XXI Bieg Kociewski z Polpharmą
Starogard Gdański, 2012.10.6

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2012.10.01
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: tg@osir.com.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
Andrzejczak Rafał1986
M
niezrzeszonyGrudziądzPolska
2
ARBAT MARIUSZ1977
M
ARBUZ teamKWIDZYNPolska
3
Barański Jakub1978
M
niezrzeszonyGdańskPolska
4
Barszcz Tomasz1979
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
5
Bartnicki Wojciech1968
M
Elbażant ElblągElblągPolska
6
Borycka Agnieszka1978
K
niezrzeszonyGdańskPolska
7
Brzozowski Piotr1977
M
AkademiaBiegania.plRokitkiPolska
8
Brzuzy Łukasz1989
M
Florian ChojniceChojnicePolska
9
Brzycki Radosław1973
M
Biegam bo lubię TczewTczewPolska
10
Bukowski Dawid1993
M
LLKS Ziemi Kociewskiej SkórczLisówkoPolska
11
Burczyk Dawid1993
M
Kociewski Klub BiegaczaKleszczewo KościerPolska
12
Burczyk Mirosław1969
M
niezrzeszonyGdańskPolska
13
BURDA PATRYK1983
M
22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMALBORKPolska
14
Buszman Krzysztof1971
M
JW. 4224LęborkPolska
15
Cebula Bogdan1961
M
LKS Zantyr SztumSztumPolska
16
CHARYTONIUK MIROSŁAW1970
M
niezrzeszonyGdanskPolska
17
Chyła Mateusz1987
M
niezrzeszonyGdańskPolska
18
Cichowski Michał1992
M
niezrzeszonyTczewPolska
19
Ciszewski Szymon1994
M
STOGI TEAMGdańskPolska
20
Ciszewski zbigniew1962
M
STOGI TEAMGdańskPolska
21
Cybruch Krzysztof1966
M
ENDURO MEN ELBLĄGElblągPolska
22
CZAJA LESZEK1976
M
KKB STAROGARDSTAROGARD GDPolska
23
Czapiewska Katarzyna1988
K
niezrzeszonyŁągPolska
24
Czarnecki Piotr1974
M
Ekipa MikiegoGdańskPolska
25
Czerwińska Regina1959
K
niezrzeszonyElblągPolska
26
Czop Wiesław1960
M
niezrzeszonyMalborkPolska
27
Czupryński Janusz1966
M
niezrzeszonyGdanskPolska
28
Czurak Beata1964
K
Gdański Klub MorsówGdańskPolska
29
Darmetko Tomasz1994
M
MKS"TRUSO"ElblągElblągPolska
30
Darmetko Tomasz1904
M
MKS TRUSO TRIATHLON ELBLĄGPolska
31
Dębicki Artur1968
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
32
Dietrich Krzysztof1980
M
www.pomozprzemkowi.pl GdyniaPolska
33
Dobrenko Mieczysław1940
M
LKS Zantyr SztumSztumPolska
34
Dolna Ewelina1984
K
KS GKS KOŁCZYGŁOWYKołczyglowyPolska
35
Domagała Marek1977
M
3city Runners (Endomondo)GdańskPolska
36
Drwal Piotr1973
M
LKS Jantar UstkaUstkaPolska
37
Drzymalski Damian1991
M
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZWarlubiePolska
38
dubovskaya olga1983
K
niezrzeszonygrodnobialorus
39
Dudek Waldemar1971
M
JW 2980 BraniewoBraniewoPolska
40
DUDYCZ RADOSŁAW1974
M
KS TEAM RUN GDAŃSKGDAŃSKPolska
41
DYBUK Dawid1998
M
niezrzeszonyGdańskPolska
42
Dylert Arkadiusz1980
M
Grupa MalborkMalborkPolska
43
DZIUBA PIOTR1979
M
MARATOŃCZYK OKONEKOKONEKPolska
44
Elminowski Wojciech1962
M
Enduro Man ElblągElblągPolska
45
Englert Paweł1976
M
Biuro Hydrograficzne MWGdyniaPolska
46
Fanslau Karol1994
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
47
Fanslau Magdalena1992
K
niezrzeszonaStarogard GdańskiPolska
48
Fanslau Marek1964
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
49
Feszler Adam1972
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
50
Fiałek Alicja1995
K
LIDER MalborkMalborkPolska
51
Filipów Tadeusz1949
M
niezrzeszonyLęborkPolska
52
Finster-Dziadek Dorota1968
K
ZS RokityRokityPolska
53
Frej Marcin1984
M
niezrzeszonyPruszcz GdańskiPolska
54
Gach Maciej1983
M
niezrzeszonyGdańskPolska
55
Gadowski Marcin1981
M
niezrzeszonyElblągPolska
56
Galant Adam1975
M
maratończyk okonekOKONEKPolska
57
Gałan Jacek1983
M
niezrzeszonyCzłuchówPolska
58
Gapski Zbigniew1953
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
59
Gardzielewski Arkadiusz1986
M
WKS ŚLĄSKRZEŻĘCINPolska
60
GAZARKIEWICZ ANTONI1952
M
niezrzeszonyGDAŃSKPolska
61
Gess Mariusz1977
M
niezrzeszonyGoleniówPolska
62
GIBAS ANDRZEJ1968
M
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORKPolska
63
GIBAS KAROLINA1995
K
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORKPolska
64
Giembicki Jan1986
M
niezrzeszonySztumPolska
65
GILL Jarosław1967
M
niezrzeszonyGDYNIAPolska
66
Glugla Mariusz1978
M
niezrzeszonyŚwieciePolska
67
Gładkowski Piotr1969
M
Wiewiór-ka/BAIS TEAMWarzenkoPolska
68
Godlewski Łukasz1982
M
Grupa MAlborkMalborkPolska
69
Godzińska Małgorzata1976
K
niezrzeszonyWejherowoPolska
70
Godziński Krzysztof1976
M
niezrzeszonyWejherowoPolska
71
Goike Piotr1974
M
biegam bo lubięSkowarczPolska
72
GOŁĄBEK KATARZYNA1985
K
MŁODA MAMA BIEGASIWIAŁKAPolska
73
GOŁĄBEK MARIUSZ1962
M
DRUŻYNA SZPIKU/KKB STAROGARDSTAROGARD GD.Polska
74
Gołembiewski Tadeusz1985
M
CityZen PoznańPoznańPolska
75
Gołębiewska Ewelina1980
K
niezrzeszonyGdyniaPolska
76
Gołębiewski Michał1980
M
niezrzeszonyGdynniaPolska
77
Gornikiewicz Mateusz1987
M
-ElblagPolska
78
Gostkowski Łukasz1987
M
KB GOCH BYTÓWBytówPolska
79
Gotowała Krzysztof1990
M
WKS Flota GdyniaPolska
80
Goździelewski Przemysław1979
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
81
Górski Antoni1948
M
LęborkLęborkPolska
82
Grabe Mikołaj1992
M
niezrzeszonyWładysławowoPolska
83
Grabkowski Zdzisław1973
M
niezrzeszonyElblągPolska
84
Graman Krzysztof1981
M
OSNiP WPGdyniaPolska
85
Gredecki Oskar1991
M
Astma WejherowoWejherowoPolska
86
Grulkowski Józef1936
M
Grupa MalborkMalborkPolska
87
Grycner Piotr1951
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
88
Grycner Piotr1951
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
89
Grzebin Piotr1983
M
niezrzeszonyGdańskPolska
90
Grzonka Kamila1986
K
Florian ChojniceCHOJNICEPolska
91
Grzonka Maciej1986
M
niezrzeszonyCzarna WodaPolska
92
Grzonka Piotr1988
M
niezrzeszonyCzarna WodaPolska
93
Grzymała-Kazusek Elżbieta1972
K
niezrzeszonyOkolePolska
94
GRZYWACZ MAGDALENA1984
K
niezrzeszonaGdańskPolska
95
Gurfinkiel Łukasz1980
M
SKLA SopotGdańskPolska
96
Gutfrański Paweł 1976
M
niezrzeszonyElblągPolska
97
Gutowski Andrzej1979
M
niezrzeszonygdanskPolska
98
Guziński Andrzej1964
M
niezrzeszonyGdańskPolska
99
Halman Małgorzata1972
K
niezrzeszonyGdańskPolska
100
Hamernik Tomasz1986
M
bieganie.plPolska
101
HEYKA JAROSŁAW1971
M
niezrzeszonyLĘBORKPolska
102
Hryń-Morawska Elżbieta1979
K
niezrzeszonygPolska
103
Humiński Andrzej1977
M
niezrzeszonyGdańskPolska
104
Iwanek Krzysztof1974
M
niezrzeszonyGdańskPolska
105
Jakiel EWA1968
K
maratończyk okonekOKONEKPolska
106
JANIK ROMAN1953
M
KBR-KwidzynKWIDZYNPolska
107
JARZĘBIŃSKI RAFAŁ1980
M
5004 GDYNIAGDAŃSKPolska
108
Jemielita Grzegorz1976
M
malrza.blogspot.plgdyniaPolska
109
Kaczyński Krzystof1986
M
niezrzeszonyPolska
110
Kalinowska Joanna1975
K
TALEX BORZYTUCHOMKołczygłowyPolska
111
Kamil Jernatowski 1987
M
43 Baza Lotnictwa Morskiego ŁapalicePolska
112
Karczewski Marcin1986
M
niezrzeszonyGdańskPolska
113
Kliniewski Piotr1966
M
Must be the BoxBydgoszczPolska
114
Konkel Joanna1966
K
KS Olszewski i Synowie SławnoSławnoPolska
115
Kos Grzegorz1977
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
116
Kralka Krzysztof1981
M
niezrzeszonyPolska
117
Kraszewski Jarosław1980
M
Grupa MalborkMalborkPolska
118
krautsova olga1981
K
niezrzeszonygrodnobialorus
119
Kropidłowski Jacek1987
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
120
Krzyszkowski Andrzej1952
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
121
Krzyżanowski Grzegorz1973
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
122
Kubiak Jagoda1985
K
niezrzeszonyWEJHEROWOPolska
123
Kucharczyk Zbigniew1975
M
niezrzeszonyGdańskPolska
124
Kujawa Wiktor1993
M
niezrzeszonyKościelecPolska
125
Kujawski Robert1978
M
5004 GdyniaGdyniaPolska
126
Kukuć-Kwapiszewska Anna1978
K
niezrzeszonyElblągPolska
127
Kurkowski Marek1968
M
niezrzeszonyStarogardPolska
128
Kurkowski Patryk1990
M
niezrzeszonyGdańskPolska
129
Kuropatwa Łukasz1986
M
BAŻANT-TEAMRumia / BorucinPolska
130
Kurs Paulina1997
K
UKS OLIMPIJCZYK SkorzewoSkorzewoPolska
131
Kurszewski Dawid1995
M
KKB STAROGARDKleszczewo KościerPolska
132
KURZAWA JACEK1966
M
GS-HYDRO GDYNIAGDYNIAPolska
133
Kwaśniewski Roman1960
M
KKB Starogard GdańskiStarogard GdańskiPolska
134
Kwiatkowska Iwona1959
K
Elbażnt ElblągElblągPolska
135
Kwiatkowski Adrian1985
M
niezrzeszonySopotPolska
136
Kwiatkowski Jakub1983
M
niezrzeszonySopotPolska
137
Kwiatkowski Krzysztof1959
M
Elbażnt ElblągELBLĄGPolska
138
Labuda Anna1976
K
PowersystemProkowoPolska
139
Labuda Rafał1969
M
PowersystemProkowoPolska
140
Lemańska Kamila1975
K
Biegoterapia.plGdyniaPolska
141
Leszek Graban1986
M
49 Baza LotniczaPruszcz GdańskiPolska
142
Leśniewski Jan1948
M
ElbażantElblągPolska
143
Letniowski Maciej1969
M
MasterleaseowalePolska
144
Lewandowski MICHAŁ1992
M
LLKSZIEMIKOCIEWSKIEJ SkórczMIROTKIPolska
145
Lewandowski MICHAŁ1992
M
LLKSZIEMIKOCIEWSKIEJ SkórczMIROTKIPolska
146
Ligman Wacław1976
M
niezrzeszonyGdańskPolska
147
Lipińska Aldona1968
K
niezrzeszonyOlsztynPolska
148
Lipiński Szymon1994
M
KS AZS UWM OlsztynOlsztynPolska
149
Lipka Pawel1985
M
niezrzeszonyPolska
150
LISEWSKI TOMASZ1982
M
KM UMK TORUŃZŁOTORIAPolska
151
Lisius Tomasz1964
M
niezrzeszonyGdańskPolska
152
Lisogórski Krzysztof1977
M
LKS Zantyr SztumSztumPolska
153
Liszewski Krzysztof1971
M
niezrzeszonyKwidzynPolska
154
Litwiński Robert1980
M
Road RunnerGrudziądzPolska
155
LUTCENKO SERGEI1976
M
SPORT KLUB KGTUKALININGRADROSJA
156
Łabiak Maciej1971
M
3 PIGdyniaPolska
157
Łabinowicz Piotr1971
M
PLUSGdanskPolska
158
Łazarek Daniel1984
M
Nitro+Flash TeamSopotPolska
159
Łoński Dominik1975
M
PARKRUN GdańskGdańskPolska
160
Łosiński Jarosław1969
M
niezrzeszonyWojtalPolska
161
Łożyński Dominik1979
M
SMARTGdańskPolska
162
Łubkowska Grażyna1952
K
niezrzeszonyGdańskPolska
163
Łukasz Kujawski1988
M
SKLA SopotŻukowoPolska
164
Łukomski Andrzej1959
M
niezrzeszonySztumPolska
165
Madej Paweł1985
M
BIEGANIE.plGdańskPolska
166
Maksymowicz Wojciech1996
M
niezrzeszonyPolska
167
Maliborski Kamil1992
M
SKLA SopotGdańskPolska
168
Malinowski Piotr1969
M
GKS NeptunGdyniaPolska
169
Mamcarz JAROSŁAW1967
M
WOPR TCZEWTCZEWPolska
170
Mańkowski Waldemar1961
M
Kwidzyńscy Pasjonaci MorsowaniaPolska
171
Marcinkowski Michał1978
M
KS KYOKUSHINGDYNIAPolska
172
Marta Krawczyńska1988
K
wks flota gdyniamalborkPolska
173
Marx Tomasz1942
M
Gdański Klub MorsówGdańskPolska
174
MATEJA JÓZEF1960
M
KKB STAROGARDJANOWOPolska
175
Mateusz Matuszczyk1985
M
niezrzeszonyGdańskPolska
176
Matyka Marek1971
M
PLUSruszcz.GdPolska
177
Maziewski Piotr1977
M
MKS Sambor TczewTczewPolska
178
MICHALSKI ARTUR1980
M
KPW GDYNIAGDYNIAPolska
179
MICHALSKI WITOLD1972
M
niezrzeszonyGDYNIAPolska
180
Mietka Anna1994
K
niezrzeszonyCzerskPolska
181
Mietki Tomasz1977
M
niezrzeszonyCzerskPolska
182
miklas mikołaj1979
M
niezrzeszonykobysewoPolska
183
Miszke Michał1996
M
niezrzeszonyWejherowoPolska
184
Morawski Paweł1978
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
185
Mozer Rafał1973
M
EATON RUNNING TEAMTczewPolska
186
Mroczka Michał1971
M
3 PIGdańskPolska
187
Mrzygłocki Bernard1974
M
niezrzeszonyStrzebielinoPolska
188
MUSIELEWICZ PAWEL1983
M
niezrzeszonyMAREZAPolska
189
Mykowski Artur1987
M
Stogi TEAMGdańskPolska
190
Myrcik Rafał1976
M
niezrzeszonyPruszcz GdańskiPolska
191
Mystkowski Grzegorz1969
M
niezrzeszonyLubichowoPolska
192
MYSZK DAMIAN1986
M
niezrzeszonyRobakowoPolska
193
Nabakowski Michał1981
M
Malin TeamGdanskPolska
194
Nerc Filip1976
M
niezrzeszonyGdańskPolska
195
Neubauer Grzegorz1980
M
niezrzeszonyGańskPolska
196
Nowacka Daria1993
K
GrudziądzGrudziądzPolska
197
Nowak Mieszko1984
M
3 City Runners (endomondo)GdańskPolska
198
Nowakowska Dominika1985
K
LKB im. BRACI PETK LęborkLĘBORKPolska
199
Nowosielski Sławomir1976
M
niezrzeszonyRumiaPolska
200
Nwinski Stanislaw1934
M
Pomorski Klub Weteranow l.a. w SopocieGdanskPolska
201
OKSANICZ Grzegorz1976
M
3 PiGdynia POLSKA / POLSKA
202
okseniuk sergii1980
M
lkb rudnikuckukraine
203
OLCHOWIK WIESŁAW 1970
M
niezrzeszonyGDAŃSK Polska
204
Olender Tomasz1988
M
niezrzeszonyGrudziądzPolska
205
Olszański Paweł1983
M
niezrzeszonyKwidzynPolska
206
Olszewska Iwona1962
K
niezrzeszonyGdańskPolska
207
Olszewski Artur 1986
M
niezrzeszonyGdańskPolska
208
Olszewski Roman1973
M
ElbażantPolska
209
Ołdziejewski Marcin1975
M
Grupa MalborkNOWY STAWPolska
210
Orlikowska Żaneta1993
K
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
211
Orliński Ryszard1962
M
niezrzeszonyPolska
212
Orłowska-Bednarz Maria1972
K
Aktywni Kociewiacy/AZS KPSWSkórczPolska
213
Osiowy Iwona1977
K
niezrzeszonyRumiaPolska
214
Owczarzak Rafał1976
M
niezrzeszonyGrudziądzPolska
215
Ożóg Jarosław1970
M
niezrzeszonyOsielskoPolska
216
Pacek Marcin 1976
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
217
Paluszkiewicz Piotr1984
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
218
Panas Iwona1984
K
niezrzeszonyGdyniaPolska
219
Pankowski Tomasz1974
M
BALTIC-STARGdańskPolska
220
Parulski Grzegorz1972
M
gpacion.plGdańskPolska
221
Paszkiewicz Robert1980
M
niezrzeszonyTczewPolska
222
Patryk Sowinski1996
M
MKS Sambor Tczew TczewPolska
223
Patryk Sowinski1996
M
MKS Sambor Tczew TczewPolska
224
Pawluczuk Iwona1965
K
niezrzeszonyElblągPolska
225
Pawłowski Krzysztof1983
M
niezrzeszonyTczewPolska
226
Pepliński Grzegorz1972
M
LKS Zantyr SztumSztumPolska
227
Pesta Adam1969
M
PidrinaGdyniaPolska
228
Petelski Mateusz1986
M
niezrzeszonyGdańskPolska
229
Pęśko Michał1976
M
niezrzeszonyGdańskPolska
230
Piankowski Grzegorz1974
M
niezrzeszonyRokitkiPolska
231
Piątkowski Piotr1971
M
17 TOL GdańskTczewPolska
232
Pieczarka Dariusz1972
M
AKM OLIMP OLSZTYNOlsztynPolska
233
Pieczarka Krzysztof1971
M
AKM OLIMP OLSZTYNOSTRÓDAPolska
234
Pieleń Michał1978
M
niezrzeszonyRumiaPolska
235
Piepenborn Andrzej1968
M
IP KWIDZYN TEAMKwidzynPolska
236
Pietrzak Piotr1968
M
akademiabiegania.plGdaNskPolska
237
Pijanowski Witold1992
M
niezrzeszonyTczewPolska
238
Pijanowski Wojciech1994
M
niezrzeszonyTczewPolska
239
Piosik Ewa1971
K
Wiewiór-ka/BAIS TEAM80-246Polska
240
piórkowska justyna1980
K
niezrzeszonygdańskPolska
241
Pióro Maria1969
K
niezrzeszonySubkowyPolska
242
Pis Bartosz1972
M
BiegamBoLubię GdańskGdańskPolska
243
Pleszkun Sylwia1987
K
niezrzeszonyDabrowka Polska
244
Płaza Łukasz1979
M
niezrzeszonyToruńPolska
245
Płaza Łukasz1979
M
niezrzeszonyToruńPolska
246
POBLOCKA BOŻENA1968
K
UKS Ekonomik - Maratończyk LęborkLĘBORKPolska
247
POBLOCKA Kamila1990
K
UKS Ekonomik - Maratończyk LęborkLEBORKPolska
248
Pobłocka Katarzyna1994
K
UKS Ekonomik - Maratończyk LęborkLĘBORKPolska
249
POBŁOCKI PIOTR1965
M
UKS Ekonomik - Maratończyk LęborkLĘBORKPolska
250
Podkowski Wojciech1968
M
biegamyrazem.plGdyniaPolska
251
Podwysocka Dominika1981
K
DKB Starogard GdańskiPolska
252
Podwysocki Wojciech1978
M
DKB Starogard GdańskiStarogard GdańskiPolska
253
Pokorski Marian1956
M
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPolska
254
Połom Konrad1974
M
niezrzeszonyRyjewoPolska
255
Półtorzycki Piotr1971
M
BBL SŁUPSKSŁUPSKPolska
256
Prange Waldemar1976
M
JPIIPuckPolska
257
Prokopiuk Jarosław1966
M
biegamyrazem.plGdyniaPolska
258
Przysiężny Oskar1986
M
niezrzeszonyGdańskPolska
259
Raczoń Przemysław1980
M
niezrzeszonyGdańskPolska
260
Rajkowski Artur1984
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
261
RATECKI MARCIN1972
M
MALIN TEAMGDAŃSKPolska
262
Raus Artur1982
M
Eaton Running TeamTczewPolska
263
rawski JAROSŁAW1965
M
bbl/ SlupskslupskPolska
264
rawski JAROSŁAW1965
M
bbl/ SlupskslupskPolska
265
Redzimski Piotr1973
M
MaratonyPolskie.PL TEAMPolska
266
Rejmanowski RYSZARD1951
M
niezrzeszonyGNIEWPolska
267
Rekowski Kazimierz1958
M
Eaton Running TeamTczewPolska
268
RENTFLEJSZ ROBERT1975
M
niezrzeszonyTORUŃPolska
269
RESZKE-WITEK RENATA1983
K
SZPEGAWSK.PLWEJHEROWOPolska
270
Rojewski Zbigniew1978
M
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGrudziądzPolska
271
Roksz Ryszard1955
M
K.B.Masters -Weteran Flota GdyniaBolszewoPolska
272
Roman Bartosz1982
M
niezrzeszonyGdańskPolska
273
ROMANIUK MACIEJ1988
M
niezrzeszonyŁĘCZNAPolska
274
Romanowska Marta1986
K
BBL Pasłęk//www.fitnesspuls.plPolska
275
Rosa Marek1952
M
niezrzeszonyWładysławowoPolska
276
Rosa Mirka1961
K
niezrzeszonyWładysławowoPolska
277
Rosa Robert1992
M
niezrzeszonyWładysławowoPolska
278
ROSIŃSKI Piotr1963
M
Pro-Cars WejherowoWejherowoPolska
279
Roszczynialski Michał1984
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
280
Rozalewicz Szymon1975
M
niezrzeszonyRumiaPolska
281
Różek Arkadiusz1997
M
KKB Starogard Gdański Polska
282
Ruliński Przemysław1986
M
Opanuj GniewGniewPolska
283
Rumiński Wojciech1976
M
GTS Czarna DąbrówkaSłupsk 6Polska
284
Rutka Radoslaw 1976
M
Junakow Running TeamKwidzynPolska
285
Rutto Samuel1994
M
UNIPES TEAM WałbrzychldoretKenia
286
Rychlewski Tomasz1975
M
niezrzeszonyCzerninPolska
287
Rychter Krzysztof1978
M
PurkRun GdańskGdańskPolska
288
Rynkiewicz Rafał1992
M
KKB Starogard GdańskiOsiekPolska
289
Rzekanowski Jerzy1965
M
Eaton Running TeamTczewPolska
290
Rzekanowski Jerzy1965
M
Eaton Running TeamTczewPolska
291
Sadłos Radosław1978
M
niezrzeszonyKwidzynPolska
292
Sadowski Robert1985
M
WKS Flota GdyniaGdynia - WitominoPolska
293
Sarnowski Marcin1975
M
niezrzeszonyChojnicePolska
294
Sasko Kazimierz1949
M
Florian ChojniceStara KiszewaPolska
295
Schmiegel Jakub1983
M
GemaltoGdańskPolska
296
Serocki Adam1973
M
Eko Gryf StarogardPolska
297
Sędłak Tomasz1981
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
298
Sienkiewicz Krystian1984
M
niezrzeszonyPolska
299
signerski remigiusz1977
M
niezrzeszonygdanskPolska
300
Sikora Artur1971
M
KB ŁAPKABYDGOSZCZPolska
301
Sikora Ryszard1979
M
Biegam Bo Lubię PasłękPasłękPolska
302
Skórowski Rafał1976
M
niezrzeszonyBolszewoPolska
303
Skrzypski Stanisław1948
M
tkkf rozstajedanskPolska
304
SLIPCEWICZ Tomasz1970
M
I.P KWIDZYN TEAMRAKOWIECPolska
305
Smalec Michał1981
M
Podlasie BiałystokPolska
306
SMORGOWICZ TOMASZ1981
M
STUDIO 102GdyniaPolska
307
Smuczynska Teresa1963
K
Kociewski KBStarogard GdanskiPolska
308
Smuczynski Sebastian1973
M
niezrzeszonyKowalePolska
309
Sobków Adam1966
M
BHMW_GdyniaGdyniaPolska
310
Sobolewski Antoni1951
M
niezrzeszonyTczewPolska
311
Sokolowska Malgorzata1980
K
malrza.blogspot.comGdyniaPolska
312
Sokołowski Grzegorz1984
M
UKS Ekonomik - Maratończyk LęborkLęborkPolska
313
SOSIŃSKI DARIUSZ1976
M
LKS ZANTYR SZTUMSZTUMPolska
314
Sosnowski Boleslaw1947
M
TKKF ROZSTAJE W GdanskuGdanskPolska
315
Sosnowski Maciej1984
K
AA ŻukowoŻukowoPolska
316
Sosnowski Wiesław1972
M
niezrzeszonyGniszewoPolska
317
Sroka Jerzy1966
M
niezrzeszonyBorzechowoPolska
318
Stankiewicz Piotr1979
M
AkademiaBiegania.plGdańsk Polska
319
Stańczewski Jerzy1955
M
Gdański Klub MorsówGdańskPolska
320
Stańczyk Wojciech1967
M
Eaton Running TeamTczewPolska
321
Stępień Monika1980
K
żona ArkaMalborkPolska
322
Stoiński Marek1970
M
Parkrun GdańskGdańskPolska
323
Stokfiszewski Sebastian1976
M
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPolska
324
Stołowska Aurelia1962
K
EKO GRYF ELBLĄGlblągPolska
325
STOŁOWSKA Aurelia1962
K
EKO GRYF ELBLĄGElblągPolska
326
STOŁOWSKI PIOTR1961
M
EKO GRYF ELBLĄGElblągPolska
327
Stopka Przemysław1988
M
niezrzeszonyGdańskPolska
328
STROMSKI KRZYSZTOF1982
M
niezrzeszonyGDAŃSKPolska
329
Struminski Waldemar1951
M
niezrzeszonyElblągPolska
330
Strzelecki Jacek1979
M
niezrzeszonyGdańskPolska
331
Stypuła Andrzej1968
M
niezrzeszonyKwidzynPolska
332
Stypuła Małgorzata1966
K
niezrzeszonyKwidzynPolska
333
Sulewski Gabriel1973
M
niezrzeszonyPruszcz GdańskiPolska
334
Suszek Krzysztof1959
M
niezrzeszonyGdańskPolska
335
Syldatk Stanisław1960
M
LUZINOLUZINOPolska
336
Szafnicki Maciej1971
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
337
Szałański Sławomir1975
M
niezrzeszonyTczewPolska
338
Szczepiński Szymon1984
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
339
Szczerba Jolanta1974
K
ZS RokityRokityPolska
340
Szczerba Piotr1970
M
ZS RokityRokityPolska
341
Szczodrowski Kamil1996
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
342
Szczygielski Krzysztof1960
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
343
Szczypior Leszek1959
M
niezrzeszonyWejherowoPolska
344
Szenk Marta1980
K
Zawisza BydgoszczBydgoszczPolska
345
Szkuat Daniel1977
M
niezrzeszonyTczewPolska
346
Szkutnik Justyna1980
K
bieganie z Karoliną i Madzią :)))GdańskPolska
347
Szlegier Dariusz1976
M
niezrzeszonyPołczynoPolska
348
Sznaza Kacper1995
M
niezrzeszonyElblągPolska
349
Sznaza Tadeusz1959
M
niezrzeszonyElblągPolska
350
SZOSTEK ANETA1974
K
BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOPolska
351
Szulist STANISŁAW1957
M
niezrzeszonySOBOWIDZPolska
352
Szwarc Adam1986
M
Sidka run teamPolska
353
Szymański Adam1970
M
Profarm LęborkLęborkPolska
354
Szymański Artur1969
M
Grupa LOTOS SAGdańskPolska
355
Szymański Artur1969
M
Grupa LOTOS SAGdańskPolska
356
Szynkiewicz Michał1982
M
DUAL TEAMElblągPolska
357
ŚCIECHOWICZ Adam1972
M
Centrum Operacji MorskichGdyniaPolska
358
Śledzińska Anna Jadwiga1979
K
niezrzeszonyElblągPolska
359
Śledź Wojciech 1986
M
niezrzeszonyMałe WalichnowyPolska
360
Śliwińki Jacek1985
M
niezrzeszonyTczewPolska
361
Śliwińska Ewelina1994
K
niezrzeszonyPolska
362
Śliwiński Krzysztof1990
M
niezrzeszonyPolska
363
Świerczyński Zbigniew1950
M
OKSWiM Olsztyn T-11CzerskPolska
364
Świtalski Arkadiusz1977
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
365
TARKOWSKA MONIKA1979
K
niezrzeszonyGRUDZIĄDZPolska
366
Tekliński Dawid1983
M
Akademia Biegania GrudziądzGrudziądzPolska
367
Thiel Adam1972
M
Team Run GdańskLęborkPolska
368
Thiel Justyna1974
K
Team Run GdańskLęborkPolska
369
Tłuchowski Jan1964
M
Biegam Bo Lubię - SłupskSłupskPolska
370
Tocha MICHAŁ1991
M
Stowarzyszenie Aktywni KociewiacySKÓRCZPolska
371
Tocha ZBIGNIEW1956
M
Stowarzyszenie Aktywni KociewiacySKÓRCZPolska
372
Tołkacz Wojciech1963
M
niezrzeszonyMalborkPolska
373
Tołwiński Bogusław1968
M
MKS"TRUSO"ElblągElblągPolska
374
Tomasz Spisak1978
M
49 Baza LotniczaStara HutaPolska
375
Tomaszewicz Damian1993
M
MKS Truso Triathlon ElblągElblągPolska
376
Tomaszewicz Marcin1990
M
Enduro Man ElblągElblągPolska
377
Tomaszewicz Piotr1968
M
Enduro Man ElblągElblągPolska
378
Tomaszewski Krzysztof1962
M
K.B.Masterss-Weteran Flota GdyniaSobowidzPolska
379
Treć Leon1959
M
LKS Zantyr SztumSztumPolska
380
Troka Krzysztof1978
M
niezrzeszonyKościerzynaPolska
381
tsetserukou ihar1978
M
niezrzeszonyobelarus
382
Tuligłowska Agnieszka1980
K
niezrzeszonyWejherowoPolska
383
Tuniewicz Cezary1986
M
AZIM RUNNING TEAMMostyPolska
384
Urbanowicz Szymon1988
M
STOGI TEAMGdańskPolska
385
URBAŃSKI MARCIN1976
M
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZPolska
386
Verkhavodkin Henadz1983
M
dinamodnobialorus
387
Walczewski test Michał1973
M
WKB Meta LubliniecToruńPolska
388
Waldowska Gabriela1985
K
niezrzeszonyGdańskPolska
389
Walendziak Alicja1977
K
MalborkMalborkPolska
390
Walendziak Ryszard1973
M
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORKMalborkPolska
391
Wańkowicz Bogdan1980
M
niezrzeszonyGDYNIAPolska
392
Warda Martyna1992
K
AZS UWM OLSZTYNBarczewoPolska
393
Wawrzyniak Michał1982
M
GEMALTOTczewPolska
394
Wąsik Krzysztof1971
M
niezrzeszonyMalborkPolska
395
Wesołowska Beata1973
K
niezrzeszonySkórczPolska
396
Wesołowski Zbigniew1965
M
niezrzeszonySkórczPolska
397
Wiatrowski Krzysztof1977
M
niezrzeszonyKowale gm.KolbudyPolska
398
Wierzba Monika1986
K
BiegosferaGdańskPolska
399
Wierzejski Sławomir1969
M
K.B. "Goch" BytówBytówPolska
400
Wilk Michał1981
M
Gdański Klub MorsówRotmankaPolska
401
Wirwicki Łukasz1987
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
402
Wiśniewski Janusz1967
M
niezrzeszonyToruńPolska
403
WIŚNIEWSKI PIOTR1981
M
LKS ZANTYR SZTUMSZTUMPolska
404
Witt Henryk, Piotr1949
M
Andrea Anastasi SquadraSopotPolska
405
Właz Tadeusz1949
M
niezrzeszonyGdańskPolska
406
Wodyński Karol1989
M
niezrzeszonyGdańskPolska
407
Wodzik Robert1977
M
niezrzeszonyGodziszewoPolska
408
Wojciechowski Jarosław1976
M
LOT KOCIEWIETCZEWPolska
409
Wolski Jarosław1979
M
Kociewiak TczewSkórczPolska
410
Woryna Tomasz1974
M
niezrzeszonyBojanoPolska
411
Woźniak Adrian1985
M
KM UMK Toruń/Akademia Biegania GrudziądzGrudziądzPolska
412
Wódkowski Krzysztof1979
M
niezrzeszonySzpęgawskPolska
413
Wójcik Tomasz1992
M
niezrzeszonyTczewPolska
414
WÓJCIK WERONIKA1987
K
KKB STAROGARD GDAŃSKIStarogard GdańskiPolska
415
WRZOS Krzysztof1969
M
43 Batalion SaperówWładysławowoPolska
416
Wszelak Iwona1981
K
niezrzeszonyKulice / PelplinPolska
417
Wszelak Mariusz1980
M
niezrzeszonyKulice / PelplinPolska
418
Wyżlic Marek1954
M
niezrzeszonyToruńPolska
419
Yator Edwin1983
M
UNIPES TEAM WałbrzychapsowarKenia
420
Zaleski Mariusz1977
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
421
Zalewski Krzysztof1983
M
niezrzeszonyGdańskPolska
422
Zamkowski Mateusz1986
M
niezrzeszonyGdańskPolska
423
ZAMORSKI Adam1967
M
niezrzeszonyELBLĄGPolska
424
Zamyślewski Krzysztof1978
M
niezrzeszonyBrachlewoPolska
425
Zawadziński Robert1974
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
426
Zblewski Leszek1973
M
UKS OLIMPIJCZYK SkorzewoSkorzewoPolska
427
Zblewski Leszek1973
M
UKS OLIMPIJCZYK SkorzewoSkorzewoPolska
428
Zdybel Tomasz1970
M
niezrzeszonyGdańskPolska
429
ZIELINSKI MARCIN1976
M
niezrzeszonySŁUPCAPolska
430
Zieliński Przemysław1974
M
niezrzeszonyChojnicePolska
431
ZIEMBA PIOTR1977
M
niezrzeszonyMALBORKPolska
432
ZNAROWSKA BOŻENA1963
K
Eko Gryf ElblągELBLĄGPolska
433
Żmudzka Grażyna1959
K
AWF GdańskGdańskPolska
434
Żuchowski Jan1956
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
435
Żukowska Janina Małgorzata1948
K
Morsy GdańskieGdańskPolska