiSULECHÓWPolska
562
Imielski Tomasz1978
M
niezrzeszonyWrocławPolska
563
Ineksiak Janusz
TAK
1965
M
srebrna team jumajaKliniskaPolska
564
Intrys Krzysztof
TAK
1987
M
niezrzeszonyBRZEG DOLNYPolska
565
ISKRA MARCIN
TAK
1983
M
niezrzeszonySZCZECINPolska
566
ISZCZAK KAZIO
TAK
1974
M
niezrzeszonyszczecinPolska
567
Iwaniuk Piotr
TAK
1980
M
RKB HajnówkaHajnówkaPolska
568
Izdebski Radek1977
M
Montessori Academy Running ClubWarszawaPolska
569
Iżewska Aleksandra
TAK
1983
K
niezrzeszonyKrakówPolska
570
Jabłko Leszek
TAK
1972
M
5 pułk inżynieryjnyStargard Szczec.Polska
571
Jabłońska Monika
TAK
1973
K
drużyna szpikuPoznańPolska
572
Jabłoński Kazimierz1951
M
niezrzeszonyPrądyPolska
573
Jachymczyk Norbert
TAK
1978
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
574
Jackiewicz Artur1980
M
Kostrzyński Klub Biegacza Kostrzyn nad odrąPolska
575
Jackiewicz Mirosław
TAK
1969
M
niezrzeszonyJastrzębie-ZdrójPolska
576
Jackowski Andrzej1983
M
KS ŁOMŻANIEPIĄTNICAPolska
577
Jagieła Adam
TAK
1973
M
KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaSiemianowice ŚląskPolska
578
JAGODZIŃSKI MICHAŁ
TAK
1976
M
KGB RogoziniecROGOZINIECPolska
579
Jakobsze WOJCIECH1974
M
niezrzeszonyMARCINKOWICEPolska
580
Jakubiak Bogusz1985
M
UKS KUSY MyślibórzMyślibórzPolska
581
JAKUBIEC RADOSŁAW1977
M
niezrzeszonyDĄBROWA GÓRNICZAPolska
582
Jakubik August
TAK
1959
M
TL Pogoń Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAPolska
583
Jakubowski Jędrzej
TAK
1965
M
niezrzeszony ChełmżaPolska / polska
584
Jakubowski Paweł
TAK
1972
M
niezrzeszonyGorzów Wlkp.Polska
585
JAKUBOWSKI MIROSŁAW
TAK
1959
M
KB LEW LEGNICALEGNICAPolska
586
Jakubów Rafał
TAK
1973
M
niezrzeszonyNiepołomicePolska
587
Jakuć Dariusz
TAK
1981
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
588
Jałkiewicz Juliusz1977
M
KP Metra WarszawskiegoWarszawaPolska
589
Jamrozik Michał
TAK
1988
M
niezrzeszonyJaworznoPolska
590
Jamrozik Zbigniew
TAK
1977
M
niezrzeszonyKołoPolska
591
Jan jan1981
M
niezrzeszonywrocławPolska
592
Jan jan1981
M
niezrzeszonywrocławPolska
593
Janczuk Piotr
TAK
1976
M
KW WarszawaWarszawaPolska
594
Janiak Przemysław
TAK
1986
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
595
Janicki Jaroslaw1966
M
Hermes GryfinogryfinoPolska
596
Janicki Jaroslaw1966
M
Hermes GryfinogryfinoPolska
597
Janicki Patryk
TAK
1982
M
Pędząca Brygada Juliana/ Biegam Bo Lubię KrakówKocmyrzówPolska
598
Janicki Szymon
TAK
1971
M
niezrzeszonySzczecinPolska
599
Janiszewski Michał
TAK
1983
M
ITMZM 2011TrzebnicaPolska
600
Jankowiak Jacek
TAK
1974
M
TKKF Łabędź ZbąszyńZbaszyńPolska
601
Jankowicz Agnieszka
TAK
1981
K
TeMMPo WałbrzychWałbrzychPolska
602
Jankowska Justyna
TAK
1976
K
Pidrina GdyniaGdyniaPolska
603
Jankowski Wojciech
TAK
1991
M
AZS Politechnika PoznańskaStrzelce Kraj.Polska
604
Janota Józef
TAK
1965
M
Żywcem ZabieganiBystraPolska
605
Janowicz Zbigniew1958
M
Opalenicki Klub BiegaczaOpalenicaPolska
606
Janowski Bogdan
TAK
1966
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
607
JANUSZ TOMASZ
TAK
1976
M
niezrzeszonyWROCŁAWPolska
608
Januszewski Daniel1971
M
niezrzeszonyLudwikowo/PłockPolska
609
Januszewski Maciej
TAK
1985
M
Klub Biegacza PostominoPolska
610
Januszewski Tomasz
TAK
1965
M
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIZBYTKÓWPolska
611
jaros rafal1990
M
niezrzeszonyskwierzynaPolska
612
Jarosiński Dawid
TAK
1978
M
Mojito Pub MyślibórzMyślibórzPolska
613
Jarosz DOMINIKA1981
K
Wikiprint.plJelenia GóraPolska
614
Jarząbek Grzegorz
TAK
1972
M
Olaws ZłotoryjaLubinPolska
615
Jasiczek Roman1960
M
SZWLA Stargard SzczecińskiStargardPolska
616
Jasieniecki Rafał
TAK
1982
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
617
Jasik Krzyszof
TAK
1992
M
niezrzeszonyOpaleniePolska
618
Jasinski Marek
TAK
1966
M
niezrzeszonySuchy LasPolska
619
Jastrzębski Krzysztof
TAK
1968
M
KP PSP Nowy Dwór MazowieckiSzelkówPolska
620
Jaśkiewicz Mariusz1969
M
niezrzeszonySieradzPolska
621
JAŚKOWSKI KRZYSZTOF
TAK
1961
M
OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAPolska
622
Jawor Maciej
TAK
1975
M
NiezrzeszonyNowy SączPolska
623
JAZ KRZYSZTOF
TAK
1970
M
niezrzeszonyMIESZKOWICEPolska
624
JAZ MAŁGORZATA
TAK
1970
K
niezrzeszonyMIESZKOWICEPolska
625
JAŻDŻEWSKI SEBASTIAN
TAK
1981
M
KB GOCH BYTÓWUGOSZCZPolska
626
Jedut Justyna
TAK
1984
K
niezrzeszonyPoznańPolska
627
Jedynak Robert
TAK
1976
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
628
Jernatowski Kamil
TAK
1987
M
43 Baza Lotnictwa Morskiego ŁapalicePolska
629
Jeschka Jerry
TAK
1968
M
FSP KasselBaunatalNiemcy
630
JESINOWICZ BRONISŁAW
TAK
1959
M
Centrum Symulacji i Komputerowych Gier WojennychWARSZAWAPolska
631
JESINOWICZ SŁAWOMIR
TAK
1984
M
Biegam bo muszęWARSZAWAPolska
632
Jettka Piotr
TAK
1963
M
niezrzeszonyToruńPolska
633
Jeżykowski Mateusz
TAK
1984
M
Bractwo Biegowe BGKWarszawaPolska
634
Jędrzejczyk Łukasz
TAK
1985
M
MiędzyrzeczMiędzyrzeczPolska
635
Jędrzejczyk Natalia
TAK
1985
K
Sport GuruWarszawaPolska
636
Jędrzejczyk Tomasz
TAK
1983
M
MiędzyrzeczMiędzyrzeczPolska
637
Jędrzejuk Robert
TAK
1979
M
A.K.B. MORT!MarkiPolska
638
Jęsiek Aleksander
TAK
1961
M
Maraton LesznoLesznoPolska
639
JÓZWIK WALDEMAR1978
M
SKRFIS POLPHARMAWARSZAWAPolska
640
Jura Rafał
TAK
1987
M
niezrzeszonyKOZYPolska
641
Juraszek Mirosław
TAK
1973
M
niezrzeszonyŁagiewnikiPolska
642
JURECKI ZYGFRYD
TAK
1965
M
niezrzeszonyWROCŁAWPolska
643
JURKIEWICZ MARIUSZ1969
M
JW. 3294 ŚWIDWINŚWIDWINPolska
644
Juskowiak Jakub
TAK
1977
M
niezrzeszonyPoznańPolska
645
Justyński Andrzej
TAK
1984
M
niezrzeszonySzczecinPolska
646
Juszczyk Krzysztof1975
M
KP Szczecin Nad OdrąSzczecinPolska
647
Juśkiewicz Jarosław
TAK
1978
M
niezrzeszonyKrakówPolska
648
Kaczmarek Grzegorz
TAK
1980
M
EDC RunnersWarszawaPolska
649
Kaczmarek Kamil1991
M
Drużyna SzpikuKleczewPolska
650
Kaczmarek Piotr
TAK
1981
M
SZWLA Stargard SzczecińskiStargard Szczec.Polska
651
Kaczmarek Piotr
TAK
1974
M
niezrzeszonyGdańskPolska
652
Kaczmarek Witold
TAK
1975
M
niezrzeszonySieradzPolska
653
Kaczmarski Rafał
TAK
1978
M
KB LupusOleśnicaWABIENICEPolska
654
Kaczmarski Robert
TAK
1973
M
A.K.B. MORT!ParczewPolska
655
Kaczor Jarosław
TAK
1973
M
T-Mobile Running TeamWarszawaPolska
656
Kaczorek Dominik
TAK
1983
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
657
Kaczorowski Maciej
TAK
1969
M
Fun SwimWarszawaPolska
658
Kaiser Ernest
TAK
1977
M
MTB4FUNGorzów WielkopolskPolska
659
Kałaczyński Ryszard1960
M
Grom WięcborgWięcborgPolska
660
Kałamajski Grzegorz1975
M
niezrzeszonyGrudziądzPolska
661
KAŁĘCKI KONRAD1980
M
niezrzeszonyGdańskPolska
662
Kałuża Tomasz
TAK
1991
M
WATWarszawaPolska
663
Kałużny Ryszard
TAK
1955
M
KB MostkowoMostkowoPolska
664
Kaminski Mariusz
TAK
1971
M
niezrzeszonyOsówiecPolska
665
Kamińska Julia1988
K
niezrzeszonySZCZERCÓWPolska
666
Kamiński Bartłomiej
TAK
1984
M
niezrzeszonyNowa SólPolska
667
Kamiński Bartosz
TAK
1979
M
NYSA BIEGANysaPolska
668
Kamiński Jakub
TAK
1988
M
niezrzeszonyNowa SólPolska
669
Kamiński Stanisław1958
M
niezrzeszonyNadarzynPolska
670
KAMIŃSKI WIESŁAW
TAK
1967
M
niezrzeszonyWARSZAWAPolska
671
Kanarek Radek1974
M
niezrzeszonySzczecinPolska
672
Kanclerz-Januszewska Katarzyna
TAK
1966
K
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIZbytkówPolska
673
Kania Michał1978
M
KMP GliwiceGliwicePolska
674
Kaniewska Agnieszka
TAK
1979
K
Winogradzki TeamPoznańPolska
675
Kaniewski Michał
TAK
1975
M
DRUŻYNA MOCARZYPoznańPolska
676
Kańka Mirosław
TAK
1979
M
niezrzeszonyBalicePolska
677
Kański Maciek
TAK
1978
M
SII RunnersWarszawaPolska
678
Kapela Sebastian
TAK
1986
M
WSOWL WrocławPolska
679
Karamucki Jacek
TAK
1976
M
DRUŻYNA SZPIKUPolkowicePolska
680
Karaś Marcin
TAK
1970
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
681
Karczewski Przemysław
TAK
1980
M
VoxcommerceWarszawaPolska
682
Karewicz Katarzyna
TAK
1973
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
683
Karnaś Wojtek1983
M
vertical-limits.pl / ANC TeamKrakówPolska
684
Karolak Grzegorz
TAK
1968
M
niezrzeszonyPoznańPolska
685
Karpiński Robert1971
M
Spartanie DzieciomMarkiPolska
686
Kashivskyy Oleh
TAK
1970
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
687
KASIERSKA EWA KATARZYNA1948
K
WKB META LUBLINIECPOZNAŃPolska
688
Kasiński Andrzej
TAK
1976
M
niezrzeszonyRadzionkówPolska
689
KASJAN MACIEJ
TAK
1990
M
WSOWL WROCŁAWEłkPolska
690
Kasprzak Artur
TAK
1971
M
Klub Biegacza JyskStargard SzczecińsPolska
691
Kasprzak Grzegorz
TAK
1977
M
niezrzeszonyGdańskPolska
692
Kasprzak Marek1985
M
Marynarka WojennaGdyniaPolska
693
Kasprzyk MACIEJ1981
M
niezrzeszonyOLESŁAWIECPolska
694
Kaszuba Sebastian1981
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
695
KASZYCA PAWEŁ1978
M
SBD ENERGETYK RYBNIKJANKOWICEPolska
696
Katan Tomasz1978
M
Truchtacz MysłowiceMysłowicePolska
697
Kawalec Leszek
TAK
1961
M
niezrzeszonyBrody ŻarskiePolska
698
Kazanecka Joanna
TAK
1979
K
Strefa MaratonuWarszawaPolska
699
Kazikowski Karol
TAK
1988
M
Drużyna SzpikuDrezdenkoPolska
700
Kazimierczak Tomasz1975
M
może dobiegnę :)ChwalęcicePolska
701
Kazimierski Paweł
TAK
1974
M
niezrzeszonyŚwidnicaPolska
702
Kecman Mariusz1971
M
KMP Gorzów Wlkp.Gorzów Wlkp.Polska
703
KECMAN MARIUSZ1971
M
niezrzeszonyKOSTRZYN N/OPolska
704
KĘDRA-MUCHA AGNIESZKA
TAK
1976
K
niezrzeszonyJANÓW LUBELSKIPolska
705
Kędzierski Zenon1951
M
OSiR Strzelce OpolskieStrzelce Op.Polska
706
Kędzior Jerzy
TAK
1964
M
niezrzeszonyRzeszówPolska
707
Kędzior Michał
TAK
1987
M
Drużyna SzpikuRzeszówPolska
708
KĘDZIOR MACIEK
TAK
1983
M
niezrzeszonyWARSZAWAPolska
709
Kiedacz Zbigniew
TAK
1986
M
NIE WIDZĘ PRZESZKÓDKrakówPolska
710
Kiedowski Artur
TAK
1975
M
pro-runbierutówPolska
711
Kiełbasa Dariusz1969
M
KB TKKF Promyk CiechanówGąbinPolska
712
KIEŁBASZEWSKI JAROSŁAW
TAK
1964
M
RKB HAJNÓWKAHAJNÓWKAPolska
713
Kiewra Robert
TAK
1975
M
Morsy Ośno lubuskieOśno lubuskiePolska
714
Kircuń Paweł
TAK
1975
M
KB Lupus OleśnicaOleśnicaPolska
715
KLAWCZYŃSKI ZBIGNIEW
TAK
1962
M
1 Pomorska Brygada LogistycznaBydgoszczPolska
716
KLEBA MIECZYSŁAW1959
M
niezrzeszonyLĘBORKPolska
717
Klecz Michał
TAK
1985
M
Luboński Klub BiegaczaLUBOŃPolska
718
Klejewski Hubert1961
M
niezrzeszonyKoczekPolska
719
Klimczak Michał
TAK
1981
M
niezrzeszonyWrocławPolska
720
KLIMCZYK ROMAN1973
M
NKB CHYZYOPALENICAPolska
721
Klocek Dariusz1973
M
KMP KatowiceKatowicePolska
722
Kłodnicki Tomasz1976
M
MOK Mszana DolnaDobraPolska
723
Kłopotowski Grzegorz1975
M
niezrzeszonyLwówek ŚląskiPolska
724
Kłusek Jacek
TAK
1954
M
TKKF TIMKENSosnowiecPolska
725
Knapik Rafał
TAK
1977
M
niezrzeszonyWrocławPolska
726
Kobiela Adrian1986
M
niezrzeszonyKaliszPolska
727
KOBUS BARTOSZ1980
M
SZAJSS MASTERSORZÓW WLKP.Polska
728
Kobyłka Marek
TAK
1967
M
SUPERMARATON KALISZKaliszPolska
729
Kochman Arkadiusz1986
M
KMP WałbrzychWałbrzychPolska
730
Kocieliński Tomasz
TAK
1983
M
KielceBiegaKielcePolska
731
Kociołek Ireneusz
TAK
1989
M
4MAX.plBrzeg DolnyPolska
732
Kofiński Paweł1961
M
Lumbago TeamKrakówPolska
733
Kogutek Maciej1977
M
niezrzeszonyŚRODA ŚLĄSKAPolska
734
Kokot MIKOŁAJ
TAK
1972
M
niezrzeszonyŻoryPolska
735
KOLASA FILIP
TAK
1979
M
I Liceum Ogólnokształcące w LesznieLESZNOPolska
736
Kolasiński Daniel
TAK
1973
M
niezrzeszonyStary KisielinPolska
737
KOLASSA RYSZARD
TAK
1961
M
STOWARZYSZENIE AKTYWNI KOCIEWTACYSKÓRCZPolska
738
Kołacz Wojciech
TAK
1990
M
Klub Biegacza ERGOWARSZAWAPolska
739
Kołątaj Michał
TAK
1989
M
CH2M HILLKrakówPolska
740
Kołodyński Paweł
TAK
1976
M
PRO-RUN WrocławWrocławPolska
741
Kołodziejczyk Wojtek1984
M
niechorzeonline.plNiechorzePolska
742
Kompanowski Mariusz
TAK
1970
M
niezrzeszonyLubiszynPolska
743
Konarski Piotr
TAK
1989
M
niezrzeszonyKraskówPolska
744
Kondek Dominik
TAK
1981
M
niezrzeszonyBusko-ZdrójPolska
745
Kondraciuk Krzysztof1965
M
Łowcy Przygód GołdapGOŁDAPPolska
746
Konieczka Tomasz1980
M
KMP KoninKoninPolska
747
Konieczny Marcin
TAK
1976
M
niezrzeszonyŚroda wlkpPolska
748
Konieczny Piotr1981
M
NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLPolska
749
KONIECZNY ARKADIUSZ
TAK
1983
M
BYLE DO METYPolanica ZdrójPolska
750
Konopko Artur
TAK
1979
M
niezrzeszonyKleosinPolska
751
KONRAD ARTUR
TAK
1977
M
GRUPA PALEOZAWIERCIEPolska
752
kopacz mirosław1955
M
niezrzeszonyoznańPolska
753
KOPER ADAM
TAK
1978
M
SBZZ - ZŁOTÓWSKÓRKAPolska
754
Koperniak Natalia
TAK
1983
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
755
Koprianiuk Dariusz 1977
M
niezrzeszonyŻaryPolska
756
Koprowski Marcin
TAK
1975
M
KM UMK ToruńPolska
757
Korbela Maciej
TAK
1973
M
niezrzeszonyDąbrowa GórniczaPolska
758
KORDAS TOMASZ
TAK
1971
M
TT SZCZECINWOŁCZKOWOPolska
759
Kordasiński Krzysztof1976
M
KMP OpoleOpolePolska
760
Korlak Przemysław
TAK
1980
M
niezrzeszonyKostrzyn nad OdrąPolska
761
KORNELUK PIOTR
TAK
1977
M
INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH RPBYDGOSZCZPolska
762
KORONA GRZEGORZ WOJCIECH1970
M
niezrzeszonyJELENIA GÓRAPolska
763
KORZEB ZENON1949
M
KB HERMES GRYFINOGRYFINOPolska
764
Korzusznik Piotr1956
M
Luxtorpeda CzerwionkaCzerwionkaPolska
765
Korzusznik Wojciech
TAK
1986
M
Luxtorpeda CzerwionkaCzerwionkaPolska
766
Kosak Paweł
TAK
1983
M
OR MONOleckoPolska
767
Kosatko Janusz1977
M
ULAMA TEAMBemowo PiskiePolska
768
KOSENDIAK AURELIUSZ1980
M
www.kosendiakchallenge.plWROCLAWPolska
769
Kosioł Andrzej1964
M
KPP Wrocław Psie PoleWrocławPolska
770
Kosmala Bartosz
TAK
1974
M
niezrzeszonyKrakówPolska
771
Kosmala Przemysław
TAK
1979
M
niezrzeszonyKrakówPolska
772
Kossakowska Natalia
TAK
1986
K
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
773
Kostka Andrzej
TAK
1966
M
PolkowicePolkowicePolska
774
Kotarski Dariusz1976
M
niezrzeszonyWrocławPolska
775
Kotarski Mariusz
TAK
1980
M
biegamyrazem.plRumiaPolska
776
Kotarski Wiesław1956
M
TKKF Tytan PolicePolicePolska
777
Koteluk Tomasz
TAK
1973
M
RSiR Strzelce Op.KalinowicePolska
778
Kowal Przemysław
TAK
1988
M
JW NilKrakówPolska
779
Kowalczuk Grzegorz1967
M
Zespół Szkół w TucznieTucznoPolska
780
Kowalczyk Marcin1982
M
Artresan Active – Biegiem po ZdrowieWROCŁAWPolska
781
Kowalczyk Marek1978
M
OP KWP BydgoszczBydgoszczPolska
782
Kowalczyk Mariusz1976
M
niezrzeszonyRADOMPolska
783
Kowalczyk Paweł1982
M
niezrzeszonyPrudnikPolska
784
KOWALCZYK TADEUSZ1955
M
ORZEŁ BOROWABOROWAPolska
785
Kowalewski Mariusz
TAK
1984
M
STAR WORMSZblewoPolska
786
KOWALEWSKI ROBERT
TAK
1969
M
ITMZM 2012WrocławPolska
787
Kowalska Joanna1984
K
niezrzeszonyPolska
788
Kowalski Adrian1988
M
KM AKTYWNI SochaczewKampinosPolska
789
Kowalski Andrzej
TAK
1963
M
niezrzeszonyPoznańPolska
790
Kowalski Krzysztof1985
M
niezrzeszonyRuda ŚląskaPolska
791
Kowalski Łukasz1980
M
Grupa Na WylocieGdyniaPolska
792
Kowalski Maciej
TAK
1964
M
niezrzeszonyGdańskPolska
793
Kowalski Marcin
TAK
1964
M
niezrzeszony IngatestoneWielka Brytania / Polska
794
Kozioł Krzysztof
TAK
1971
M
OSP GORZÓWGorzówPolska
795
Kozioł Witold
TAK
1959
M
niezrzeszonyOstrowiec Św.Polska
796
Koziołek Marcin
TAK
1975
M
Wolsztyński Klub BiegowyWolsztynPolska
797
Kozłowski Daniel Waldemar1976
M
IP-KWIDZYNKwidzynPolska
798
Kozłowski Dariusz1975
M
KP HalinówHalinówPolska
799
Kozłowski Łukasz
TAK
1977
M
niezrzeszonyZACISZEPolska
800
KOZŁOWSKI RAFAŁ
TAK
1979
M
niezrzeszonyZawierciePolska
801
Koźmic Ryszard
TAK
1953
M
UKL ÓSEMKAPolicePolska
802
Kożuchowski Rafał1987
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
803
Krajewski Grzegorz1974
M
Drużyna SzpikuNasielskPolska
804
Krajewski Michał1990
M
niezrzeszonyOpaleniePolska
805
Krak Tomasz
TAK
1972
M
Runplanet.plZielona GóraPolska
806
Kral Ryszard
TAK
1988
M
niezrzeszonySZCZECINPolska
807
Kramarz Piotr
TAK
1983
M
niezrzeszonyŻYRAKÓWPolska
808
Krämer Matthias1966
M
noneerlinGermany
809
Kraska Piotr
TAK
1985
M
niezrzeszonyPabianicePolska
810
Krasoń Zbigniew
TAK
1967
M
niezrzeszonyZłocieniecPolska
811
Krauze Tomasz
TAK
1967
M
WSOWLąd. WrocławWrocławPolska
812
Krawczyk Andrzej
TAK
1971
M
MULKS MOS SieradzSieradzPolska
813
Krawczyk Kamil1991
M
niezrzeszonyMichałowicePolska
814
Kret Michał
TAK
1976
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
815
Kroczak Wojciech
TAK
1969
M
Polska BiegaPieszycePolska
816
Kroczyk Lesław1976
M
niezrzeszonyKnurówPolska
817
Krogulski Karol1980
M
BezimienniPolska
818
Kromkowski Maciej
TAK
1978
M
niezrzeszonyTarnowskie GóryPolska
819
Król Arkadiusz
TAK
1975
M
niezrzeszonySosnowiecPolska
820
Król Grzegorz
TAK
1987
M
niezrzeszonyKrakówPolska
821
Król Jakub
TAK
1974
M
niezrzeszonyGnieznoPolska
822
Król Joanna
TAK
1974
K
Drużyna SzpikuGnieznoPolska
823
Królczyk Tadeusz1970
M
Łowcy Przygód - GołdapGOŁDAPPolska
824
Królewicz Michał
TAK
1994
M
BOBRY ŻAGAŃIłowaPolska
825
Królik Krzysztof1959
M
NKB ChyżyNowy TomyślPolska
826
Królikowski Rysiek
TAK
1974
M
MKB SEMPER HUMILIS WROCŁAWPolska
827
Krupa ANDRZEJ
TAK
1975
M
KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOPolska
828
KRUPA KRZYSZTOF1977
M
NETTO GB 42,195DĘBNOPolska
829
Krupiński Andrzej1965
M
Nakielski KBNakło nad NoteciąPolska
830
Kruszona Arkadiusz
TAK
1985
M
Altom GnieznoCzerwonakPolska
831
Krysiak Dariusz
TAK
1960
M
Uniwersytet Ekonomiczny we WrocławiuWrocławPolska
832
Krzak Robert
TAK
1964
M
Author BicyclesGliwicePolska
833
Krzemiński Łukasz1982
M
teamRUNmanerlinNiemcy/GER
834
Krzycki Rafał
TAK
1977
M
Klub Biegacza ERGOWarszawaPolska
835
KRZYK JAREK
TAK
1961
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
836
Krzystek Grzegorz1977
M
AKMB Pędziwiatr GliwiceGliwicePolska
837
Krzyżak Tomasz
TAK
1975
M
niezrzeszonyTERESINPolska
838
Krzyżanowski Marcin "Krwawy"1977
M
IKS "Lions"WłocławekPolska
839
Krzyżański Michał1975
M
SMT SzczecinSzczecinPolska
840
Krzyżański Remigiusz
TAK
1962
M
niezrzeszonyKościanPolska
841
Krzyżański Roman
TAK
1959
M
niezrzeszonyKościanPolska
842
KSYCKI GRZEGORZ
TAK
1976
M
niezrzeszonyWROCŁAWPolska
843
Ksyna Bogusław
TAK
1956
M
OSP KAMIONKamionPolska
844
KUBAK KRZYSZTOF
TAK
1973
M
biegusiem.plRYKIPolska
845
Kubiak Marcin1976
M
Markub Team WrocławWrocławPolska
846
Kubiak Tomasz1976
M
Drużyna SzpikuJelcz-LaskowicePolska
847
Kubica Piotr
TAK
1981
M
niezrzeszonyZłotoryjaPolska
848
KUBICA Krzysztof
TAK
1959
M
UM BieruńBieruńPolska
849
Kubisiak Krzysztof1959
M
KWP BydgoszczBydgoszczPolska
850
KUBISIAK SŁAWEK
TAK
1966
M
niezrzeszonySKIERNIEWICEPolska
851
Kuciński Łukasz
TAK
1978
M
GocławWarszawaPolska
852
KUCNER MONIKA1971
K
niezrzeszonyŚMIGIELPolska
853
Kucza Waldemar
TAK
1968
M
niezrzeszonyMierzynPolska
854
Kuczyńska Magdalena1982
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
855
KUCZYŃSKA ANETTA
TAK
1974
K
POLAPGENPOZNAŃPolska
856
Kuczyński Marcin
TAK
1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
857
KUCZYŃSKI RAFAŁ
TAK
1979
M
LUBIŃSKIE CHARAKTERYPolska
858
KUCZYŃSKI ROBERT1973
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
859
Kujawski Jarosław
TAK
1966
M
Ex Siedlce GdańskGdańskPolska
860
Kukla Marcin
TAK
1969
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
861
Kukliński Michał
TAK
1983
M
niezrzeszonyPrzyszowicePolska
862
Kukotko Rafał
TAK
1974
M
Lubuszanin DrezdenkoTarnowo PodgórnePolska
863
Kulanty Krzysztof
TAK
1985
M
niezrzeszonyZalesiePolska
864
KULBACZYŃSKI JAN
TAK
1962
M
POLKRES DANIEL TOMASZUKKODEŃPolska
865
Kulesza ADAM1983
M
CSWL PoznańGUBINPolska
866
Kulon Arkadiusz
TAK
1973
M
niezrzeszonyRadzynyPolska
867
Kultys Artur
TAK
1971
M
Morsy GdyńskieGdyniaPolska
868
KUMOR Jacek, Janusz
TAK
1967
M
niezrzeszonyPolska
869
Kupczak Grzegorz
TAK
1971
M
niezrzeszonyZielona GóraPolska
870
Kupka Zbigniew
TAK
1962
M
niezrzeszonyŚMIGIELPolska
871
Kupś Michał1983
M
niezrzeszonySzczecinPolska
872
Kuraszkiewicz Maciej1971
M
niezrzeszonyGołęczPolska
873
Kurek Dominik Szymon1972
M
Netto GB 42,195 DębnoDębnoPolska
874
Kurek Jarosław
TAK
1988
M
niezrzeszonyWołominPolska
875
Kuriata Waldemar
TAK
1973
M
niezrzeszonyMarcinkowicePolska
876
Kurpiewska Anna
TAK
1977
K
niezrzeszonyWrocławPolska
877
Kurpis Marek
TAK
1969
M
niezrzeszonyRacibórzPolska
878
Kurzawska Renata1950
K
KB GAPA ŁÓDŹŁódźPolska
879
Kurzawski Bartosz
TAK
1971
M
BRYLANT KÓRNIKKamionkiPolska
880
Kurzawski JERZY1949
M
KB GAPA ŁÓDŹŁódźPolska
881
KURZEJA ADAM
TAK
1975
M
KS MARATON OSTRÓW WLKP.OSTRÓW WLKP.Polska
882
Kus Krzysztof
TAK
1973
M
kus expeditionsSZCZECINPolska
883
Kuskowski Marek1978
M
Łowcy Przygód GołdapGołdapPolska
884
Kusznerczuk Jacek
TAK
1983
M
niezrzeszonyKowaryPolska
885
Kuziemski TOMASZ
TAK
1989
M
niezrzeszony ostrów wlkpostrów wlkpPolska
886
Kuzynin Adam
TAK
1974
M
niezrzeszonyProszkowicePolska
887
Kuźma Karol
TAK
1975
M
YULO RUN TEAM SIEDLCESiedlcePolska
888
Kuźma Przemysław
TAK
1960
M
niezrzeszonyJanowicePolska
889
Kwaśnik Krzysztof
TAK
1985
M
niezrzeszonyNIECHLÓWPolska
890
KWIATEK TOMASZ
TAK
1982
M
A.K.B. MORT!PruszkówPolska
891
Kwiatkowska Małgorzata
TAK
1963
K
Maratończyk Team Szczecin SzczecinPolska
892
Kwiatkowski Aleksander1962
M
KP Metra WarszawskiegoWarszawaPolska
893
Kwiatkowski Janusz1972
M
niezrzeszonyDobra Szcz.Polska
894
Kwiecień Zbyszek
TAK
1956
M
FaudanaTychyPolska
895
Kwinta Andrzej
TAK
1977
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
896
Kwinta Maciej
TAK
1972
M
WKB PiastWrocławPolska
897
Kycia Dariusz
TAK
1968
M
niezrzeszonyZielona GóraPolska
898
Labuda Marek
TAK
1966
M
PowersystemKartuzyPolska
899
Lacroix Konrad
TAK
1988
M
PRO-RUNWROCŁAWPolska
900
langendijk willibrordus1951
M
av flevo deltadrontennederland
901
Langer Waldemar1967
M
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych WrocławWrocławPolska
902
Laskowski Grzegorz
TAK
1968
M
BÓBR TŁUSZCZPoświętnePolska
903
Laskowski Jerzy
TAK
1962
M
BALTIC STARGdańskPolska
904
LASKOWSKI ADAM1975
M
niezrzeszonyKAŁUSZYNPolska
905
Lasota Irena1951
K
niezrzeszonyWałczPolska
906
Lasota Mirosław1953
M
niezrzeszonyWałczPolska
907
Latacz Jarosław1965
M
niezrzeszonyKatowicePolska
908
Latarowski Grzegorz
TAK
1982
M
RübezahlLwówek ŚląskiPolska
909
Latuszek Krzysztof
TAK
1969
M
Truchtacz.plGarwolinPolska
910
Latzke Krzysztof
TAK
1981
M
Huragan Szklarka PoznańPoznańPolska
911
Lau Marcin
TAK
1974
M
LawFamilyZąbkiPolska
912
Launer Tomasz
TAK
1972
M
RUN TOLA RUNWrocławPolska
913
Lebowska HELENA
TAK
1961
K
Maratończyk Team SzczecinSzczecinPolska
914
Lebowski RYSZARD
TAK
1963
M
Maratończyk Team SzczecinSzczecinPolska
915
Lechowicz Jerzy1950
M
CEM-BUD ChrzanówKrapkowicePolska
916
Legutko Stefan
TAK
1957
M
K.B. Spartakus BełchatówBełchatówPolska
917
Lembicz Paweł
TAK
1975
M
Drużyna MocarzyPoznańPolska
918
LEMCZAK PAWEŁ1982
M
G.B 42.195 DĘBNOBOLESZKOWICEPolska
919
Lewandowska Anna1975
K
biegiem po zdrowie :)Krajnik DolnyPolska
920
Lewandowski Miroslaw
TAK
1960
M
niezrzeszonyGOLENIÓWPolska
921
Lewandowski Zenon1952
M
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanówPolska
922
LEWANDOWSKI MAREK
TAK
1972
M
TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃZBĄSZYŃPolska
923
LEWANDOWSKI MARIUSZ
TAK
1974
M
BRACTWO REGIONÓWPOZNAŃPolska
924
Lewicki Czesław1981
M
niezrzeszonykostrzyn nad odrąPolska
925
LEWKOWICZ BARTŁOMIEJ
TAK
1980
M
niezrzeszonySZCZECINPolska
926
Lichosik Jerzy1950
M
niezrzeszonyJelenia GóraPolska
927
Liebrecht Grzegorz
TAK
1960
M
niezrzeszonyKielcePolska
928
Likszo Jaek1971
M
I ROCK Zielona GóraRadomiaPolska
929
Linda Jan
TAK
1980
M
Stowarzyszenie Biegaczy Ziemii ZłotowskiejZakrzewoPolska
930
Lindgren Bengt
TAK
1947
M
Marathonguiderna SwedentockholSweden
931
Lipczyński Rafał
TAK
1989
M
niezrzeszonyPabianicePolska
932
Lipecka Beata
TAK
1989
K
niezrzeszonyMalborkPolska
933
Lipiński Adam
TAK
1973
M
Bóbr TłuszczTłuszczPolska
934
LIPNICKI TOMASZ
TAK
1970
M
PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAWPolska
935
Lipski Henryk1949
M
Start SzczecinPolska
936
Lis Marek
TAK
1987
M
PROFITROOMSwarzędzPolska
937
Lis Mariusz Jakub
TAK
1974
M
Kalinowa City SosnowiecSosnowiecPolska
938
Lisewski Piotr
TAK
1963
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
939
Lisogórski Krzysztof
TAK
1977
M
LKS Zantyr SztumSztumPolska
940
Liszka Henryk
TAK
1982
M
LISZKA RUNNING TEAMKrakówPolska
941
Liszka Jacek
TAK
1974
M
Liszka Running TeamBieździedzaPolska
942
Liszka Krystian
TAK
1973
M
niezrzeszonyWieliczkaPolska
943
LITKE Marek
TAK
1968
M
Drużyna Szpiku/JW 4228KRAKÓWPolska
944
Lota Andrzej1970
M
Feniks LegnicaLegnicaPolska
945
LUBAWIŃSKI KRZYSZTOF1978
M
JW 2980 BRANIEWOBRANIEWOPolska
946
LUBNAU TOMASZ
TAK
1987
M
LZS KISIELICEKISIELICEPolska
947
Luboch Kamil
TAK
1980
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
948
Lucima Paweł
TAK
1973
M
12tri.plWarszawaPolska
949
Ludkiewicz Mariusz 1971
M
EDI-TEAM ZgorzelecStary WęgliniecPolska
950
Ludwiczak Staniaław
TAK
1978
M
niezrzeszonyśmigielPolska
951
Ludwinek-Zarzeka Iwona1983
K
Vege RunnersWARSZAWAPolska
952
LUNK KRZYSZTOF
TAK
1976
M
LIVESTRONGPUCKPolska
953
Luszczymak Tadeusz1951
M
Forma Wodzisław ŚlaskiPolska
954
Łętowski Marcin1994
M
niezrzeszonyDębno (zachodniopoPolska
955
Łętowski Mariusz1974
M
KP ChojnaChojnaPolska
956
Łętowski Sebastian1986
M
niezrzeszonyDębno (zachodniopoPolska
957
Łojko Michał Esteban1987
M
Rajtarowianka DrzonkówDrzonkówPolska
958
Łokietek Dariusz1969
M
SalezjanieDębnoPolska
959
Łokietek Mateusz1990
M
niezrzeszonyębnoPolska
960
Łokietek Szymon1993
M
niezrzeszonyDębnoPolska
961
ŁUBIEŃSKI WOJCIECH1977
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
962
Łuczak Dagmara
TAK
1987
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
963
Łuczkiewicz Jarosław1978
M
love2tri.plPruszkówPolska
964
Łuczyk Janusz
TAK
1979
M
BÓBR TŁUSZCZPoświętnePolska
965
Łudczak Dawid
TAK
1990
M
WSOWL WrocławDobroszycePolska
966
Ługowski Igor
TAK
1973
M
Lubińskie CharakteryLubinPolska
967
Łuński Zbigniew1952
M
Klub Biegacza MrągowoMrągowoPolska
968
Łuszcz Paweł
TAK
1990
M
EBS KielceKielcePolska
969
Łużyńska KATARZYNA
TAK
1979
K
TOM-MIX PolicePolicePolska
970
Łużyński Tomasz
TAK
1976
M
TOM-MIX PolicePolicePolska
971
MACHEROWSKA-SELEROWICZ MARTA
TAK
1981
K
URBANOWA KOPKA TEAMWROCŁAWPolska
972
Maciaszczyk ROMAN1969
M
niezrzeszonyBIERUTÓWPolska
973
MACIEJCZYK RAFAŁ1988
M
niezrzeszonySZCZECINPolska
974
Maciejewski Bogusław
TAK
1958
M
IP Kwidzyn TeamKWIDZYNPolska
975
Maciejewski HENRYK1940
M
SZWLA Stargard SzczecińskiMARIANOWOPolska
976
Maciejewski Irek1969
M
niezrzeszonyGdańskPolska
977
Maciejończyk Mariusz
TAK
1975
M
SBD Energetyk RybnikRybnikPolska
978
Maciuszek ŁUKASZ1986
M
BBL OPOLEŁAMBINOWICEPolska
979
Macul Ryszard1951
M
niezrzeszonyGoleniówPolska
980
Maculewicz Marcin
TAK
1972
M
JP II KielcePolska
981
MACYSZYN WOJCIECH
TAK
1979
M
NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WLK.Polska
982
Madejczyk Rafał
TAK
1982
M
Pędząca Brygada JulianaKodrąbPolska
983
Maik Dorota1978
K
czarno włosa królewna;-)Polska
984
Majcher Adam1986
M
Netto G.B.42195 DębnoDębnoPolska
985
Majcher Jan1950
M
niezrzeszonyToruńPolska
986
Majcher Marian1946
M
Netto G.B.42195 DębnoDębnoPolska
987
Majcher Stanisław1948
M
COTCHUGolub-DobrzyńPolska
988
majchrzak maciej1974
M
niezrzeszonyNeklaPolska
989
Majchrzak Jarosław1970
M
niezrzeszonyPilawaPolska
990
Majchrzak Maciej1974
M
KMP PoznańNeklaPolska
991
Majchrzak Maciej1974
M
KMP PoznańPoznańPolska
992
Majek Krzysztof
TAK
1971
M
TKKF TIMKENKatowicePolska
993
Majeryk Edward1949
M
niezrzeszonyJasieńPolska
994
Majewski Jan1947
M
Klub Biegacza MrągowoMrągowoPolska
995
Majewski Piotr1984
M
Zakłady Górnicze LUBINLubinPolska
996
Majkowski Michał
TAK
1974
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
997
MAJKRZAK MARIUSZ
TAK
1976
M
POLNI SUCHA BESKIDZKASUCHA BESKIDZKAPolska
998
Majłowski Piotr
TAK
1988
M
niezrzeszonyGORZÓW WLKP.Polska
999
Mak Hubert
TAK
1975
M
Drużyna Kubusia Puchatka KaliszPolska
1000
MAKARCZYK DANIEL
TAK
1975
M
KGHM POLSKA MIEDZ SA ZG RUDNACHOBIENIAPolska
1001
Makowiak Jan
TAK
1973
M
niezrzeszonyDziergowicePolska
1002
Makowski Marek
TAK
1983
M
12triPruszkowPolska
1003
Malinowski Sławomir
TAK
1987
M
WKS Orły Wawrzusia Nowa SólNowa SólPolska
1004
Maliszewska Marta
TAK
1978
K
obozybiegowe.plWarszawaPolska
1005
Małecki Robert
TAK
1967
M
Zespół Szkół Samochodowych w Nowym SączuNowy SączPolska
1006
Małkiński Józef
TAK
1957
M
Region Wsparcia Teleinformatycznego BydgoszczBydgoszczPolska
1007
Małysza SŁAWOMIR
TAK
1971
M
niezrzeszonyKRAKÓWPolska
1008
Mamcarz Jarosław1967
M
WOPR TczewTczewPolska
1009
Maniecki Paweł
TAK
1972
M
niezrzeszonyGoleniówPolska
1010
Manikowski Jan
TAK
1954
M
Fundacja Im.M. Beniowskiego Nowa SólGłogówPolska
1011
MANIOS DAMIAN
TAK
1971
M
niezrzeszonyGLIWICEPolska
1012
MAŃCZAK Dorota
TAK
1971
K
niezrzeszonyBydgoszczPolska
1013
MAŃKA MARIAN
TAK
1968
M
niezrzeszonyNowogardPolska
1014
Mańkowski Dariusz
TAK
1966
M
JastrowieJastrowiePolska
1015
Marchewka Marek1959
M
NKB Chyży Nowy TomyślJastrzębsko St.Polska
1016
Marcinowski Krzysztof
TAK
1953
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1017
Marczak Albert
TAK
1987
M
niezrzeszonyNowa SuchaPolska
1018
marczewski maciej
TAK
1983
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1019
Marczuk Andrzej1967
M
WKB Meta LubliniecLubliniecPolska
1020
Marczyk Tomasz
TAK
1983
M
naturalnie janowicejanowice wielkiePolska
1021
Marek Agnieszka
TAK
1978
K
Świętokrzyski Klub SpeleoKielce/ (Mrocza)Polska
1022
Margas Grzegorz
TAK
1970
M
Uniwersytet JagiellońskiProszowicePolska
1023
Markiewicz Łukasz
TAK
1985
M
GardeniaGryfinoPolska
1024
Markiewicz Rafał
TAK
1976
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1025
Markowicz Agata1990
K
niezrzeszonyCHEŁMPolska
1026
Markowski dawid1983
M
KMP Gorzów Wlkp.Gorzów Wlkp.Polska
1027
Markowski Wiesław1969
M
Drużyna SzpikuTczewPolska
1028
Marszałek Marcin
TAK
1983
M
niezrzeszonyKrakówPolska
1029
Marszałkiewicz Joanna1981
K
NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nowy tomyślPolska
1030
MARSZAŁKOWSKI GRZEGORZ
TAK
1969
M
ŚW. ANTONINOWA SÓLPolska
1031
Marysiak Adam1988
M
MKST "ASTRA"Nowa SólPolska
1032
Masalski Wojtek
TAK
1968
M
niezrzeszonyKonstancin-JeziornPolska
1033
Masiuk Jakub
TAK
1981
M
Walraven PabianicePolska
1034
Masłowska Małgorzata1975
K
biegamyrazem.plPolska
1035
Masłyk Jan
TAK
1957
M
TIMjmaslykKrakówPolska
1036
Maślanka Piotr
TAK
1972
M
Opel Running TeamKonstancin-Jez.Polska
1037
Matoga Joanna
TAK
1989
K
M&CSieprawPolska
1038
Matusiak Jarek
TAK
1975
M
RunnersProjectPoznańPolska
1039
Matusiak Tomasz1972
M
Szkoła Policji w SłupskuSłupskPolska
1040
Matuszak Przemysław
TAK
1981
M
niezrzeszonyPrudnikPolska
1041
Matuszak Radek
TAK
1978
M
Luboński Klub BiegaczaLubońPolska
1042
MATWIEJCZYK KRZYSZTOF
TAK
1978
M
niezrzeszonyWYSZKÓWPolska
1043
Matyszczak SŁAWOMIR
TAK
1960
M
niezrzeszonyRĘBIELICE KRÓLEWSKPolska
1044
Matyszczak Włodzimierz
TAK
1959
M
niezrzeszonyBrzegPolska
1045
Mazanek Monika
TAK
1984
K
Drużyna SzpikuKrakówPolska
1046
MAZIA DOROTA
TAK
1989
K
bonito.pl / golden teamKrakówPolska
1047
maziewski piotr1977
M
MKS Sambor TczewTczewPolska
1048
Mazur Marek
TAK
1967
M
RCZPIPiasecznoPolska
1049
MAZUR Kamil
TAK
1984
M
niezrzeszonyŚwinoujściePolska
1050
Mazurek Grzegorz
TAK
1980
M
Lubińskie CharakteryLubinPolska
1051
Mazurek Robert
TAK
1977
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1052
Medejszo Mariusz
TAK
1975
M
MZGK Nowa SólNOWA SÓLPolska
1053
Medyk Kasia
TAK
1974
K
Feniks LegnicaLegnicaPolska
1054
Mendel Jacek
TAK
1972
M
niezrzeszonyTruskawPolska
1055
Menzel Stanisław
TAK
1965
M
RunnerŚremPolska
1056
Miara Bartosz
TAK
1977
M
EkokreatywniPolska
1057
Michalewski BARTOSZ
TAK
1977
M
Docent Felga TeamBydgoszczPolska
1058
Michalik Marcin1987
M
KP Poznań GrunwaldPoznańPolska
1059
Michalik Paweł
TAK
1976
M
niezrzeszonyLubinPolska
1060
MICHALIK Wojciech1972
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1061
Michalska Agnieszka
TAK
1962
K
Babski TeamŚwinoujściePolska
1062
Michalski Dariusz
TAK
1960
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1063
Michalski Janusz
TAK
1966
M
Marynarka Wojenna ŚwinoujścieŚwinoujściePolska
1064
Michalski Krzysztof
TAK
1981
M
Run4FunKoninPolska
1065
Michalski Marcin1978
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1066
Michalski Mateusz
TAK
1984
M
niezrzeszonyDąbrówkaPolska
1067
Michalski Rafał
TAK
1975
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
1068
Michalski Robert
TAK
1982
M
niezrzeszonyWołominPolska
1069
Michnowicz Piotr
TAK
1968
M
niezrzeszonyGdańkPolska
1070
Michulec Jacek1980
M
KWP KatowiceKatowicePolska
1071
Mickiewicz Wojciech
TAK
1961
M
Hotel Amber BalticMiędzyzdrojePolska
1072
Mielcarek Przemysław
TAK
1966
M
Mielcarek Team Agencja Allianz G.DobaPoznańPolska
1073
Mielczarek Marcin
TAK
1972
M
niezrzeszonyŁódźPolska
1074
Mielczarski Bartosz1984
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1075
Mielewczyk Leszek
TAK
1956
M
LTS LęborkLęborkPolska
1076
Migdał Rafał1973
M
KP Poznań GrunwaldPoznańPolska
1077
MIJAŁ PIOTR1975
M
OŁAWAOŁAWAPolska
1078
Mikulski Jacek
TAK
1972
M
Biegam bo lubię WarszawaMarkiPolska
1079
Mikuś Marcin
TAK
1981
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1080
Milczarek Robert
TAK
1975
M
KM Aktywni SochaczewSochaczewPolska
1081
Miler Przemysław1975
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1082
Milewski Adam
TAK
1980
M
Niedźwiedzie TeamNiedźwiedzicaPolska
1083
Miller Jan1986
M
J&K TEAMGdańskPolska
1084
Miller Jarosław
TAK
1993
M
niezrzeszonyŁagówPolska
1085
Miller Paweł
TAK
1984
M
niezrzeszonyŁagówPolska
1086
Miller Stefan
TAK
1957
M
niezrzeszonyŁagówPolska
1087
Miłek Arkadiusz
TAK
1974
M
NF TeamPoznańPolska
1088
Miłosz Tomasz
TAK
1975
M
PwC Running TeamKonstancin-JeziornPolska
1089
Mioduszewski Łukasz
TAK
1982
M
niezrzeszonyŚwinoujściePolska
1090
Mioduszewski Paweł1976
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1091
Mirecki Tomasz
TAK
1965
M
niezrzeszonyPłockPolska
1092
Miszuk Artur
TAK
1972
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1093
Miszuk Sebastian
TAK
1982
M
Saint-Gobain SquadSzczecinPolska
1094
Mlot Daniel1976
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
1095
Młodziejewska IWONA1973
K
KB WyganKołobrzegPolska
1096
Młodzik Daniel
TAK
1977
M
niezrzeszonySosnowiecPolska
1097
Młynek Krystian1966
M
niezrzeszonyDobrzeń WielkiPolska
1098
Moczarski Mariusz
TAK
1966
M
niezrzeszonyJELENIA GÓRAPolska
1099
Mokrzan Wojciech
TAK
1977
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1100
Mokrzycka Krystyna1952
K
niezrzeszonyWROCLAWPolska
1101
Mońka Agata
TAK
1987
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
1102
Mordyl Jarosław
TAK
1972
M
S.W.Tarnów-MościceWola RzędzińskaPolska
1103
Moskal Izabella1973
K
Klub Biegacza ErgoŁódźPolska
1104
Mościński Wojciech
TAK
1977
M
Barakuda StargardMiędzyzdrojePolska
1105
Motylewski Tomasz
TAK
1984
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1106
MOZER RAFAŁ1973
M
EATON RUNNING TEAMTCZEWPolska
1107
Możejko Zbigniew
TAK
1969
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1108
Mól Krzysztof
TAK
1989
M
niezrzeszonyKrakówPolska
1109
MROCZKA MICHAŁ
TAK
1971
M
niezrzeszonyPolska
1110
Mrozek Janusz1977
M
KPP RacibórzRacibórzPolska
1111
Mrozik Andrzej
TAK
1972
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
1112
Mrozik Jarosław
TAK
1986
M
KB PerełkaWarszawaPolska
1113
MROZIŃSKI EDWARD1950
M
niezrzeszonySOSNOWIECPolska
1114
Mrówka Marek
TAK
1965
M
10 Warszawski Pułk SamochodowyWarszawaPolska
1115
Mróz Jacek
TAK
1978
M
niezrzeszonyGniechowicePolska
1116
Mrugała Monika1974
K
KMP OpoleOpolePolska
1117
MUCHA AGNIESZKA1976
K
niezrzeszonyJANÓW LUBELSKIPolska
1118
MUCHA TOMASZ
TAK
1974
M
niezrzeszonyJANÓW LUBELSKIPolska
1119
MURAKAMI SHOICHI1982
M
niezrzeszonyJapan
1120
Murawski Piotr1973
M
Maraton LesznoLesznoPolska
1121
Murawski Przemysław
TAK
1970
M
niezrzeszonyWARSZAWAPolska
1122
Murek Wojciech
TAK
1966
M
niezrzeszonyMysłowicePolska
1123
Musiał Mateusz
TAK
1986
M
niezrzeszonyOleśnicaPolska
1124
Muszyński Jacek1952
M
Klub Biegacza Goch BytówSłupskPolska
1125
Muszyński Piotr
TAK
1962
M
Lumbago TeamKrakówPolska
1126
Myrcik Dariusz
TAK
1967
M
IKAR LubliniecSadówPolska
1127
Myrta Andrzej
TAK
1974
M
PMP PolandRadomPolska
1128
Myrta Mateusz1991
M
niezrzeszonyPorębaPolska
1129
Mysłek Radosław1975
M
niezrzeszonyKonstancin-JeziornPolska
1130
Myszk Mirosław1973
M
KP LęborkLęborkPolska
1131
Myśliwiec Mariusz
TAK
1985
M
niezrzeszonyRadzyminPolska
1132
Nadolna Gabriela
TAK
1980
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
1133
Nadolski Piotr1981
M
KM PSP GdańskIwicznoPolska
1134
Naglacki Grzegorz
TAK
1972
M
MLUKS TrzebiatówSzczecinPolska
1135
Nanaszko Robert
TAK
1970
M
MKS WładysławowoRozewiePolska
1136
Napierała Andrzej
TAK
1958
M
Drużyna Szpiku KGHMGostyńPolska
1137
NAPORA MIECZYSŁAW1948
M
KL PONIDZIE PIŃCZÓWPIŃCZÓWPolska
1138
NAROJCZYK ARKADIUSZ
TAK
1975
M
niezrzeszonyMAKÓW-MAZOWIECKIPolska
1139
Nartowski KAMIL
TAK
1984
M
OSP Kończewice /JW3537 BrodnicaBrodnicaPolska
1140
Naskręt Arkadiusz
TAK
1972
M
IBM PolskaWarszawaPolska
1141
Naumowicz Marcin1972
M
niezrzeszonyGorzów WlkpPolska
1142
Nawrot Katarzyna1980
K
niezrzeszonyGdanskPolska
1143
NEUMANN ADAM
TAK
1974
M
KB PIMAR LEGIONOWOWARSZAWAPolska
1144
NICPOŃ WOJCIECH
TAK
1965
M
FENIKS LEGNICALEGNICAPolska
1145
Niedziółka Wojciech1983
M
KP HalinówHalinówPolska
1146
Niedzwiecki Józef1972
M
NETTO Grupa Biegowa 42 195 DębnoDębnoPolska
1147
NIEMAS ANNA1977
K
STOWARZYSZENIE BIEG ŻYCIARAJSKOPolska
1148
NIEMAS MARIUSZ1968
M
STOWARZYSZENIE BIEG ŻYCIARAJSKOPolska
1149
Niemczuk Przemysław1978
M
www.TreningBiegacza.plRoztokaPolska
1150
Niemczuk waldemar1962
M
KWP OlsztynOlsztynPolska
1151
Niemczuk Waldemar1962
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
1152
Niemira Michał
TAK
1984
M
Niemir biegaWARSZAWAPolska
1153
Nienadowska Beata1968
K
KMP ElblągElblągPolska
1154
Nienadowska Beata1968
K
KMP ElblągElblągPolska
1155
Nieporowska Beata1963
K
niezrzeszonyZielona GóraPolska
1156
Niezgodzki Andrzej
TAK
1973
M
niezrzeszonyŚwinoujściePolska
1157
Nitschke Maciej
TAK
1972
M
Wolsztyński Klub BiegowyWolsztynPolska
1158
NIWIŃSKI GRZEGORZ
TAK
1958
M
K.B. TUPOT USTKAUSTKAPolska
1159
Niziński Tomek
TAK
1974
M
PRO-mile ŁódźŁÓDŻPolska
1160
Nowak Błażej1986
M
Kostrzyński Klub BiegaczaKostrzyn nad OdrąPolska
1161
Nowak Kuba
TAK
1976
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1162
Nowak Michał
TAK
1978
M
niezrzeszonyGnieznoPolska
1163
NOWAK ANDRZEJ
TAK
1962
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
1164
NOWAK ANIA
TAK
1983
K
niezrzeszonyOLESNOPolska
1165
Nowakowski Remigiusz
TAK
1972
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1166
Nowakowski Wojciech
TAK
1978
M
niezrzeszonyPolska
1167
Nowak Andrzej1953
M
niezrzeszonyKRAKÓWPolska
1168
Nowara Andrzej
TAK
1965
M
niezrzeszonyRzeczycePolska
1169
Nowicka Żaneta1978
K
niezrzeszonyPoznańPolska
1170
Nowicki Łukasz
TAK
1971
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1171
Nowicki Michał
TAK
1963
M
lekarzeŁódźPolska
1172
Nowicki Miłosław
TAK
1975
M
niezrzeszonyMostówka/WołominPolska
1173
NOWICKI TOMASZ
TAK
1965
M
SZWLA STARGARD SZCZECSTARGARD SZCZEC.Polska
1174
Nowocin Magdalena
TAK
1979
K
BiegamBoLubięOpacz KoloniaPolska
1175
Nowosielski Piotr1974
M
niezrzeszonyWólka PełkińskaPolska
1176
Nowostawski Mariusz
TAK
1973
M
KTS SupermaratonKaliszPolska
1177
Nóżka Mateusz
TAK
1991
M
niezrzeszonyOpaleniePolska
1178
Obidowski Łukasz
TAK
1983
M
niezrzeszonyPoznańPolska
1179
Obłuski Piotr
TAK
1975
M
niezrzeszonyŁomiankiPolska
1180
Obuchowski Krzysztof1985
M
Łowcy Przygód GołdapGołdapPolska
1181
OCHNIO RYSZARD
TAK
1975
M
POLONIA JASTROWIEJASTROWIEPolska
1182
Ochociński Hilary1950
M
niezrzeszonyPolska
1183
Ochociński Mariusz1973
M
WKB Maratończyk WłocławekWłocławekPolska
1184
ODWROT HUBERT
TAK
1971
M
3:33 TEAMTrzciankaPolska
1185
Ogaza Waldemar1972
M
niezrzeszonyToporówPolska
1186
okkersen Henry1945
M
Veteranen Netherlandsschimmertnetherlands
1187
Okomski Łukasz
TAK
1984
M
niezrzeszonyRadomPolska
1188
Okraska Zbigniew1974
M
niezrzeszonySkierniewicePolska
1189
OKSANICZ Grzegorz
TAK
1976
M
parafia Babie DołyGDYNIAPOLSKA / POLSKA
1190
OLBRYCH GRZEGORZ1983
M
klub miłośników biegania Międzyrzecz MIĘDZYRZECZPolska
1191
Olbryś Stanisław Adam
TAK
1967
M
K B Pimar LegionowoNasielskPolska
1192
OLCHOWIK RYSZARD1951
M
ALTOM GNIEZNOGNIEZNOPolska
1193
Olejniczak Mariusz1972
M
KMP Zielona GóraZielona GóraPolska
1194
Olejniczak WITOLD1949
M
KS Maraton Ostrów Wlkp.OSTROW WLKPPolska
1195
Oleksyk WOJCIECH1975
M
Brzeski Klub Biegacza BKB VictoriaSZCZEPANÓWPolska
1196
Olender Grzegorz
TAK
1978
M
Pro-Run WrocławWrocławPolska
1197
Olender Paweł
TAK
1977
M
Trucht MrągowoWarszawaPolska
1198
Oleniak JAROSŁAW
TAK
1974
M
GEDIA Nowa SólNOWA SÓLPolska
1199
Oleńczuk Tomasz1977
M
TT SzczecinSzczecinPolska
1200
Oleszczuk Zbigniew1973
M
KPP KrasnystawKrasnystawPolska
1201
Oleś Tomasz
TAK
1974
M
kb AZS KPSW BydgoszczOsielskoPolska
1202
Olewnik Przemek1975
M
Socatots PolskaSzczecinPolska
1203
Olszewski Jacek
TAK
1964
M
AKMB Pędziwiatr GliwiceCzekanówPolska
1204
Olszewski Roman
TAK
1973
M
Elbażant ElblągELBLĄGPolska
1205
OLSZEWSKI MAREK
TAK
1975
M
niezrzeszonyWOLSZTYNPolska
1206
Onichimiuk Szczepan
TAK
1954
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
1207
OPACKA Magdalena
TAK
1972
K
niezrzeszonyWROCŁAWPolska
1208
Opoka Maciej1975
M
Rolls-Royce Running TeamerlinPolska
1209
Organiściak Piotr
TAK
1963
M
niezrzeszonyRogalinekPolska
1210
Orlikowski Jacek
TAK
1976
M
KM PSP PoznańPOZNAŃPolska
1211
Orłowski Michał
TAK
1981
M
niezrzeszonyZielona GóraPolska
1212
ORZECHOWSKA DANUTA1949
K
KBP PASJA WARSZAWAWARSZAWAPolska
1213
ORZECHOWSKI MIECZYSŁAW1946
M
KBP PASJA WARSZAWAWARSZAWAPolska
1214
Osakowicz Mateusz
TAK
1980
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1215
Osina Jakub1978
M
CalbudŚwidnikPolska
1216
Oskierko Roman
TAK
1961
M
niezrzeszonyLubskoPolska
1217
Osowski Paweł1986
M
niezrzeszonyDębnoPolska
1218
Ossowicz Marcin
TAK
1986
M
niezrzeszonyBarlinekPolska
1219
Ostrowski Artur
TAK
1972
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1220
OSTROWSKI DARIUSZ
TAK
1969
M
WSOWL WROCŁAWKIEŁCZÓWPolska
1221
Ostry Marcin1978
M
niezrzeszonyMysliborzPolska
1222
Osuch Michał1984
M
SFC AspołeczniGdyniaPolska
1223
Osuchowski Marek1977
M
niezrzeszonySwarzędzPolska
1224
Oszmańki Andrzej1982
M
Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAPolska
1225
Ott Paweł1974
M
niezrzeszonyLipnoPolska
1226
Owczarek DAGMARA
TAK
1979
K
VegeRunnersJELENIA GÓRAPolska
1227
Owczarek Karol
TAK
1976
M
niezrzeszonyKoninPolska
1228
Owczarek MARCIN
TAK
1978
M
VegeRunnersJELENIA GÓRAPolska
1229
Oworuszko Jarosław
TAK
1971
M
LeasePlan Running TeamWarszawaPolska
1230
OZGA WALDEMAR1976
M
niezrzeszonyPOLKOWICEPolska
1231
Pachnowski Sławomir
TAK
1985
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1232
Pacławski Paweł1979
M
niezrzeszonyTrzebinia PsaryPolska
1233
Paczkowski Jacek1966
M
Strzelno - niezrzeszonyStrzelnoPolska
1234
Paduch Piotr1968
M
KGP WarszawaWarszawaPolska
1235
PADUCH PIOTR1968
M
niezrzeszonySMOLECPolska
1236
Pająk Łukasz
TAK
1979
M
niezrzeszonyZabłociePolska
1237
PAJDA DARIUSZ
TAK
1966
M
niezrzeszonyDĄBROWA GÓRNICZAPolska
1238
Palisz Marcin
TAK
1982
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1239
Palka Jacek1979
M
KPP LimanowaLimanowaPolska
1240
Pałygiewcz Jacek1983
M
niezrzeszonyKatowicePolska
1241
Pałys Mateusz1979
M
Szkoła Policji w PilePiłaPolska
1242
Panasiuk Tomasz
TAK
1973
M
5 pułk inżynieryjnySZCZECINPolska
1243
Panek Wojciech
TAK
1983
M
niezrzeszonyNiepołomicePolska
1244
Pankowski Tomasz
TAK
1974
M
BALTIC-STARGdańskPolska
1245
Paprocki Krzysztof
TAK
1973
M
niezrzeszonyPolkowicePolska
1246
Paprocki Tomasz1976
M
niezrzeszonyPoznańPolska
1247
Paprocki Wiesław
TAK
1963
M
niezrzeszonyJaworznoPolska
1248
Paprotny Michał
TAK
1983
M
samotny biegun ;)WrocławPolska
1249
Paraniak Barbro
TAK
1956
K
Marathonguiderna SwedenHuddingeSweden
1250
Paraniak Jan
TAK
1950
M
Marathonguiderna SwedenuddingeSweden
1251
Parobczy Adam
TAK
1978
M
CKS-ORKA SZCZECINSzczecinPolska
1252
PAROBOCZY RYSZARD
TAK
1966
M
CARGILLSIECHNICEPolska
1253
PAROL Grzegorz1977
M
niezrzeszonyChoszcznoPolska
1254
Paruszewska Joanna1973
K
KMP OpoleOpolePolska
1255
Parzymies Krzysztof1974
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1256
Pasikowska Mariola
TAK
1961
K
niezrzeszonyŁódźPolska
1257
Pasterczyk Grzegorz
TAK
1989
M
ToSpeed / Pędząca Brygada JulianaBajdyPolska
1258
Pastuła Urszula
TAK
1970
K
PKO BP WarszawaWarszawaPolska
1259
Pastuszka Piotr
TAK
1964
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
1260
Pastuszka Wiesław1952
M
Maratończyk LubskoLubskoPolska
1261
Paszek Mateusz1989
M
KP Nowa SarzynaNowa SarzynaPolska
1262
Paszkiel Sebastian
TAK
1972
M
niezrzeszonyRadomPolska
1263
Paszkowska Aleksandra
TAK
1985
K
niezrzeszonyRybakowoPolska
1264
Paszyński Tomasz1983
M
TYGRYS Z SZAREJ STREFYDĘBNOPolska
1265
Paulouski Uladzimir1987
M
niezrzeszonySzczecinBiałoruś
1266
Pawelczyk Krzysztof1972
M
Eaton Running TeamTczewPolska
1267
Paweł Wypych1971
M
HP RUNBobrowiecPolska
1268
Pawlak Artur1972
M
KWP BydgoszczBydgoszczPolska
1269
Pawlak Artur1972
M
KBM IPASolec KujawskiPolska
1270
PAWLAK KAZIMIERZ
TAK
1959
M
niezrzeszonyOSTRÓW WLKP.Polska
1271
Pawlicki Andrzej
TAK
1984
M
niezrzeszonyMieszkowicePolska
1272
PAWLISIAK PAWEŁ1987
M
runnersclub,plDĘBNOPolska
1273
Pawłowski ToMeK
TAK
1975
M
Łysi i brodaci i ci co słuchają RMChmielnik RzeszówPolska
1274
PAZERA PIOTR
TAK
1984
M
niezrzeszonySZYDŁOWIECPolska
1275
PAZOŁA JAROSŁAW
TAK
1973
M
Runners Power ŚREMPolska
1276
Pech Marcin1987
M
niezrzeszonyDębnoPolska
1277
Pecka Tomasz
TAK
1978
M
niezrzeszonyJasłoPolska
1278
Pel MArek1908
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
1279
Pelc Paweł1979
M
niezrzeszonyNowe SkalmierzycePolska
1280
Perdion Paweł1979
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1281
PEREMICKI ARKADIUSZ
TAK
1980
M
PBGiE BogatyniaPolska
1282
Perlejewski Robert1977
M
niezrzeszonyPolska
1283
Pernak Piotr1970
M
ASICS POLSKAWarszawaPolska
1284
Perucka Kamila1990
K
KS AZS AWF KrakówRabka-ZdrójPolska
1285
Petrus Łukasz
TAK
1980
M
niezrzeszonyDąbrowa GórniczaPolska
1286
Pęcherz Piotr
TAK
1978
M
niezrzeszonyKowaryPolska
1287
Piasecki Piotr
TAK
1979
M
niezrzeszonyPiotrkow TrybunalsPolska
1288
PIASKOWSKI TOMEK1972
M
Bractwo Biegaczy Zielona GóraStary KisielinPolska
1289
Piątkowski Andrzej
TAK
1967
M
KB-Rebus.plZłotokłosPolska
1290
Piech Krzysztof
TAK
1973
M
niezrzeszonyPoznańPolska
1291
Piechocki Wojciech
TAK
1979
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1292
Piechowski Artur
TAK
1986
M
KM PSP GdyniaPolska
1293
Pieczara Krzysztof
TAK
1981
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
1294
PIECZYŃSKI KRZYSZTOF
TAK
1956
M
MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINPolska
1295
Piekarczyk Wojciech1953
M
Grupa Biegowa SieradzSieradzPolska
1296
Piekoszewska KARINA
TAK
1976
K
.SosnowiecPolska
1297
Pieper Richard
TAK
1963
M
BrantolkaerlinDeutschLAND
1298
Pierzchała Zbigniew1961
M
niezrzeszonyStargard szczecPolska
1299
Pietrasik Piotr1977
M
niezrzeszonyRadomPolska
1300
Pietrzak Kacper
TAK
1993
M
Grupa ludzi aktywnych sportowoSzwecjaPolska
1301
Pietrzak Roman1963
M
KP Murowana GoślinaMurowana GoślinaPolska
1302
Pietrzycki Andrzej1954
M
niezrzeszonySłupskPolska
1303
Pietrzykowski Dariusz
TAK
1968
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1304
Pięta Anna
TAK
1977
K
Lumbago TeamKrakówPolska
1305
Pięta Wojciech
TAK
1962
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1306
Pilarski Jacek1968
M
KB Aktywni KoninKoninPolska
1307
Pilas Jakub
TAK
1986
M
Drużyna SzpikuSuchy LasPolska
1308
Pinkowski Artur1978
M
KPP PiłaPiłaPolska
1309
Pinkowski Artur
TAK
1978
M
4RUN TEAM PIŁAPiłaPolska
1310
Piotraschke Paweł1979
M
Szkoła Policji w SłupskuSłupskPolska
1311
Piotrowicz Krzysztof
TAK
1968
M
niezrzeszonyLublinPolska
1312
Piotrowski Artur1971
M
KPP ŻurominŻurominPolska
1313
Piotrowski Florian
TAK
1983
M
niezrzeszonyGdańskPolska
1314
Piotrowski Marcin
TAK
1975
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
1315
Piotrowski Mariusz
TAK
1982
M
niezrzeszonyMińsk MazowieckiPolska
1316
Piotrowski Piotr1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1317
Piórek Sebastian
TAK
1988
M
ING Running TeamKatowicePolska
1318
Piskurewicz Aleksander
TAK
1980
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1319
Piwkowicz Basia1991
K
niezrzeszonyGorzów wlkp.Polska
1320
Plamowski Maciej
TAK
1973
M
niezrzeszonyKoninPolska
1321
Plebanek Grzegorz
TAK
1959
M
niezrzeszonyWroclawPolska
1322
Pleti Marcin
TAK
1974
M
niezrzeszonyKrakowPolska
1323
Plewniak Jerzy
TAK
1953
M
40-latek TychyTychyPolska
1324
PLUTA MARCIN
TAK
1975
M
niezrzeszonySZCZECINPolska
1325
Płonka Piotr
TAK
1964
M
KB MCKiS JaworznoJaworznoPolska
1326
Płuciennik Artur1971
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1327
Płudowski Zbigniew
TAK
1961
M
Morsy GdyńskieDobrzewinoPolska
1328
Podeszwa Przemysław
TAK
1979
M
niezrzeszonyWodzisław ŚląskiPolska
1329
Podkowińska Iwona1975
K
niezrzeszonyPiasecznoPolska
1330
Podkowski Wojciech
TAK
1968
M
Biegamy razem, MorsyGdyniaPolska
1331
Podsiadło Adam
TAK
1981
M
niezrzeszonyKrakówPolska
1332
Podwojski Marcin
TAK
1981
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1333
Pogocki Seweryn
TAK
1979
M
KW PSP ŁódźZelówPolska
1334
Pogorzelski Grzegorz1962
M
KMP WałbrzychWałbrzychPolska
1335
Pogorzelski Marek
TAK
1966
M
Bractwo Biegowe BGKWarszawaPolska
1336
Pokidan ROMAN
TAK
1963
M
niezrzeszonyNOWA SOLPolska
1337
Polak Andrzej
TAK
1969
M
niezrzeszonyKajetany-NadarzynPolska
1338
Polak Maciej
TAK
1979
M
niezrzeszonySopotPolska
1339
Polański Piotr
TAK
1967
M
Grupa Biegowa MieroszówMieroszówPolska
1340
Polcyn Jan
TAK
1964
M
Ekonomia PWSZ PiłaOsiek nad NoteciąPolska
1341
Polit Ernest
TAK
1974
M
R-TEAM ŁowiczDomaniewicePolska
1342
POŁEĆ ANDRZEJ
TAK
1965
M
KM AKTYWNI SochaczewSOCHACZEWPolska
1343
PONOMAREW KAMIL1973
M
niezrzeszonyZielona GóraPolska
1344
POPIEL Dariusz
TAK
1975
M
100 batalion łącznościWałczPolska
1345
Poprawa Mariusz
TAK
1970
M
Zabiegani LusówkoLusówkoPolska
1346
Porada Przemysław
TAK
1985
M
niezrzeszonyTeklinówPolska
1347
Poraszka Tomasz1974
M
Dymogenerator Rai-Tech DębnoDębnoPolska
1348
Poręba Grzegorz
TAK
1982
M
NILTARNÓWPolska
1349
Portengen Robert1948
M
noneHeterenNetherlands
1350
PRASEK ARTUR1973
M
ALFA STAR RADOMRADOMPolska
1351
Prętki Przemysław
TAK
1978
M
niezrzeszonyZielona GóraPolska
1352
Prokop Mariusz
TAK
1975
M
klub karate kyokushin węgorzewoElblągPolska
1353
Prozorowski Wiesław
TAK
1968
M
Maraton LesznoLesznoPolska
1354
PRUŚ PRZEMYSŁAW
TAK
1978
M
SZOSA ŻYWIECPIETRZYKOWICEPolska
1355
prymakowska barbara1943
K
sokół tarnówtarnowPolska
1356
Przywarty Przemysław
TAK
1972
M
IM 2010 PolskaKoninPolska
1357
Pszczółkowski Zbigniew
TAK
1971
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1358
Puchalski Piotr
TAK
1973
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1359
Puchała Michał1982
M
KWP KatowiceKatowicePolska
1360
Puchała Piotr1978
M
SBD Energetyk RybnikWilczaPolska
1361
Pulchny Zbigniew1964
M
Biegam z SercemGliwicePolska
1362
Pułkownik Marcin1977
M
KB-Rebus.plPiasecznoPolska
1363
Purzyński Marcin1977
M
KP PSP OleśnicaBierutówPolska
1364
Puzyr Jacek
TAK
1965
M
EX Siedlce GdańskGDANSKPolska
1365
Puźniak Sylwester1987
M
niezrzeszonyCychryPolska
1366
Pyrzewski Dariusz
TAK
1967
M
niezrzeszonyToruńPolska
1367
Pysiewicz Krrzysztof1957
M
niezrzeszonyKatowicePolska
1368
Pysiewicz Krzysztof1957
M
KWP KatowiceKatowicePolska
1369
RACHWAŁ JACEK1966
M
niezrzeszonyTRZYCIĄŻPolska
1370
Raczoń Przemysław
TAK
1980
M
niezrzeszonyGdańskPolska
1371
Raczyński ROBERT
TAK
1974
M
niezrzeszonyKliniska WielkiePolska
1372
Radajewski Łukasz
TAK
1981
M
KB Maniac PoznańRostarzewoPolska
1373
Radecki Wojciech
TAK
1971
M
AZS AWF Kraków MASTERSKrakówPolska
1374
RADLAK GRZEGORZ
TAK
1969
M
FENIKS PGE ELEKTROWNIA OPOLEDOBRZEŃ WIELKIPolska
1375
Radomski Kazimierz1963
M
Kb-Rebus.plWOŁOMIN / MAJDANPolska
1376
RADZIO BARTOSZ
TAK
1975
M
Aktywni GrójecGRÓJECPolska
1377
Ragiel Tomasz1973
M
TAD TEAMZłocieniecPolska
1378
Ragiel Tomasz1973
M
TAD TEAMZłocieniecPolska
1379
Rajda Aneta
TAK
1976
K
KRS TKKF „Jastrząb” Ruda ŚląskaKatowicePolska
1380
RAJEWSKI MARCIN1975
M
JW 1517KOŚCIANPolska
1381
Rajkowski Przemysław
TAK
1971
M
niezrzeszonyPiotrków tryb.Polska
1382
rak Michał1982
M
niezrzeszonyzczecinPolska
1383
Rams Tadeusz
TAK
1968
M
niezrzeszonyWolbromPolska
1384
RANISZEWSKI PAWEŁ
TAK
1962
M
niezrzeszonyŻARYPolska
1385
Raszewski Włodzimierz
TAK
1963
M
niezrzeszonyRadłówPolska
1386
RASZOWSKI BARTŁOMIEJ1982
M
niezrzeszonyWROCŁAWPolska
1387
Rasztorf Robert1977
M
KP Poznań GrunwaldPoznańPolska
1388
Rataj Paweł1990
M
NETTO GB 42,195Dębno Polska
1389
RATAJCZAK JANUSZ
TAK
1962
M
niezrzeszonyDRAWSKOPolska
1390
Raus Artur1982
M
Eaton Running TeamTczewPolska
1391
Reda Sławomir
TAK
1958
M
KBP PASJA WarszawaWarszawaPolska
1392
Redutko Jarosław1972
M
niezrzeszonyWałczPolska
1393
Redzisz Włodek1973
M
niezrzeszonyarszawaPolska
1394
Reglińska Joanna1988
K
KB GOCH BytówBytówPolska
1395
Regucki Piotr
TAK
1966
M
niezrzeszonyKrakowPolska
1396
Reichert Andrzej1951
M
Zawisza Stara KuźniaUjazdPolska
1397
Reiter Eugeniusz 1947
M
niezrzeszonyPoznańPolska
1398
Rejdych Aleksander1990
M
WSZiPWarszawaPolska
1399
REJMAK Paweł
TAK
1972
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1400
Rembowski Jacek1946
M
niezrzeszonyŁowiczPolska
1401
Repczyński Wojciech
TAK
1965
M
Nakielski K BNakło nad NoteciąPolska
1402
RĘKAWEK ARTUR
TAK
1971
M
niezrzeszonyGARWOLINPolska
1403
Rojek Anna1986
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
1404
Roman Adam1985
M
12tri.plWarszawaPolska
1405
ROMANEK AGATA
TAK
1978
K
niezrzeszonyWALCZPolska
1406
ROMANIUK MICHAŁ
TAK
1975
M
YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEPolska
1407
Romanowicz Piotr1965
M
niezrzeszonyPolska
1408
Romanowski Krzysztof1976
M
KP LęborkLęborkPolska
1409
Romańczuk Monika
TAK
1983
K
niezrzeszonyJELENIA GÓRAPolska
1410
ROMAŃSKI KAZIMIERZ
TAK
1964
M
KB PIMAR LEGIONOWOLEGIONOWOPolska
1411
Rosa Grzegorz
TAK
1980
M
Biegam Bo Lubię w GdyniGdyniaPolska
1412
Rosa Marcin
TAK
1987
M
BRSSiedlcePolska
1413
Rosseger Magdalena
TAK
1967
K
niezrzeszonyWrocławPolska
1414
Rostowski Krzysztof
TAK
1979
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1415
Roszczyk Artur
TAK
1987
M
obozybiegowe.plŁomnaPolska
1416
Roszko Zbyszko
TAK
1978
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1417
Rotkiewicz Marek
TAK
1977
M
Drużyna SzpikuSzczecinPolska
1418
Rowiński Tomasz
TAK
1971
M
Goliat LeoncinLeoncinPolska
1419
rozbicki czesław1946
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1420
Rozenberg Sławomir
TAK
1965
M
LKS Zantyr SztumSztumPolska
1421
Rozwadowski Robert1975
M
Drużyna Szpikusuchy lasPolska
1422
ROZWADOWSKI RAFAŁ1973
M
DRUZYNA SZPIKUPOZNAŃPolska
1423
Rożnowski Dariusz
TAK
1970
M
Drużyna KajetanaWarszawaPolska
1424
RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF
TAK
1971
M
SZWLA STARGARDWAPNICAPolska
1425
Różycki Patryk
TAK
1986
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1426
Różycki Robert
TAK
1965
M
niezrzeszonyGorzów WlkpPolska
1427
Rupiński Michał1991
M
HQRypinPolska
1428
Rusakiewicz Marek
TAK
1964
M
niezrzeszonyGORZÓW WIELKOPOLSKPolska
1429
Rusiecki Henryk
TAK
1953
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1430
Rusnarczyk Adam
TAK
1986
M
niezrzeszonyLisia GóraPolska
1431
Ruszkowski Leszek
TAK
1976
M
niezrzeszonyLipnoPolska
1432
Rutkowicz Franciszek1950
M
StanleySystemTeamToruńPolska
1433
Rutkowski Jakub
TAK
1970
M
KB Spartakus BełchatówBełchatówPolska
1434
Rutkowski Marian1947
M
Świat Maratończyka KożuchówKOŻUCHÓWPolska
1435
Rutkowski Stanisław1984
M
KP Szczecin Nad OdrąSzczecinPolska
1436
Rutkowski Zbigniew1965
M
Broker&Grupa biegowa Netto 42,195DębnoPolska
1437
Rybak Krzysztof
TAK
1956
M
docent felga teamBydgoszczPolska
1438
Rybak Rafał
TAK
1972
M
niezrzeszonyGORZÓWPolska
1439
Rybołowicz Łukasz
TAK
1983
M
niezrzeszonyBiałystokPolska
1440
Rybus Agata
TAK
1986
K
niezrzeszonyLipskoPolska
1441
Rychter Antonina1985
K
MKL SzczecinekSzczecinekPolska
1442
Ryczkowski Krzysztof
TAK
1986
M
niezrzeszonyKołobrzegPolska
1443
Rymkiewicz Aleksandra1966
K
ELBAŻANTElblągPolska
1444
Rynkiewicz Tomasz
TAK
1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1445
Rypiński Włodzimierz
TAK
1953
M
niezrzeszonyPoznańPolska
1446
Rzyha Tomasz
TAK
1979
M
runners powerŚremPolska
1447
Sadowski Arkadiusz
TAK
1967
M
Opalenicki Klub BiegaczaOpalenicaPolska
1448
Sadowski Jarosław1970
M
TS Opatrunki Toruń / KBM IPAToruńPolska
1449
Sadowski Jarosław1970
M
KWP BydgoszczBydgoszczPolska
1450
Sadowski Zbigniew
TAK
1961
M
KB TKKF Promyk CiechanówBieżuńPolska
1451
Sagan Łukasz
TAK
1983
M
Klub Biegacza ErgoWarszawaPolska
1452
Sakowicz Ewa
TAK
1979
K
niezrzeszonyKostrzyn nad OdrąPolska
1453
Salach Radosław1972
M
niezrzeszonyLubskoPolska
1454
Salmanowicz Zdzisław1951
M
Bractwo Biegaczy Zielona GóraZielona GóraPolska
1455
Samoraj Łukasz
TAK
1989
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
1456
Sanderman Anton
TAK
1961
M
onder onsWolfhezeNederland
1457
Saniuk Tomasz
TAK
1978
M
niezrzeszonySulechówPolska
1458
Sankowski Jacek1988
M
PLACKI TEAMWrocławPolska
1459
Sapiński Mariusz
TAK
1972
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1460
Saraceń-Szyszka Aleksandra1977
K
KSP WarszawaWarszawaPolska
1461
Sas Gracjan1987
M
Twierdza PrzemyślPrzemyślPolska
1462
Saternus Jacek1975
M
niezrzeszonyZabrzePolska
1463
Sawicki Jan
TAK
1958
M
niezrzeszonyŁężycaPolska
1464
Sawicki Krzysztof1971
M
AKM Olimp OlsztynOlsztynPolska
1465
Sawicki Sebastian
TAK
1985
M
Roch JasienicaJasienicaPolska
1466
Schröder Karol1975
M
Biegam z Sercem.plKatowicePolska
1467
scigocki jan1951
M
o.s.i r.strzelce opolskiestrzelce opolskiePolska
1468
SEJDAK RADOMIR
TAK
1982
M
niezrzeszonyKobiele WielkiePolska
1469
SELEROWICZ PAWEL
TAK
1978
M
URBANOWA KOPKA TEAMWROCLAWPolska
1470
Selke Radosław1985
M
A.K.B. MORT!WarszawaPolska
1471
Senger Michał
TAK
1981
M
RunnerGąsawaPolska
1472
Senger Robert
TAK
1982
M
LTT LipuszWarszawaPolska
1473
Sepka Daria
TAK
1974
K
Spartanie DzieciomWarszawaPolska
1474
Serwaczyński Mirosław
TAK
1962
M
Spartanie DzieciomPiasecznoPolska
1475
Serwadczak Piotr
TAK
1972
M
niezrzeszonySkarbimierz OsiedlPolska
1476
Sęczkowska Justyna1987
K
Szkoła Policji w PilePiłaPolska
1477
Sęk Tomasz
TAK
1983
M
niezrzeszonyPiastówPolska
1478
Sękala Marek
TAK
1979
M
Zdobywcy KoronyWrocławPolska
1479
Sękowski Dominik1976
M
niezrzeszonyBaranowoPolska
1480
Sibiński Waldemar
TAK
1959
M
niezrzeszonySantockoPolska
1481
SIBIŃSKI KRZYSZTOF
TAK
1965
M
prawdziwy facet powinien też przebiec maraton :) Gorzów Wlkp.Polska
1482
Sidełko Robert
TAK
1963
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
1483
Sidorczuk Tomasz
TAK
1980
M
niezrzeszonyTrzebieżPolska
1484
Siedlecki Tomasz
TAK
1985
M
Aktywni GrójecGRÓJECPolska
1485
Sieja Marcin
TAK
1962
M
BOBRY ŻAGAŃŻagańPolska
1486
SIEK HUBERT
TAK
1977
M
niezrzeszonyWROCŁAWPolska
1487
SIELSKA JOANNA
TAK
1975
K
niezrzeszonyGLIWICEPolska
1488
Sienkiewicz Robert1967
M
Łowcy Przygód GołdapGołdapPolska
1489
Siennicka Agnieszka
TAK
1983
K
zaBIEGaneNowy Dwór GdańskiPolska
1490
SIERACKI KAMIL1988
M
BRZOZA BIEGAInowrocławPolska
1491
Sierosławski Wawrzyniec
TAK
1968
M
niezrzeszonyKrakówPolska
1492
Sierzputowska Izabella
TAK
1975
K
UMISIEMiastkowoPolska
1493
SIEWIERSKI HENRYK1952
M
niezrzeszonyDARŁOWOPolska
1494
Sikora Adam1981
M
SkoryŻelowicePolska
1495
Sikora ALICJA1952
K
Sprint Bielsko BialaBIELSKO BIALAPolska
1496
Sikora Artur
TAK
1971
M
KB ŁAPKABydgoszczPolska
1497
Sikora Jacek
TAK
1974
M
SikoryŻelowicePolska
1498
Sikora Michał
TAK
1969
M
SikoryŻelowicePolska
1499
Sikora Sławomir
TAK
1977
M
Ruchowa Akademia Zdrowia SzczecinSzczecinPolska
1500
Sikora STEFAN1949
M
beskidek bielsko bialaBIELSKO BIALAPolska
1501
Sikorski Marcin
TAK
1977
M
TT SzczecinSzczecinPolska
1502
Sitko Adam
TAK
1973
M
SBD ENERGETYK RYBNIKRybnikPolska
1503
Siwa Marcin
TAK
1976
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1504
Siwek Krzysztof
TAK
1967
M
niezrzeszonyZloty StokPolska
1505
Siwiec Mariusz
TAK
1969
M
Drużyna SzpikuKrakówPolska
1506
SKAKLUK JAN1951
M
KB.PIMAR LEGIONOWOLEGIONOWOPolska
1507
Skałecki Przemysław
TAK
1983
M
niezrzeszonyGorzów Wlkp.Polska
1508
Skibniewski Krzysztof
TAK
1981
M
niezrzeszonyPoznańPolska
1509
Skłodowski Dariusz
TAK
1960
M
niezrzeszonySosnowiecPolska
1510
Skoczek Marek1960
M
niezrzeszonySUŁKOWICEPolska
1511
Skorupinski Piotr
TAK
1983
M
niezrzeszonyPoznańPolska
1512
Skorupinski Przemyslaw
TAK
1969
M
niezrzeszonyWolinPolska
1513
Skorupski Grzegorz
TAK
1971
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1514
Skórka Adam
TAK
1974
M
Olaws ZłotoryjaZłotoryjaPolska
1515
Skraba Michał1975
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1516
Skrabacz Jacek
TAK
1969
M
niezrzeszonyTarnówPolska
1517
Skrętkowski Krzysztof
TAK
1981
M
niezrzeszonyOławaPolska
1518
Skrzypczak Olaf
TAK
1976
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1519
Skrzypińska Alicja1980
K
niezrzeszonySzczecinPolska
1520
Skrzypkowski Maciej1986
M
adventuresquad.plWarszawaPolska
1521
Skrzypkowski Tomasz1957
M
adventuresquad.plOtwockPolska
1522
Slezak Mariusz1973
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1523
Słabczewski Radosław1979
M
KWP PoznańPoznańPolska
1524
Słaby Adam
TAK
1972
M
Vege RunnersBiernaPolska
1525
Sławiński Michał
TAK
1976
M
Dowództwo Marynarki WojennejPogórzePolska
1526
Sławkowski Sławomir1969
M
KBM IPABydgoszczPolska
1527
Słomczyński Bartosz1978
M
JW 1907 OpolepolePolska
1528
Słomczyński Marcin
TAK
1986
M
niezrzeszonyKrakówPolska
1529
Słotwiński Michał
TAK
1984
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1530
SŁOTWIŃSKI ZDZISŁAW1952
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1531
Słowik Radosław1977
M
niezrzeszonyŻelechówPolska
1532
SŁOWIKOWSKI Sławomir
TAK
1970
M
Kryzys Wieku ŚredniegoStargard Szcz.Polska
1533
SMANS IRENEUSZ
TAK
1976
M
KB 42,2 LIPIANYLIPIANYPolska
1534
Smaruj Igor
TAK
1992
M
niezrzeszonyielona GóraPolska
1535
Smit Maciek
TAK
1973
M
PRO-Mile ŁódźKonstantynówPolska
1536
SMOLAN MARCIN1979
M
niezrzeszonyLEGNICAPolska
1537
Smoliga Marcin
TAK
1988
M
Dopsze BiegamCekówPolska
1538
Smoliński Mariusz1977
M
Zabiegani z LeśnejLEŚNAPolska
1539
Smoliński Paweł
TAK
1959
M
OSiR Tarnowo PodgórneLusowoPolska
1540
Smyk Jakub
TAK
1979
M
niezrzeszonyOŁAWAPolska
1541
Smyk Robert
TAK
1971
M
Strefa MaratonuGliwicePolska
1542
Smykowski Marcin
TAK
1973
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
1543
SMYKOWSKI WŁADYSŁAW1949
M
OŁAWAOŁAWAPolska
1544
SOBAŃSKI Arkadiusz
TAK
1974
M
SCS MYŚLIBÓRZMYŚLIBÓRZPolska
1545
Sobczak Jarosław
TAK
1973
M
niezrzeszonyGliwicePolska
1546
Sobczak WITOLD
TAK
1977
M
12tri.plPOZNAŃPolska
1547
Sobczyk Krzysztof
TAK
1973
M
niezrzeszonyKutnoPolska
1548
Sobczyk Robert1967
M
KPP KołobrzegKołobrzegPolska
1549
Sobczyk Robert1967
M
KB Kliszów1702KołobrzegPolska
1550
Sobkowiak EWA1963
K
Brylant KórnikPoznańPolska
1551
Socha Artur
TAK
1989
M
niezrzeszonyWałbrzychPolska
1552
Sochan Maciej1975
M
WSOWL WrocławGorzów WielkopolskPolska
1553
Sokołowski Roman
TAK
1960
M
Cross KrapkowiceKrapkowicePolska
1554
Solecki Tomasz
TAK
1979
M
niezrzeszonyBieruńPolska
1555
Sopel Arkadiusz
TAK
1972
M
AKMB GliwicePyskowicePolska
1556
Sotek Marek
TAK
1973
M
Trucht Tarchomin TeamWarszawaPolska
1557
Sozański Rafał
TAK
1977
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1558
Sójka Krzysztof
TAK
1977
M
niezrzeszonyBEŁCHATÓWPolska
1559
Sójka Paweł
TAK
1958
M
KW WarszawaWarszawaPolska
1560
SPALIŃSKI PIOTR1968
M
SIECHNICKI KLUB BIEGACZAOŁAWAPolska
1561
SPICZAK PAWEŁ
TAK
1975
M
niezrzeszonyGORZÓW WLKPPolska
1562
Spólnik Stanisław1951
M
Achilles Track ClubKrakówPolska
1563
Sprenger Mirosław
TAK
1980
M
niezrzeszonyNakłoPolska
1564
Spychała Stanisław
TAK
1954
M
niezrzeszonyWronkiPolska
1565
Spyra Sławomir1970
M
Zabiegani CzęstochowaCzęstochowaPolska
1566
Stachowiak Jacek
TAK
1963
M
WAAB MrowinoPRZEŹMIEROWOPolska
1567
Stachowski Przemysław1970
M
niezrzeszonyBorowaPolska
1568
Stadnicki Robert
TAK
1971
M
niezrzeszonyRudna /KoźlicePolska
1569
STANEK KRZYSZTOF
TAK
1964
M
niezrzeszonyBUKOWNOPolska
1570
Stangret Adam
TAK
1960
M
niezrzeszonyLubinPolska
1571
Staniewski Eugeniusz1951
M
niezrzeszonyZgorzelecPolska
1572
Stanirowski Jarosław1971
M
niezrzeszonyMstówPolska
1573
Stankiewicz Anna
TAK
1971
K
niezrzeszonyMiękiniaPolska
1574
Stańczyk Piotr
TAK
1974
M
UVPolicePolska
1575
Starzyk Andrzej
TAK
1977
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1576
Starzyński Piotr
TAK
1971
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1577
Stasiak Kamil
TAK
1994
M
niezrzeszonySopotPolska
1578
Stasiuk Robert
TAK
1986
M
niezrzeszonySZCZECINPolska
1579
Stawarz Paweł
TAK
1969
M
KB LUPUS OleśnicaOLEŚNICAPolska
1580
Stawicki Marek
TAK
1970
M
OSP SmołdzinoSmołdzinoPolska
1581
STAWINOGA ZBIGNIEW
TAK
1972
M
KUROPATWWY RUN TEAMJÓZEFOSŁAWPolska
1582
STAWNICZY WIESŁAW
TAK
1953
M
niezrzeszonyGŁOGÓWPolska
1583
Stawska Anna
TAK
1957
K
niezrzeszonyŁódźPolska
1584
Stawski Dariusz
TAK
1957
M
KB Arturówek ŁódźŁódźPolska
1585
STEFANIAK MIECZYSŁAW
TAK
1962
M
SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKPolska
1586
Stefański Andrzej1962
M
Komenda Policji ElblągElblągPolska
1587
Stefański Andrzej1962
M
KMP ElblągElblągPolska
1588
Stefański Damian
TAK
1981
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1589
STELCZYK ZBIGNIEW1971
M
niezrzeszonyDębnoPolska
1590
Stelmaszczyk Anita
TAK
1983
K
Winogradzki TeamObornikiPolska
1591
Stencel Zbigniew
TAK
1964
M
Forma Wodzisław MarklowicePolska
1592
STENCEL PIOTR
TAK
1970
M
FORMA WODZISLAWWODZISŁAW.ŚLPolska
1593
Stępień Leszek
TAK
1978
M
Bóbr TłuszczWołominPolska
1594
Stępień Paweł
TAK
1979
M
niezrzeszonyKrakówPolska
1595
Stępień Tomasz
TAK
1976
M
niezrzeszonyKielcePolska
1596
Stoiński Marek
TAK
1970
M
Drużyna Biegaczy JYSKGdańskPolska
1597
Stojanowski Artur1975
M
niezrzeszonyWitnicaPolska
1598
Stolecki Piotr
TAK
1979
M
KB Spartakus Bełchatów/Drużyna SzpikuBełchatówPolska
1599
Stoparek Marcin1990
M
niezrzeszonyBoleszkowicePolska
1600
Stopieński Krzysztof
TAK
1961
M
niezrzeszonyGdańskPolska
1601
Stroinski Daniel1982
M
niezrzeszonyRydułtowyPolska
1602
Stroński Tomasz1968
M
NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNowy TomyślPolska
1603
Strykowski Jarosław1967
M
Drużyna szpikuPoznańPolska
1604
Strzelczak Robert
TAK
1974
M
BBL OPOLEOpolePolska
1605
Strzelczyk Norbert1976
M
niezrzeszonySkwierzynaPolska
1606
Studziński Jacek
TAK
1979
M
Drużyna SzpikuPoznańPolska
1607
Stwora Dawid1977
M
KWP KatowiceKatowicePolska
1608
STYCZEŃ GRZEGORZ
TAK
1971
M
niezrzeszonyBĘDZINPolska
1609
Styczyńska Katarzyna1989
K
niezrzeszonyGdańskPolska
1610
Subda robert1971
M
KSP WarszawaWarszawaPolska
1611
Subda Robert1971
M
KSP WarszawaWołominPolska
1612
Sudziarski Tomasz
TAK
1975
M
niezrzeszonygdyniaPolska
1613
Sudzik Mirosław
TAK
1980
M
NIAGARA FITNESS KLUB :)DYCHA DRZYMAŁYRAKONIEWICEPolska
1614
Sujak Włodzimierz
TAK
1958
M
Marecki vs EquatorZałomPolska
1615
Sukiennik Artur
TAK
1966
M
niezrzeszonyKrakówPolska
1616
Sulima Grzegorz
TAK
1967
M
Festiwal Biegowy KrynicaStrzegomPolska
1617
SUŁKO GRZEGORZ
TAK
1989
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1618
Sura Paweł
TAK
1991
M
Wojskowa Akademia TechnicznaDąbkiPolska
1619
Sutkowski Michał
TAK
1962
M
LEKARZE RODZINNI POLSKAWarszawaPolska
1620
Suwaj Adam
TAK
1974
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
1621
SWEKLEJ Paweł
TAK
1975
M
WSB CYTADELAWarszawaPolska
1622
Swierk Anna1979
K
NaturalniE JanowiceJanowice WielkiePolska
1623
Swierk Seweryn
TAK
1979
M
naturalniE JanowiceJanowice WielkiePolska
1624
SYPEREK MARCIN1974
M
PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWPolska
1625
Sysa Kazimierz
TAK
1956
M
niezrzeszonyKrasnystawPolska
1626
Szałajko Jerzy
TAK
1962
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1627
Szaniewski MIROSŁAW
TAK
1973
M
niezrzeszonyJELENIA GÓRAPolska
1628
SZAR SZYMON1979
M
KB MANIAK POZNANPOZNANPolska
1629
SZARAWARA STANISŁAW1950
M
niezrzeszonyRABKA_ZDRÓJPolska
1630
Szarkowski Robert
TAK
1970
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1631
Szaroń Marek
TAK
1993
M
OKS Zgodzianka Nowa HutaKrakówPolska
1632
Szatowski Bogusław
TAK
1978
M
niezrzeszonyLUBLINPolska
1633
Szczepaniak Łukasz1989
M
OP KWP SzczecinSzczecinPolska
1634
Szczepaniuk Marek1962
M
Zbrojownia SulechówSulechówPolska
1635
SZCZEPANOWSKI MACIEJ
TAK
1973
M
1 Blog Bydgoszcz, KB AZS KPSW BydgoszczKoronowoPolska
1636
SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ
TAK
1973
M
SUPER-SPORTZIELONA GÓRAPolska
1637
Szczerba Adam
TAK
1987
M
Kerry Polska OleśnicaOLEŚNICAPolska
1638
Szczerba Andrzej1972
M
KMP MysłowiceMysłowicePolska
1639
Szczerba Paweł1980
M
Zakłady Górnicze LUBINLubinPolska
1640
Szczerek Paweł
TAK
1966
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1641
Szczęsny Tomasz
TAK
1986
M
niezrzeszonyDrezdenkoPolska
1642
Szczot Andrzej
TAK
1976
M
GB Wrocławskie MorsyWrocławPolska
1643
Szczygielska Edyta1976
K
"Olszewski i Synowie"SławnoPolska
1644
Szczypczyk Zbigniew
TAK
1967
M
Kuźnia TriathlonuWarszawaPolska
1645
Szczypiorski Piotr
TAK
1991
M
bydgoska grupa sportów wytrzymałościowychBydgoszczPolska
1646
Szczypiorski Szymon
TAK
1985
M
Bydgoska Grupa Sportów WytrzymałościowychBydgoszczPolska
1647
Szczypkowski Hieronim
TAK
1959
M
runKing Ostrów Wlkp.Polska
1648
Szewczyk Marek
TAK
1984
M
Dowództwo Garnizonu WarszawaTrzebnicaPolska
1649
Szkoda Mariusz
TAK
1970
M
3:33 TEAMTrzciankaPolska
1650
Szlawski Bogdan
TAK
1962
M
Klub Biegacza PostominoPolska
1651
Szlegier Dariusz
TAK
1976
M
MOSGPołczynoPolska
1652
Szmit Radosław
TAK
1979
M
WKB PIAST WROCŁAWBiały kościółPolska
1653
Sznajder Marcin
TAK
1976
M
WKS Orły Wawrzusia Nowa SólNowa SólPolska
1654
Sznajder MARIAN
TAK
1966
M
ZENEK NA 102NOWA SÓLPolska
1655
Sznajder Zenon
TAK
1959
M
ZENEK NA 102NOWA SÓLPolska
1656
SZNAZA Tadeusz
TAK
1959
M
Korona GroupElblągPolska
1657
Szofer Adam1984
M
NKB Chyży Nowy TomyślNowy TomyślPolska
1658
Szondelmajer Agnieszka
TAK
1977
K
RODZINNY KLUB BIEGOWY MYŚLIBÓRZMyślibórzPolska
1659
Szondelmajer Piotr
TAK
1977
M
RODZINNY KLUB BIEGOWY MYŚLIBÓRZMyślibórzPolska
1660
SZOPA MAREK
TAK
1974
M
NAUTILUS GORZÓWGORZÓW WLKP.Polska
1661
Szoprun Krzysztof1978
M
KP Wrocław GrabiszynekWrocławPolska
1662
SZPALA IRENEUSZ
TAK
1963
M
niezrzeszonyTARNOWSKIE GÓRYPolska
1663
Szpiech Leszek
TAK
1967
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1664
Szpyt Andrzej
TAK
1971
M
niezrzeszonyGubinPolska
1665
Sztuba Bogdan
TAK
1964
M
zabiegani z LeśnejLeśnaPolska
1666
Sztucki Jaroslaw
TAK
1960
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1667
Szuba Eryk
TAK
1972
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1668
SZULWACH PAWEŁ
TAK
1976
M
niezrzeszonyGDAŃSKPolska
1669
Szumiec Andrzej
TAK
1961
M
niezrzeszonyKrakówPolska
1670
Szumilak Jacek
TAK
1980
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1671
Szwaja Marek
TAK
1984
M
niezrzeszonyPraszkaPolska
1672
Szwedowicz Bartosz
TAK
1972
M
niezrzeszonyGorzów Wlkp.Polska
1673
Szych Marek1990
M
niezrzeszonyMiędzyrzeczPolska
1674
Szycik Waldemar1969
M
Maratonka GrajewoGrajewoPolska
1675
Szylderowicz Witold1961
M
niezrzeszonyDRZONKÓWPolska
1676
Szymańska Magdalena
TAK
1978
K
niezrzeszonyGorzów Wlkp.Polska
1677
Szymański Krzysztof
TAK
1963
M
Ex Siedlce GdańskGdańskPolska
1678
Szymański Łukasz
TAK
1980
M
Huragan Szklarka PoznańPoznańPolska
1679
Szymański Marcin
TAK
1976
M
DREPTACZEDROSZKÓWPolska
1680
Szymański Rafał
TAK
1971
M
Fitness Park RadomRadomPolska
1681
Szymański Tomasz
TAK
1975
M
PolicjaZąbkowice SląskiePolska
1682
Szymański Tomasz1975
M
KPP Ząbkowice ŚląskieZąbkowice ŚląskiePolska
1683
Szymczak Marcin1975
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1684
Szymczak Piotr
TAK
1977
M
Crossfit R99OstrołękaPolska
1685
SZYMCZAK MACIEJ
TAK
1979
M
niezrzeszonyGORZÓW WLKP.Polska
1686
Szymczak Marcin1975
M
KP Szczecin DąbieSzczecinPolska
1687
Szymczyk Tomasz
TAK
1982
M
niezrzeszonyCzęstochowaPolska
1688
SZYMKÓW HENRYK1950
M
RESOVIA RZESZÓWRZESZÓWPolska
1689
Szysler Andrzej
TAK
1955
M
LUKS SuszPolska
1690
ŚCIECHOWICZ Adam
TAK
1972
M
Centrum Operacji MorskichGdyniaPolska
1691
ŚLĄZAK ANDRZEJ1960
M
FAN CLUB DŻEMPIOTRKÓW TRYBPolska
1692
Śliwka Michał
TAK
1980
M
niezrzeszonyLublinPolska
1693
Śmiech Bartosz
TAK
1985
M
niezrzeszonyJanuszowicePolska
1694
Śmiechowska Ewa1982
K
WITCWarszawaPolska
1695
Śnieg Piotr
TAK
1964
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1696
Śnieżek Krzysztof
TAK
1979
M
2 ORel PrzasnyszPrzasnyszPolska
1697
Środa Janusz1961
M
AGRICOMM-Tarnowskie GóryTarnowskie GóryPolska
1698
Środa Piotr1970
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
1699
ŚWIĄTCZAK Artur1975
M
niezrzeszonyKatowicePolska
1700
Świątek Ewelina
TAK
1980
K
Spartanie DzieciomBorzęcin DużyPolska
1701
Świątek Maciej
TAK
1977
M
niezrzeszonyOstrów Wlkp.Polska
1702
Świątek Magdalena1983
K
niezrzeszonyOstrów WlkpPolska
1703
Świderska Agata1988
K
WSOWLNiskoPolska
1704
Świętoń GRZEGORZ
TAK
1979
M
niezrzeszonyUrlePolska
1705
Świstel Sebastian1978
M
niezrzeszonyJeninPolska
1706
ŚWITAJ PATRYK
TAK
1980
M
niezrzeszonyŻORYPolska
1707
Tabaka Grzegorz
TAK
1975
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1708
Taranek Krzysztof1979
M
Drużyna SzpikuWarszawaPolska
1709
TARASZKA DAMIAN
TAK
1974
M
niezrzeszonyZIELONA GÓRAPolska
1710
Tarka Andrzej
TAK
1977
M
niezrzeszonyZelówPolska
1711
Tatała Maciej
TAK
1971
M
Caelum TeamKostrzyn nad OdrąPolska
1712
Tatarczuk Jerzy
TAK
1977
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1713
Tatarynowicz Marian1948
M
niezrzeszonyZielona GóraPolska
1714
TEICHERT MARIA
TAK
1964
K
ActiveSport WarszawaWarszawaPolska
1715
Teleon Piotr
TAK
1974
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1716
Thiel Adam1972
M
KPP LęborkLęborkPolska
1717
THIEL ADAM1972
M
KS TEAM RUN GDAŃSKPolska
1718
Tocki Dariusz1952
M
niezrzeszonyOlszynaPolska
1719
Toma Kamil1983
M
Pro Run WrocławWrocławPolska
1720
Toman Janusz1960
M
niezrzeszonyCieszynPolska
1721
Toman Michał
TAK
1985
M
LUXTORPEDA CZERWIONKACzerwionkaPolska
1722
TOMAN ANDRZEJ
TAK
1962
M
LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEPolska
1723
Tomasik Janusz1943
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1724
Tomaszewska Anna
TAK
1973
K
OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAPolska
1725
TOMAŚ JACEK1974
M
ARTRESAN ACTIVE-BIEGIEM PO ZDROWIEWrocławPolska
1726
Tomczuk Wojciech1969
M
niezrzeszonyWOŁÓWPolska
1727
Tomczyk Rafał
TAK
1971
M
niezrzeszonyGdańskPolska
1728
Tomiczak Fabian
TAK
1973
M
niezrzeszonyCzaplinekPolska
1729
Torzewski Dariusz1975
M
Netto GB 42,195 DębnoDębnoPolska
1730
Torzewski Roman1971
M
niezrzeszonyBoniewoPolska
1731
TRENDEL STEFAN
TAK
1958
M
niezrzeszonyŻABICEPolska
1732
TROCHANOWSKI MAKSYMILIAN
TAK
1976
M
KGHM Drużyna SzpikuPARCHÓWPolska
1733
Tryk Sebastian
TAK
1971
M
Pro-Run WrocławWrocławPolska
1734
Trzcieliński Roman
TAK
1953
M
PSY WarszawaWarszawaPolska
1735
Trzciński Grzegorz
TAK
1964
M
niezrzeszonyPrabutyPolska
1736
Trzewicarz Mariusz
TAK
1978
M
TKKF TIMKENKatowicePolska
1737
Trzpis Eugeniusz
TAK
1956
M
niezrzeszonyDarłowoPolska
1738
Trzymkowswki Sławomir1972
M
Truchcik ŁubiankaŁubiankaPolska
1739
Tuliński Maciej
TAK
1980
M
PozruniacyPoznańPolska
1740
TUMIEL DARIUSZ
TAK
1961
M
niezrzeszonyNOWA SÓLPolska
1741
TUR LESZEK
TAK
1962
M
KB GOCH BYTÓWBORZYTUCHOMPolska
1742
Turkowski Paweł
TAK
1970
M
Szczecińscy BiegaczeSzczecinPolska
1743
Turowska Krystyna1946
K
niezrzeszonyJelenia GóraPolska
1744
Tuzimek Dariusz
TAK
1966
M
Drużyna SzpikuZielona GóraPolska
1745
Tuzimek Piotr
TAK
1973
M
KM PSP SzczecinSzczecinPolska
1746
Twardowski Marcin1974
M
Dymogenerator Rai-Tech DębnoDębnoPolska
1747
TWARÓG ZBIGNIEW1952
M
STRZEGOMSKA 12-TKASTRZEGOMPolska
1748
Tyburski Mariusz
TAK
1976
M
JW 5699 PrzasnyszCzernice BorowePolska
1749
Tyl Maciej
TAK
1969
M
QUAY POZNAŃPoznańPolska
1750
Tylek RAFAŁ
TAK
1971
M
niezrzeszonyKRAKÓWPolska
1751
Tyszka Dariusz
TAK
1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1752
Ucieklak WALDEMAR
TAK
1962
M
niezrzeszonyCZĘSTOCHOWAPolska
1753
Udziela Tomasz1978
M
niezrzeszonyNowy TargPolska
1754
Ugorek Jarosław
TAK
1975
M
globtroter.sklep.plMiliczPolska
1755
Ulatowski Andrzej
TAK
1971
M
niezrzeszonyToruńPolska
1756
Ulatowski Piotr1977
M
niezrzeszonyKostrzynPolska
1757
Umiński Michał
TAK
1976
M
UMISIEWarszawaPolska
1758
Urbańska KATARZYNA
TAK
1981
K
Bieg OpolskiOPOLEPolska
1759
Urbański Artur
TAK
1969
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1760
Urlicki Lech1950
M
niezrzeszonyNowa SólPolska
1761
Usewicz Maciej
TAK
1981
M
Browarek TeamPolicePolska
1762
van rooijen paul1960
M
ciko 66VELPnederland
1763
Wachowski Grzegorz
TAK
1958
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1764
Wagenknecht Radosław1974
M
2x2=8Tomaszów Maz.Polska
1765
Wagenknecht Robert1970
M
2x2=8ŁódźPolska
1766
Wajda Piotr1985
M
BBL MikołówOrnontowicePolska
1767
WAJEROWSKI KRZYSZTOF
TAK
1979
M
KB LUPUS OLEŚNICAOleśnicaPolska
1768
Wala Krzysztof
TAK
1970
M
WALAGLOBStryszawaPolska
1769
Walczak Anita
TAK
1989
K
niezrzeszonyGdyniaPolska
1770
Walczak Artur
TAK
1988
M
BBGdyniaPolska
1771
Walczak Mariusz1983
M
niezrzeszonyKórnikPolska
1772
Walczak Robert
TAK
1969
M
SPARTA, czyli pszenne piwo i zielone liście:)SzczecinPolska
1773
Walczewski test Michał1973
M
WKB Meta LubliniecToruńPolska
1774
Waldowska Gabriela1985
K
niezrzeszonyPolska
1775
WALENDZIAK RYSZARD
TAK
1973
M
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORKMALBORKPolska
1776
Walentynowicz Klaudiusz1973
M
KP Poznań WildaPoznańPolska
1777
WALERIAŃCZYK ROMAN
TAK
1968
M
GMINA KOŁOBRZEGGRZYBOWOPolska
1778
Walkiewicz Dariusz
TAK
1973
M
niezrzeszonyKielcePolska
1779
WALKOWIAK GRZEGORZ
TAK
1980
M
niezrzeszonyPOBIEDZISKAPolska
1780
WANAT WACŁAW1946
M
PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWPolska
1781
Wandel Dariusz
TAK
1971
M
Polska BiegaPoznańPolska
1782
WARDZALA Anna1948
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
1783
Warkowski Robert
TAK
1967
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1784
Warwas Paweł
TAK
1968
M
niezrzeszonySosnowiecPolska
1785
Wasilewski Artur
TAK
1967
M
Zdobywcy KoronyWrocławPolska
1786
WASILEWSKI PIOTR
TAK
1981
M
K.B. SPARTAKUS BEŁCHATÓWSZCZERCÓWPolska
1787
WASYŁYK ŁUKASZ
TAK
1979
M
niezrzeszonyCZARNKÓWPolska
1788
Waszyrowski Jakub
TAK
1987
M
dentoestetyka.plŁódźPolska
1789
Wawruszczak ZDZISŁAW
TAK
1956
M
niezrzeszonyNowy SączPolska
1790
Wawrzyn Tomasz
TAK
1977
M
niezrzeszonyOlsztynPolska
1791
Wawrzyniak Jerzy
TAK
1975
M
Runners PowerŚremPolska
1792
Wawrzyniak Michał1982
M
GEMALTOTczewPolska
1793
Wąsek Joanna
TAK
1969
K
Biegam Bo Lubię OpoleOpolePolska
1794
WEGNER JACEK1975
M
SBD ENERGETYK RYBNIKRybnikPolska
1795
Wellman Piotr
TAK
1976
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1796
Welm Grzegorz
TAK
1970
M
Zabiegani CzęstochowaCzęstochowaPolska
1797
Welzer Dariusz1973
M
WELDA OMEGA TEAMOławaPolska
1798
Wencław Adam
TAK
1983
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1799
Wenta Franciszek1951
M
niezrzeszonyKrokowaPolska
1800
Weselak Paweł
TAK
1978
M
niezrzeszonyPrzeworskPolska
1801
WESOŁEK MARCIN
TAK
1973
M
niezrzeszonyPOZNAŃPolska
1802
Wesołowski Mirosław1964
M
Netto Grupa Biegowa 42,195 DębnoDębnoPolska
1803
Wesołowski Stanisław1954
M
KWP WrocławWrocławPolska
1804
Wesołowski Zbigniew
TAK
1965
M
niezrzeszonySkórczPolska
1805
Weśniuk Kacper1989
M
niezrzeszonyStara KornicaPolska
1806
Wett Sławomir1975
M
EATON RUNNING TEAMTczewPolska
1807
Wiatr Stanisław1952
M
niezrzeszonyDąbrowa TarnowskaPolska
1808
WIĄZEK WŁODZIMIERZ1974
M
WSOWLPolska
1809
WICIK Zbigniew1977
M
IP Kwidzyn TeamPolska
1810
Wieczorek Tomasz
TAK
1977
M
niezrzeszonyBobrownikiPolska
1811
Wielgosz Leszek1963
M
ZENEK NA 102NOWA SÓLPolska
1812
Wiercigroch Adam
TAK
1966
M
niezrzeszonyJordanów ŚląskiPolska
1813
Wierzbicki Rafał1977
M
KWP SzczecinSzczecinPolska
1814
WIESE GRZEGORZ
TAK
1961
M
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KORONOWIEKORONOWOPolska
1815
Wiewióra Grzegorz
TAK
1971
M
niezrzeszonyChorzówPolska
1816
Więzik Leszek
TAK
1955
M
niezrzeszonyRadzionkówPolska
1817
Więzik Sławomir
TAK
1971
M
niezrzeszonyCzechowice-Dziedz.Polska
1818
Wiglusz Krzysztof1980
M
niezrzeszonyGaćPolska
1819
Wiktorowicz Tomasz1981
M
KPMG Marathon TeamWrocławPolska
1820
Wilk Damian1977
M
KGP WarszawaWarszawaPolska
1821
WINNICKI ŁUKASZ
TAK
1987
M
niezrzeszonyWARSZAWAPolska
1822
Wiśniewski Marcin1976
M
Maratończyk Team SzczecinSzczecinPolska
1823
Wiśniewski Paweł1973
M
Rumaki/RadzikówRADZIKÓWPolska
1824
Wiśniewski Piotr
TAK
1971
M
Aktywni Kociewiacy SkórczSkórczPolska
1825
Wiśniewski Piotrek
TAK
1973
M
Rumaki/RadzikówRadzikówPolska
1826
WIŚNIEWSKI MARIUSZ
TAK
1968
M
DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃPolska
1827
Witczak Bartosz
TAK
1975
M
Maraton LesznoLESZNOPolska
1828
WITCZAK JOLANTA
TAK
1966
K
MSICS PoznańLusowoPolska
1829
Witek Łukasz
TAK
1978
M
ValeoJaworzePolska
1830
WITEK SEBASTIAN
TAK
1976
M
BIEDRONKA TEAM LUBINLUBINPolska
1831
Witke Marta1984
K
KMP PoznańPoznańPolska
1832
witkiewicz eryk
TAK
1976
M
niezrzeszonybiałogardPolska
1833
Witkowska Katarzyna
TAK
1977
K
niezrzeszonySZCZECINPolska
1834
Witkowski Robert1971
M
niezrzeszonyGdańskPolska
1835
Witkowski Wojciech
TAK
1959
M
PSZS SiedlceSiedlcePolska
1836
WITKOWSKI Stanislaw1950
M
40-latek TychyTychyPolska
1837
Witomierz Marek1979
M
Opalenicki Klub BiegaczaOPALENICAPolska
1838
Wizner Czesław1954
M
KWP KatowiceKatowicePolska
1839
Włodarz Marcin
TAK
1979
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1840
Wochnik Beata1981
K
niezrzeszonyKatowicePolska
1841
Wodejko Artur1976
M
niezrzeszonySolec KujawskiPolska
1842
Wojaczek Jacek
TAK
1964
M
Forma Wodzisław ŚlPSZÓWPolska
1843
Wojciechowski Ireneusz
TAK
1968
M
signovum.plGrójecPolska
1844
Wojciechowski Kacper1994
M
niezrzeszonyElblągPolska
1845
Wojciechowski Michał
TAK
1973
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1846
Wojcieszak ROBERT
TAK
1969
M
AT TeamWarszawaPolska
1847
Wojtalik Przemysław
TAK
1978
M
Nocna ŚciemaKoszalinPolska
1848
Wojtan Robert
TAK
1971
M
PKO BPZąbkiPolska
1849
Wojtowicz Tomasz
TAK
1989
M
niezrzeszonyJaworznoPolska
1850
Wojtyczok Wojciech
TAK
1973
M
Facciamo JoggingZabrzePolska
1851
Wolanin Piotr1974
M
niezrzeszonyZIELONA GÓRAPolska
1852
Wolender Tomasz
TAK
1967
M
Maratończyk Team SzczecinSzczecinPolska
1853
Wolny Piotr1964
M
BYDGOSZCZBYDGOSZCZPolska
1854
Wolszczak Ewelina
TAK
1993
K
Polska BiegaWarszawaPolska
1855
Woltman Mariusz1974
M
niezrzeszonyDębnoPolska
1856
Woszczyło Adrian
TAK
1985
M
niezrzeszonyPszczewPolska
1857
Woszczyło Radosław
TAK
1989
M
niezrzeszonyPszczewPolska
1858
Wozniak Adrian
TAK
1982
M
YMCA KRAKOWkrakowPolska
1859
Woźniak Jacek
TAK
1960
M
Familia SkierniewicePolska
1860
Woźniak Michał1979
M
KP Poznań GrunwaldPoznańPolska
1861
Woźniak Sebastian
TAK
1984
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1862
WOŹNIAK KRZYSZTOF
TAK
1961
M
niezrzeszonyMIESZKOWICEPolska
1863
Wójcicki Mateusz
TAK
1973
M
JPR Złotoryja Baza Lotnicza Jelenia GóraPolska
1864
Wójcik Jacek1975
M
KWP SzczecinSzczecinPolska
1865
Wójcik Marcin1974
M
KGP WarszawaWarszawaPolska
1866
Wójcik Piotr1965
M
Warszawiaky Athletics ClubWARSZAWAPolska
1867
WÓJCIK JULIAN1954
M
SZWLA STARGARD SZCZECIŃSKISTARGARD SZCZECIŃSPolska
1868
Wójtowicz Marcin1977
M
niezrzeszonySiemianowice Śl.Polska
1869
WÓŁKIEWICZ PAWEŁ
TAK
1970
M
niezrzeszonyPruszkówPolska
1870
Wroński Artur
TAK
1980
M
COIG SA - Business Intelligence TEAMTychyPolska
1871
Wróblewski Artur
TAK
1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1872
Wróblewski BOLESŁAW1951
M
niezrzeszonyGORZÓW WLKP.Polska
1873
WRÓBLEWSKI TOMASZ
TAK
1983
M
BOXMET PISKORZÓWDZIERŻONIÓWPolska
1874
Wujda Mirosław
TAK
1975
M
niezrzeszonyDębnoPolska
1875
WYDRA JÓZEF1953
M
NETTO GB>42.195 DĘBNOCYCHRYPolska
1876
Wyganowski Andrzej1945
M
KB WYGANKołobrzegPolska
1877
WYŁUPEK TOMASZ
TAK
1976
M
Ayrton Senna Racing TeamSOSNOWIECPolska
1878
Wypych Paweł1971
M
HP RUNBobrowiecPolska
1879
WYPYCH TOMASZ
TAK
1970
M
niezrzeszonyBRZEGPolska
1880
Wysocki oskar1992
M
niezrzeszonytczewPolska
1881
WYSOCKI MARIUSZ
TAK
1962
M
niezrzeszonyPRABUTYPolska
1882
Występski Janusz1972
M
DRUŻYNA SZPIKUGnieznoPolska
1883
Wysztygiel Tomasz
TAK
1969
M
niezrzeszonyKatowicePolska
1884
Wyszyńska Małgorzata
TAK
1965
K
niezrzeszonySkępePolska
1885
WYSZYŃSKI TOMASZ
TAK
1985
M
JW 5004HELPolska
1886
Zaborowski Andrzej
TAK
1984
M
KM PSP GdyniaSzymbarkPolska
1887
ZACHARUK DOROTA1975
K
niezrzeszonyGdańskPolska
1888
Zachoszcz Maciej Bonawentura1989
M
BIEGIEM PRZEZ ŚWIATSiedlcePolska
1889
ZAGAJA JANUSZ
TAK
1955
M
niezrzeszonyPOKÓJPolska
1890
Zagawa Łukasz
TAK
1989
M
PSP Łowicz EKO PLASTŁowiczPolska
1891
Zając Andrzej1971
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1892
Zakrzewski JACEK1972
M
TeMMPo WałbrzychJEDLINA-ZDRÓJPolska
1893
Zakrzewski Wojciech
TAK
1971
M
niezrzeszonyOstródaPolska
1894
Zalewski Piotr1985
M
niezrzeszonyPłockPolska
1895
Zapłata Wojciech1978
M
niezrzeszonyPolska
1896
Zaremba Jarosław
TAK
1980
M
niezrzeszonyLubinPolska
1897
ZARODA JERZY ZBIGNIEW
TAK
1970
M
KB AKTYWNI KONINKONINPolska
1898
Zarzeka Marcin1974
M
Vege RunnersBiała PodlaskaPolska
1899
Zawada Michał
TAK
1984
M
KB ERGOWarszawaPolska
1900
Zawadzki Bartosz
TAK
1976
M
niezrzeszonySzczecinPolska
1901
ZAWADZKI PAWEŁ
TAK
1971
M
niezrzeszonyPŁOCKPolska
1902
ZAWALSKI ROBERT
TAK
1981
M
niezrzeszonySZCZECINPolska
1903
Zazulak Andrzej1963
M
KP ChojnaChojnaPolska
1904
Ząbkowski Krzysztof
TAK
1991
M
Bydgoska Grupa Sportów WytrzymałościowychBydgoszczPolska
1905
Zbońkowski Michał1981
M
KożuchówPolska
1906
ZBYRYT MAREK
TAK
1965
M
niezrzeszonyNowa RudaPolska
1907
Zdąbłarz Marcin
TAK
1983
M
Fiat Auto PolandJaworznoPolska
1908
Zdrojewski Grzegorz
TAK
1972
M
niezrzeszonyCzerniejewoPolska
1909
Zdrojewski Paweł1971
M
niezrzeszonyBydgoszczPolska
1910
Zenel Krzysztof
TAK
1960
M
niezrzeszonyStargard SzczecińsPolska
1911
Zgiet Radosław
TAK
1967
M
niezrzeszonyCzartajewPolska
1912
Zieleziński Marcin
TAK
1978
M
BIEDRONKA TEAM LUBINLUBINPolska
1913
Zielińska Kinga1973
K
OKFiR ŚmigielKościanPolska
1914
Zielińska Sylwia1977
K
BO-TEAMGdyniaPolska
1915
Zieliński Arkadiusz1972
M
NETTO GB-42.195 DębnoDębnoPolska
1916
Zieliński Bartłomiej
TAK
1981
M
KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWPolska
1917
Zieliński Bogumił1963
M
KP MieroszówMieroszówPolska
1918
Zieliński Jacek
TAK
1969
M
biegamyrazem.plRedaPolska
1919
Zieliński Karol
TAK
1957
M
niezrzeszonyZąbkiPolska
1920
Zieliński Krzysztof
TAK
1976
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1921
ZIELIŃSKI MARCIN
TAK
1972
M
BIEG OPOLSKI/FENIKS PGE ELEKTROWNIA OPOLEDOBRZEŃ WIELKIPolska
1922
Zielonka Marian
TAK
1955
M
KS. maraton Ostrów Wlkp.Ostrów Wlkp.Polska
1923
Ziemba Daniel
TAK
1976
M
BRACIK ZIEMBA TEAMOSIEKPolska
1924
ZIEMBA PRZEMYSŁAW
TAK
1981
M
BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINPolska
1925
ZIEMBAKOWSKI HENRYK1963
M
MARATOŃCZYK KRZYWINKRZYWINPolska
1926
Ziemniak Robert 1974
M
WeldateamOławaPolska
1927
Zieniewicz Wojciech
TAK
1975
M
Pro-Run WrocławWrocławPolska
1928
Zienkiewicz Janusz
TAK
1972
M
Team Zienkiewicz Amelia, Asia i JanuszBydgoszczPolska
1929
Zienkiewicz Robert1971
M
niezrzeszonySłupskPolska
1930
Zientek Damian
TAK
1984
M
ProGDar Marathon TeamKLINISKA WIELKIEPolska
1931
ZIĘBA Paweł1984
M
WITOSAPolska
1932
Zięzio Radosław
TAK
1965
M
niezrzeszonyWrocławPolska
1933
Znamiec marcin1977
M
KP Metra WarszawskiegoWarszawaPolska
1934
Zugaj Robert
TAK
1978
M
KRS TKKF Jastrząb Ruda SląskaRuda ŚląskaPolska
1935
Zywert Anna
TAK
1991
K
niezrzeszonyMurowana GoslinaPolska
1936
Żabicka Marta1981
K
Łowcy Przygód - GołdapGOŁDAPPolska
1937
Żabiński Lech1956
M
Maratonka GrajewoRudaPolska
1938
Żak Emil
TAK
1990
M
AZS KUL LublinBiała PodlaskaPolska
1939
Żak Jakub1989
M
WSOWLPrzeworskPolska
1940
Żak Robert
TAK
1977
M
niezrzeszonyMarkiPolska
1941
Żelazko Tadeusz1966
M
17 WBZGubinPolska
1942
Żelazny Filip
TAK
1980
M
Brylant KórnikKórnikPolska
1943
Żmuda Tomasz1976
M
CW FANZA KołobrzegKołobrzeg/SarbiaPolska
1944
Żołek Artur1975
M
niezrzeszonyWieliszewPolska
1945
Żółtek Mateusz
TAK
1992
M
niezrzeszonyJasłoPolska
1946
Żuchlewski Zbyszko Jakub1977
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
1947
ŻUK PAWEŁ
TAK
1975
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
1948
Żukiewicz Konrad
TAK
1977
M
Strefa Piękna LublinLublinPolska
1949
ŻUKOWSKI PIOTR1955
M
Św.MARTA,W-wa.Dw.CENTR.PKPWARSZAWAPolska
1950
Żyła Marek
TAK
1964
M
KB JózefinkaKatowicePolska
1951
Żywiczka Michał
TAK
1985
M
RossbieganiWrocławPolska
1952
Mroczka Michał1971
M
3 PiGDAŃSKPolska / POLSKA
1953
OKSANICZ Grzegorz1976
M
3 PiGDYNIAPolska / POLSKA