L.p. | Imię i nazwisko | Czas | Klub, miasto, sponsor | Rok ur. |
1 | Krzysztof Bartkiewicz | 22:43 | Toruń | 1953 |
2 | Grzegorz Maczyński | 23:01 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz | 1966 |
3 | Janusz Woźniak | 24:03 | Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu | 1962 |
4 | Piotr Olchawa | 24:06 | "Arko" Chełmża | 1966 |
5 | Łukasz Zimmer | 24:30 | TKKF Inst. Pelikan Szubin | 1981 |
6 | Mirosław Zębik | 24:40 | Świecie | 1964 |
7 | Eugeniusz Suchomski | 25:21 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz Laskowice Pom. | 1957 |
8 | Jacek Łączny | 26:11 | BIEGUSEK Toruń | 1964 |
9 | Arkadiusz Jewuta | 26:20 | SSZ Otłoczyn | 1983 |
10 | Krzysztof Sobieraj | 26:23 | AUTHOR Toruń | 1963 |
11 | Jan Marcinkiewicz | 26:36 | "POLSKI CUKIER" - Aleksandrów Kujawski | 1956 |
12 | Leszek Firlej | 27:00 | Grubno | 1956 |
13 | Karol Podporski | 27:02 | Gimnazjum Nr 21 Toruń | 1986 |
14 | Przemysław Kalinowski | 27:05 | Gimnazjum Nr 9 Toruń | 1987 |
15 | Jarosław Willma | 27:17 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz | 1967 |
16 | Michał Andrzej Rosiński | 27:27 | LKS START Brzozówka | 1986 |
17 | Krzysztof Szpila | 27:33 | KMM UMK Toruń | 1974 |
18 | Mieczysław Kociucki | 27:34 | ALTOM | 1953 |
19 | Maciej Rybski | 27:37 | AGNES Toruń | 1974 |
20 | Jacek Hirsch | 27:48 | KMM UMK Toruń | 1972 |
21 | Rafał Olszewski | 27:55 | KB Gniewkowo | 1981 |
22 | Sławomir Szumski | 27:58 | TKKF Rekreacja Toruń NESTLE PACIFIC | 1974 |
23 | Ryszard Dembkowski | 28:03 | OLD SNACKE | 1953 |
24 | Zbigniew Ordon | 28:07 | SP9 - UKS WRZOS Toruń | 1973 |
25 | Szymon Gołębiewski | 28:13 | TKKF Rekreacja Toruń | 1979 |
26 | Maciej Wróblewski | 28:14 | Toruń | 1968 |
27 | Grzegorz Wojciechowski | 28:32 | UKS "Filippides" Trzemeszno | 1961 |
28 | Stefan Kamiński | 28:50 | TKKF Rekreacja Toruń | 1947 |
29 | Józef Szymański | 28:56 | LKS "START" Brzozówka | 1955 |
30 | Janusz Tybuszewski | 29:00 | LKS "START" Brzozówka | 1957 |
31 | Józef Żuchowski | 29:19 | KB "RYTM" Golub-Dobrzyń | 1971 |
32 | Leszek Moczyński | 29:25 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz | 1951 |
33 | Janusz Lenc | 29:29 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz | 1953 |
34 | Rajmund Korczyński | 29:34 | BIEGUSEK Toruń | 1963 |
35 | Mirosław Szymecki | 29:44 | ZIBKOR Chełmża | 1976 |
36 | Jerzy Stawski | 29:50 | TKKF Rekreacja TOWIMOR S.A. Toruń | 1949 |
37 | Krzysztof Adamczyk | 30:02 | BIEGUSEK Toruń IV LO Toruń | 1986 |
38 | Magdalena Raniszewska | 30:07 | Toruń | 1978 |
39 | Grzegorz Grabowski | 30:18 | UKS "Filippides" Trzemeszno | 1965 |
40 | Leszek Szwec | 30:27 | TOREC Toruń | 1959 |
41 | Piotr Gralla | 30:31 | MZK Toruń | 1963 |
42 | Andrzej Bratek | 30:33 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz | 1959 |
43 | Jan Bodnar | 30:35 | CSAiU Toruń | 1956 |
44 | Anna Arseniuk | 30:36 | Zławieś Wielka - Górsk | 1981 |
45 | Michał Firlej | 30:40 | NADWIŚLANIN Chełmno | 1987 |
46 | Marek Łasak | 30:47 | Pędzewo / Zławieś Wielka | 1953 |
47 | Stefan Lewandowski | 30:52 | START-BRZOZÓWKA-Toruń | 1943 |
48 | Dominik Drygalski | 31:25 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz | 1963 |
49 | Jerzy Ciba | 31:26 | MANOPOL Poznań | 1966 |
50 | Maciej Szelc | 31:37 | KW Toruń | 1978 |
51 | Jan Sierocki | 31:39 | Toruń | 1966 |
52 | Bogdan Bielicki | 31:40 | Toruń | 1957 |
53 | Mirosław Daniszewski | 31:41 | TEAM MD Toruń | 1955 |
54 | Andrzej Dutkiewicz | 31:41 | BELLA Toruń | 1956 |
55 | Mirosław Koc | 31:42 | Toruń - Grębocin | 1972 |
56 | Władysław Oleszczuk | 31:45 | Toruń | 1951 |
57 | Tomasz Wodzyński | 31:49 | Zaw. Ind. PZLA 1007 Toruń | 1965 |
58 | Janusz Krywald | 31:55 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz | 1959 |
59 | Zbigniew Adamczyk | 31:56 | BIEGUSEK - Toruń | 1955 |
60 | Robert Kmieciak | 31:57 | Toruń | 1981 |
61 | Krzysztof Chojnacki | 31:59 | ZSS Toruń | 1985 |
62 | Ryszard Galla | 32:12 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz | 1946 |
63 | Piotr Gajewski | 32:30 | Toruń | 1958 |
64 | Jerzy Zająkała | 32:40 | Złotoria | 1953 |
65 | Rafał Wielgosz | 32:40 | Gimnazjum Nr 9 Toruń | 1987 |
66 | Sebastian Lenc | 32:46 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz | 1978 |
67 | Miłosz Michalski | 33:07 | UMK Toruń | 1957 |
68 | Tomasz Szoch | 33:14 | Bydgoszcz | 1975 |
69 | Tadeusz Spychalski | 33:26 | FRUTINA-NESTLE Toruń | 1960 |
70 | Zbigniew Kazimierski | 33:31 | Toruń | 1961 |
71 | Marek Zieliński | 33:31 | NESTLE PACIFIC Toruń | 1970 |
72 | "215" | 33:34 | ? | ? |
73 | Maciej Daniszewski | 33:34 | TEAM MD Toruń | 1981 |
74 | Sylwester Maciejewski | 33:39 | O.S.P. W. Rychnowo | 1985 |
75 | Aleksander Piórkowski | 33:49 | Toruń | 1963 |
76 | Jacek Zedler | 34:07 | MSM Toruń | 1970 |
77 | Henryk Pade | 34:07 | UKS "Filippides" Trzemeszno | 1932 |
78 | Jacek Kwieciński | 34:09 | CISI-MNISI Toruń | 1971 |
79 | Jan Majcher | 34:22 | Toruń - Lubicz | 1950 |
80 | Artur Mieczkowski | 34:34 | IV LO Toruń | 1986 |
81 | Alina Podbielska | 34:54 | TKKF Rekreacja Toruń | 1969 |
82 | Robert Piwoński | 34:54 | Parafialny KB Toruń Kaszczorek | 1977 |
83 | Marek Gajewski | 35:03 | Toruń - Grębocin | 1962 |
84 | Jarosław Bielicki | 35:18 | Toruń | 1982 |
85 | Edward Uciński | 35:43 | TKKF INSTALATOR-PELIKAN Szubin | 1948 |
86 | Jan Szabunio | 36:02 | PH METROL/PEC Toruń | 1948 |
87 | Sławomir Katryński | 36:08 | KAROES Toruń | 1961 |
88 | Tadeusz Klasiński | 36:21 | HYDRAULIK Toruń | 1957 |
89 | Ewa Basendowska | 36:25 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz | 1966 |
90 | Rafał Dogiel | 36:35 | ZS3 Liceum Profilowane Toruń | 1986 |
91 | Longina Korczyńska | 36:50 | BIEGUSEK - Toruń | 1963 |
92 | Grzegorz Jonatowski | 36:58 | WSB Toruń | 1981 |
93 | Zbigniew Cierżnicki | 37:12 | TKKF "Kolejarz" Bydgoszcz | 1963 |
94 | Zbigniew Grankowski | 37:20 | TKKF Rekreacja Toruń | 1945 |
95 | Agnieszka Korczyńska | 37:27 | BIEGUSEK - Toruń | 1987 |
96 | Mirosław Bielicki | 37:57 | Berlin | 1958 |
97 | Andrzej Szwec | 38:15 | TOREC TKKF Rekreacja Toruń | 1956 |
98 | Franciszek Rutkowicz | 38:40 | STANLEY Toruń | 1950 |
99 | Jadwiga Wichrowska | 40:35 | TKKF Rekreacja - Centrostal Toruń | 1951 |
100 | Tomasz Osóbka | 41:40 | TKKF Rekreacja Toruń | 1937 |
101 | Jan Raba | 42:10 | TKKF Rekreacja Toruń - Unisław | 1948 |
102 | Henryk Szczodruch | 42:20 | Toruń | 1952 |
103 | Jan Gruszecki | 44:58 | Toruń | 1939 |
104 | Jerzy Prejzner | 48:35 | Toruń | 1923 |
Organizatorzy dziękują:
Dyrektorowi V L.O. w Toruniu - Józefowi Wierniewskiemu;
Firmie Toruń Pacific Sp. z o. o. - producentowi płatków śniadaniowych,
Sędziom zawodów pp. Zdzisławowi Łęgowskiemu, Henrykowi Polakowskiemu,
Rajmundowi Korczyńskiemu, Kazimierzowi Błotnickiemu, Jackowi Łącznemu
Pani Longinie Korczyńskiej
Opracował: P.K.