XIV Bieg Górski ŻAR
Międzybrodzie Żywieckie, 2012.6.30

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2012.06.27
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kazho@wp.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
Adamczyk Adam1990
M
niezrzeszonyKatowicePolska
2
Adamczyk Dawid1982
M
niezrzeszonyZarzeczePolska
3
Adamczyk Rafał1978
M
niezrzeszonyKatowicePolska
4
Adamus Damian1996
M
niezrzeszonyMikołówPolska
5
Adamus Joanna1977
K
niezrzeszonyMikołówPolska
6
Babińska Karolina1994
K
niezrzeszonyBulowicePolska
7
Babiński Zbigniew1958
M
niezrzeszonyBulowicePolska
8
badura wojtek1967
M
niezrzeszony bielsko-białaPolska
9
Balún Adam1997
M
ŠK TvrdošínvrdošínSlovakia
10
Balún Juraj1995
M
ŠK TvrdošínvrdošínSlovakia
11
Balún Ján1971
M
ŠK TvrdošínvrdošínSlovakia
12
Balún Michal1997
M
ŠK TvrdošínvrdošínSlovakia
13
Balún Peter1970
M
ŠK TvrdošínvrdošínSlovakia
14
BALYTA VASYL1949
M
LO AVS LVIVUKRAINA
15
Banasiak Alicja1952
K
SPRINT BIELSKO-BIAŁABIELSKO BIALAPolska
16
Baranowski Arkadiusz1979
M
Ultra Beskid SportBielkso-BiałaPolska
17
Basara Ryszard1983
M
BOBOwiakRopczycePolska
18
Bauer BOGDAN1971
M
niezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEPolska
19
Bauer Tomasz1973
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
20
Bauer Wiktoria2000
K
niezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEPolska
21
Bąbski Szymon1979
M
Wymiatacze UjsołyUjsołyPolska
22
Bedlicki Michał1969
M
Sokół ŚląskKatowicePolska
23
Bednarczyk Aleksander1982
M
www.sports-men.plKatowicePolska
24
Bednarczyk Rafał1977
M
niezrzeszonyŻoryPolska
25
Behounek Leszek 1959
M
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneZakopanePolska
26
Behounek Małgorzata1961
K
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneZakopanePolska
27
Biegun Tadeusz1988
M
niezrzeszonyŻabnicaPolska
28
bisztyga sabina1979
K
awf masters krakówPolska
29
Blahodir Yuriy1981
M
FINISZ KALISZOstrow WlkpUkraina
30
BOBER WIKTORIA2000
K
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICELeńczePolska
31
BOCHENEK JACEK1968
M
FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYSKOCZÓWPolska
32
BOCHENEK MARIA1965
K
LKS POGÓRZESKOCZÓWPolska
33
BOCHENEK WIKTOR1997
M
LKS POGÓRZESKOCZÓWPolska
34
Bogucki Jacek1991
M
DOLINIARZE.COMKATOWICEPolska
35
Bogusz Adam1978
M
PRO-MILE we krwiKRAKÓWPolska
36
Brol Marcin1984
M
doliniarze.comatowicePolska
37
Buczyński Arkadiusz1974
M
OW ŻEGLARZ TRESNABOLESŁAWPolska
38
BUJŁOW ARKADIUSZ1963
M
GISZOWIECKATOWICEPolska
39
Bulik WITOLD1969
M
niezrzeszonyGILOWICEPolska
40
Bułka Aleksandra1979
K
niezrzeszonyMiędzybrodzie ŻywiPolska
41
BYRGIEL MONIKA2000
K
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICELeńczePolska
42
Byrski Artur1979
M
niezrzeszonyRadoczaPolska
43
Celak Dariusz1963
M
niezrzeszonySucha BeskidzkaPolska
44
Celak Szymon1995
M
niezrzeszonySucha BeskidzkaPolska
45
Celińska Anna1979
K
Byledobiec Anin Bielsko-BiałaBielsko-BiałaPolska
46
Celiński Robert1979
M
Byledobiec Anin Bielsko-BiałaBielsko-BiałaPolska
47
Chlebiński Maciej1985
M
Rzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówPolska
48
Chmiel JACEK1958
M
niezrzeszonyjastrzebie zdrujPolska
49
Chodnik Konrad1989
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
50
CHOTOWICKI BARTŁOMIEJ1978
M
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICELeńczePolska
51
Chudy Włodek1981
M
niezrzeszonyWęgierska GórkaPolska
52
Ciecholewski Cezary1970
M
niezrzeszonyGdańskPolska
53
Cupiał Barbara1974
K
niezrzeszonyOlkuszPolska
54
Czapla Piotr1990
M
PUMA RUNNING TEAMGliwicePolska
55
Czarnecka Karolina1984
K
KB Śnieżka 1602ZakopanePolska
56
Czulak Karol1986
M
[BR] Bielsko RunnersMiędzybrodzie BialPolska
57
Danecki Michał1994
M
BolesławBolesławPolska
58
Dąbrowski Jakub1980
M
niezrzeszonyBochniaPolska
59
Dąbrowski Krzysztof1963
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
60
Dendys Szymon1995
M
niezrzeszonyMiędzybrodzie ŻywiPolska
61
Dlugosz Andrzej1978
M
RMD montrail Polska
62
Dlugosz Franciszek1966
M
Polska
63
Dobrowolski ZBIGNIEW1962
M
KB OświęcimOŚWIĘCIMPolska
64
Dudek Dominik1971
M
MCG Dominik DudekBielsko-BiałaPolska
65
Dudek Edward1954
M
RKB BACA RadziechowyRadziechowyPolska
66
Dudek weronika1995
K
RKB BACA RadziechowyRadziechowyPolska
67
Duraj Grzegorz1980
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
68
Duś Artur1972
M
KADRA KWKChorzówPolska
69
Dyrlaga Marcin1984
M
KS Halny Węgierska GórkaWęgierska GórkaPolska
70
Dyrlaga Stanisław1958
M
KS Halny Węgierska GórkaWĘGIERSKA GÓRKAPolska
71
Dzidowski Aleksander1981
M
KS WOLNI ZAWIERCIEZAWIERCIEPolska
72
Dziedzic Konrad1995
M
KB Krościenko WyżneZmiennicaPolska
73
Dziergas Mirosław1960
M
Starostwo ŻywieckieŻywiecPolska
74
Ekiert Gabriela1994
K
Klub Biegacza Krościenko WyżneKROŚCIENKO WYŻNEPolska
75
Ficoń Jan1958
M
KS Halny Węgierska GórkaLipowaPolska
76
Fidelok Adam1982
M
niezrzeszonyHerbyPolska
77
Figura Andrzej1951
M
Halny Węgierska GórkaCięcinaPolska
78
Fonfer Viktor1971
M
ŠK TvrdošínvrdošínSlovakia
79
Frąckowiak Magdalena1993
K
LLKS Osowa SieńWschowaPolska
80
Fronc Arkadiusz1984
M
niezrzeszonyKrakówPolska
81
Gadzina Krzysztof1973
M
niezrzeszonyKalnaPolska
82
Gaik Maciej1975
M
niezrzeszonyKozyPolska
83
Gałdziński - Nocula Bartosz1982
M
niezrzeszonyOświęcimPolska
84
Gałosz Leszek 1961
M
niezrzeszonyPOLNI SUCHA BESKIDZKA Sucha Beskidzka Polska
85
Gałuszka Kinga1995
K
PTG Sokół CzernichówPorąbkaPolska
86
Garbalski Damian1982
M
niezrzeszonyBędzinPolska
87
Garcia Eduardo1974
M
niezrzeszonyKetyWenezuela
88
Gemza Danuta1990
K
niezrzeszonyGliwicePolska
89
GIBAS SLAWOMIR1968
M
AZS AWF BIALA PODLASKAPORABKAPolska
90
Giemza Paulina1996
K
UKS Diament Jedynka Wodzisław ŚląskiWodzisław ŚląskiPolska
91
Górski Mariusz1982
M
niezrzeszonyTychyPolska
92
Grabowski Piotr1982
M
niezrzeszonyChełmekPolska
93
GRAJEK ADAM1979
M
niezrzeszonySIEMIANOWICE ŚL.Polska
94
Grzesik Andrzej1959
M
MIODZIKSosnowiecPolska
95
GUGUŁA SZYMON2001
M
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICEPRZYTKOWICEPolska
96
GUGUŁA TOMASZ1976
M
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICEPRZYTKOWICEPolska
97
GUGUŁA ADRIAN1999
M
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICEPRZYTKOWICEPolska
98
Gunia Mariusz1965
M
Zadyszka OświęcimOświęcimPolska
99
Gwoździewicz Tomasz1975
M
niezrzeszonyBytomPolska
100
HAŁAS MARCIN1984
M
niezrzeszonyCzechowice - DziedPolska
101
Hamela Krzysztof1960
M
niezrzeszonyChorzówPolska
102
Hankus Paweł1977
M
niezrzeszonyŻywiecPolska
103
Heliosz Adam1979
M
niezrzeszonyWodzisław ŚląskiPolska
104
Hibner Joanna1998
K
UKS Diament Jedynka Wodzisław ŚląskiWodzisław ŚląskiPolska
105
Homa Bogusław1986
M
niezrzeszonyczechowice Polska
106
Hubczak Rafał1976
M
Artech ForkliftŻywiecPolska
107
Hubczak Wojciech1972
M
Artech ForkliftŻywiecPolska
108
Hulin Sebastian1974
M
SATURN YACHTS TEAMKatowicePolska
109
HUZIOR ELŻBIETA1970
K
niezrzeszonyOrzeszePolska
110
HVOZDETSKYY LEONID1945
M
LO AVSVIVUKRAINA
111
Jagusiak Ewelina1983
K
niezrzeszonypatówPolska
112
Jagusiak Jarosław1976
M
WKB Meta LubliniecpatówPolska
113
Jakubczyk Barbara1966
K
Festiwal Biegowy W KrynicyPsaryPolska
114
Jakubiec Krzysztof1968
M
niezrzeszonyPietrzykowicePolska
115
Jakubiec Maciej1975
M
niezrzeszonyCzeladźPolska
116
Jamroży Marcin1981
M
niezrzeszonySosnowiecPolska
117
Janasik Leszek1974
M
STO-nogi MilanówekPruszkówPolska
118
Janeczko Damian1982
M
niezrzeszonyBestwinaPolska
119
Janik Kamil1993
M
niezrzeszonyMiędzybrodzie ŻywiPolska
120
janiszewski artur1982
M
niezrzeszonyKATOWICEPolska
121
JANUS KRZYSZTOF1952
M
niezrzeszonyDąbrowa GórniczaPolska
122
Jaromin Danuta1987
K
NA ZDROWIEBielsko-BiałaPolska
123
Jarząb Marek1980
M
niezrzeszonyLubliniecPolska
124
Jasek Daniel1988
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
125
Jeremicz Ewa1975
K
niezrzeszonyWęgierska GórkaPolska
126
Jeremicz Piotr1974
M
niezrzeszonyWęgierska GórkaPolska
127
jezierski kamil1980
M
Puma Running TeamPolska
128
Jędrusik MATEUSZ1979
M
Zadyszka OświęcimBrzeszczePolska
129
Jędrzejko Tomasz1979
M
IM 2010 JANOWICEJanowicePolska
130
Jędrzkiewicz Andrzej1964
M
niezrzeszonyŻywiecPolska
131
Jopek Przemysław1980
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
132
Jung Dariusz1971
M
jungsportGolczowicePolska
133
Juraszek Antoni1956
M
KS Halny Węgierska GórkaWęgierska GórkaPolska
134
jureczko rafl1974
M
niezrzeszonyolkuszPolska
135
JUREK WERONIKA1993
K
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICEPRZYTKOWICEPolska
136
Kajdana Krzysztof1969
M
niezrzeszonyWręczyca WlkPolska
137
Kaleta Jan1960
M
Halny Węgierska GórkaCięcinaPolska
138
Kalinowski Paweł1976
M
KS Górnik SosnowiecPolska
139
KALINOWSKI STEFAN1967
M
Stowarzyszenie Biegów GórskichJastrzębie ZdrójPolska
140
Kandziora Tomasz1994
M
niezrzeszonyRuda ŚląskaPolska
141
KANIA ZBIGNIEW1968
M
niezrzeszonyKrakówPolska
142
Kantyka Beata1981
K
Zadyszka OświęcimOświęcimPolska
143
Kapuśniak Witold1980
M
niezrzeszonyMYSZKÓWPolska
144
KAPUTA ALEKSANDRA1999
K
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICEKALWARIA ZEBRZYDOWPolska
145
Karcz Jakub1983
M
niezrzeszonyBUCZKOWICEPolska
146
Kąkol Mariusz1973
M
niezrzeszonyKiełczówPolska
147
Kempys Mariusz1977
M
niezrzeszonyPiekary ŚląskiePolska
148
Kierczak Aleksander1963
M
niezrzeszonyBielsko-BialaPolska
149
Kiszka Paweł1982
M
niezrzeszonyGliwicePolska
150
Kita Sławek1982
M
Kulturystyka.sklep.plZabrzePolska
151
Klaudia Klaudia1975
K
Biegam bo lubię Katowice KaletyPolska
152
Kleta Mateusz1987
M
niezrzeszonyBieruńPolska
153
Kłaptocz Marek1989
M
niezrzeszonyCzechowice-Dz.Polska
154
Kłosowski Sławomir1970
M
niezrzeszonyGłogówPolska
155
Kocierz Piotr1975
M
KS HALNY WEGIERSKA GORKAZywiecPolska
156
Koloska Adam1967
M
Forma Wodzisław ŚląskiPszówPolska
157
Komander Jan1961
M
Slimak BytkowSIEMIANOWICE Polska
158
Kopijasz Leonard1951
M
niezrzeszonyBrzeszczePolska
159
KORA ROBER1973
M
JWBIELSKO-BIAŁAPolska
160
Kordyaczny Krzysztof1953
M
FORMA WODZISŁAW ŚL.PawłowiczkiPolska
161
Korzusznik Wojciech1986
M
Luxtorpeda CzerwionkaCzerwionkaPolska
162
Kos Agnieszka1983
K
niezrzeszonyMilówkaPolska
163
Koselski Roman1976
M
WKB METALubliniecPolska
164
Kostrzewski Krzysztof1980
M
niezrzeszonySiemianowice ŚląskPolska
165
Kotlarz Pawel1977
M
Byledobiec AninWarszawaPolska
166
Kowalczyk Joanna1973
K
niezrzeszonyKrakówPolska
167
Kowalczyk Tadeusz1954
M
niezrzeszonyKrakówPolska
168
Kozieł Sławomir1981
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
169
KOZIEŁ Radosłwaw1996
M
MKS TEMPO KętyKętyPolska
170
Kożdoń Jarosław1984
M
niezrzeszonyŻoryPolska
171
Krakowiński Maciej1972
M
niezrzeszonyBujakówPolska
172
Kramarz Stanisław 1962
M
niezrzeszonySucha Beskidzka Polska
173
kraus KRZYSZTOF1977
M
niezrzeszonyzywiecPolska
174
kruczkowski dariusz1975
M
ts regle szklarska porebaszklarska porebaPolska
175
Krupa Przemysław1983
M
niezrzeszonyMnichPolska
176
KRUPSKYY VASYL1940
M
LDUFK LVIVUKRAINA
177
Krysik Marcin1988
M
KB ERGO / WTTWujówkaPolska
178
KRYSTOSIK KRZYSZTOF1979
M
POGORIA BIEGAŚWIĘTOCHŁOWICEPolska
179
Krzemień Leszek1958
M
niezrzeszonyBukownoPolska
180
Kubica Łukasz1989
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
181
Kukuła Wojciech1987
M
Bieg OpolskiPoznańPolska
182
Kupczak GABRIELA1979
K
PARADOXZYWIECPolska
183
KUREK ANNA1972
K
SATURN-CZELADZ-KATOWICEKATOWICEPolska
184
KUREK EDWARD1939
M
SATURN-CZELADZ-KATOWICEKATOWICEPolska
185
Kuśnierz Karolina1993
K
KS Halny Węgierska GórkaCisiecPolska
186
KWIECIEŃ ZBIGNIEW1956
M
niezrzeszonyTYCHYPolska
187
LABARTKAVA LARYSA1949
K
LO AVSVIVUKRAINA
188
LAPINSKI STEFAN1941
M
JOGING OPOLEOPOLEPolska-PL
189
Lasek Dariusz1972
M
Byledobiec AninKOZYPolska
190
laszczak stanisław1958
M
niezrzeszonyłaskPolska
191
Lelek Marcin1981
M
Biegam Bo Lubię KrakówKRAKÓWPolska
192
Lichota Piotr1954
M
KS Halny Węgierska górkaLipowaPolska
193
Lipnicka Bożena Anna1966
K
Sekcja IIKrakówPolska
194
Lipnicki Grzegorz1963
M
Polowa Drukarnia Rolkowo-WałkowaKrakówPolska
195
Litwin Józef1949
M
niezrzeszonyGłubczycePolska
196
Lofaj Stanislav1947
M
ŠK KriváriváSlovakia
197
LORENC AGNIESZKA1997
K
UKS Diament JedynkaWodzisław ŚląskiPolska
198
Lubaszewski Sebastian1988
M
doliniarze.comChorzówPolska
199
Lubowicki Łukasz1978
M
40-latek Tychy / festiwalbiegowy.plTychyPolska
200
Łopatka Kazimierz1935
M
niezrzeszonyPiekary Śl.Polska
201
Madej Józef1951
M
Zadyszka OświęcimOświęcimPolska
202
Madej Mirosław1964
M
KrakówKRAKÓWPolska
203
Magiera Janusz1963
M
Forma Wodzisław ŚląskiWodzisław ŚlPolska
204
MAJKRZAK MARIUSZ1976
M
POLNI SUCHA BESKIDZKASUCHA BESKIDZKAPolska
205
Makiej Violetta1974
K
Rysion Lecyjon Israelse120ubIsrael
206
MAKOŚ Michał1997
M
MKS TEMPO KętyKętyPolska
207
Malinowski Grzegorz1981
M
niezrzeszonyŁańcutPolska
208
Małecki Robert1967
M
niezrzeszonyJawiszowicePolska
209
Małysiak Mateusz1993
M
niezrzeszonyLachowicePolska
210
Małyszko Jarosław1988
M
niezrzeszonyTwardorzeczkaPolska
211
Maras Ladislav1987
M
HWARANG PresovPresovSlovakia
212
Maras Ladislav1963
M
FORMA W.S.PresovSlovakia
213
MARKIEWICZ DANIEL1980
M
niezrzeszonySOSNOWIECPolska
214
Marszałkowski Zbigniew1957
M
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIPolska
215
Martyszko Krzysztof1975
M
niezrzeszonyRUMIAPolska
216
Mastalerz Mateusz1994
M
niezrzeszonyKatowicePolska
217
Maszloch Mateusz1990
M
niezrzeszonyPolska
218
Maślanka Jarosław1973
M
Antenna RunnersKRAKÓWPolska
219
Matuszczak Rafał1994
M
Salomon Suunto TeamWschowaPolska
220
Matuszczyk Marek1979
M
GRAZIA TEAMRybnikPolska
221
MAZONIK SŁAWOMIR1979
M
SALSA BIELSKO BUCZKOWICEPolska
222
Mędrala Czesław1946
M
AKB-Supermaraton 100 KM Bielsko-BiałaBielsko-BiałaPolska
223
Miarka Maciej1982
M
NA ZDROWIECHOLERZYNPolska
224
Michalski Alan1986
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
225
Michulec Jacek1980
M
KS Halny Węgierska GórkaŻywiecPolska
226
Mierkułow Maciej1980
M
niezrzeszonyKatowicePolska
227
Mierzejewski Marek1960
M
niezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEPolska
228
Milkowski Jan1967
M
KMP ŚwiętochłowiceŚWIĘTOCHŁOWICEPolska
229
Milota Maciej1962
M
niezrzeszonyBIELSKO-BIAŁAPolska
230
Miodoński Wacław1990
M
niezrzeszonyWęgierska GórkaPolska
231
Miszczyk Roman1970
M
ZRYW BIELSKO-BIAŁABystraPolska
232
Młodzik Dariusz1988
M
niezrzeszonyŁączanyPolska
233
Moczek Kamil1992
M
niezrzeszonyŻywiecPolska
234
MOCZULSKI MARCIN1975
M
niezrzeszonyKatowicePolska
235
Momro Łukasz 1983
M
AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE abrze Polska
236
MOTAK-POCHRZĘST HANNA1958
K
nzSTRZELCE OPOLSKIEpolska
237
Motyka Agata1965
M
KS HalnyŻabnicaPolska
238
Motyka Michał1996
M
LeśnaŻywiecPolska
239
MOTYKA TADEUSZ1955
M
HALNY WĘGIERSKA GÓRKACISIECPOLSKA
240
Mrowiec Marcin1996
M
LeśnaPolska
241
Najgeburski Stefan1957
M
niezrzeszonyKielcePolska
242
Nakręt Wojciech1981
M
niezrzeszonySiemianowice ŚlPolska
243
Nowaczyk Arkadiusz1973
M
niezrzeszonyChorzówPolska
244
NOWAKOWSKA DOMINIKA1996
K
UKS Diament JedynkaWodzisław ŚląskiPolska
245
Noworyta Jacek1942
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
246
Nowosielecki Michał1976
M
niezrzeszonyDĄBROWA GÓRNICZAPolska
247
Obstarczyk Małgorzata1961
K
Zadyszka OświęcimOświęcimPolska
248
Obstarczyk Przemysław1983
M
OKB ZadyszkaBrzezinkaPolska
249
Olszewski Jarosław1983
M
FacebookKozyPolska
250
Olszowski Władysław1967
M
niezrzeszonyMiędzybrodzie-BialPolska
251
OLSZOWSKI DAWID2001
M
niezrzeszonyMIĘDZYBRODZIE BIALPolska
252
OLSZOWSKI KRZYSZTOF1976
M
niezrzeszonyMIĘDZYBRODZIE BIALPolska
253
Opaliński Robert1983
M
ZADYSZKA OświęcimOświęcimPolska
254
Pabiasz Stanisław1948
M
LUKS GroniczekBielsko-BiałaPolska
255
Paciorek Artur1988
M
Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPRŻywiecPolska
256
Pakosz Irena1966
K
LKS Górnik JanuszkowiceJanuszkowicePolska
257
Pakosz Piotr1998
M
LKS Górnik JanuszkowiceJanuszkowicePolska
258
Paleczny Michał1997
M
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICEPRZYTKOWICEPolska
259
PALUCH DAWID2001
M
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICEPRZYTKOWICEPolska
260
PALUCH JUSTYNA2000
K
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICEPRZYTKOWICEPolska
261
PALUCH KAROL1998
M
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICEPRZYTKOWICEPolska
262
PALUCH MATEUSZ1997
M
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICEPRZYTKOWICEPolska
263
Panek Elżbieta1978
K
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
264
Pantoł Maria1953
K
niezrzeszonyTresnaPolska
265
PAPUGA DARIUSZ1965
M
ZADYSZKA OŚWIĘCIMJAWISZOWICEPolska
266
Parzuchowski Paweł1984
M
KB Śnieżka 1602RadomPolska
267
Paszek Przemysław1978
M
niezrzeszonyKatowicePolska
268
Pawlas Lucjan1975
M
PaKo Team CieszynZebrzydowicePolska
269
Pawlas Marian1971
M
niezrzeszonyZebrzydowicePolska
270
Pawlik Emil 1951
M
Oaza Rodzin ŻywiecŻywiecPolska
271
Pawlik Marcin1979
M
niezrzeszonyTychyPolska
272
piątek Malgorzata1958
K
nzZYWIECpolska
273
Pilarska Magdalena1982
K
Salomon Trail Running PoznańPoznańPolska
274
Piłatowski Andrzej1964
M
stow.biegów górskich jastrzębie zdr.ŁODYGOWICEPolska
275
Pióro Jerzy1961
M
niezrzeszonyKielcePolska
276
Piznal Kamil1989
M
niezrzeszonyKętyPolska
277
Płoskonka Paweł1991
M
niezrzeszonyDąbrowa GórniczaPolska
278
Płoskonka Piotr1985
M
niezrzeszonyDąbrowa GórniczaPolska
279
Płużek Maciej1970
M
Bimbers DrinkersPolska
280
PŁUŻEK MARCIN1964
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
281
Pokrzyk Zbigniew1976
M
ZADYSZKA OświęcimOświęcimPolska
282
Prochera Bartosz1980
M
niezrzeszonyGrudynia wielkaPolska
283
Procner Urszula1972
K
niezrzeszonyKetyPolska
284
Próchniewicz Krzysztof1954
M
UKS Sokolik PrzytkowiceZelkówPolska
285
puda krzysztof1978
M
niezrzeszonyjeleśniaPolska
286
Pukalski Jan1991
M
niezrzeszonyBrzeszczePolska
287
Puzoń Jan1990
M
niezrzeszonyUstrońPolska
288
Pytel JANUSZ1958
M
T.G.Sokoł ZakopaneSOSNOWIECPolska
289
Rachwol Krzysztof1979
M
niezrzeszonyPolska
290
RACHWOL JANUSZ1970
M
niezrzeszonyRUDA ŚLĄSKAPolska
291
RACZEK NATALIA1993
K
niezrzeszonaRYCHWAŁDEKPolska
292
Rajda Aneta1976
K
KB Józefinka KatowiceKatowicePolska
293
Rak Andrzej1960
M
SANRAKZwardońPolska
294
Roczkowski ADRIAN1997
M
niezrzeszonyRYBNIKPolska
295
Roczkowski ARTUR1965
M
sbd energetyk rybnikRYBNIKPolska
296
Rom Rafał1992
M
niezrzeszonyPewel MałaPolska
297
Romaniuk-Demonchaux ADAM1975
M
niezrzeszonyRybnikPolska
298
Romaniuk-Demonchaux Katarzyna1978
K
niezrzeszonyRybnikPolska
299
Ryłko Krzysztof1973
M
ZADYSZKA OświęcimOświęcimPolska
300
Ryszczyk Adam1980
M
niezrzeszonyRybnikPolska
301
Rzychoń Sebastian1977
M
SPIN FXRUDA ŚLĄSKAPolska
302
Sikora STEFAN1949
M
beskidek bielsko bialaBIELSKO BIALAPolska
303
Sindera Mirosław1959
M
Festiwal Biegowy W KrynicyPsaryPolska
304
Sitko Adam1973
M
SBD ENERGETYK RYBNIKRybnikPolska
305
Skłodowski Dariusz1960
M
niezrzeszonySosnowiecPolska
306
Skomorowski Stanisław1957
M
KB Rybnicka KużniaRybnikPolska
307
Skowronski Marek1981
M
MT-MARECKISOSNOWIECPolska
308
Sladek Dawid1987
M
Ruda ŚląskaPolska
309
SŁABY ADAM1972
M
VEGE RUNNERSBiernaPolska
310
Słoma Szymon1984
M
Słowak ChorzówChorzówPolska
311
słomka andrzej1960
M
hades mikołówikołówPolska
312
Słupik TOMASZ1977
M
niezrzeszonyBEŁKPolska
313
Sobczak Janusz1955
M
niezrzeszonyOlkuszPolska
314
Sokołowski Marek1969
M
Sierpień 80 KWK,,M-ce - WesołaMysłowice-WesołaPolska
315
SOSZKA ARKADIUSZ1972
M
niezrzeszonyBRONÓWPolska
316
Sośnik Sebastian1974
M
niezrzeszonyKrakówPolska
317
Sporysz Krzysztof1971
M
niezrzeszonyKozyPolska
318
Sporysz Mateusz1993
M
niezrzeszonyKozyPolska
319
Stachera Michalina1951
K
niezrzeszonaDziałoszynPolska
320
Stanirowski Jarosław1971
M
niezrzeszonyMstówPolska
321
Starzak Maciej1978
M
niezrzeszonyOświęcimPolska
322
Starzec Adam1974
M
niezrzeszonyKrakówPolska
323
Stawarz Krzysztof1980
M
niezrzeszonyŻywiecPolska
324
Stawarz Tadeusz1953
M
niezrzeszonyŻywiecPolska
325
stefańczyk monika1980
K
Les femmes courant dans les foretsKrakówPolska
326
Sternal Mariusz1980
M
ImielinImielinPolska
327
Stępień ZENON1963
M
KKL KielceKielcePolska
328
Stokowy Amanda1994
K
niezrzeszonyWodzisław Śl.Polska
329
Stolarczyk Stanisław1950
M
ŚWIT CięcinaCięcinaPolska
330
Stój Beata1985
K
niezrzeszonyKatowicePolska
331
STREIT DAWID1985
M
niezrzeszonyBIELSKO-BIAŁAPolska
332
Strempel Bogusław1966
M
niezrzeszonyDankowicePolska
333
stypa jerzy1963
M
sto-nogi MilanówekGrodzisk Maz.Polska
334
Stypuła Grzegorz1973
M
KADRA KWKŚwiętochłowicePolska
335
Sury Maciej1985
M
niezrzeszonyrajczaPolska
336
Szatanik Maciej1999
M
niezrzeszonyUjsołyPolska
337
Szatanik Zbigniew1968
M
niezrzeszonyUjsołyPolska
338
Szcześniewski Miłosz1989
M
Salomon Suunto TeamWSCHOWAPolska
339
Szczurek Marcin1990
M
niezrzeszonyDębowiecPolska
340
Szeliga Wojciech1969
M
niezrzeszonyImielinPolska
341
Szendzielarz Marcin1978
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
342
Szmer Jakub1986
M
niezrzeszonyKrakówPolska
343
SZOPA LESZEK1953
M
DRUŻYNA SZPIKU/ FESTIWAL BIEGOWY KRYNICAPODOLSZEPolska
344
Szumal Jakub1988
M
WSOWLZaskalePolska
345
Szwed Krzysztof1965
M
WKB META LUBLINIECLUBLINIECPolska
346
Szymanowski KRZYSZTOF1993
M
LKS SANA KOŚCIANKOŚCIANPolska
347
Szymoński Marek1975
M
niezrzeszonyŻywiecPolska
348
Ślęzak Agata1970
K
niezrzeszonyMikołówPolska
349
Ślęzak Andrzej1968
M
niezrzeszonyMikołówPolska
350
Świątkowski Bartosz1989
M
AZS WAT WarszawaKościanPolska
351
Świda DARIUSZ1965
M
endorfiny wadowiceTomicePolska
352
świerc marcin1985
M
SALOMON SUUNTO TEAMLISOWICEPolska
353
Świerc Paweł1979
M
niezrzeszonyRuda ŚlaskaPolska
354
Świerczek Joanna1992
K
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
355
talik jan1952
M
groniczekbielskoPolska
356
Tarnowska Edyta1988
K
UKS OLIMPIA ZabrzeBytomPolska
357
Teplicki Andrzej1980
M
[BR] Bielsko Runners]WieszowaPolska
358
Tobiasz Wiesław1955
M
ElsterkrakówPolska
359
Tomaszewski DARIUSZ1978
M
KS Górnik SosnowiecPolska
360
tur robert1973
M
gb luxtorpeda czerwionkaRYBNIKPolska
361
Walczy Janusz1981
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
362
Warszawski Włodzimierz1947
M
KB MCKiS JAWORZNOJAWORZNOPolska
363
wawak mirosław1964
M
niezrzeszonymiędzybrodzie żywiPolska
364
Wesołowski Maciej1978
M
niezrzeszonyGrodzisk MazowieckPolska
365
Wesołowski Marcin1970
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
366
Wiewióra Zbigniew1982
M
KP PSP ŻYWIECŚwinnaPolska
367
Witek Łukasz1978
M
niezrzeszonyJaworzePolska
368
Witkowski Andrzej1980
M
niezrzeszonyJaworznoPolska
369
Wochnik Beata1981
K
niezrzeszonyKatowicePolska
370
Wojaczek Jacek1964
M
Forma Wodzisław ŚlPSZÓWPolska
371
Wojdała AGNIESZKA1981
K
Shell SBSC KrakówZIELONKIPolska
372
Wojnarowski Jacek1977
M
Visegrad MaratonNowy SączPolska
373
Wojtek Paweł1994
M
UKS OLIMPIA ZABRZEZabrzePolska
374
Wojtyła Piotr1978
M
niezrzeszonyAndrychówPolska
375
Wolny Paweł1985
M
GOPR BeskidyRajczaPolska
376
Worek Magdalena1973
K
KS HALNY WĘGIERSKA GÓRKAWęgierska GórkaPolska
377
Woś Krzysztof1981
M
doliniarze.comatowicePolska
378
Wróbel Grzegorz1975
M
niezrzeszonyRuda ŚląskaPolska
379
Wybraniec Wojciech1976
M
OFIARY JEDZENIA KOTLETÓW SUCHA BESKIDZKASucha BeskidzkaPolska
380
Wyleciał SYLWIA1988
K
niezrzeszonaŻYWIECPolska
381
Wyszkoń Franciszek1981
M
Forma Wodzisław ŚląskiŁancePolska
382
Zając Łukasz1986
M
niezrzeszonyKrakówPolska
383
ZALISKO OKSANA1956
K
LO AVSVIV - PUSTOMYTY -UKRAINA
384
Zasada Tomasz1971
M
AZS AWF Kraków MASTERSKrakówPolska
385
Zatorska IZABELA1962
K
Puma Running TeamWrocankaPolska
386
Zawadzki Wiesław1973
M
niezrzeszonyKrakówPolska
387
Zawalniuk Natalia1986
K
FINISZ KALISZOstrow WlkpUkraina
388
ZĄTEK DAWID1978
M
MIĘDZYBRODZIE- BIALSKIEMIĘDZYBRODZIE-BIALPolska
389
Zboroň Róbert1998
M
ŠK TvrdošínvrdošínSlovakia
390
Zboroň Tomáš1993
M
ŠK TvrdošínvrdošínSlovakia
391
zeman grzegorz1973
M
niezrzeszonybielskoPolska
392
Zięba Krzysztof1982
M
niezrzeszonyBielsko-BiałaPolska
393
Zoran Henryk1968
M
niezrzeszonyRuda ŚląskaPolska
394
Żmuda Sebastian1982
M
niezrzeszonySucha BeskidzkaPolska
395
Żyrek Adam1969
M
niezrzeszonyŻabnicaPolska